Włosy w nosie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-03, 13:21   #1
Nether
Przyczajenie

Włosy w nosie

Nie wiem co zrobić z włosami które wyraztają mi z nosa (wiadomo że nie wygląda to estetycznie). Od obcinania beda rosły dłuższe i mocniejsze a wyrywanie diabelnie boli.
Nether jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 15:20   #2
morelowa
Zadomowienie

Dot.: Włosy w nosie

Cytat:
Napisane przez Nether
Nie wiem co zrobić z włosami które wyraztają mi z nosa (wiadomo że nie wygląda to estetycznie). Od obcinania beda rosły dłuższe i mocniejsze a wyrywanie diabelnie boli.
to one Ci wystają z nosa? jeśli jest aż tak źle, to radziłabym udać się do kosmetyczki. choćby po to, by zasięgnąc porady ale jeśli włoski są, bo są i nie wyłażą z nosa to zostaw je w spokoju

*
*
u're my afrodisiac

morelowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 19:26   #3
czikuś
Raczkowanie

GG do czikuś

Wg. moich doświadczeń z owłosieniem nożnym, od golenia wcale sie nie robią dłuższe i mocniejsze, chociaz taka opinia pokutuje. Gdyby od obcinania włosy na głowie rosły dłuższe i mocniejsze to by było super, ale sprawdziłąm również i nic, bez zmian.

A wracając do nosa to jedyne co wiem, że się robi z włosami to używa trymera, czyli jednak obcina. Wyrywanie to musi być masakra, a wątpię czy można używać do nosa np. kremu do depilacji. W końcu nos to już wnętrze, a kremy do depilacji są do użytku zew. i wydaje, mi się, że mogłoby sie to źle skończyć.
czikuś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:11   #4
201707171556
Konto usunięte

Ja myslę, ze obcięcie ich to najlepsze wyjście i także nie wydaje mi się aby zrobiły Ci się od tego grubsze i mocniejsze - co prawda nigdy nie miałam potrzeby obcinałam włosow w nosie, ale tam uważam.
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:44   #5
MARTA301215
Raczkowanie

GG do MARTA301215

Cytat:
Napisane przez Nether Pokaż wiadomość

Zgadzam się z poprzedniczkami i zaleciła bym obcięcie włosków a to że po obcięciu będą mocniejsze i będą szybciej rosły to mit Bo obcięte włosy są wtedy inaczej zakończone, kłują i dają wrażenie mocnych!!! a napewno szybciej nie rosną Powodzenia w walce z włosami w nosie
MARTA301215 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 20:44   #6
Moniak19
Raczkowanie

hmm...a ja uważam że wyryłanie wcale nie boli...jestem naturalną brunetką i mam nawet ciemne włoski w nosie!!wprawdzie nigdy nie wystawały mi z nosa ale miałam przez pewien czas obsesje na punkcie ich usuwania (nawet nie wiem dlaczego...jak zagłądałam sobie do noska to tam były i to wystarczyło ). Wracając do tematu wyrywanie boli tylko na początku...możesz to robić w trakcie kąpieli w wannie, mam wrażenie że wtedy ból jest praktycznie niewyczuwalny.Pozdrawiam: ) .
Moniak19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 23:08   #7
emer
Rozeznanie

.

Edytowane przez emer
Czas edycji: 2011-02-21 o 13:00
emer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 15:24   #8
nabzor
Przyczajenie

A ja jestem facetem i wyrywam włosy z nosa i jaki Wy w tym macie problem? No normalnie musiałem tu założyć konto, bo nie mogłem się powstrzymać od odpowiedzi. Przycinanie jest bez sensu, a po kilku wyrywaniach nic nie boli i nie ma tych obronnych odruchów nosa od wyrywania (łzawienie, katar, kichanie), przynajmniej u mnie wystąpiły. WYRYWAĆ PENSETĄ, NIE PRZYCINAĆ!
nabzor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 22:28   #9
kasiulka1005
Przyczajenie

jest golarka Akita, moja koleżanka ją ma i używa ją do lekkiego meszka, wyrywanie nią nie boli , a jeżeli wyrywacie pensetą to tych dalszych włosów nie wyrywajcie bo one oczyszczają powietrze z kurzu
kasiulka1005 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości