Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-12-08, 19:25   #1711
Nikita-v
Zadomowienie

Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

włoskie małżeństwo - to pewnie takie ogniste, ja jestem własnie w takim związku.... bardzo się kochamy.. ale spięcia są rzeczywiscie "ogniste" i gdyby ktoś nas widział jak się kłócimy.. to nie sadzę zeby uwierzył że jesteśmy parą, ale to nic..po pół godziny znów jestesmy gruchające gołąbki

Contax my podobnie jak ty.. szybki związek. W kwietniu sie poznaliśmy a w pażdzierniku zamieszkaliśmy razem Z jednej strony super. od razu widzi człowiek jaka jest ta druga osoba w życiu codziennym, a z drugiej strony "docieranie się" które zazwyczaj ptzebiega stopnipwo na spotkaniach.. dostaje takiego powera przez wspólne mieszkanie, ze spięcia są jak solidne wyładowania elektryczne
Nikita-v jest offline  
Stary 2006-12-08, 19:31   #1712
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość

Kate, co to znaczy włoskie małżenstwo?
Takie bez cichych dni, za to z niektórymi bardzo głośnymi .
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-08, 19:44   #1713
justyce
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Takie bez cichych dni, za to z niektórymi bardzo głośnymi .
Ła, to chyba my reprezentujemy takie "włoskie małżeństwo".. z jednej strony są tego ogromne plusy - co ma być powiedziane, jest powiedziane od razu.. i w zasadzie natychmiast przepraszamy siebie nawzajem. Chociaż przyznam, że więcej procent Włoszki mam w sobie ja niż mój TŻ Włocha... czasem mi wstyd ..

Wracając do tematu - Ash - co ma być, to będzie. Nie róbcie nic na siłę, czas pokaże, czy jesteście sobie pisani, czy powinniście jednak pójść różnymi drogami.
Stary 2006-12-08, 20:34   #1714
Ash
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Ła, to chyba my reprezentujemy takie "włoskie małżeństwo".. z jednej strony są tego ogromne plusy - co ma być powiedziane, jest powiedziane od razu.. i w zasadzie natychmiast przepraszamy siebie nawzajem. Chociaż przyznam, że więcej procent Włoszki mam w sobie ja niż mój TŻ Włocha... czasem mi wstyd ..
hehe, to my tez czasem mozemy reprezentowac taki typ związku
i jak w przypadku justyce, ja jestem bardziej Włoszką, niż TŻ Włochem

Cytat:
Wracając do tematu - Ash - co ma być, to będzie. Nie róbcie nic na siłę, czas pokaże, czy jesteście sobie pisani, czy powinniście jednak pójść różnymi drogami.
mimo tego wszystkiego, co nas dzieli, myślę, że naprawdę możemy być razem szczęśliwi. Też miałam różne rozterki. Wydawalo mi się, że juz nie kocham, nawet raz praktycznie z nim zerwalam, bo sie zauroczyłam w innych chłopaku. Na szczęście szybko zrozumiałam, że kocham tylko swojego jedynego TŻa i znów było super Od tego czasu były też różne zawirowania. Jestem duch niespokojny i potrafię się znudzić sielanką
Już ze trzy razy zrywaliśmy (burzliwy związek ) ... na 1-2 dni. Więcej nie mogliśby bez siebie wytrzymać ze świadomością, że od teraz mamy być oddzielnie
No a teraz mu coś walnęło :/ Do tego teraz, kiedy zauważyłam, że pewne rzeczy, które go we mnie denerwowaly, zaczęły się zmieniać
No ale mam nadzieję, że wszystko będzie jeszcze ok i będziemy mieli okazję nacieszyć się zmianami (mam nadzięję, że nie tylko tymi, które zachodzą we mnie), lepiej się dogadywać i docierać.
Stary 2006-12-08, 22:05   #1715
lolitka123
Rozeznanie

Ash napewno wszystko sie ulozy wydaje mi sie (choc nie mam zabardzo doswiadczenia w takich zwiazkach), ze swoje trzeba przejsc (tak jak we wszystkim) jakby wszystko bylo pieknie, latwo to by bylo tak nienaturalnie i poprostu nudno. wszystko jest tak jak ma byc i napewno bedzie dobrze kiedys uczylismy sie na polski cos o powinowactwie dusz- ze roamtycy uwazali,ze dusze sa dla siebie przeznaczone przez Boga jeszcze przed urodzeniem i ludzie moga im na swiecie przeszkadzac byc ze soba ale oni i taks ie wkoncu odnajda wiec jesli to to co ma byc juz do konca zycia i to TEN wlasciwy to napewno do siebie wrocicie I tego Ci zycze
Stary 2006-12-08, 23:03   #1716
Ash
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
Ash napewno wszystko sie ulozy wydaje mi sie (choc nie mam zabardzo doswiadczenia w takich zwiazkach), ze swoje trzeba przejsc (tak jak we wszystkim) jakby wszystko bylo pieknie, latwo to by bylo tak nienaturalnie i poprostu nudno. wszystko jest tak jak ma byc i napewno bedzie dobrze kiedys uczylismy sie na polski cos o powinowactwie dusz- ze roamtycy uwazali,ze dusze sa dla siebie przeznaczone przez Boga jeszcze przed urodzeniem i ludzie moga im na swiecie przeszkadzac byc ze soba ale oni i taks ie wkoncu odnajda wiec jesli to to co ma byc juz do konca zycia i to TEN wlasciwy to napewno do siebie wrocicie I tego Ci zycze
mam nadzieję, że tak będzie. przecież bez sensu jest się rozstawać, kiedy oboje żywimy do siebie uczucie. Co innego, gdyby mnie już nie kochał, nie zostałoby mi nic innego, tylko jakiś czas pocierpieć, ale sam się przyznał dziś, że tęskni i mu źle. Tylko wbił sobie do głowy, że zupelnie do siebie nie pasujemy, zbyt wiele nas rozni i teraz pocierpimy tęskniąc do siebie, a potem na pewno znajdziemy swoje połówki, z którymi będzie nam się lepiej układać.

Jeszcze raz Wam wszystkim bardzo dziękuję za podnoszenie na duchu. Bardzo mi pomagacie. Strasznie głupio i niezręcznie się czuję, pisząc w necie o swoich problemach - zawsze starałam się nie wkraczać na takie tematy, ale naprawdę dużo mi lepiej. No między innymi też po rozmowie z nim, ale przykłady Kate i Contax nastawiły mnie jeszcze bardziej optymistycznie.
Stary 2006-12-08, 23:18   #1717
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie opisane

Ash, bądź dobrej myśli, żywicie do siebie uczucie i Wasz zwiazek był długi - to o czymś świadczy
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-12-08, 23:49   #1718
Ash
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
bardzo ładnie opisane

Ash, bądź dobrej myśli, żywicie do siebie uczucie i Wasz zwiazek był długi - to o czymś świadczy

dziękuję i Tobie Shad za wsparcie. Naprawde jesteście wszystkie bardzo kochane. Dziękuję, że poświęcacie tyle uwagi mojej "niedoli"
Związek niby długi, ale w sumie, to zleciało tak szybko. Pamiętam dokładnie jak się poznaliśmy, jak było super.... ale się rozmarzyłam...
a teraz - 4 lata minęły jak z bicza strzelił i jest poważny kryzys, który strasznie boli.
kurcze, w sumie znam osoby, ktore bez sentymentów rozstały się po 3,4,5 latach...
P.S.Słodki masz avatarek
Stary 2006-12-09, 01:10   #1719
Ivvonka
Zadomowienie

Ash... Jesli pisane jest Wam byc razem, to i tak bedziecie - bez wzgledu na wszystko.
Ja tez jestem bardzo swiezo po kolejnym rozstaniu z TZ. I to tez jest milosc, ale bardzo toksyczna. Teraz zbieram w sobie duzo sily, zeby moc zapomniec. Nie mozemy byc razem. Koniec kropka.

I a propos kosmetycznych poszukiwan: dzisiaj dlugo, dlugo ogladalam polki w aptece, zeby kupic cos lagodnego, nawilzajacego i odzywczego. I trafilam na kremik Vitella Zn: krem witaminowy (wit. E i A) z cynkiem i wapniem.mPierwszy raz spotkalam sie z taka firma. Zachecil mnie sklad:

petrolatum, mineral oil, zinc oxide, calcium carbonate, tocopheryl acetate, retinyl acetate

Wlasnie wysmarowalam nim buzke, w mig zlagodzil wszelkie podraznienia. Zapchac, raczej tez nie zapcha, chyba ze witaminka E bedzie niedobra...
Aha, kremik mial przyjemna dosc cene 20 zl.

Po paru myciach zelem Effaclar, wracam znow pokornie do Rosaliaca. Moja twarz jest ostatnio hiperwrazliwa.

Avenke dzieciaczka upolowalam w Euroaptece. Maja tam caly asortyment avenek...
Ivvonka jest offline  
Stary 2006-12-09, 04:55   #1720
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:

dziękuję i Tobie Shad za wsparcie. Naprawde jesteście wszystkie bardzo kochane. Dziękuję, że poświęcacie tyle uwagi mojej "niedoli"
Związek niby długi, ale w sumie, to zleciało tak szybko. Pamiętam dokładnie jak się poznaliśmy, jak było super.... ale się rozmarzyłam...
a teraz - 4 lata minęły jak z bicza strzelił i jest poważny kryzys, który strasznie boli.
kurcze, w sumie znam osoby, ktore bez sentymentów rozstały się po 3,4,5 latach...
P.S.Słodki masz avatarek

Ash
- czym jest 3 miesiące przerwy przy tych wszystkich latach jakie mnie jeszcze u boku TŻ - ta czekają, czy choćby tych, które mam za sobą.

A tu macie coś ładnego do pooglądania

http://www.jasonhawkes.com/index.jsp

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-12-09 o 07:33
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-09, 09:04   #1721
Ash
Wtajemniczenie

Cytat:

Ash
- czym jest 3 miesiące przerwy przy tych wszystkich latach jakie mnie jeszcze u boku TŻ - ta czekają, czy choćby tych, które mam za sobą.
święta racja
ale jak wspomniałam, jestem w gorącej wodzie kąpana i i tak nie kontaktujac sie z nim i czekać to w ogole do mnie niepodobne. Ale o dziwo na razie, jakoś daję radę.
Stary 2006-12-09, 09:51   #1722
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Zachecil mnie sklad:

petrolatum, mineral oil, zinc oxide, calcium carbonate, tocopheryl acetate, retinyl acetate

Wlasnie wysmarowalam nim buzke, w mig zlagodzil wszelkie podraznienia. Zapchac, raczej tez nie zapcha, chyba ze witaminka E bedzie niedobra...
Faktycznie prosty skład, choć jeśli ktoś jest podatny na zapychanie petrolatum czy parafiną (bo mineral oil to chyba to samo, prawda?), to pewnie może wyrządzić trochę szkód krostkowych

Cytat:
święta racja
ale jak wspomniałam, jestem w gorącej wodzie kąpana i i tak nie kontaktujac sie z nim i czekać to w ogole do mnie niepodobne. Ale o dziwo na razie, jakoś daję radę.
I bardzo dobrze, tak trzymać

A tak przy okazji, agniesko - powinnaś dostać lanie za przysłanie mi wtedy próbki Rodrigueza Uzależniłam się.
Stary 2006-12-09, 11:21   #1723
Basia39
Zakorzenienie

Kurcze jestem tak zniesmaczona, że aż muszę się z Wami tym podzielić.
Od dawna wiadomo, że pracownicy niektórych aptek zamiast rozdawać bezpłatne próbki klientom obdzielają nimi siebie, znajomych, a potem często handlują nimi na Allegro, ale żeby apteka oficjalnie handlowała takimi próbkami tego jeszcze nie widziałam

http://www.allegro.pl/item147510831_...orm_30_ml.html

Skandal!

Co o tym myślicie?
Basia39 jest offline  
Stary 2006-12-09, 11:46   #1724
zuzka92
Zadomowienie

GG do zuzka92

rzeczywiście chyba na głowe upadli :/
na innej aukcji sprzedają tę maseczkę za 7,29zł, a tutaj dorzucili kilka próbek, które są BEZPŁATNE i nie można ich sprzedawać- cena wzrosła do 46,99zł
Stary 2006-12-09, 12:04   #1725
Basia39
Zakorzenienie

zuzka wszysto co sprzedają na podanej przeze mnie aukcji to bezpłatne próbki, zarówno te w tubkach jak i w saszetkach:

* 6 tubek po 5 ml ACTIVE C
* ACTIVE C XL saszetka 1.5 ml
* ACTIVE C krem pod oczy saszetka 1.5 ml

Sprzedają je za 46,99 !!!
Basia39 jest offline  
Stary 2006-12-09, 12:06   #1726
Contax
Zakorzenienie

Cytat:

A tu macie coś ładnego do pooglądania

http://www.jasonhawkes.com/index.jsp
Kate super zdjecia

Cytat:
święta racja
Ash, jak sama widzisz nieraz warto sie poswiecic. Efekty beda niewspolmiernie wieksze do poniesionych kosztow.
Contax jest offline  
Stary 2006-12-09, 13:11   #1727
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
święta racja
Nie mialam ostatnio weny ani czasu na pisanie ale podczytywalam to,co piszesz i co radza dziewczyny.Trzymam za Ciebie kciuki i glowa do gory
Wiem,co przezywasz-sama bylam w podobnej sytuacji,jednak w moim przypadku po wielu roznych perypetiach powiedzialam STOP,poniewaz w ktoryms momencie zwiazek zaczal robic sie toksyczny i coraz trudniej bylo ze soba zyc.Wiele mnie kosztowalo zakonczenie tamtego etapu zycia i zreszta nadal gdzies we mnie On ma swoje miejsce,wiem ze to przeszlosc i zostanie za mna....ale wspomnienia nadal maja swoja barwe.

Ash

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Od dawna wiadomo, że pracownicy niektórych aptek zamiast rozdawać bezpłatne próbki klientom obdzielają nimi siebie, znajomych, a potem często handlują nimi na Allegro, ale żeby apteka oficjalnie handlowała takimi próbkami tego jeszcze nie widziałam

Skandal!

Co o tym myślicie?
Rany,niezly cyrk wg mnie to niedopuszczalne ale widac,ze zycie swoje a my swoje.
Jedyna rada to taka,by omijac akucje ten apteki.
Stary 2006-12-09, 14:02   #1728
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Cytat:

Skandal!

Co o tym myślicie?
ja myslę że tego linka trzeba wysłac do koncernu Loreal.
Madziorka jest offline  
Stary 2006-12-09, 14:26   #1729
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
Wiesz, że chyba tak trzeba zrobić, bo sprawę przemilczeć to tak samo jakby dać ciche przyzwolenie na tego typu praktyki ...
Basia39 jest offline  
Stary 2006-12-09, 14:32   #1730
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Cytat:
Wiesz, że chyba tak trzeba zrobić, bo sprawę przemilczeć to tak samo jakby dać ciche przyzwolenie na tego typu praktyki ...
dokładnie, przecież próbki są (za darmo) dla nas dla klientów a nie dla sprzedawców.
Madziorka jest offline  
Stary 2006-12-09, 16:09   #1731
zuzka92
Zadomowienie

GG do zuzka92

może ja jestem jakaś nie kumata ale nie mogę znaleźć adresu do tego l'oreala co prawda wyskakuje mi "kontakt" ale który tu wybrać?
Stary 2006-12-09, 16:18   #1732
kasiahan
Rozeznanie

Cytat:

Skandal!

Co o tym myślicie?

kurcze,no to juz jest przesada!! potem nie ma w aptece zadnej probki, ciekawe czemu?? szczerze mowiac to mnie to troche zszokowalo!!!
dla mnie przerazajace jest to ze na aukcji jest napisane ze przedmiotem jest ta maseczka, ktora notabene kosztuje w aptece ok. 8zl a nie 50, a oni zrobili z tego taka przykrywke do sprzedazy probek!!! no masakra!!

kasiahan jest offline  
Stary 2006-12-09, 18:29   #1733
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Pokaż wiadomość
może ja jestem jakaś nie kumata ale nie mogę znaleźć adresu do tego l'oreala co prawda wyskakuje mi "kontakt" ale który tu wybrać?
Ja się dowiem w poniedziałek, gdzie najlepiej wysłać info o tej nieuczciwej aptece, co to pod przykrywką maseczki wartej 7 zł tak naprawdę sprzedaje za ok. 50 PLN bezpłatne próbki otrzymane od firmy w celu promowania produktu
Basia39 jest offline  
Stary 2006-12-09, 19:05   #1734
Ivvonka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Nie mialam ostatnio weny ani czasu na pisanie ale podczytywalam to,co piszesz i co radza dziewczyny.Trzymam za Ciebie kciuki i glowa do gory
Wiem,co przezywasz-sama bylam w podobnej sytuacji,jednak w moim przypadku po wielu roznych perypetiach powiedzialam STOP,poniewaz w ktoryms momencie zwiazek zaczal robic sie toksyczny i coraz trudniej bylo ze soba zyc.Wiele mnie kosztowalo zakonczenie tamtego etapu zycia i zreszta nadal gdzies we mnie On ma swoje miejsce,wiem ze to przeszlosc i zostanie za mna....ale wspomnienia nadal maja swoja barwe.
Mam tak samo...
Ivvonka jest offline  
Stary 2006-12-09, 19:53   #1735
justyce
Zadomowienie

Cytat:
Ja się dowiem w poniedziałek, gdzie najlepiej wysłać info o tej nieuczciwej aptece, co to pod przykrywką maseczki wartej 7 zł tak naprawdę sprzedaje za ok. 50 PLN bezpłatne próbki otrzymane od firmy w celu promowania produktu
Basiu - kontakt do L'Oreal znalazłam na stronce L'Oreala:
ul. Daniszewska 4, 03-230 Warszawa Żerań; tel. 022 614 55 80
Stary 2006-12-09, 20:07   #1736
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Basiu - kontakt do L'Oreal znalazłam na stronce L'Oreala:
ul. Daniszewska 4, 03-230 Warszawa Żerań; tel. 022 614 55 80
Tak, tak dzięki, ja też ten kontakt znalazłam w necie, to pewnie jakaś centralka, zadzwonię i dopytam
Basia39 jest offline  
Stary 2006-12-09, 20:34   #1737
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A tak przy okazji, agniesko - powinnaś dostać lanie za przysłanie mi wtedy próbki Rodrigueza Uzależniłam się.
Znów mnie ta żmijka bije, no cieszę się, że Ci się spodobał - ja zupełnie nie rozumiałam fascynacji

agnieska jest offline  
Stary 2006-12-09, 20:51   #1738
rudzitsu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
W pełni popieram.
Ivvonka dzięki za info o aptece.
rudzitsu jest offline  
Stary 2006-12-10, 01:10   #1739
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Sa tutaj fanki Wisha lub Pure Wisha?
Najpierw myslalam zeby zaopatrzyc sie w Pure Wisha ale lubie wszelkie killerowate perfumy a Wish to EDP-duzo trwalszy niz PW EDT,no i mam dylematNajchetniej wzielabym oba ale uznaje,ze co za duzo to nie zdrowo tymbardziej,ze roznosci posrod flakonow u mnie nie brakuje

Ostatnio zmieniaja mi sie upodobania,wielbionego Angela wydalam bez zalu-juz patrzec na niego nie moglam,nie mowiac o uzywaniu; czarny kamyczek DK wywolywal we mnie bole migrenowe i tez poszedl sobie daleko a Neonatura Cocon ktorej nie cierpialam teraz jest lekiem na cale zlo i wzielam jak wariatka dwa flakony bo realizowalam zamowienie i byla pozycja 2 w cenie 1....
Stary 2006-12-10, 05:50   #1740
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Sa tutaj fanki Wisha lub Pure Wisha?
Najpierw myslalam zeby zaopatrzyc sie w Pure Wisha ale lubie wszelkie killerowate perfumy a Wish to EDP-duzo trwalszy niz PW EDT,no i mam dylematNajchetniej wzielabym oba ale uznaje,ze co za duzo to nie zdrowo tymbardziej,ze roznosci posrod flakonow u mnie nie brakuje

Ostatnio zmieniaja mi sie upodobania,wielbionego Angela wydalam bez zalu-juz patrzec na niego nie moglam,nie mowiac o uzywaniu; czarny kamyczek DK wywolywal we mnie bole migrenowe i tez poszedl sobie daleko a Neonatura Cocon ktorej nie cierpialam teraz jest lekiem na cale zlo i wzielam jak wariatka dwa flakony bo realizowalam zamowienie i byla pozycja 2 w cenie 1....
Wisha ostatnio testowałam i zbyt słodko jak dla mnie. Zresztą ja noszę się ciężko, i właśnie BC to moja najnowsza fascynacja .
Ze słodkości ostatnio tylko Insolence - ale raczej za tę cudowną pudrowość go kocham.
Lola L , zupełnie nie przypadła mi do gustu, a w KWC czytam same ochy i achy.
Podobnie nie pojmuję zachwytu wizażanek produktem, który dla mnie jest totalnym niewypałem - jogurtowy mus do ciała milky coś tam Bielendy - fuj, ale o gustach jak wiadomo.....
Kate30 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości