zmarszczki wokół oczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-05, 10:01   #1
Justyna_sz
Raczkowanie

GG do Justyna_sz

zmarszczki wokół oczu

Jaką kurację zafundować skórze wokół oczu, żeby zniknęły przynajmniej trochę zmarszczki? Używam kremu Erisa z folacyną.

Czy kwasy pomogą coś na to? Mam zamiar niedługo zacząć kurację Lysanel Activ.

Pozdrawiam. Justyna
Justyna_sz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:03   #2
Justy
Zakorzenienie

Dot.: zmarszczki wokół oczu

plaujesz używać lysael activ na zmarszczki pod oczami??
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:10   #3
Justyna_sz
Raczkowanie

GG do Justyna_sz

Pewnie że nie Ale na Biochemii urody jest napisane, że kwasy powodują spłycenie drobnych zmarszczek (chyba że źle pamiętam... Ju to sprawdzę )
Stary 2006-09-06, 15:06   #4
MARTA301215
Raczkowanie

GG do MARTA301215

Cytat:
Napisane przez Justyna_sz Pokaż wiadomość
Jaką kurację zafundować skórze wokół oczu, żeby zniknęły przynajmniej trochę zmarszczki? Używam kremu Erisa z folacyną.

Czy kwasy pomogą coś na to? Mam zamiar niedługo zacząć kurację Lysanel Activ.

Pozdrawiam. Justyna

Lysanel active napewno w pewnym stopniu ci pomoże ale nie na zmarszczki wokół oczu bo stosując kwasy należy unikać okolic oczu!!! tak sobie myślę że może by ci pomogła seria zabiegów z użyciem płatków kolagenowych THALGO . jest to nawilżająco- przeciwzmarszczkowy zabieg z użyciem płatków z morskim kolagenem. naprawia on barierę skórną i nawilża. wygładza małe zmarszki spowodowane przesuszeniem skóry, która odzyskuje po przez zabiegi gładkość i blask A jeśli nie to to może jakieś algi na całą twarz, nawilżające albo przeciwzmarszkowe:confuse d:
MARTA301215 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 15:15   #5
Emilia1
Zakorzenienie

tak lysanel active pod oczy to nie bardzo. chyba że raz w tygodniu baaardzo ostrożnie i daleko od oczodołow, ale proponowałabym active c pod oczy, krem pod oczy elixine iwostin...
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 23:51   #6
Justyna_sz
Raczkowanie

GG do Justyna_sz

Dzięki! Nie planowałam napchać sobie kwasów do oczu Ale jak doczytałam, że pomagają również na zmarszczki to miałam zamiar tym razem tak niepostrzeżenie Lysanelem blisko przejechać

Mam w takim razie pytanie (kolejne). Ponieważ wpadła mi w ręce próbka kremu ujędrniającego i przeciwzmarszczkowego do twarzy La Roche Posay. I używałam go kilka dni pod oczy właśnie. I nie wiem czy to tylko autosugestia czy faktycznie zadziałał... I tak się zastanawiam czy by nie kupić kremu La Rocha ujędrniającego pod oczy. Ale ja nie wiem czy w moim wieku takie coś mi nie zaszkodzi. Czy nie będzie tak, że przez te kremy moja skóra się zmęczy i za 20 lat już nic nie będę w stanie z nią zrobić. Ja mam dopiero 22 lata... I naprawdę nie przesadzam z tymi zmarszczkami. U nas rodzinnie chyba wszystkie kobiety baaaardzo szybko mają zmarszczki. I ja chciałam z tym właśnie walczyć. Po co niektóre kosmetyki są zalecane dla kobiet np. od 30 roku życia? Można je używać wcześniej, czy raczej się nie powinno?

Pozdrawiam. Justyna
Stary 2006-09-09, 11:23   #7
Emilia1
Zakorzenienie

nie zaszkodzi! skóra weźmie z kremu tylko to czego potrzebuje reszte odrzuci. skoro przypasował Ci czemu \miałabyś go nei kupić? pewnie mocno nawilżył przez co zmarszczki spłyciły sie a to dobrze przecież ze tak nawilża powinno się wręcz po kosmetyki mocniejsze siegnać wcześniej zwłaszcza jak masz to w genach. lepiej zapowibiegać niż potem to niwelować!!! spokojnie mozesz uzywać kremów dla Pań po 30 skoro wymaga tego Twoja cera bez obawy ja mam 20 , zmarszczek co prawda nie mam, ale kuracje p-zmarszczkowe robie od 2 lat retinoidami w okresie jesienno zimowym nie obawiaj się
Stary 2006-09-09, 11:27   #8
Emilia1
Zakorzenienie

aha i skóra się nie zmęczy i nie przyzwyczaja. to mity obalone przez badania dermatologiczne
Stary 2006-09-09, 12:38   #9
Emilia1
Zakorzenienie

Powinnas stosowac na dzien kremy z filtrami gdyz za sterzenie sie skory odpowiadaja głównie promienie uv a reszta to geny, odżywiani, pielęgnacja dlatego żeby się uchronić przed promieniowaniem na dzień przez cały rok.Stosuj kremy z wysokim IPD i PPD- wskażnik ochrony przed UVA , odpowiedzialnego za starzenie się skóry.
Stary 2006-09-09, 15:59   #10
Justyna_sz
Raczkowanie

GG do Justyna_sz

Dzięki wielkie EMILIA1! To jutro pędzę do apteki
Stary 2006-09-15, 20:02   #11
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki wielkie EMILIA1! To jutro pędzę do apteki
nie ma sprawy
Stary 2006-10-03, 18:37   #12
libra22
Zakorzenienie

GG do libra22

A mi dzismoja kochana młodsza siostrzyczka uświadomiła, że mam straszliwe zmarszczki pod oczami przeraziłam się i od razu wskoczyłam na wizaż szukac pomocy . Może skuszę się na ten krem La Roche Posay pod oczy, ale mam jeszcze pytanko do kremów z filtrami. Nigdy takich nie uzywałam (aż wstyd sie przyznawać), ale chciałabym odpokutować i zakupic jakiś dla mojej jeszcze młodej (22 lata) skóry. Czy możecie któryś polecić? Dodatm, że mam cere mieszaną ze skłonnością do ściagania się po umyciu. Dziękuje i pozdrawiam.

Edytowane przez libra22
Czas edycji: 2006-10-03 o 20:27
libra22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 11:01   #13
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Nigdy takich nie uzywałam (aż wstyd sie przyznawać), ale chciałabym odpokutować i zakupic jakiś dla mojej jeszcze młodej (22 lata) skóry. Czy możecie któryś polecić? Dodatm, że mam cere mieszaną ze skłonnością do ściagania się po umyciu. Dziękuje i pozdrawiam
cóż, do tłustosci filtrów trzeba sie przyzwyczaic , bo ne ma idealnie matujące kremu z foltrami. nie wiem jak u Ciebie z zapychaniem , jednak to kwestia i tak indywidualna, wiec najlepiej bedzie jak pochodzisz po a ptrkach i próbki będziesz prosic, w ten sposób znajdziesz idealny dla siebie. z takich lzejszych to np iwostin 40, anthelios 40, bioderma w sparyu, vichy ale on zawiera duzo mogącego podrazniac alkoholu. bardziej treściwsze są avene, czy 50 iwostin. ja mam tłusta cere , a lubie gęstsze konsystencje nie mogę zagwaratowac Ci ze nie pozapychają Cie ale jak wspomniałam próbki to dobre wyjscie.

a uczucie sciagniecia czesto ustepuje po zmianie płynu do mycia twarzy , bez alkoholów wysuszajacych czy sodium lauryl sulfate- SLS'ów, łagodny nawilzajacy tonik i naprawdę czesto nieprzyjemne uczucia suchosci po umyciu znika
Stary 2006-10-04, 11:17   #14
anciaahk
kosmitka

W sumie też mam młodą (26 l.) skórę, ale wokół oczu są pierwsze zmarszczki. Trochę mi szkoda opieniędzy na drogi krem pod oczy, może polecicie coś z ziaji? Jest o wiele tańsza, tylko co z efektami?

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 11:26   #15
moee
Zakorzenienie

ja uzywam taniego zelu z Eveline ( kolo 15 zlotych) Gold Therapy-złote nici mlodosci ma filtry UVA i UVB i ladnie wygladza zmarszczki jak i cienie pod oczami sa mniej widoczne
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 11:59   #16
Emilia1
Zakorzenienie

jesli chodzi o ziaje to jogurtową serie , albo rozswietlajacą 100% pielegnacji. oczywiscie nie mozna oczekiwac wygładzenia idealnego, ale nawetpoprzez dobre nawilzenie zmarszczki ulegaja spłyceniu
Stary 2006-10-04, 12:16   #17
babilonia
Raczkowanie

Mam też małe zmarszczki pod oczami(mam 22 lata) i nie wiem czy używać kremu pod oczy nawilżającego czy przeciwzmarszczkowego?I jakie byście poleciły?Może być coś aptecznego byle skutecznego
babilonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 12:21   #18
Emilia1
Zakorzenienie

przede wszystkim ochrona przeciwłsoneczna, nic nie działa tak p-zmarszczkowo jak filtry. jelsi masz zmarszczki to mozesz cos mocniejszczego i nie musi byc to krem pod oczy, moze do całej twarzy byc jesli nie masz uczucia cięzkoscina przykad podczas aplikacji kremu z twarzy pod oczy. moze byc np active c LRP , jesli chcesz koniecznie po d oczy to tez maja taką opcję .
Stary 2006-10-04, 12:33   #19
babilonia
Raczkowanie

A moge uzywac Active c mając naczynka na policzkach i na nosie?Na KWC przeczytałam że ten krem jest dla cery dojrzałej. Nie jestem za młoda na jego uzywanie?
babilonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 12:40   #20
Emilia1
Zakorzenienie

swietnym kremem jest ystheal zel pod oczy . Zawiera retinaldehyd min
Stary 2006-10-04, 13:08   #21
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o ziaje to jogurtową serie , albo rozswietlajacą 100% pielegnacji. oczywiscie nie mozna oczekiwac wygładzenia idealnego, ale nawetpoprzez dobre nawilzenie zmarszczki ulegaja spłyceniu
Właśnie też myslałam o jogurtowej, zwłaszcza że krem był rewelacyjny.

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 16:45   #22
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
A moge uzywac Active c mając naczynka na policzkach i na nosie?Na KWC przeczytałam że ten krem jest dla cery dojrzałej. Nie jestem za młoda na jego uzywanie?
tak mozesz, on ma witaminke c wiec swietnie zrobi Twoim naczynkom. to ze jest do cery dojrzałej to tylko chwyt reklamowy. np diroseal jest dla cer naczynkowych , a chodzi głównie o czytanie składów i jak sie w to zagłebi to wychodzi ze nie tylko na to. retinoidy naprawde są swietne na większosc defektów. nie musisz sie tego bać, a na naczynka dobrze zrobi active c , ale ten ystheal takze , bo pogrubi bardziej wewnętrzne warstwy skóry i będą one mneij widoczne. pamietaj jdnak zeby nie nakładac active c na ystheal
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości