Camsakizi- pasta cukrowa- proszę o rady - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-20, 21:06   #91
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Camsakizi- pasta cukrowa- proszę o rady

Cytat:
Napisane przez AleXia ('',) Pokaż wiadomość
to i ja się wypowiem

pastę kupiłam już chyba z rok temu
próbowałam różnych sposobów, podgrzać do różnych temperatur,rożnie wyrabiać itd ale ciągle kleiło mi się do wszystkiego i nie dało zerwać ze skóry

aż do dzisiaj
uparłam się i wzięłam za nia porządnie.

moje spostrzeżenia:
-nie warto jej wogóle podgrzewać bo i tak sie lepi( najlepiej wydłubac nożem troche)
- jesli ma się zimne rece to dużo lepiej i szybciej paste da sie wyrobic bez klejenia

ale zimne,a nie mokre!!
ja trzymałam kilka sekund dłonie w lodowatej wodzie,szybciutko wytarłam ale tak,żeby nie rozgrzać i szybko wyrabiałam.pomaga.

wyrabiałam ja krócutko,kilka sekund,i od razu na skóre- nie ciągnie się tak i da sie oderwać tak jak plaster
z czasem zmieniła kolor na taki zółtawy własnie i zaraz potem nie była juz zdolna do uzytku

wydepilowałam całe przedramienia,bo miałam tam dośc długie, ale cieniutkie włoski
zaczerwienienie miałam z godzine

jednak na nogach efekt taki sbie
owszem wyrywało,ale niedokładnie bardzo,wiec odpuściłam
ale jak sie upre to i te nogi całe zrobię
Przydatne rady
Dzis udalo mi sie po polgodzinnej meczarni z sukcesem oderwac jeden pasek, bo reszta, czyli jakies 10 ulepionych rozciagniotków się całkowicie 'rozwlekło' i do wyrzucenia.
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 17:24   #92
wali
Przyczajenie

Robiłam pierwszy raz w życiu pastą nogi i na początku mnie szlak trafiał delikatnie mówiąc kiedy stosowałam się do instrukcji producenta. Po połowie łydki stwierdziłam, że koniec tego - czas poradzić się doświadczonych i znalazłam tu mega radę (dzięki tofzz ) użyłam zamiast palców noża do aplikowania pasty i zrobiłam całe nogi ! Mega metoda - dzięki temu pasta się tak nie topi od gorących palców i szybciutko idzie. Tylko następnym razem znajdę jakieś inne narzędzie, bo sobie skaleczyłam palec :P

Jeszcze tak offtopowo po depilacji polecam do balsamu do ciała dodać trochę Bevity - za 3h nogi jak z bajki ^^
wali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 20:34   #93
music_lady
Przyczajenie

Cześć, jeżeli chodzi o ciągłe przyklejanie się pasty do skóry, to polecam posypać sobie wcześniej talkiem/pudrem zaplanowany do depilacji obszar. To działa, nie będzie się tak "ciapać".
music_lady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 16:25   #94
angelika21003
Przyczajenie

Hej lasencje a jak z depilacja okolic bikini???? bo ja chce sie za to zabrac i jakos troche sie boje....
angelika21003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 12:42   #95
boriqua
Przyczajenie

kupiłam tą pastę kilka miesięcy temu ale jak ją otworzyłam i zobaczyłam jak się ciągnie to zrezygnowałam. Jednak dzisiaj postanowiłam dać jej szansę i kombinowałam na różne sposoby wyżej opisane niestety nic nie pomagało.
Aż w końcu znalazłam na to sposób Całe opakowanie włożyłam na kilka min do lodówki, potem przygotowałam cały potrzebny "sprzęt" tzn:
-schłodzoną pastę,
-nóż (taki zwykły do smarowania),
-starą bawełnianą koszulkę pociętą na kawałki
-i uwaga... miseczkę z wodą!
nożem nabieram trochę pasty, moczę palce w wodzie i ściągam pastę z noża. Pasta nie klei się do mokrych palców tylko pod wpływem wody trochę się rozpuszcza. Rozciągam pastę robiąc z niej cieniutki placuszek i nakładam na depilowane miejsce dodatkowo jeszcze trochę rozcierając. Na to nakładam pasek bawełnianej koszulki, dociskając go do pasty i zrywam jak plastry z woskiem.
Nóżki mam gładkie, dużo mniej podrażnione niż przy wosku, a wszelkie pozostałości pasty zmywam wodą, nie tak jak w przypadku wosku oliwką. Bawełniane paski z koszulki można potem pomoczyć w wodzie kilka min, wypłukać i używać następnym razem zamiast kroić następną koszulkę
boriqua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 00:49   #96
margo6789
Przyczajenie

Wyjdzie na to, ze jestem masochistką ale zrobiłam to. Wydepilowałam za pierwszym razem wzgórek łonowy na gładko. Wątpliwa przyjemność. Cóż włosy muszą być trochę dłuższe i nawet nie trochę.

Mój sposób to podgrzać ją tak by było możliwe wyjąć z pojemniczka niewielką ilość i ugniatać aż do uzyskania konsystencji gumy do żucia. Nakładając staramy się aby pasta kleiła się do trzonku włosa : moja metoda to jakby "ułożenie" tych włosków na ukos tak by podczas oderwania mniej bolało.

Jest to możliwe, pozbycie się owłosienia łonowego plus tego na pupie również za mniej niż 10 złotych, przy 2 lub 3 sesjach. Nie da się pozbyć włosków do zera za jednym razem chyba że jesteś super masochistką.

Teraz, od miesiąca wyglądam jak dziewczynka (gładko), nie mam krostek odrastające włoski (takie mini ) traktuję depilatorem. Sekret dlaczego odrastają słabe i rzadkie- nigdy nie goliłam się żyletką . Dlatego aby utrzymać taki stan rzeczy na dole wystarczy mi aby co tydzień przejechać depilatorem po wzgórku. Nie jest to bolesne, bo włoski są słabe, później peelingi najlepiej codziennie przy prysznicu albo 3 razy w tygodniu. Rezultat bez bólu i zmarnowanego czasu osiągasz efekt jak w filmie. Jeden minusik...szczególnie wrażliwe są wargi sromowe większe...one nie nadają się pod depilator, tu potrzeba użyć pasty ale to niewielki fragment ciała , na szczęście tu rosną wolniej.

Wniosek: pierwszy raz boli, musisz być cierpliwa a potem depilacja nawet "tam" nie jest w ogóle uciążliwa a tym bardziej czasochłonna.

Ps. próbowałam pasty na rękach i ramionach, miałam siniaki.
margo6789 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości