dziewczyny pomóżcie, proszę...! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-05, 10:11   #1
Beata87
Raczkowanie

Unhappy

dziewczyny pomóżcie, proszę...!

Mam ogromny problem kilka tygodni temu byłam w górach i tak sie stało, że sie opaliłam i teraz mam tak nogi opalone jak bym miala skarpetki, no a za dwa tygodnie szykuje sie wesele a sukienke mam za kolano i to okropnie wygląda. Na solarum nigdy nie byłam to zapewno chyba szybko mnie opalenizna nie złapałaby, ale myślalam zeby posmarowac nogi tym balsamem dove moze by to wyrownalo opalenizne ale nie chce zabardzo ryzykowac bo boje sie ze beda jeszcze gorsze...dziewczyny pomozcie mi co mam zrobic zeby te nogi byly cale ladne i opalone blagam..!! Z góry dziekuje za odpowiedz..!
Beata87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:32   #2
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84
Dot.: dziewczyny pomóżcie, proszę...!

Oj bidulko Ja bym chyba jednak poszła na solarium... dodatkowo jakieś balsamy opalające. A jak nie chcesz na solarium to możesz smarować samoopalaczem ale to jeszcze nie teraz tylko tak gdzieś z tydzień przed weselem. A jak nałożysz rajstopy to będzie bardzo widać różnicę?? Bo może wystarczą same rajstopy??
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:38   #3
Beata87
Raczkowanie

No tak rajstopy byłyby najlepszym rozwiązaniem tylko, że ja mam buty z otkrytymi palcami no i raczej sie do takich butów rajstopów nie zakłada. A może powiesz mi po ilu wizytach w solarium widac efekt bo niestety nie orientuje sie w tym.
Stary 2006-09-05, 10:44   #4
Eleo765
Zadomowienie

chyba trzeba bedzie wybrac sie na solarium bo jednak balsamy brazujace daja nieco inny odcień niż polskie słonko... i juz po solarium nalezaloby wyrownac balsamem ewentualne nierownosci w opaleniznie
a jesli nie zdecydujesz sie na solarium radze posmarowac sie balsamem brazujacym kilka razy juz teraz (same nogi) zeby sprawdzic czy to w ogole podziala
Eleo765 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:49   #5
Beata87
Raczkowanie

na solarium może i bym sie w koniecznosci zdecydowała pojśc tlko dziewczyny powiedzcie mi po ilu wizytach widac efekt i na poczatku na ile minut bym musiala pojsc..??? bo to by była moja pierwsza wizyta
Stary 2006-09-05, 11:09   #6
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Beata87 Pokaż wiadomość
No tak rajstopy byłyby najlepszym rozwiązaniem tylko, że ja mam buty z otkrytymi palcami no i raczej sie do takich butów rajstopów nie zakłada. A może powiesz mi po ilu wizytach w solarium widac efekt bo niestety nie orientuje sie w tym.
są rajstopy bez szwu i bez "palców" - gładkie. popytaj w sklepach

Różnicę spróbuj wyrównać samoopalaczem

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 824 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 10:17   #7
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

No właśnie, najlepiej by było jakbyś poszła do sklepu z rajstopami i wybrała takie które nie mają tych palców tak zaszytych mocno
mnie solarium bierze już po jednym razie ale to zależy jaką masz karnację i jakie będą lampy w solarium
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości