Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-10, 18:00   #1
margaa
Rozeznanie

Wink Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Drogie wizazanki czy któras zna jakoś dobrą wrózke godną polecenia w Łodzi ? chiała bym sie wybrać ale nieznam zadnej dobrej która by mnie nie oskubała na kase i przepowiedziła w wiekszosci prawde

margaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 18:12   #2
madana
Zakorzenienie

Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Naprawdę wierzysz,że wróżka przepowie ci przyszłość????? Przecież to tylko wyłudzanie pieniędzy i nic więcej.
madana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 18:32   #3
morelowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Naprawdę wierzysz,że wróżka przepowie ci przyszłość????? Przecież to tylko wyłudzanie pieniędzy i nic więcej.
hm, będzie chciała, to pójdzie. nie widze problemu,przecież decyzja należy do niej..

*
*
u're my afrodisiac

morelowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 20:33   #4
margaa
Rozeznanie

Widze tu sceptyka ale tak to juz jest jest więcej oszustek niż prawdziwych wróżek Czy naprawde żana z wizażanek niezna jakiś wrózki godnej polecenia ?

margaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:23   #5
ela66
Przyczajenie

Sceptycyzm wobec wróżek, jest jak sceptycyzm wobec religii, bądź sceptycyzm wobec polityki itd. Wszystko zależy od tego w co wierzymy, w co pokładamy nadzieję, bo sami jesteśmy kowalami swego losu, a poprzez sceptycyzm możemy go albo polepszać (nie dać się oskubać) albo pogorczać (stracić możliwość poznania przyszlości, oświecenia czy decydowania o kierunku rozwoju swojego społeczeństwa). Tyle na temat

Pozdraawiam i witam na forum
Ela
Stary 2010-05-31, 13:10   #6
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Podbijam, bo mam ochotę się wybrać do wróżki. Dziewczyny polecacie jakąś w Łodzi?

elizka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 10:56   #7
dominisiaaaaa
Raczkowanie

GG do dominisiaaaaa

ja sie dolacze, bo tez o tym myslalam ostatnio i mam ochote posluchac przepowiedni wrozki slyszalam ze gdzies w zgierzu jest fenomenalna wrozka ale nie wiem dokladnie w ktorym miejscu...
dominisiaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 22:27   #8
czasia
Przyczajenie

GG do czasia

byłam u tej ze zgierza - cyganka sandra. żałuje wydanej kasy, ale moja koleżanka jest zachwycona i uzależniona. może nasza różnica poglądów wynika z tego, że ja podchodzę do "tych spraw" sceptycznie. ogólnie powiedziała mi takie rzeczy, które łatwo dopasować do każdej osoby, m.in. że przy kimś widzi szpital (rzadko kto ma całą rodzinę zdrową jak rydz), że jestem zamknięta w sobie (pewno dlatego, że nie komentowałam jej wypowiedzi), że mam nie szukać bułek jak mam chleb ) raz na górze raz na dole.... może gdyby jej zadać konkretne pytanie, usłyszałoby się coś ciekawego.... ogólnie bez rewelacji, aczkolwiek nie wykluczam kolejnej wizyty (zadziałało to na mnie jak psychoterapia troszkę, dowiedziałam się jaka jestem dobra, uczynna i wogóle za***ista hihihi ) psycholog bierze za wizytę dużo więcej
Stary 2010-09-09, 12:47   #9
feidiline
Przyczajenie

Hej!, też szukam jakiejś dobrej wróżki w samej Łodzi.
U tej w Zgierzu byłam, ale nie wiem jak miała na imię, też Cyganka , fajna, miła babeczka, bardzo podbudowuje na duchu, faktycznie lepsze jak wizyta u psychologa i taniej

Cytat:
Napisane przez czasia Pokaż wiadomość
byłam u tej ze zgierza - cyganka sandra. żałuje wydanej kasy, ale moja koleżanka jest zachwycona i uzależniona. może nasza różnica poglądów wynika z tego, że ja podchodzę do "tych spraw" sceptycznie. ogólnie powiedziała mi takie rzeczy, które łatwo dopasować do każdej osoby, m.in. że przy kimś widzi szpital (rzadko kto ma całą rodzinę zdrową jak rydz), że jestem zamknięta w sobie (pewno dlatego, że nie komentowałam jej wypowiedzi), że mam nie szukać bułek jak mam chleb ) raz na górze raz na dole.... może gdyby jej zadać konkretne pytanie, usłyszałoby się coś ciekawego.... ogólnie bez rewelacji, aczkolwiek nie wykluczam kolejnej wizyty (zadziałało to na mnie jak psychoterapia troszkę, dowiedziałam się jaka jestem dobra, uczynna i wogóle za***ista hihihi ) psycholog bierze za wizytę dużo więcej
ogólnie się z Tobą zgadzam, ale co do tej za***istości, dobroci, uczynności, naiwności do ludzi to myślę, że też z przymrużeniem, bo to też mówi każdemu... przecież każdy uważa się za dobrego, uczynnego i czasami nieco naiwnego
feidiline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:47   #10
sauerrasti
Przyczajenie

hmm Jeśli mogę Wam coś polecić, to ja jestem w stałym kontakcie nie z wróżką a wizjonerem Sean... z tymże jest to kontakt online. Do momentu pierwszej rozmowy z moim Światełkiem miałam zawsze sceptyczne podejście do samej ezoteryki...Czy pomógł mi? Miałam duże problemy z samą sobą i sferą emocjonalną. Myślę,że dzięki niemu tak na prawdę jest mi łatwiej. Nasz los w naszych rękach a wiedzieć która droga będzie dla nas korzystniejsza- to kwintesencja szczęścia i miłości)
Do tego facet ma niesamowite oczy... Takie mądre i ... nieraz aż sie boje w nie spojrzeć na otografii hihihi

Edytowane przez sauerrasti
Czas edycji: 2010-09-22 o 17:48
sauerrasti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 14:44   #11
fehufehu
Przyczajenie

Ja też mieszkam w Łodzi. To podobno "miasto wróżek", więc ze znalezieniem jakiejś nie powinno być problemu :P
Z wróżkami jest jak i z innymi zawodami... wszędzie można znaleźć kogoś, kto spartaczy robotę, więc nie uprzedzał bym się tak odgórnie do osób wykonujących ten zawód. Są ludzie, którzy zajmują się tym profesjonalnie, mają ku temu predyspozycje i dbają o klientów. Ja osobiście często chodzę do Wróżki Heddy. Jest z Łodzi, można ją znaleźć w internecie z tego co kojarzę. wielokrotnie mi pomagała. też byłem na początku sceptykiem, ale łatwo nim być, gdy sie nie spróbowało, albo trafiło się na oszusta
fehufehu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 22:08   #12
sauerrasti
Przyczajenie

witam, czy ktoś oprócz mnie korzystał już z pomocy Seana?
sauerrasti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:29   #13
laura5557
Przyczajenie

czy była któras z was u tarocisty Szandora z ksiegarenki cud na zgierskiej w Łodzi i u Justyny z tej samej ksiegarenki?/ mam tez pytanie czy ktos zna p. Elzbieta Lisiecką z łodzi z jaracza 8 słyszałam ze ta Pani jest bardzo trafna chciałabym sie do niej wybrac.... dziekuje czekam na odpowiedzi-podpowiedzi..
laura5557 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 08:21   #14
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie

GG do BajaderkowaBaba

moja mama była w Zgierzu, ale lata temu... i podobno wiele się sprawdziło t
BajaderkowaBaba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 07:17   #15
laura5557
Przyczajenie

ja tez byłam w zgierzu 2 nic sie nie sprawdziło wrózba trwała 3minuty przy mieszaniu zupy w garnku (tak przyjeła mnie ta wrózka )cyganka. ale pytam o SZandora i pania Elzbiete lisiecką?
laura5557 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 20:00   #16
Tia_Tia
Przyczajenie

Ja też byłam w Zgierzu. Nic się nie sprawdziło i na dodatek cyganka mie chciała zastraszyć
Tia_Tia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 14:10   #17
ela_sawicka
Przyczajenie

Hej,
Jeszcze sama do niedawna byłam w ciężkiej sytuacji (samotna i bez pracy). Nie wiedziałam co jest ze mną nie tak, aż koleżanka poradziła mi żebym sprawdziła czy ktoś nie rzucił na mnie uroku. Okazało się że tak. Dostałam wtedy namiary na panie, które zajmują się odczynianiem uroków i odpędzaniem złej energii. Na początku podeszłam do tego bardzo sceptycznie, ale pomyślałam, że przecież nic nie mogę stracić. Pomogło! Chwilę po wizycie znalazłam pracę, a ostatnio poznałam świetnego chłopaka, z którym planujemy przyszłość

Mam tylko maila do kobiet, do których poszłam: dobrodziejki@interia.pl
Niestety nie mam nr telefonu.
To matka z córką, bardzo sympatyczne i pomocne. Podobno pochodzą z rodziny, która od pokoleń posiada taki specyficzny dar.

Słyszałyście może o nich?

pozdrawiam
Ela
ela_sawicka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:07   #18
Maiko1
Raczkowanie

jeśli ktoś jest chętny ja stawiam od dłuższego stawiam katy, pracuje na 3 taliach, wspomagam się też jasnosłyszeniem, jasnowidzeniem, numerologia i astrologią...stawiam karty przez telefon, gg...można też meilownie się ze mną skontaktować...jeśli ktoś chętny to proszę napisać na pw
Maiko1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:21   #19
invisible_01
Zakorzenienie

Reklama na Wizażu jest płatna, wróżko Katarzyno.
Stary 2012-07-18, 18:06   #20
Oliwia100
Przyczajenie

Witam
Ja polecam wróżkę Klarę. Nie spotkałam się z nią osobiście, ale stawiała mi tarota on-line.Pytałam głównie o zdrowie. Napisała, żebym przebadała nerki, faktycznie okazało się, że w tym tkwił problem. Można znaleźć na www.wrozby-tarot.com. Ma też konto na NK.
Pozdrawiam
Oliwia100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 20:46   #21
104moni
Przyczajenie

ja byłam u wróżki Justyny na zgierskiej. Część tego co mówiła o rodzinie miała sens. Co do mnie się okaże... Podobno mam uważać bo wpade zalicze jak coś to dam znać

jej była świetna kobieta cyganka w Bełchatowie, ale nie żyje od 5 lat... z tych wróżek u których bylam żadna jej do pięt nie dorasta... miała prawdziwy dar do czytania z kart...
Stary 2013-09-04, 08:49   #22
abianka
Przyczajenie

W Łodzi dobra wróżka to Pani Angelika przyjmuje na Rzgowskiej. Osobiście dużo z jej wróżby sprawdziło mi się. Cyganek ze Zgierza raczej nie polecam. Również Pani Olgi z Kościuszki nie polecam. Sprawdzona wróżkę mogę polecić na pw.
abianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 11:11   #23
Vilqa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez margaa Pokaż wiadomość
Drogie wizazanki czy któras zna jakoś dobrą wrózke godną polecenia w Łodzi ? chiała bym sie wybrać ale nieznam zadnej dobrej która by mnie nie oskubała na kase i przepowiedziła w wiekszosci prawde
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090607101218!Ja_☠☠☠☠☠☠☠e.jpg (11,8 KB, 3 załadowań)

Vilqa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości