Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-01-12, 18:10   #2341
rudzitsu
Raczkowanie

Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Pewnie - same badania i czysta teoria jest nudna - dlatego czasem nudą zawiewa na LU, ale same ochy i achy nad filterkami i kwaskami - nic konstruktywnego nie wnoszą. Poza tym myślę, że ów hurraoptymizm okazał się dla wielu nowych osób zgubny - bo oczekiwały nie wiem, jakich cudów.
Z tym się muszę w pełni zgodzić. Kiedy na początku trafiłam na biochemię, czytając niektóre posty odnosiłam wrażenie, że stosując filtry w wieku 50 lat będę wyglądać na 35, a po kwasach moja cera jak za dotknięciem magicznej różdżki nagle stanie się niemal idealna Niedobrze, gdy osoby zaczynające z biochemią, mają takie oczekiwania, bo potem mogą się bardzo zawieźć.. ja na szczęście zachowałam pewien dystans, co nie zmienia faktu, że nadal liczę na więcej (tu zaznaczam jednak, że efekty w postaci oczyszczenia cery widziałam bardzo szybko i niezmiernie mnie to cieszy)

Co do tematu konfliktu Sandiji i Alchemiczki z kimś na PW.. ja nie mam zielonego pojęcia o co chodzi, ale robienie z tego takiego tabu mi np. tak średnio się podoba właśnie dlatego, że ja i wiele innych osób nie wie o co chodzi, a temat i tak jest dyskutowany, czyli wtajemniczeni wiedzą, a inni mogą się tylko domyślać, co w rezultacie tworzy jeszcze więcej niedomówień. A wystarczyłoby tylko napisać w jednym zdaniu, że ktoś zarzucił komuś to i to, reakcja była taka i taka i wszystko. Nie namawiam tym jednak do wyjaśnienia tematu, jeśli ktoś uważa, że zainteresowanym osobom by to nie odpowiadało. Tak naprawde tylko wypowiedzi obu stron konfliktu naprawde pokazałyby jak sprawa wygląda. A tak poza tym, to mnie to w sumie nie bardzo interesuje, wolę czytać o pudrach i kotach (też mam swoją Kitę, znalazłam na ulicy i przygarnęłam)
rudzitsu jest offline  
Stary 2007-01-12, 19:25   #2342
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Niepotrzebnie wyrzucałaś ten róż burzuja - one są nieśmiertelne, jak się poczyta recenzje, to niektóre dziewczyny mają go po 10, 20 lat.
To straszne I skąd wtedy wziąć powód do kupienia sobie nowego?

Erato jest offline  
Stary 2007-01-12, 20:11   #2343
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
To straszne I skąd wtedy wziąć powód do kupienia sobie nowego?
Ale jak wtedy można rozwinąć w sobie pasję kolekcjonerską: oto okaz sprzed 20 lat, następny sprzed 10 lat, to wersja limitowana, to kolor wycofany, a to obecnie produkowane.

Coś mi się wydaję, że jak kupię 1 róż Burżuja - to od razu będę miec ochotę na następny. Z Lorealami tak nie mam, bo odcieni jest tylko kilka.

Myślę, że kolekcja róży - to jest to, po błyszczydłach i pudrach.
Smok jest offline  
Stary 2007-01-12, 20:55   #2344
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Przez kilka dni nie mialam za bardzo czasu zagladac regularnie i widze,ze ladnie naprodukowalyscie postow i zakres tematow tez roznisty,niczym prawdziwe plotki

Przy okazji wypowiem sie na temat rozy Bourjois-mam wrazenie,ze one sie wogole nie zuzywaja ubytku nie widzialam w zaden sposob dopiero jak nieszczesliwie upadl w lazience na podloge zakonczyl zywot a ja mialam wymowke by kupic inny.Jednak zdecydowalam sie na L'oreala ktory dosc szybko sie konczy i na nowo nabralam ochoty na Bourjois.

Cytat:
Napisane przez Smok
Będę dosadna - pamiętam Sandiję jako zwykłą użytkowniczkę wizazu, nie modkę, pamiętam jej wypowiedzi, stan wiedzy biochemicznej i recenzje kosmetykówi ich dobór. Akurat jakoś tak wpadło mi to w oko. Alchemiczki nie pamiętam, niestety. Obie - bardzo miłe, fajne dziewczyny, pełne optymizmu i zapału, ale niestety wiedzy merytorycznej zbyt wielkiej na początku nie posiadały, stąd czerpanie pełnymi garściami. Myślę, że dlatego było im trudno.

Forum się rozwija - bo opiekują się nim osoby chętne do poszukiwań i rozwoju merytorycznego, a nie samych "achów nad filterkami", np. Justa szuka materiałów na różne tematy, przytacza badania.

Z mojej strony to mniej więcej tyle - resztę przemyśleń pozostawiam dla siebie.

Basiu - Twoje kocięta to bardzo miły biochemiczny temat.
Nic dodac nic ujac,lepiej bym tego sama nie ujela Moniko,jak zwykle obiektywne spojrzenie,tak trzymaj!

Cytat:
Napisane przez agnieska
ostatnio chyba widziałam Smoczycę na gazetowym perfumeryjnym - nick chyba balbina alexandra cy cuś
Zgadza sie,Smoczyca dziala na gazetowym pod nickiem Balbina Alexandra
Stary 2007-01-12, 21:19   #2345
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przy okazji wypowiem sie na temat rozy Bourjois-mam wrazenie,ze one sie wogole nie zuzywaja ubytku nie widzialam w zaden sposob dopiero jak nieszczesliwie upadl w lazience na podloge zakonczyl zywot a ja mialam wymowke by kupic inny.Jednak zdecydowalam sie na L'oreala ktory dosc szybko sie konczy i na nowo nabralam ochoty na Bourjois.

Nic dodac nic ujac,lepiej bym tego sama nie ujela Moniko,jak zwykle obiektywne spojrzenie,tak trzymaj!
Joasiu - jak zwykle dobrze mnie rozumiesz, bo patrzymy na świat w ten sam sposób.

Poproszę więcej szczegółów o tych Twoich różach Burżuja - kolory i jaki to był ten Loreal?
Smok jest offline  
Stary 2007-01-12, 21:41   #2346
uskow
Zadomowienie

Patrzenie na świat z jednej perspektywy nie można nawać obiektywnym

uskow jest offline  
Stary 2007-01-12, 21:42   #2347
Basia39
Zakorzenienie

Na mnie jakoś róże, na tyle by je kolekcjonować wrażenia nie robią. Zawsze miałam na stanie tylko jeden, obecnie róż Sephory - ten najnowszy w „bajeranckim” opakowaniu (imitacja Diora) z gąbeczką i lusterkiem, odcień 01 różowy. Niestety nie sposób nałożyć go przy pomocy tej gąbeczki tak jakby się chciało, nie wygląda dobrze tak jak np. róż Guerlaina nałożony przy pomocy pędzla. Odcień trafiony, ale forma aplikacji chora Chyba trafi na targowisko

http://www.sephora.fr/browse/product...dPaginate=true

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-12 o 22:05
Basia39 jest offline  
Stary 2007-01-12, 21:47   #2348
anah
Zakorzenienie

Cytat:
Anah - głowę bym sobie dała uciąć, że 95 ma drobinki - ale mnie zaskoczyłaś, że na buzi jest matowy. Niepotrzebnie wyrzucałaś ten róż burzuja - one są nieśmiertelne, jak się poczyta recenzje, to niektóre dziewczyny mają go po 10, 20 lat. Jeśli nakładasz go czystym pędzlem i nie zostawiasz na nim tłuszczu, przechowujesz w czystym, chłodny, ciemnym miejscu, to myślę, że mu się nic nie stanie. Mój Loreal jest 1,5 roku po terminie i nic mu nie jest.

No właśnie z tym różem Bourjois to jakaś dziwna sprawa, bo jako taki w opisie na opakowaniu stało, ze ma drobinki odbijające światło a na buzi zachowywał sie inaczej. Może nie jest supermatowy, ale ja go uważam za matowy. Może mam troche skrzywione pojęcie matowości, bo kosmetyki typu cienie czy właśnie róże kupuję raczej z delikatnym blaskiem.
Loreal jest ciut rozświetlający, ale jego blask jest bardzo delikatny. Dla mnie półmatowy

Mój Bourjois miał już kilka lat i troche było mi go szkoda, ale tak pomyślałam, że nie jest nieśmiertelny. Dostałam wtedy lekkiego wysypu na buzi, więc
jakos długo nie zastanawiałam sie nad wywaleniem go. Pewnie to nie była jego wina, ale nigdy nic nie wiadomo.
anah jest offline  
Stary 2007-01-12, 21:56   #2349
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Joasiu - jak zwykle dobrze mnie rozumiesz, bo patrzymy na świat w ten sam sposób.

Poproszę więcej szczegółów o tych Twoich różach Burżuja - kolory i jaki to był ten Loreal?

Loreale jeszcze mam na koncowce dwa Blush Delicieux 01 Pink Marshmallow i 117 Whisper of Cold(nie moglam sie do niego dlugo przekonac,jakis ten kolor dziwny jednak w miare uzywania okazal sie strzalem w 10-tke);Bourjois posiadalam w odcieniu Rose de Jaspe jezeli dobrze pamietam pozniej zdarzylo mi sie jeszcze kupic cien Ombre a peuperes odcien Orange Cocktail,ktory stosuje jako roz od czasu do czasu

Cytat:
Napisane przez Uskow
Patrzenie na świat z jednej perspektywy nie można nawać obiektywnym
Nie bardzo rozumiem dlaczego okreslasz to jaka jedna perspektywe;poniewaz jezeli mam sie odwolac do slow Smoka to argumenty jakie przytoczyla nie dotycza tylko jednej kwestii,ktora moze zawezac pole widzenia a wrecz przeciwnie.

Kazda z Nas ma inny rodzaj percepcji postrzegania swiata i dzieki temu panuje roznorodnosc
Stary 2007-01-12, 22:48   #2350
uskow
Zadomowienie

Hexxano ale sama Smok przyznała, że zna koflikt Sandija kontra Femineus tylko z Femineusa. I przykro mi, że nie doceniacie ciepła jakie wnosiły Sandija i Alchemiczka do tego forum. Nie wszystko w świecie niestety da sie wytłumaczyć i poprzeć badaniami, czasami trzeba trochę "achów" i zdrobnionek, aby było kolorowiej Tego w głównej mierze zaczyna brakować na Biochemii.

Dlatego Basiu39 poproszę o Bubusia!

uskow jest offline  
Stary 2007-01-12, 23:05   #2351
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Hexxano ale sama Smok przyznała, że zna koflikt Sandija kontra Femineus tylko z Femineusa. I przykro mi, że nie doceniacie ciepła jakie wnosiły Sandija i Alchemiczka do tego forum. Nie wszystko w świecie niestety da sie wytłumaczyć i poprzeć badaniami, czasami trzeba trochę "achów" i zdrobnionek, aby było kolorowiej Tego w głównej mierze zaczyna brakować na Biochemii.

uskow - konflikt Sandija kontra F. znam z dwóch relacji - wizażowej i tej z F., stąd zapewne wspomniane przez Joasię obiektywne spojrzenie na całą sprawę, poza tym patrzę na to całkowicie bezemocjonalnie. Obiektywne spojrzenie na tę konkretną sprawę nie ma nic wspólnego z tym, że na świat patrzę i odbieram go podobnie jak Hexxana - to po prostu kwestia zwana metafiltrem.
No cóż, nic na to nie poradzę, że jest Ci przykro, iż nie doceniam ciepła, jakie wnosiły Sandija i Alchemiczka do forum biochemia. Nie znaczy to, że zupełnie nie doceniam znaczenia domowej atmosfery na forum - owszem tęsknię za taką, jaka panowała na nim, kiedy się pojawiłam na wizażu, wiele wizazanek znało się wtedy osobiście i nadal przyjaźnią.

Poza tym uważam, że na tym forum panuje akurat miła atmosfera i w tej mierze niczego mi nie brakuje.
Smok jest offline  
Stary 2007-01-12, 23:08   #2352
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:

Nie chodzilo mi o konflikt,ktory akurat znam z obu stron-wiem,ze Sandija spotkala sie z wieloma niemilymi PW itd.
Cieplo wnosimy sobie w plotkach ale niemniej w wielu kwestiach potrzeba konkretow i dla mnie to jest istotna kwestia;kazda z Nas ma inne oczekiwania oraz potrzeby.

