czerwone uszy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-12, 08:27   #1
lolitka123
Rozeznanie

czerwone uszy

moim problemem sa czerwone uszy. Zaczerwieniaja mi sie one gdy jest cieplo albo od wysiłku i w roznych innych sytuacjach.. I nie wiem czemu sie tak dzieje i co moge z tym zrobic zeby to zlikwidowac bo troche glupio to wyglada..
Stary 2006-09-12, 11:00   #2
Karolcia_Tomeczka
Rozeznanie

GG do Karolcia_Tomeczka
Dot.: czerwone uszy

uszy robia sie czerwone ,gdy ktos Cie obgaduje,nie no zart
Stary 2006-09-12, 11:27   #3
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Czerwone uszy moze są objawem delikatnej struktury naczyń krwionośnych, reagujących na najmniejszy wzrost ciśnienia bądź temperatury. Gdy nie znikają, znaczy to, że nastąpiło trwałe uszkodzenie naczyń krwionośnych. Co gorsza, skłonność do zaczerwienień jest dziedziczna. Moze powodem jest płytkie położenie naczyń krwionośnych, cienki naskórek, wrodzona kruchość ścianek naczyń krwionośnych, uszkodzenie naczynek w wyniku ekspozycji na intensywne słońce, gwałtowne zmiany temperatury, silny mróz, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, wahania hormonalne, stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych...

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 16:51   #4
lolitka123
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Czerwone uszy moze są objawem delikatnej struktury naczyń krwionośnych, reagujących na najmniejszy wzrost ciśnienia bądź temperatury. Gdy nie znikają, znaczy to, że nastąpiło trwałe uszkodzenie naczyń krwionośnych. Co gorsza, skłonność do zaczerwienień jest dziedziczna. Moze powodem jest płytkie położenie naczyń krwionośnych, cienki naskórek, wrodzona kruchość ścianek naczyń krwionośnych, uszkodzenie naczynek w wyniku ekspozycji na intensywne słońce, gwałtowne zmiany temperatury, silny mróz, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, wahania hormonalne, stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych...
Dzieki za odpowiedz zaczerwienienie naszczescie znika po jakims czasie, ale wlasnie moze to byc spowodowane nadwrazliwoscia naczyn krwionosnych bo mam problem z popekanymi naczynkami na nogach i na twarzy troche.. Tylko jak temu zapobiegac i jak leczyc? stosowac serum z wit C i filtry na uszy? troche glupio..
Stary 2006-09-12, 18:24   #5
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Maści z wyciagiem z kasztana Mozna też użyć lasera

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 20:03   #6
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Dzieki za odpowiedz zaczerwienienie naszczescie znika po jakims czasie, ale wlasnie moze to byc spowodowane nadwrazliwoscia naczyn krwionosnych bo mam problem z popekanymi naczynkami na nogach i na twarzy troche.. Tylko jak temu zapobiegac i jak leczyc? stosowac serum z wit C i filtry na uszy? troche glupio..
od wewnątrz jak najbardziej wit C , K , no laser to do zamykania isntniejących ale niestety ędą tworzyć się inne ,dlatego profilaktyka wazna jest
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 20:29   #7
HolyBoy
Raczkowanie

GG do HolyBoy

czerwone uszy to jeszcze nic.,.. co dopiero czerwony kinol (taki jak moj bez makeupu )
HolyBoy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 21:14   #8
1maG2
Raczkowanie

A ja mam i problemy z uszami i z nosem. Blada twarz, czerwony nos, czerwone uszy.. to dopiero komicznie wygląda:P

Ludzie są dziwni. Szczególnie ja.
1maG2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości