Supermarketowe kosmetyki do w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-06, 08:56   #1
beliczek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 311

Supermarketowe kosmetyki do w這s闚

Od bardzo d逝giego czasu u篡wam praktycznie tylko kosmetyk闚 profesjonalnych do w這s闚. Zak豉dam ten w徠ek po to, 瞠by dowiedzie si co jest warte uwagi na p馧kach supermarket闚 - wiadomo, ceny kosmetyk闚 profesjonalnych nie s ma貫, nawet na allegro.
Dlatego zwracam si do dziewczyn, kt鏎e u篡wa i jednych (profesjonalnych) i drugich (supermarketowych), co z ta雟zych szampon闚, masek, od篡wek, stylizator闚 warto kupi?
Wiem, 瞠 na ten temat by這 juztroch informacji ale z regu造 w innych w徠kach.
Tak wi璚, co kupujecie kiedy z ta雟zych linii piel璕nacyjnych? Na co warto zwr鏂i uwag w supermarketach je郵i chodzi o piel璕nacj w這s闚. Na pewno s jakie ukryte per造
beliczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 09:29   #2
iwonatom
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 469
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do w這s闚

Beliczku moja "ukryta perla" wsrod kosmetykow drogeryjnych sa z pewnoscia szampony i odzywki do splukiwania Loreal (najlepszy ten pomaranczowy ktory baaardzo wygladza wloski) oraz szampony Pantene Pro-V z linii geste i mocne (maski z tej serii sa juz duzo gorsze) Czasami kupuje jeszcze szampony Herbal ale tylko dlatego ze cudownie pachna Tak wiec moje drogeryjne zakupy ograniczaja sie do kupienia kosmetykow wymienionych powyzej Chetnie zobacze co Wy kupujecie bo moze cos przeoczylam
iwonatom jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 09:42   #3
obca
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 454

ja dopiero zacz窸am u篡wa drogeryjnych kosmetyk闚..
tzn. od dobrych kilku lat 豉dowa豉m na g這w profesionalne ale poniewa bardzo obci捫aj moje delikatne w這sy i nie zauwa篡豉m 瞠by poprawia造 ich kondycj wi璚 szukam innej piel璕nacji

jak na razie wypr鏏owa豉m szamponik dla dzieci Bubchen (delikatny, bez SLS) i odzywk Elseve dodaj帷 obj皻o軼i - po 2 myciach trudno m闚i o efektach ale to co zauwa篡豉m to nie ma takiego sw璠zenia g這wy jak po poprzednich szamponach , w這sy s lekkie i rzeczywi軼ie jest fajna obj皻o嗆 (nie s takie przylizane jak po proff.), natomiast nawil瞠nie jest raczej s豉be wi璚 to jeszcze nie to czego potrzebuj
obca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 09:46   #4
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 775

Beliczku, ja bardzo polubi豉m swego czasu od篡wk Seria Zimowa Pantene PRO-v, w og鏊e wiem na produkty pantene pro-v w kryzysie finansowym mog liczy

Wracam te do Nutri Serum Joanna - oceni豉m je na KWC, w tubce 50 ml. Kosztuje oko這 5 z. Stosujesz po myciu bez sp逝kiwania, ma posta fluidu.

Poza tym pr鏏owa豉m wielu rzeczy marketowych, by這 to do嗆 dawno temu, ale tylko te powy窺ze da造 mi si pozytywnie zapami皻a. Cho czasem mia豉bym ochot kupi co tylko dla zapachu, nie decyduj si.

Ze stylizacji natomiast nie przypominam sobie abym czegokolwiek u篡wa豉.
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 10:07   #5
beliczek
Zakorzenienie

Ja z supermarketowych produkt闚 lubi szampoin Garnier waniliowy Ultra Dolce ( ultra doux w Polsce), niestety nie dost瘼ny w naszym kraju.
Lubi te r騜owy szampon gliss kur z linii Aroma Care.
Ostatnio za rad dziewczyn z w徠ku o walce o zdrowe w這sy kupi豉m od篡wk garnier nutri gladki ale nie jestem z niej zadowolona.
Pami皻am, 瞠 ca趾iem dobra by豉 te miodowa od篡wka do w這s闚 Timotei, tak do codziennego u篡wania. Na pewno w chwili "wielkiego kryzysu" po ni si璕n. Jest naprawd niez豉, ma jedna wad, no mo瞠 dwie Obci捫a troch w這sy i nie regeneruje, raczej pozwala dobrze rozczesa w這sy i zapewni im jako tak piel璕nacj.
Stary 2006-09-06, 10:56   #6
_cleooo_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 382

Cytat:
Napisane przez obca Poka wiadomo嗆
ja dopiero zacz窸am u篡wa drogeryjnych kosmetyk闚..
tzn. od dobrych kilku lat 豉dowa豉m na g這w profesionalne ale poniewa bardzo obci捫aj moje delikatne w這sy i nie zauwa篡豉m 瞠by poprawia造 ich kondycj wi璚 szukam innej piel璕nacji

jak na razie wypr鏏owa豉m szamponik dla dzieci Bubchen (delikatny, bez SLS) i odzywk Elseve dodaj帷 obj皻o軼i - po 2 myciach trudno m闚i o efektach ale to co zauwa篡豉m to nie ma takiego sw璠zenia g這wy jak po poprzednich szamponach , w這sy s lekkie i rzeczywi軼ie jest fajna obj皻o嗆 (nie s takie przylizane jak po proff.), natomiast nawil瞠nie jest raczej s豉be wi璚 to jeszcze nie to czego potrzebuj
Obca a gdzie ten szampon Bubchen mo積a kupic?pierwszy raz s造sze o takim. i po ile on jest?

_cleooo_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 11:04   #7
madzia.a
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 8 200

Ja bardzo lubie szampon i od篡wke Loreal Elseve energia i blask i maseczke do w這s闚 Pantene Pro-V intensywna regeneracj.
madzia.a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 11:39   #8
larisa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

moimi faworytami w鈔鏚 kosmetyk闚 supermaketowych s pantene pro-v. u篡wa豉m serii "w這sy g瘰te i mocne", teraz mam odzywk z serii z這ta linia. nie mam jej nic do zarzucenia.
larisa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 11:51   #9
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Wed逝g mnie supermarketowe kosmetyki nie s z貫,i my郵e,ze nawet mog poprawi nieco wygl康 i kondycje w這s闚.
Bardzo lubi Fructisy-z czego od篡wke Nutri G豉dki-efekt bardzo podobny do np Matrixa Sleek Look,nie trzeba trzymac na w這sach,tylko na這篡 i sp逝ka.Fajna jest te od篡wka Odbudowa i Blask-efekt bardzo podobny do poprzedniej od篡wki.Natomiast szampon D逝gie i Mocne-w這sy s po nim takie leciutkie,ale fajne.
Seria Gliss Kur-ta pomara鎍zowa,regeneracja,-naprawde poprawia kondycje w這s闚,ale te troch jakby obci捫a..
Seria Gliss Kur Po造sk jedwabiu-podobny efekt,wi璚ej blasku
Fajna te jest seria Pantene Intensywan Regeneracja-ale jest o wiele "delikatniejsza" od Gliss Kura pomara鎍zowej,mniej te obci捫a.
Od篡wka w tubce Pantene Intensywna Regeneracja-ta z w瘯sz ilo軼ia aminokwas闚-bardzo dobra,potrzymana d逝瞠j na w這skach daje 豉dny efekt zdrowych w這sk闚.
W porz康ku te s szampon Timotei-miodowy,Shauma aksamitna g豉dko嗆 czy cos takiego.
Nie podoba造 mi sid篡wka L'oreal Elseve energia i blask-nic nie robi豉,ci瞛ko w這sy rozczesa by這 po niej,
szampon Timotei bambusowy-jakby usztywnia w這sy i je lekko przesusza.
tripka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 12:11   #10
Mysia_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295

z takich supermarketowych kosmetykow do wlosow moge polecic serie pantene proV tak jak dziewczyny wspomnialy-geste i mocne.lubie tez pianke nivea do wlosow kreconych bez alkoholu jak sobie cos przypomne to dopisze
Stary 2006-09-06, 12:31   #11
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

A dla mnie seria L'oreal Proteina Per造 jest zdecydowanie lepsza niz profejsonalny Absolut Repair - PP 豉dnie rozczesuje w這sy, s miekkie i nieobciazone a po AR w這sy sa matowe i suche. Ogolnie nie padlam ofiara "kosmetykow profesjonalnych", ktore po prostu zawieraja wiecej silikonow i przez to wydaje sie, ze dzialaja A najlepsza odzywk jaka znam to Schwarzkopf Maseczka do wlosow farbowanych/po trwa貫j
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7500
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 13:12   #12
nerikka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

Ja uzywam tylko kosmetykow z supermarketow i nie narzekam . Szczerze oplecam serie Elseve i Pantene Pro V. Z Elseve szczegolnie serie z Proteinami Per造 i t 鄴lta, zdaje sie do w這sow suchych i zniszczonych (faktycznie wyg豉dza i nawil瘸 wlosy). Z Pantene polecam szampon do wlosow farbowanych - daje ladny polysk i zdrowy wyglad i zauwazylam ostatnio, ze faktycznie zmniejsza wypadanie w這sow .
nerikka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 13:19   #13
nebraska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 951

Cytat:
Napisane przez beliczek Poka wiadomo嗆
Ja z supermarketowych produkt闚 lubi szampoin Garnier waniliowy Ultra Dolce ( ultra doux w Polsce), niestety nie dost瘼ny w naszym kraju.
No w豉郾ie, pami皻am, 瞠 par lat temu (tak z 10 na oko) seria ultra doux by豉 dost瘼na w Polsce i to by造 鈍ietne szampony. Nie rozumiem czemu je wycofano

Mog poleci Pantene pro -v (z這ta linie, zimowa ochrona) i gliss kur (po造sk jedwabiu, seria do br您u).

Fragrantica

nebraska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 13:54   #14
kasienka2883
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 671

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka wiadomo嗆
A dla mnie seria L'oreal Proteina Per造 jest zdecydowanie lepsza niz profejsonalny Absolut Repair - PP 豉dnie rozczesuje w這sy, s miekkie i nieobciazone a po AR w這sy sa matowe i suche. Ogolnie nie padlam ofiara "kosmetykow profesjonalnych", ktore po prostu zawieraja wiecej silikonow i przez to wydaje sie, ze dzialaja A najlepsza odzywk jaka znam to Schwarzkopf Maseczka do wlosow farbowanych/po trwa貫j
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7500
Dla mnie odwrotnie, Proteina Per造 nie ma por闚niania do absoluta. Poza tym efekt dzialania kosmetykow profesjonalnych to nie tylko silikony.

Z kosmetykow drogeryjnych na pewno moge poleci Pantene Pro-V Z這t lini jest naprawd dobra, wlosy fajnie si po niej uk豉daj, s puszyste, ale nie sianowate.
Poza tym bardzp dobre jest serum regeneracyjne Pantene Pro-V termoochronne, tylko trzeba uwaza z ilo軼i
Tak瞠 do jednych z moich ulubionych nale膨 ampulki Seboradin.

Og鏊nie nie lubi zwyk貫go L`Oreala(chociaz profesjonalny jak najbardziej), Gliss Kura(tylko 豉dnie pachnie) i Garniera.
Nie mia豉m okazji wypr鏏owa Dove i kusi mnie ta seria do rozjasnianych, moze ktora z Was ma jakie doswiadczenia?
kasienka2883 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 14:14   #15
nerikka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasienka2883 Poka wiadomo嗆
Nie mia豉m okazji wypr鏏owa Dove i kusi mnie ta seria do rozjasnianych, moze ktora z Was ma jakie doswiadczenia?
Moja mama miala szampon z tej serii i nie by豉 zadowolona .
Stary 2006-09-06, 14:28   #16
kasienka2883
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 671

Cytat:
Napisane przez nerikka Poka wiadomo嗆
Moja mama miala szampon z tej serii i nie by豉 zadowolona .
Ale dlaczego? Mo瞠sz napisa dok豉dniej?

Off Topic: 郵iczny koculek na avatarze
kasienka2883 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 14:45   #17
iziaczek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 252

Timotei odzywka z bambusem wyg豉dzaj帷a.
Moje ostatnie odkrycie,wyg豉dza w這ski,鈍ietnie si po niej rozczesuj,nie s sianowate i co najwa積iejsze nie obci您a w這s闚.
Aha i ta cena...
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 15:00   #18
Wisnia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 521
GG do Wisnia

chwale sobie serie z這t pantene. chwale tez elseve do farbowanych wlosow i gliss kur praktycznie wszytsko mi odpowiada.
szczerze mowiac po testach (jezeli chodzi o szampony) to nie widzialam ogromnej roznicy pomiedzy tymi profesjonalnymi a zwyklymi jak piszesz supermarketowymi (mam nadzieje ze nie chodzi Ci o marki tesco czy podobne )
ostatnio zachwycalam sie szamponem firmy medipharma z oliwka z oliwek. do uzywania ciaglego sie nie nadaje ale do podreperowania zniszczonych wlosow jest super - dostepny w aptece za niewielkie pieniadze.

pozatym chwale sobie wszytskie maseczki regenerujace i gliss kur i loreala i garnier - sa to najczesciej pordukty najdrozsze w serii (okolo 20 zl), dzialajace bardzo intensywnie i do stosowania raz, dwa razy w tygodniu, ale moje wlosy sa po nich tak samo miekkie i ladnie blyszczcace jak po kuracji u fryzjera ampulka L'Oreala za 45 zl

tak mysle, ze spokojnie mozesz testowac, bo ceny tych kosmetykow nie sa wysokie a jak nie Tobie to pewnie kolezance albo komus w rodzinie przypadna do gustu
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 15:05   #19
daisydee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 472

Ja og鏊nie nie lubi jednak tych supermarketowych od篡wek, no ale jak ju to scierpi:
- fructis nutri g豉dki
- maseczki dove

A z szampon闚 to 鈍ietny jest z joanny czarna rzepa i head &shoulders z zielon herbata oczyszczaj帷y sk鏎 g這wy.
daisydee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 15:12   #20
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Moje zdanie co do supermarketowych kosmetyk闚 do w這s闚 jest takie,瞠 nie s z貫 i fajnie jest np 陰czy je z profesjonalnymi,np szampon drogeryjny,od篡wka profesjonalna,albo odwrotnie.Zawsze to jaka oszcz璠no嗆
tripka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 15:16   #21
wersta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 573

pantene i elseve.
ale tak serio to bior帷 pod uwag cen do pojemno軼i - to jednak lepiej wychodzi allegro z profesjonalnymi kosmetykami. np. szampony loreal w pojemnosci 1l lub 1,5l wychodz nawet taniej
wersta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 15:39   #22
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Od d逝窺zego czasu u篡wam kosmetyk闚 aptecznych i profesjonalnych do w這s闚-na drogeryjnych niegdy bardzo si zawiod豉m i dorobi豉m 逝pie簑 i przet逝szczaj帷ych si w這s闚,wi璚 po serii pr鏏 i b貫d闚 zrezygnowa豉m z nich, jednak od czasu do czasu co testuj(chodzi o nowo軼i, wi瘯szo軼 ksmetyk闚 drogeryjnych do w這s闚 typu odzywka i u篡wa豉m niegdy pr鏏uj帷 znale踵 co dobrego).Moim zdaniem godne polecenia s produkty PANTENE...i na tym koniec jak dla mnie .Ale to dlatego , 瞠 wszystkie, dos這wnie wszystkie ( a i pantene po d逝窺zym u篡waniu) powoduj u mnie sw璠zenie sk鏎y g這wy , przet逝szczanie i wypadanie w這s闚 w daleszej konsekwencji.Dla mnie jednak produkty profesjonalne i apteczne s o niebo lepsze( choc te nie wszystkie)

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 15:49   #23
obca
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 454

Cytat:
Napisane przez _cleooo_ Poka wiadomo嗆
Obca a gdzie ten szampon Bubchen mo積a kupic?pierwszy raz s造sze o takim. i po ile on jest?
mo積a kupi w kilku miejscach : apteki internetowe, drogeria super_pharm, sklepy dzieci璚e (i pewnie tez w innych)
ja kupi豉m w sklepie z r霩no軼iami dla dzieci i niemowl徠..
butelka 200ml kosztowa豉 ok 8 z, a 500 ml - ok. 14z
obca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 16:19   #24
nerikka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasienka2883 Poka wiadomo嗆
Ale dlaczego? Mo瞠sz napisa dok豉dniej?

Off Topic: 郵iczny koculek na avatarze
Wlosy miala takie przyklapniete, bez polysku i nie ukladaly jej sie tak, jak chciala. Zmienila szampon na inny i od razu bylo lepiej .

Koculek na nocniczku
Stary 2006-09-06, 16:33   #25
Ally83
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 531

Moi faworyci tutaj to:
-> szampony i od篡wki Elseve, do w這s闚 farbowanych i nadaj帷ych obj皻o軼i
-> Pantene Pro-V, szampon do w這s闚 farbowanych i od篡wka bez sp逝kiwania nadaj帷a obj皻o軼i
-> Taft, pianka nadaj帷a obj皻o嗆 Push Up Look i lakier czarny
-> Gliss Kur, dwufazowe spraye do w這s闚 i od篡wki
Wszystkich w/w u篡wa豉m i naprawd polecam !
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 17:46   #26
goopek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Mi si podoba od篡wka bez sp逝kiwania Pantene Pro V "Proste i g豉dkie", z tym, 瞠 proste s tylko jak si je wysuszy suszark... w przeciwnym razie s takie jak zawsze.

Ponadto polecam :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=8627 - 鈍ietna maska za jedyne 4-5 z !
goopek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 22:02   #27
didi_d
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 290
GG do didi_d

ja rowniez nie uzywam kosmetykow profesjonalnych-czasem wydaja mi sie poo prostu bajonsko drogie jesli za pol ceny moge miec kosmetyk ze sklepu.

bardzo lubie wspomniany juz Pantene oraz Gliss-kur, chociaz czesto zmieniam i probuje roznych rzeczy.
z lakieru lubioe jesczez palette ale wiem ze duzo dziewczyn skarzy sie na niego wiec to sprawa indywidualna.
ogolnie mysle ze po prostu trzeba wyprobowac zeby sie przekonac

didi_d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 22:40   #28
beliczek
Zakorzenienie

Dodam te, 瞠 lubi od篡wk i szampon Timotei bursztynowo-rumiankowy do w這s闚 blond. 妃iesznie tanie a dobre. I 豉dnie pachn.
Dzi kupi豉m za 12z maseczk do w這s闚 Nivea do w這s闚 suchych, szorstkich matowych, z tej nowej serii (z ry瞠m i lotosem)
Zaoszcz璠zi豉m na podr騜owaniu na gap, wi璚 zrobi豉m sobie przyjemno嗆.
Maseczka ob喚dnie wr璚z pachnie. Jak tylko u篡j to zdam relacj
Stary 2006-09-07, 09:22   #29
nerikka
Raczkowanie

Cytat:
Dodam te, 瞠 lubi od篡wk i szampon Timotei bursztynowo-rumiankowy do w這s闚 blond. 妃iesznie tanie a dobre. I 豉dnie pachn.
Dzi kupi豉m za 12z maseczk do w這s闚 Nivea do w這s闚 suchych, szorstkich matowych, z tej nowej serii (z ry瞠m i lotosem)
Zdaj koniecznie . Sama sie nad ta maseczka zastanawiam (kupic, czy nie? ).
Stary 2006-09-07, 11:27   #30
Ally83
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 531

Cytat:
Natomiast ja Timotei si roczarowa豉m, po ich szamponie moje w這sy s oklap貫, cho u篡wam dodatkowo od篡wek i/lub pianek na obj皻o嗆 Przy innych szamponach (a zw豉szcza w/w przez mnie Pantene i Elseve) nie mam tego typu problem闚.
Cytat:
Koniecznie napisz, bo jestem jej strasznie ciekawa
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.