Podobnie jak Smok reszte moich mysli zachowam dla siebie,lubie tutaj zagladac,udzielac sie(jest to jedno z moich ulubiuonych for)-jednak w kwestii doboru pielegnacji czy kolorowki stawiam na konkrety

I ponownie uprzedzilas moje mysli Moniko w kazdym razie wydaje mi sie,ze kwestia obiektywizmu zostala wyczerpujaco wyjasniona
Zdaje sobie sprawe,ze trudno tez przelozyc wiele rzeczy do swiata wirtualnego by kazdy odebral Nas w sposob zrozumialy.
Stary 2007-01-12, 23:10   #2353
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
[B][B]
uskow uważaj bo potraktuję to dosłownie i zasypię Was znów fotkami kotów

A jeśli chodzi o temat Sandyji i Alchemiczki to powiem tylko tyle, że u mnie dzwoni w jakimś kościele, ale nie wiem w którym, więc wolę się nie wypowiadać w temacie żeby nie narobić więcej szkody niż pożytku.

Generalnie lubię i lubiłam wszystkie modki naszej Biochemii
Basia39 jest offline  
Stary 2007-01-13, 09:16   #2354
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
MAsz rację, Ula.

Powodem odejscia Sandiji były niemiłe PW, które otrzymywała od "szefostwa" F.

Alchemiczka jako oficjalny powód podała maturę i egzaminy na studia, ona sama wie jak było naprawdę.
L_V jest offline  
Stary 2007-01-13, 10:01   #2355
uskow
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
MAsz rację, Ula.

Alchemiczka jako oficjalny powód podała maturę i egzaminy na studia, ona sama wie jak było naprawdę.
Bardzo dziękuję LV za zabranie głosu w tej sprawie
Ja niestety nic nie wiedziałam o tych PW. Dlatego nagłe zniknięcie Sandiji już mnie nie będzie dziwić

LV a jak idzie pisanie pracy?

uskow jest offline  
Stary 2007-01-13, 16:27   #2356
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo dziękuję LV za zabranie głosu w tej sprawie
Ja niestety nic nie wiedziałam o tych PW. Dlatego nagłe zniknięcie Sandiji już mnie nie będzie dziwić
Nie ma za co - Sandija wspominała mi o tym.

Cytat:
Napisane przez uskow;3445042[B
LV [/B]a jak idzie pisanie pracy?
Dzisiaj oddałam 2 rozdział - promotor wyjeźdza na miesiac, wiec bedzie spokoj
L_V jest offline  
Stary 2007-01-13, 16:45   #2357
uskow
Zadomowienie

Cytat:
Nie ma za co - Sandija wspominała mi o tym.

Dzisiaj oddałam 2 rozdział - promotor wyjeźdza na miesiac, wiec bedzie spokoj
No to idzie nieźle jednym słowem

LV
mam jeszcze do Ciebie pytanie jako do Lublinianki Nie wiesz w której z Lubelskich aptek mogą być filtry avene? Chodzi mi o dzieciaczka-mleczko, bo testuję go już 3 dzień dzięki Juście79 i bardzo mi sie on podoba. Może skusiłabym się na niego, tylko pewnie u nas w Lublinie jeszcze go nie ma

uskow jest offline  
Stary 2007-01-13, 17:50   #2358
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
MAsz rację, Ula.

Dziewczyny

Oto mi właśnie chodziło.
Kate30 jest offline  
Stary 2007-01-13, 18:16   #2359
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale jak wtedy można rozwinąć w sobie pasję kolekcjonerską: oto okaz sprzed 20 lat, następny sprzed 10 lat, to wersja limitowana, to kolor wycofany, a to obecnie produkowane.

Coś mi się wydaję, że jak kupię 1 róż Burżuja - to od razu będę miec ochotę na następny.
Oj tak, tak będzie Ja nie mogę spokojnie przejść obok stoiska burżujowego, od kiedy kupiłam te cholerne róże Na dodatek one mają takie rozkoszne opakowania

Erato jest offline  
Stary 2007-01-13, 18:45   #2360
L_V
Zakorzenienie

Cytat:

LV
mam jeszcze do Ciebie pytanie jako do Lublinianki Nie wiesz w której z Lubelskich aptek mogą być filtry avene? Chodzi mi o dzieciaczka-mleczko, bo testuję go już 3 dzień dzięki Juście79 i bardzo mi sie on podoba. Może skusiłabym się na niego, tylko pewnie u nas w Lublinie jeszcze go nie ma
Poszło PW
L_V jest offline  
Stary 2007-01-13, 20:14   #2361
Paula07
Wtajemniczenie

Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Tak sobie czytałam dyskusje jeszcze wczoraj o bylych moderatorkach i mialam się nie wtrącac, ale wiecie co nie wytrzymam i wtrące swoje trzy grosze, poniewaz nie widac tu jednej i znaczącej kwestii.

To fakt,że Sandija i Alchemiczka dopiero uczyly się, ale forum dopiero takze powstalo. To ,że ktos ma wieksza wiedze, nie daje mu prawa do obrzucania innych błotem bez powodu lub powody wysysa z palca, ktore sa smieszne do bolu . I przepraszam te nieszczesne PW, wydaje mi się że ktos cierpi na manie mniejszosci i po prostu zazdroscil bylym moderatorkom ,ze jako żółtodzioby zajmowaly się czyms, czym moze one uwazaly,że im sie nalezy . Niech się inni zajma swoimi forami ,a nie wtrącają się do innych i mieszaja.

Jest to dla mnie po prostu typowe chamstwo i prostactwo!

P.S. Choclercia a chcialam żeby bylo miło .
Paula07 jest offline  
Stary 2007-01-13, 20:34   #2362
uskow
Zadomowienie

Paula zgadzam sie z Tobą

Myszi już wcześniej wspomniała o tym, że dziewczyny modowały na "raczkującej" biochemii. O PW jak juz wcześniej pisałam nie wiedziałam, ale bardzo mnie to zasmuciło. Może to rzeczywiście przez zawiść

uskow jest offline  
Stary 2007-01-13, 20:35   #2363
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Tak sobie czytałam dyskusje jeszcze wczoraj o bylych moderatorkach i mialam się nie wtrącac, ale wiecie co nie wytrzymam i wtrące swoje trzy grosze, poniewaz nie widac tu jednej i znaczącej kwestii.

To fakt,że Sandija i Alchemiczka dopiero uczyly się, ale forum dopiero takze powstalo. To ,że ktos ma wieksza wiedze, nie daje mu prawa do obrzucania innych błotem bez powodu lub powody wysysa z palca, ktore sa smieszne do bolu . I przepraszam te nieszczesne PW, wydaje mi się że ktos cierpi na manie mniejszosci i po prostu zazdroscil bylym moderatorkom ,ze jako żółtodzioby zajmowaly się czyms, czym moze one uwazaly,że im sie nalezy . Niech się inni zajma swoimi forami ,a nie wtrącają się do innych i mieszaja.

Jest to dla mnie po prostu typowe chamstwo i prostactwo!

P.S. Choclercia a chcialam żeby bylo miło .
Paula - wyraziłam bardzo podobną opinię w poprzednim plotkowym, gdzie afera miała miejsce.
Do dziś mam niesmak
Kate30 jest offline  
Stary 2007-01-13, 22:52   #2364
Erato
Wtajemniczenie

Ja tylko nie mogę pojąć, dlaczego konflikt z uczestniczkami innego forum, które się tu nie udzielają, spowodował, że Sandija i Alchemiczka całkiem się wycofały stąd. Założycielki F nie pojawiają się na Wizażu, a o ile pamiętam nikt z Wizażu nie podzielał ich zarzutów wobec moderatorek Biochemii. No chyba że podzielał na PW.
A co do merytorycznej wiedzy, nikt nie powiedział, że moderatorem ma być osoba, która taką wiedzę ma. Moderator nie jest od tego. Oczywiście, idealnie jest wtedy, gdy potrafi wypełniać rolę moderowania i jednocześnie jest skarbnicą wiedzy Do czego naszym aktualnym modkom nader blisko

Erato jest offline  
Stary 2007-01-13, 23:29   #2365
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Oj tak, tak będzie Ja nie mogę spokojnie przejść obok stoiska burżujowego, od kiedy kupiłam te cholerne róże Na dodatek one mają takie rozkoszne opakowania
No właśnie, to już choroba - te Twoje róże śniły mi się noc całą, a stoisko Burżuja oglądałam dziś nader długo. Boję się, ze jak kupię jeden, wpadę na całego i będę chciała następne.
Smok jest offline  
Stary 2007-01-13, 23:44   #2366
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie, to już choroba - te Twoje róże śniły mi się noc całą, a stoisko Burżuja oglądałam dziś nader długo. Boję się, ze jak kupię jeden, wpadę na całego i będę chciała następne.
Oh, ja już kupiłam 35 - Lilac d'or. Idealny dla zimnego bledziucha jak ja. Ale juz sie czaje na 03 - brun cuivre - taka neutralna, jasniutka brzoskwinia chyba
L_V jest offline  
Stary 2007-01-14, 00:00   #2367
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Cytat:
Oh, ja już kupiłam 35 - Lilac d'or. Idealny dla zimnego bledziucha jak ja. Ale juz sie czaje na 03 - brun cuivre - taka neutralna, jasniutka brzoskwinia chyba
NR 35 to lune d'or jaśniutki, beżowo-różowy. Lilas d'or to nr 33, równie piękny, ale ciemniejszy. No, nie wytrzymam - ostatnio poczytałam ochy nad 35.
03 - brun cuivre - tez mi się podoba, ale jednocześnie boję się tej kropelki jakby czerwieni, którą ma w sobie. Przeczytałam, że ktoś nazwał 03 pudrowym różem i podkreślał, że nie jest jasny.
Smok jest offline  
Stary 2007-01-14, 00:34   #2368
rudzitsu
Raczkowanie

To ja mam takie pytanie.. został poruszony temat F. i dzięki temu dowiedziałam się o jego istnieniu i zerknęłam na wątki o nim na wizażu. Weszłam na F. i zobaczyłam, że niektóre wizażanki się tam udzielają. Czy więc jeśli przeczytam coś ciekawego na F. to moge tu napisać coś w stylu "Dziewczyny na femineus pisały to i to, co o tym myślicie..?" czy popełniam jakąś gafę? Trochę głupie pytanie, ale nie znam dokładnie genezy konfliktu i nie wiem jak wzmianki o F. są traktowane na wizażu
rudzitsu jest offline  
Stary 2007-01-14, 00:42   #2369
Basia39
Zakorzenienie

Ja Smoku właśnie swój sephorowy róż wystawiłam na targowisko i rozglądam się za jakims chłodnym różem Burżujka, bo nie będę miała w końcu żadnego. Wcześniej przyglądałam się tym Burżujkom w perfumerii i na stronie Sephory:

http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70

i chyba wybiorę pomiędzy: Lilas D'Or 33, Rose Eclat 15, Rose D'Or 34, albo zachwalanymi Lune D'Or 35 i Brun Poudre 12 ...
Sama nie wiem już w końcu co wybiorę

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-14 o 01:03
Basia39 jest offline  
Stary 2007-01-14, 00:54   #2370
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02
Zanim kupiłam róże Bourjois to chodziłam długo koło nich, czytałam KWC wiele razy i nadal chodziłam. Spodobało mi się wiele kolorów, drogą eliminacji po kolei rezygnowałam. W końcu kupiłam 12 i 32, 12 jest super (ale to już pisałam).
Dałam się skusić na 35 i już leci do mnie
Chyba skuszę się na 3, bardzo mi się podoba, bo to taki różowy-nie różowy.
Dam sobie spokój z typowymi różowymi jak 33, 15 czy 95. Mam Meteoryty Pink Fresh i one wyglądają bosko jako róż

Aha, chcialam sobie kiedyś kupić taki zupełnie jasno różowy róż, jak Blush Delicieux 01 Pink Marshmallow i stchórzyłam Wydawało mi się, że bedę wyglądać jak landrynka, ale znowu czytałam KWC i on się bardzo podoba.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Ja Smoku właśnie swój sephorowy róż wystawiłam na targowisko i rozglądam się za jakims chłodnym różem Burżujka, bo nie będę miała w końcu żadnego. Wcześniej przyglądałam się tym Burżujkom w perfumerii i na stronie Sephory:

http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70

i chyba wybiorę pomiędzy: Lilas D'Or 33, Rose Eclat 15 i Rose D'Or 34, albo zachwalany Lune D'Or 35
Ta 34 jest lekko jaśniejsza, o ile dobrze pamiętam, też się kiedyś koło niej kręciłam, podobała mi się.

Jak przyjdzie Lune D'Or to zrobię im wszytkim zdjęcia i wam pokażę.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-01-14 o 12:20 Powód: post pod postem
margaretka02 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości