SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-23, 00:02   #61
balitagscarlet
Raczkowanie

Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Oj, to mnie zmartwiłaś, jak to chwilowy efekt. Przyznam szczerze, że po 2 tygodniach spodziewałam się już jakichś malutkich efektów, a póki co mam wrażenie "rozgrzebania" mi cery przez ten krem. Miałam nadzieję, że mnie nie wysypie wcale A tu mi dziś jeszcze zaczął się wykluwać na brodzie wieeelki wrzód Dobrze, że mam w domu krem Acnefarm Asa to zasmarowałam, ale kluć to się będzie, bo czuję
Wiesz, może to moja wina bo potem nie podtrzymywałam tych efektów niczym, nie mam pojęcia. W każdym razie obecnie lepsze efekty jeśli chodzi o walkę z zaskórnikami i porami mam po używaniu toniku pichtowego, a Lysanel włączam z ciekawości, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dużo się o nim naczytałam wcześniej, że jest mocny itd ale nie spełnił moich oczekiwań w pełni. Może za bardzo się nastawiłam Zresztą tak czy siak rezygnuje z niego jak skończę to opakowanie ze względu na niezbyt korzystny wpływ na naczynka.
Stary 2008-10-23, 01:02   #62
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Na policzki, gdzie mam popękane naczynka to ja się go stosować nie odważę

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 17:06   #63
Ilena
Zakorzenienie

jeżeli cię po nim wysypuje to tylko ostrzeżenie dla ciebie .. ze twarz jest zanieczyszczona ... proponuje dołączyć jakieś tabletki oczyszczające/detoksykujące

ja lubię ten krem szybko mi sie goja po nim razy i jak wysypie to na chwile ... ale moja przygoda z oczyszczaniem jest bardzo długa .. za pierwszymi razami po każdym kwasie miałam takie wysypy ze z domu nie można było sie ruszyć .. ale najważniejsze żeby na bieżąco oczyszczać organizm .. od razu 60% pryszczy mnie
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:05   #64
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Ilena - a mogłabyś podać nazwy takich tabletek konkretnie? Bo nigdy takowych nie brałam (chyba, że brałam a nie wiem)

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:25   #65
balitagscarlet
Raczkowanie

A czy w ramach tego oczyszczania może być np. picie herbatki z bratka? Z tego co pamiętam pokrzywa też ma właściwości oczyszczające i odtruwajace organizm.
Stary 2008-11-14, 07:19   #66
maszka5
Raczkowanie

witam
czy Lysanel moge używać w ciązy ,bo bardzo mnie wysypało?
maszka5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:46   #67
tomek1122
Przyczajenie

Cera tłusta trądzikowa

Witam wszystkich jestem tutaj nowy mam problemy z cera przetłuszcza się w strefie T na czole i brodzie mam zaskórniki i pryszcze stosowałem takie leki jak duac,differin ,epiduo ale jakoś nie widziałem efektów, zdecydowałem się na krem svr lasanel active jaki nawilżacz użyć do tego kremiku? i jak pielęgnować taką cerę?
tomek1122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:49   #68
Gonia
Zakorzenienie

Dot.: Cera tłusta trądzikowa

Cytat:
Napisane przez tomek1122 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich jestem tutaj nowy mam problemy z cera przetłuszcza się w strefie T na czole i brodzie mam zaskórniki i pryszcze stosowałem takie leki jak duac,differin ,epiduo ale jakoś nie widziałem efektów, zdecydowałem się na krem svr lasanel active jaki nawilżacz użyć do tego kremiku? i jak pielęgnować taką cerę?
Tomku, wpisz w wyszukiwarkę nazwę kremu.... na pewno coś Ci się wyswietli, bo krem na naszym forum jest znany
Jak wpiszesz ,,tłusta cera" tez będziesz miał pełno postów
Powodzenia

Gonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:04   #69
tomek1122
Przyczajenie

Dot.: Cera tłusta trądzikowa

A nadawał by się do tego cetaphil md?
tomek1122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:25   #70
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ilena - a mogłabyś podać nazwy takich tabletek konkretnie? Bo nigdy takowych nie brałam (chyba, że brałam a nie wiem)
denoxinal - to tabletki, bardzo dobre jeśli pierwszy raz oczyszczasz organizm. Zamiast tego/lub potem picie pokrzywy/bratka, z bratka można też łykać tabletki (ja takowe biorę, wole to niż pić bratka). Poza tym drożdże też oczyszczają (są np. tabletki drożdże+ bratek, drożdże+ pokrzywa itp). No i pić dużo wody mineralnej, niegazowanej, broń Boże nie smakowej

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
A czy w ramach tego oczyszczania może być np. picie herbatki z bratka? Z tego co pamiętam pokrzywa też ma właściwości oczyszczające i odtruwajace organizm.

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-02-01 o 22:26
WinlyEm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 23:42   #71
Poppet
Zadomowienie

dziewczyny mam pytanie. Przeczytałam cały wątek i nikt o to nie pytał.

Mam cerę mieszaną, nie naczynkową, mam wągry na nosie, ale nie są czarne tylko mama takie zapchane pory, a na czole mam taką grudkowatą skórę... Nie mam żółtych/czerwonych pryszczy prawie wcale trochę przed okresem.

Czy SVR jest dla mnie?
Jesli tak - Czy o tej porze roku też trzeba stosować filtry?

Poppet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:40   #72
luffka
Zakorzenienie

Nie wiem, czy Ci pomoge, ale opisze jak moja cera wygląda
Mam zapchane pory, głównie na nosie i przy nosie, na policzkach. Na czole taką "chropowatość" ale tego nie widać, trochę przebarwień, trądziku nie mam.
Używam Lysanelu od 2 tyg chyba, jak na razie stosuje go 2 razy w tyg.
A no i mam mieszaną cerę...
Filtry? Obowiązkowe przy kwasach przez cały rok.

fata viam invenient
luffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:46   #73
Poppet
Zadomowienie

chyba mamy podobną cerę I widzisz efekty? Tzn rozumiem, że to dopiero dwa tygodnie, ale może już coś zauważyłaś

Stary 2009-03-17, 11:57   #74
luffka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
chyba mamy podobną cerę I widzisz efekty? Tzn rozumiem, że to dopiero dwa tygodnie, ale może już coś zauważyłaś
2 tyg no tak... Ale od ponad 1,5 miesiąca używam Effaclar K a wcześniej Acne Derm Po Acne widziałam poprawę po ok.2-3 miesiącach, ale jakoś ostatnio przestał mi służyć, Effaclar jest bardzo słaby, po Lysanelu już po jednym zastowowaniu zauważyłam różnicę Pory zwężone, mniej zaskórników. Używam go tak rzadko, bo chcę powoli skórę do niego przyzwyczaić.
Zawsze wydawało mi się, że czoło mam najczystsze, ale po Lysanelu zaczęło się właśnie robić chropowate, wyłażą całe podskórne wągry itp Ale cera jest coraz ładniejsza, jaśniejsza, ujednolicona

fata viam invenient
Stary 2009-03-17, 17:57   #75
Poppet
Zadomowienie

super to kupię sobie go chyba. A jakiego filtru używasz? Avene?

Stary 2009-03-17, 18:39   #76
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
2 tyg no tak... Ale od ponad 1,5 miesiąca używam Effaclar K a wcześniej Acne Derm Po Acne widziałam poprawę po ok.2-3 miesiącach, ale jakoś ostatnio przestał mi służyć, Effaclar jest bardzo słaby, po Lysanelu już po jednym zastowowaniu zauważyłam różnicę Pory zwężone, mniej zaskórników. Używam go tak rzadko, bo chcę powoli skórę do niego przyzwyczaić.
Zawsze wydawało mi się, że czoło mam najczystsze, ale po Lysanelu zaczęło się właśnie robić chropowate, wyłażą całe podskórne wągry itp Ale cera jest coraz ładniejsza, jaśniejsza, ujednolicona

Mam identyczne odczucia. Effaclar K fajny przyjemny w stosowaniu ale za slaby. Acne derm obecnie stosuje, wlasnie zamowilam druga tubke - nawet fajnie dziala ale jednak chyba lysanel to jest to. Mnie tam nie podrazniaja kwasy w kremach. Mam tlusta cere, szybko sie zanieczyszcza, bardzo rzadko zmiany ropne, 95% to zaskorniki

tylko kwasami mozna to wykurzyc w moim przypadku
Stary 2009-03-26, 20:31   #77
sigma
Przyczajenie

Mam tłustą i grubą skórę i jest to jedyny krem, który doprowadził ją do stanu idealnego. Wcześniej miałam problemy z podskórnymi zgrubieniami. Bardzo nietypowymi, gdyż zazwyczaj nigdy nie następuje wybicie, a co z tym związane nie mam zaczerwienienia i uszkodzenia naskórka. W zamian natomiast pojawia się opuchlizna, której za nic nie mogę tknąć, gdyż pojawi się guz wielkości czereśni, który schodzić będzie tydzień. Wiem, bo już potestowałam w młodości. Niestety skórę i te właściwości odziedziczyłam po mamie i babci - co dobrze rokuje, bo obie (lat 75 i 52) mają bardzo niewidoczne zmarszczki i gładką skórę.
Lysanel pomógł mi i te bolące guzy po prostu już się nie pojawiają. Krem okropnie szczypie i za nic nie wolno dotknąć palcami umazanymi nim oczu. Najpierw krem pod oczy, potem Lysanel i dokładne mycie rąk. Krem jest szczypiący, ale to po krótkim czasie używania go znika. Najlepiej stosować go tylko na noc, a na dzień dobrze nawilżyć skórę.

Zauważyłam na własnym przykładzie, że na dzień nie warto używać kremów przeciwtrądzikowych, bo za bardzo wysuszają skórę, a to powoduje zwiększone wydzielanie sebum i zapychanie porów, a w rezultacie wypryski. Polecam ograniczyć preparaty przeciwtrądzikowe do nocych kuracji, a na dzień zabezpieczyć dobrze skórę i nawilżyć. Oraz przede wszystkim- to moja główna zasada - nie dotykać twarzy rękoma pod żadnym pozorem - bo roznosi się bakterie - co najwyżej bibułka matująca, lub chusteczka higieniczna. W moim przypadku poskutkowało po wielu latach zmagania się z niedoskonałościami.
sigma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 23:50   #78
Poppet
Zadomowienie

motywujący post a po lysanelu masz idealną zupełnie skórę?

Stary 2009-03-27, 09:11   #79
sigma
Przyczajenie

Idealna jest prawie przez cały miesiąc. Oczywiście w momencie skoku hormonalnego wywołanego miesiączką może coś wyskoczyć, ale bardzo sporadycznie i szybko znika. Właściwie ten krem wyregulował mi skórę. I może najpierw trochę się przesuszała, po kilku dniach przy dobrym nawilżeniu, ten efekt znika i skóra jest w poprzednim stanie. Może ten krem mnie nie podrażnia, dlatego, że mam bardzo grubą skórę i dość tłustą. Niestety próbowałam ostatnio wypróbować coś z kosmetyków naturalnych i skóra zareagowała natychmiast. Pomogło mi wrócenie do tego kremu. Używam go już od trzech lat.
Stary 2009-03-27, 21:53   #80
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Dziewczyny, może głupie, ale muszę zapytać ... chciałabym zacząć kurację lysanelem, ale za tydzień jestem umówiona na czyszczenie buźki u kosmetyczki. wstrzymać się czy to nie robi różnicy?
i jeszcze jedno na ile Wam starcza tubka? chciałabym stosować na plecy i dekolt.. zastanawiam się czy mąż nie zbankrutuje

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 14:04   #81
sigma
Przyczajenie

Lysanel jest dość wydajnym kremem, ale nigdy nie stosowałam go na dekolt, ani na plecy, bo nie mam z nimi kłopotów. Co do oczyszczania - nie wiem, sama nie pozwalam kosmetyczce oczyszczać sobie skóry klasycznie - tzn. przez wyciskanie, bo mam tak wrażliwą skórę, że ślady znikały mi przez ponad dwa miesiące. Stosowałam natomiast Lysanel bez żadnych podrażnień na skórę po zabiegu oczyszczania ultradźwiękami i mikrodermbrazji. Nic się nie działo. Ten krem szczypie po nałożeniu, więc po oczyszczaniu klasycznym, może szczypać jeszcze bardziej, bo skóra jest wtedy mocno podrażniona.
Stary 2009-03-28, 22:18   #82
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Dzięki za odpowiedź wybieram się na ultradźwięki.

Mikołaj <3
Stary 2009-03-30, 16:58   #83
diorinia
Raczkowanie

Lysanel SVR

Cześć, mam następujący problem: czy można używać latem kremu Lysanel na noc póki nie ma lata? Szukałam i nie znalazłam odpowiedzi. L.
diorinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 17:04   #84
19agusia91
Zakorzenienie

Dot.: Lysanel SVR

Można , ale KONIECZNE jest używanie filtru na dzień. Zresztą są już na pewno takie wątki.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 23:55   #85
sigma
Przyczajenie

Ja używam Lysanela Active cały rok na noc. Nigdy nie było po nim podrażnień nawet latem. Chociaż raczej się nie opalam. Cerę mam bardzo jasną. Oczywiście podczas tygodniowego przebywania latem nad morzem lepiej się wstrzymać. Poza tym w normalnych warunkach, nawet latem nic się nie dzieje. Zresztą skóra z czasem się przyzwyczaja i krem nieco łagodnieje. Dlatego dobrze jest rozpocząć jego używanie przed okresem letnim.

Edytowane przez sigma
Czas edycji: 2009-03-30 o 23:56 Powód: błąd wpisowni
Stary 2009-03-31, 09:31   #86
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez diorinia Pokaż wiadomość
Cześć, mam następujący problem: czy można używać latem kremu Lysanel na noc póki nie ma lata? Szukałam i nie znalazłam odpowiedzi. L.
Prosze korzystac z wyszukiwarki.

Pozdrawiam
Stary 2009-04-09, 21:40   #87
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

4 dzień stosuję LA krem- nic nie piecze, nic nie łuszczy się. tylko listonosz wczoraj powiedział, że tak mi się cera wygładziła?! to chyba dobrze

Mikołaj <3
Stary 2009-04-09, 21:45   #88
Annaluka
Zakorzenienie

Ja stosowałam i mi nie służy. Jakby któraś chciała to mam tubkę do oddania na Targowisku (link w podpisie). Bo po co ma się u mnie marnować...
Stary 2009-04-16, 18:14   #89
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

mi zaczęła złuszczać się skóra na nosie.. to normalne mam nadzieję..

Mikołaj <3
Stary 2009-04-16, 18:40   #90
luffka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
mi zaczęła złuszczać się skóra na nosie.. to normalne mam nadzieję..
Mi też się złuszczała z nosa ( i nie tylko), więc to chyba normalne

fata viam invenient
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości