Supermarketowe kosmetyki do w這s闚 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-07, 20:34   #31
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do w這s闚

chyba nadchodz lepsze czasy dla kosmetyk闚 drogeryjnych, bo sporo dziewczyn (w tym i ja), kt鏎e zawsze u篡wa造 tylko profesjonalnych ostatnio daje szans te tym og鏊nodost瘼nym (tak jako zauwa篡豉m ostatnio )

je郵i chdzi o regeneracj, to si nie ma co 逝dzi - w supermarkecie raczej jej nie odnajdziemy, ale tak 瞠by utrzyma w這sy w dobrym stanie... ja na razie mam dwa hity:
- Nivea Hair Care ekspresowa maseczka regeneruj帷a do w這s闚 zniszczonych, suchych (i co tam jeszcze strasznie d逝ga ta nazwa
tu link do KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15063
- maska GlissKur per這wa do w這s闚 br您owych (tak jak nie znosz Schwarzkopfa w ka盥ej postaci, tak ten produkt naprawd im si uda)

obu u篡wam jako od篡wek i bardzo jestem zadowolona i mi這 zaskoczona
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-07, 20:42   #32
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Poka wiadomo嗆
chyba nadchodz lepsze czasy dla kosmetyk闚 drogeryjnych, bo sporo dziewczyn (w tym i ja), kt鏎e zawsze u篡wa造 tylko profesjonalnych ostatnio daje szans te tym og鏊nodost瘼nym (tak jako zauwa篡豉m ostatnio )
no no chyba tak...i dobrze,bo teraz jest tak du篡 wyb鏎 tych drogeryjnych,i wci捫 pojawiaj si nowe,coraz lepsze,lepsze na pewno ka盥y znajdzie co odpowiedniego dla siebie,nawet w dorgerii
tripka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-07, 20:53   #33
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez tripka Poka wiadomo嗆
no no chyba tak...i dobrze,bo teraz jest tak du篡 wyb鏎 tych drogeryjnych,i wci捫 pojawiaj si nowe,coraz lepsze,lepsze na pewno ka盥y znajdzie co odpowiedniego dla siebie,nawet w dorgerii
w moim przypadku to g堯wnie niepohamowana babska ciekawo嗆 sprawia, 瞠 jak tylko zobacz jak彗olwiek nowo嗆 do w這s闚 to musz mie

co do u篡teczno軼i kosmetyk闚 z drogerii: du穎 zale篡 od stanu w這s闚 i naszych wobec nich oczekiwa niekt鏎ym wystarcza, 瞠 w這sy w miar dobrze si rozczesuj i pachn, a innym nie niekt鏎zy maj pi瘯ne w這sy same z siebie, a inni musz si sporo nad swoimi napracowa
ale zgadzam si, 瞠 jako嗆 kosmetyk闚 z supermarket闚 si podnosi (cho bubli nadal dostatek...), mo瞠 te dlatego, 瞠 kobiety "rozbestwione" ( ) coraz wi瘯szym dost瘼em do profesjonalnych maj coraz wi瘯sze wymagania, no i technologia idzie naprz鏚...
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-08, 12:40   #34
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Aha dziewczyny podobno bardzo dobra jest te maska Fructisa odbudowa i blask,pr鏏owa豉 kt鏎a z was jej?
tripka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-08, 15:46   #35
anita-p
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 195

Ja ze wzgl璠u na to, 瞠 mam naturalnie zdrowe i mocne w這sy nie musz stosowa drogich kosmetyk闚. Ale z czystym sercem polecam wszystkie maski do w這s闚 firmy dove. Wystarczy na這篡 raz na tydzie, po 瘸dnych innych od篡wkach, kt鏎e stosowa豉m niemal瞠 codziennie nie by這 takiego efektu.
anita-p jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-08, 15:48   #36
Kiya
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 714

zdecydowanie granatowa seria Dove
Stary 2006-09-27, 00:10   #37
Kulfon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161

A kt鏎e nieprofesjonalne kosmetyki (chodzi mi g堯wnie o od篡wki, maski) nada造 waszym w這som pi瘯ny blask, bo mam obsesje na punkcie b造szcz帷ych w這s闚 i moje zawsze wydaj mi si zbyt matowe??
Kulfon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-27, 00:15   #38
bess
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 829

mnie np bardzo sluzyla odzywka owocowa z welli,fruct cos tam,w wielkiej 鄴速ej butli. w ogole welle lubie najbardziej.
bess jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-27, 13:10   #39
xyzgirl86
BAN sta造

Wiadomo軼i: 419

ja u篡wam ostatnii ca貫j serii Dove do wlos闚 farbowanych niby sa ok ale moje w這ski szybko si po nich przet逝szczaj
-polecam Timotei z wyci庵iem z bambusa zar闚no szampon jak i od篡wke wloski mi瘯kie 豉dnie pachn maj blask
- ostatnio polubi豉m tak瞠 mleczka sunsilka szczeg鏊nie to pomara鎍zowe z lipidami dla w這s闚 modelowanych i uk豉danych codziennie ma niska cen a jest wsumie bardzo dobre, w這sy s 豉dniejsze , a u篡wam zawsze du穎 lakieru, maj taki 豉dny blask!!!
xyzgirl86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-27, 13:15   #40
beliczek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 311

Cytat:
Napisane przez bess Poka wiadomo嗆
mnie np bardzo sluzyla odzywka owocowa z welli,fruct cos tam,w wielkiej 鄴速ej butli. w ogole welle lubie najbardziej.
Tak, to jest bardzo dobra od篡wka To reinkarnacja Od篡wek Sanara Woski Owowcowe z po這wy lat 90tych (starsze wiza瘸nki pami皻aj). Ale ci瞛ko j dosta.
Ja ostatnio polubi豉m maseczk do w這s闚 Nivea Hair Care Elastyczno嗆 i Blask. Jest naprawd dobra i kosztuje tylko 12z.
beliczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-27, 13:23   #41
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 775

A ja musz w ko鎍u spr鏏owa maski z lotosem Nivea-ta najnowsza, mam od 2 tyg w domu i le篡 z boku dam zna o rezultatach.
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-27, 13:48   #42
beliczek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 311

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Poka wiadomo嗆
A ja musz w ko鎍u spr鏏owa maski z lotosem Nivea-ta najnowsza, mam od 2 tyg w domu i le篡 z boku dam zna o rezultatach.
Sylwia, to jest ta maska, kt鏎 ja mam i o ktorej pisa豉m.
beliczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-12, 12:22   #43
sylwia.gda
Wtajemniczenie

A co s康zicie o masce-od篡wce GlissKur Aroma? Kolor r騜owy, w sloiczku.
Na KWC oceniona jest g這wnie wersja pomara鎍zowa, a mi zale篡 na r騜owej.
Stary 2006-10-12, 15:41   #44
moonshine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Moim faworytem w鈔鏚 szampon闚 jest zdecydowanie Pantene Pro-V (aktualnie mam fioletowy nadaj帷y puszysto嗆 ale wszystkie s 鈍ietne). No i nie zawiera SLS. D逝go uzywa豉m Timotei czere郾iowego, ale ju za nic do niego nie wr鏂e... 奸icznie pachnia, w這sy fajnie sie uk豉da造, ale zacz窸y strasznie wypada i moje podej瞠nia s skierowane w豉snie do niego, bo zacz窸y tez nagle wypada w這sy mojej mamie kt鏎a u篡wa豉 go razem ze mn, przyjaci馧ce kt鏎 zach璚i豉m do tego szamponu. Niewiem czy to by這 spowodowane uzywaniem Timotei ale profilaktycznie nie polecam

Od篡wka ? Plantica V (Joanna) z olejkiem rycynowym, kosztuje grosze a daje 鈍ietne efekty.
moonshine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-12, 15:55   #45
sylwia.gda
Wtajemniczenie

A ja w豉郾ie naby豉m po promocyjnej wyprzeda穎wej cenie 13,99 maseczko-od篡wk w sloiczku GlissKur Aroma r騜ow znam relacj wkr鏒ce.
Stary 2006-12-28, 11:34   #46
Hosenka*
Moderator KWC

Wiadomo軼i: 46 849

Ja nie uzywa豉m niczegoz "profesjonalnych" kosmetyk闚, ale mo瞠 czsa zacza, bo mam "z natury" szorskie, sztywne i bardzo matowe w這sy - mama si smieje ze jak sier嗆 psa. Uzywa豉m ju wielu szampon闚 do w這s闚 suchych, matowych i nic... Jest jednak pewien szampon, kt鏎y rozwi您a m鎩 problem - pewnei nie u篡ska on waszego uznania - jest to szampon firmy AVON nab造szcz強帷y 2w1 z serii Advance Techniques - w這ski s miekkie, g豉dkie i b造szcz帷e - jestem naprawde opd wra瞠niem i ju mamam nie ma powod闚 do smiania sie z moich w這s闚

do takich profesjonalnych kosmety闚 moge zaliczy tylko jedwab Farouk'a (ostatnio odkry豉m sklep w Krakowie w kt鏎ym go mozna kupi za 7z za ma陰 buteleczke) ale neistety nie radzi sobie z moimi w這sami

Z drogeryjnych kosmetyk闚 zadowolona by豉m z Timotei mleko+mi鏚 i bambus+shea (szampony o od篡wki) - i to tyle co mi utkwi這 w pami璚i. Ostatnio kupi豉m zachwalany szampon Hipp dla dzieci ale u篡豉m dopiero raz (efekt bardzo podobny do tego 2w1 z avonu o kt鏎ym pisa豉m).

Co do stylingu, to nie mam za bardzo do鈍iadczenia w tej kwestii, bo rzadko u篡wam - tylko gdy mam kr鏒kie w這sy a chce jak捷 fryzurk wyczarowa.

Mia豉m teraz 瞠l welli nab造szczaj帷y (w br您owej tubce) - i jestem z niego zadowolona i to bardzo Uzywam go na mokre w這sy (gdy mam zamiar "czarowa" jak御 "fryz"), czasem na pojedyncze pasma kt鏎e nie chc siedzie na swoim miejscu. Nie skleja za bardzo w這s闚.

Pod koniec wakacji kupi豉m sw鎩 pierwszy lakier w zyciu r闚niez dla utrwalenia fryzury na wesele kole瘸nki (kupi豉m ma造 welli nab造szczaj帷y) utrwala dobrze, bardzo dobrze nawet, lekko nab造szcza, ale smierdzi bardzo... Ju si ko鎍zy, a jako zast瘼ce kupi豉m korzystaj帷 z promocji lakier Timotei do br您owych w這s闚 - podoba mi si ebardziej niz ten z Welli bo... nie 鄉ierdzi jak pozosta貫 lakiery W這sy po造skuja i rzeczywi軼ie br您owy kolor jest 豉dnie podkre郵ony

10.12 - Kosmetyczne nowo軼i listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i u篡wane
24.11 - ostatni dzie darmowej dostawy do paczkomat闚 na Allegro - sprawd aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Hosenka* jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.