Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-12-22, 22:46   #1981
Rayne
Wtajemniczenie

Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jestem nią urzeczona narazie - nie spodziewałam się tego jak to szło? www.all...
Mekka maniaków zakupowych.
A ja mam sklep z ich produktami 10 minut drogi autobusem od miejsca, gdzie mieszkam w Wawie
Stary 2006-12-22, 22:53   #1982
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
No to gut, cieszę się, że popieracie ten pomysł.
Dzisiaj postaram się zrobić chociaż część tego (przynajmniej te najbardziej popularne produkty) i może podesłać na priv którejś z moderatorek..
Podziwiam,ze masz zapal jeszcze dzisiaj sie tym zajac ja po tygodniowym galopie ledwo znajduje sile by jeszcze cos zrobic w domu dodatkowo a te kilka chwil przed kompem to niczym nadrabianie ostatnich zaleglosci ale pocieszam sie,ze jeszcze tylko dwa dni i bede cieszyla sie nieustajacym relaksem
Stary 2006-12-22, 22:57   #1983
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Mekka maniaków zakupowych.
A ja mam sklep z ich produktami 10 minut drogi autobusem od miejsca, gdzie mieszkam w Wawie
Gdybym nie miała konta na Allegro, mój ojciec byłby znacznie bardziej szczęśliwszy

agnieska jest offline  
Stary 2006-12-22, 23:05   #1984
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Gdybym nie miała konta na Allegro, mój ojciec byłby znacznie bardziej szczęśliwszy
Skad ja to znam ale jakze bylabym nieszczesliwa bez konta na Allegro chociaz ostatnio nie kupuje maniakalnie
Stary 2006-12-22, 23:14   #1985
Rayne
Wtajemniczenie

Aga, na polskiej stronie Kallosa są jeszcze fajne maski do włosów:
http://www.kallospolska.pl/index2.ph...ment&kat_id=24
chodzi mi o te na dole, o pojemnościach 500 ml.
Myślę właśnie, którą wypróbować w nowym roku Len? Kokos?...
Stary 2006-12-22, 23:19   #1986
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Skad ja to znam ale jakze bylabym nieszczesliwa bez konta na Allegro chociaz ostatnio nie kupuje maniakalnie
Ależ Hexxano! Ja tylko regularne, najpotrzebniejsze zakupy robię

Cytat:
Aga, na polskiej stronie Kallosa są jeszcze fajne maski do włosów:
http://www.kallospolska.pl/index2.ph...ment&kat_id=24
chodzi mi o te na dole, o pojemnościach 500 ml.
Myślę właśnie, którą wypróbować w nowym roku Len? Kokos?...

Mam wstręt do kokosowego, po tym gdy z jednej wymiany dostałam olejek kokosowy do włosów. Ugh, 3 dni domywałam z tłuszczu, dobrze że to w weekend zrobiłam. Bardziej interesuje mnie pszenica za to
Trochę mnie przerażają te pojemności, boję się że szybko się znudzą. Z drugiej strony aż szkoda nie wziąć litra w cenie 16 zł... syndrom chomika

Hehe, obstawiamy stabilność i moc wit.c w jednej z ich masek?

agnieska jest offline  
Stary 2006-12-22, 23:28   #1987
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Mam wstręt do kokosowego, po tym gdy z jednej wymiany dostałam olejek kokosowy do włosów. Ugh, 3 dni domywałam z tłuszczu, dobrze że to w weekend zrobiłam. Bardziej interesuje mnie pszenica za to
Trochę mnie przerażają te pojemności, boję się że szybko się znudzą. Z drugiej strony aż szkoda nie wziąć litra w cenie 16 zł... syndrom chomika

Hehe, obstawiamy stabilność i moc wit.c w jednej z ich masek?
Też mam już dość kokosa, choć w moim przypadku jest to raczej znudzenie zapachem - obecnie męczę już tylko peeling sephorowski właśnie kokosowy (tzn sam peeling jest bardzo dobry, tylko już nie mogę wąchać tych kokosanek na sobie). Miałam taką fazę, że kupowałam wszystko, co kokosowe, no i przeżarło mi się w końcu. Nawet Bounty nie jadam
Ja bym z kolei rozważyła zakup tej z siemieniem lnianym... jak coś, to potem wymienimy się pewnie próbencjami

Co do witaminy C, to tego no... dyplomatycznie przemilczę

Aga, a ten micel Planty (margaryna jak nic) to czemu Ci nie pasował? Bo zmyłam nim właśnie gębę i wydaje się fajny, wcale się na mnie nie lepi i obyło się bez podrażnienia Ma jakieś ukryte wady oprócz tej niewydajności?
Stary 2006-12-22, 23:44   #1988
justyce
Zadomowienie

Dobra, trochę zrobiłam - przydałoby się to przykleić prosim moderatorów
Stary 2006-12-22, 23:47   #1989
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Też mam już dość kokosa, choć w moim przypadku jest to raczej znudzenie zapachem - obecnie męczę już tylko peeling sephorowski właśnie kokosowy (tzn sam peeling jest bardzo dobry, tylko już nie mogę wąchać tych kokosanek na sobie). Miałam taką fazę, że kupowałam wszystko, co kokosowe, no i przeżarło mi się w końcu. Nawet Bounty nie jadam
Ja bym z kolei rozważyła zakup tej z siemieniem lnianym... jak coś, to potem wymienimy się pewnie próbencjami

Co do witaminy C, to tego no... dyplomatycznie przemilczę

Aga, a ten micel Planty (margaryna jak nic) to czemu Ci nie pasował? Bo zmyłam nim właśnie gębę i wydaje się fajny, wcale się na mnie nie lepi i obyło się bez podrażnienia Ma jakieś ukryte wady oprócz tej niewydajności?
Przede wszystkim moc zmywania zależy od tego jakie masz płatki - im bardziej pręgowane tym lepiej u mnie trochę trzeba go zużyć na zmycie, ale wiesz - moja tapeta, mimo ciągłej próby minimalizowania jej, wciąż jest dość kryjąca i mocno trzymająca się gęby przegrywa z Sensibio też w kwestii świeżości skóry po użyciu, przynajmniej moim i mojej siostry zdaniem. Generalnie podoba mi się ta firma (miałam ten krem np. http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=4349
niezły skład, ale nie mogę ocenić działania - mdły zapach tranu zmusił mnie po 10 min do zmycia go z twarzy. No i obrzydził mi letnie Amor Amor którymi spryskałam się dla zabicia zapachu i które też pachną teraz tak mdło ) - składy to niemal same wyciągi roślinne. Mamie kupiłam jakiś na dzień (na noc Redermica jej wcisnęłam, wniebowzięta ) i pod oczy z hialuronowym.
Tutaj skład tego tranowego:
Skład: Aqua, Echium Plantagineum, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Polydecene, PPG-15 Stearyl Ether, Squalane, Capryloyl Glycine, Macadamia Ternifolia, Olea Europea, Camellia Sinensis, Hippophae Rhamnoides, Theobroma Cacao, Arctostaphylos Uva Ursi, Beta-Sitosterol, Sodium Surfactin, Ursolic Acid, Oleanolic Acid, Potassium Citrate, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Isodecyl Neopentanoate, Xanthan Gum, Sodium PCA, P-Anisic Acid, Sodium Levulinate, Tocopherol, Acrylamide, Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Tromethamine

Skład płynu który Ci wysłałam:
Aqua, Hydroxyethyl Urea, Zinc Gluconate, Polyquaternium-51, Macadamia Ternifolia, Olea Europea, Camellia Sinensis, Hippophae Rhamnoides, Echium Plantagineum, Cupric Sulfate, PEG-36 Castor Oil, Isoceteth-20, P-Anisic Acid, Sodium Levulinate, Capryloyl Glycine, Hinokitiol, Tromethamine, Citric Acid

6 miesięcy na zużycie

I drugiego, którego butla już za mną:
Plante System, woda miceralna Aknorm 39zł/500ml

Skład: Aqua, Butylene Glycol, Sodium PCA, Hipophae Rhamnoides, Olea Europea, Rpsa Moschata, Serenoa Serrulata, Camellia Sinensis, Anthemis Nobilis, Dextran Sulfate, Zinc Gluconate, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Sodium Citrate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum

Po kremy mamy nie chce mi się teraz iść i tak każdy micel przegrywa narazie z Sensibio

agnieska jest offline  
Stary 2006-12-23, 00:00   #1990
Rayne
Wtajemniczenie

Nie będę Cię już cytować, bo zajmę całą stronę
U mnie po pierwszym użyciu gęba ładna i widzę (a właściwie czuję) jeden plus w stosunku do Sensibio - Plante nie jest gorzki Ale fakt faktem, że jak na razie ze wszystkich miceli Bioderma Sensibio sprawdzał się u mnie najlepiej; nie wiem, czy już próbowałaś Provegolu, ja po nim czułam się w sumie jak lep na muchy Oczywiście można potem użyć toniku, ale jakoś nie lubię ładować sobie na pyszczek więcej, niż trzeba.
W Wawie mam gdzieś ulotkę Plante, wetknęli mi w aptece chyba w Millennium Plaza - przejrzę ich ofertę uważniej, chociaż na krem o zapachu tranu raczej się nie zdecyduję Ten micel, który mi wysłałaś, to Prosensil? Strasznie dużo mają tych miceli...
A ten żel pod oczy to ten? http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=4320
I jak, fajny? Mama zadowolona?
Stary 2006-12-23, 00:13   #1991
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Nie będę Cię już cytować, bo zajmę całą stronę
U mnie po pierwszym użyciu gęba ładna i widzę (a właściwie czuję) jeden plus w stosunku do Sensibio - Plante nie jest gorzki Ale fakt faktem, że jak na razie ze wszystkich miceli Bioderma Sensibio sprawdzał się u mnie najlepiej; nie wiem, czy już próbowałaś Provegolu, ja po nim czułam się w sumie jak lep na muchy Oczywiście można potem użyć toniku, ale jakoś nie lubię ładować sobie na pyszczek więcej, niż trzeba.
W Wawie mam gdzieś ulotkę Plante, wetknęli mi w aptece chyba w Millennium Plaza - przejrzę ich ofertę uważniej, chociaż na krem o zapachu tranu raczej się nie zdecyduję Ten micel, który mi wysłałaś, to Prosensil? Strasznie dużo mają tych miceli...
A ten żel pod oczy to ten? http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=4320
I jak, fajny? Mama zadowolona?
Jeszcze nie używałam - wymieszałam buteleczki i nie wiem czy w tej większej jest micel czy hialuron chciałam Ci przelać ten Prosensil głównie ze względu na delikatność, myślałam że może się przydać przy Twoich problemach Basia z tego co kojarzę też zamówiła sobie kiedyś ich płyn.

Wypytałam właśnie mamę - powiedziała, że jest zadowolona, skóra ładnie nawilżona, ale efekt porównywalny do innych. Cóż, przynajmniej składy są lepsze od pani Irenki czy innej Helenki tak, to ten krem

agnieska jest offline  
Stary 2006-12-23, 00:20   #1992
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Jeszcze nie używałam - wymieszałam buteleczki i nie wiem czy w tej większej jest micel czy hialuron chciałam Ci przelać ten Prosensil głównie ze względu na delikatność, myślałam że może się przydać przy Twoich problemach Basia z tego co kojarzę też zamówiła sobie kiedyś ich płyn.
Różnicę możesz wywąchać - Provegol pachnie, moim zdaniem zresztą za mocno jak na kosmetyk dla cery wrażliwej. Taki słodki "zapaszek" (tak, wiem, jak uwielbiasz zdrabnianie ). HA nie pachnie wcale i chyba był w większej butelce, ale głowy nie dam.

Co do kremu, może i bym sobie kupiła, ale jak siebie znam, znów straci ważność leżakując w pudełku z kosmetykami - jakoś nie mam nabożeństwa do smarowania się kremem pod oczy. A może już czas....

Ok, lecę się wykąpać i spać - dobranoc, Aga .

Edit: a co do moich problemów ze skórą - przynajmniej już mi sterydowiec nie nawraca (prawie 2 miesiące spokoju).
Stary 2006-12-23, 00:27   #1993
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Różnicę możesz wywąchać - Provegol pachnie, moim zdaniem zresztą za mocno jak na kosmetyk dla cery wrażliwej. Taki słodki "zapaszek" (tak, wiem, jak uwielbiasz zdrabnianie ). HA nie pachnie wcale i chyba był w większej butelce, ale głowy nie dam.

Co do kremu, może i bym sobie kupiła, ale jak siebie znam, znów straci ważność leżakując w pudełku z kosmetykami - jakoś nie mam nabożeństwa do smarowania się kremem pod oczy. A może już czas....

Ok, lecę się wykąpać i spać - dobranoc, Aga .

Edit: a co do moich problemów ze skórą - przynajmniej już mi sterydowiec nie nawraca (prawie 2 miesiące spokoju).
O, patrz, to już sobota
Zaraz zrobię test tym ciemnym buteleczkom może sobie coś umerdam dziś? się zobaczy w jakim stanie umysłu będę po wyjściu spod prysznica
Swoją drogą - pomidorków Ci się zachciało, taaak? No biedna, też nie lubię takiego zmieniania składu (np. Bielenda i jej cudne błoto do włosów - nagle okazało się, że tajniacko skład zmienili i znacznie mniej glinki pakują). A wracając do warzyw, zawsze śmieszyła mnie seria SPA chyba Dermiki, na moją psychikę nie działała odprężająco wizja świeczki pomidorowej i bakłażanowej maseczki żarcik - dokładnie nie pamiętam co było w czym, ale prędzej poczułabym się umorusana świeżą, mokrą ziemią, niż zrelaksowana w SPA.
Słodkich snów i niech skóra ma się na baczności <złowrogo kiwa palcem>

edit:
Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Dobra, trochę zrobiłam - przydałoby się to przykleić prosim moderatorów

świetna robota

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2006-12-23 o 01:18
agnieska jest offline  
Stary 2006-12-23, 08:49   #1994
uskow
Zadomowienie

Dziewczęta wpadam tylko na chwilkę. Chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia Zdrowych, Spokojnych Świąt, pełnych miłości i szczęścia dla Was i Waszych rodzin ! Ja oczywiście i przez Święta będę zaglądać, może nawet częściej niż teraz.
A teraz zmykam do roboty.

uskow jest offline  
Stary 2006-12-23, 13:18   #1995
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Głowa do góry - wpadki się zdarzają.
Ja swój wystawiłam na A za 95 plus 5 za przesyłkę i kupiłam sobie 01.
LU nie ma na A zbyt wielu - możesz nawet spróbować wystawić za 120 myślę.
udało mi się sprzedać mój LU 02 także teraz z czystym sercem moge kupic sobie 01 .
Madziorka jest offline  
Stary 2006-12-23, 15:55   #1996
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość

udało mi się sprzedać mój LU 02 także teraz z czystym sercem moge kupic sobie 01 .
No widzisz , bardzo się cieszę razem z tobą.
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-23, 17:27   #1997
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

składam wszystkim Wizażankom
życzenia udanych Świąt Bożego Narodzenia
ciepłej rodzinnej atmosfery i trafionych prezentów pod choinką

Edytowane przez rzęsa
Czas edycji: 2006-12-23 o 18:07
rzęsa jest offline  
Stary 2006-12-23, 17:48   #1998
Kate30
Zakorzenienie

Ja również życzę wszystkim wizażankom miłych i pogodnych dni świątecznych.
I obiecajcie, że będziecie tu zaglądać w przerwach.

Ślicznie dziękuję za wszystkie prześliczne życzenia .
Odpoczywajcie i regenerujcie się - zbierajcie siły na sylwestrowe szaleństwo i nowy, pełen wyzwań rok.
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-23, 18:04   #1999
Ash
Wtajemniczenie

I ja również życzę wszystkim Wesołych nie tylko Świat - niech pozostałe dni też będą wesołe
Stary 2006-12-23, 18:20   #2000
Contax
Zakorzenienie

Dziewczyny zycze Wam spokojnych i zdrowych Swiat, spedzonych w gronie najblizszych, troche wytchnienia od szarej codzinnosci. No i przed wszystkim fury prezentow.
Contax jest offline  
Stary 2006-12-23, 19:49   #2001
lipiec7
Raczkowanie

Cudownych swiat takich ktore nie przemina,ale naladuja pozytywnie az do nastepnych wszystkiego dobrego pozdro
lipiec7 jest offline  
Stary 2006-12-23, 19:56   #2002
Paula07
Wtajemniczenie

Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny Zycze Wam spędzenia Swiąt w miłej i serdecznej atmosferze , spokojnych z najbiższymi Wam osobami i oczywiście dużo fajnych prezentow pod choinką .
Paula07 jest offline  
Stary 2006-12-23, 20:00   #2003
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Ja również dołaczam się do życzeń - dużo zdrowia, szczęścia, Wesołych Świąt i udanej zabawy Sylwestrowej i samych miłch chwil w Nowym Roku - a także samych kosmetycznych perełek
madziarra jest offline  
Stary 2006-12-23, 20:12   #2004
justyce
Zadomowienie

I ja wam życzę, kochane filtro-kwaso-retinoidomaniaczki zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w pogodnej, rodzinnej, ciepłej atmosferze. Życzę wam dużo miłości i radości, wyciszenia, odpoczynku i spokoju. No i wymarzonych prezentów
Stary 2006-12-23, 21:13   #2005
lolitka123
Rozeznanie

Wszystkiego najlepszego, zdrowych, wesołych Świąt spędzonych w szczęściu i rodzinnej atmosferze.. wiary, nadzieji i miłości I by stosowanie filtrow i kwasow stało sie (lub dalej bylo ) samą przyjemnoscią!!
Stary 2006-12-23, 21:41   #2006
zuzka92
Zadomowienie

GG do zuzka92
Smile Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny, życzę Wam zdrowych i Pięknych Świąt, żebyśmy wszystkie razem codziennie piękniały, zarówno duchowo, jak i na gębusi Oczywiście życzę też bogatego Mikołaja i spełnienia wszystkich, wszyściutkich marzeń

Stary 2006-12-23, 21:54   #2007
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

dziewczyny życzę wam zdrowych spokojnych Świat Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego wskoku do Nowego Roku
Madziorka jest offline  
Stary 2006-12-23, 23:08   #2008
Hexxana
Zakorzenienie

Skacze Aniołek, skacze po chmurkach,
niesie życzenia w Anielskich piórkach.
Niesie ze sobą bombki i świeczki,
w skrzydełkach brzęczą złote dzwoneczki.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
i Wigilijny wieczór upłyną Wam w
cieple i radości
wśród rodziny, przyjaciół
oraz wszystkich bliskich Wam osób.
A Nowy Rok obdaruje Was
pomyślnością i szczęściem.

Kochane dziekuje za wszelkie zyczenia w mailach oraz na PW,zycze Nam wszystkim tego,co tylko sobie wymarzymy oraz by kazdy dzien,byl magicznym ladunkiem pozytywnej energii

Stary 2006-12-24, 09:23   #2009
_Bjeata_
Zadomowienie

GG do _Bjeata_

Niech przy żywicznym zapachu strojnej choinki,
upłyną Wam piękne chwile Wigilii. Ze wspólnie
od Śpiewanymi kolędami, z rodziną przy stole,
w kochającym, pełnym miłości gronie.
Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny
Wieczór upłynął Wam w szczęściu i radości, przy
staropolskich kolędach, daniach wigilijnych
i zapachu świerkowej gałązki.

świąteczne buziaki
Beata

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."

_Bjeata_ jest offline  
Stary 2006-12-24, 10:53   #2010
anah
Zakorzenienie

Wesołych, wspaniałych Świąt, radości, miłości, rodzinnego ciepła i duuużo prezentów dla Was Wszystkich od Ani
anah jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości