Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-06-13, 14:07   #391
DADZIK
Przyczajenie

Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez ziuteczka
heh u mnie matka zauważyła kolczyk na drugi dzień ;d gdybym nie sepleniła to na pewno by nie zauważyła ! wyjełam kolczyk ale mimo to włożyłam spowrotem i teraz jest już okej a sposób na to aby starzy nie zauważyli kolczyka to poprosu odkręcenie górnej kulki i noszenie samego pręcika z dolną kulką ;d albo noszenie niewidzialnego akrylowego kolczyka jaki mozna spokojnie kupić na allegro pozdrawiam
Ja zalozylas ponownie kolczyk na opuchniety jezyk???????????????????? ??No i jak utrzymuje ci sie na jezyku bez gornej kulki?????????
DADZIK jest offline  
Stary 2006-06-14, 15:12   #392
aku$ia
Raczkowanie

Dot.: Kolczyk na języku...

przeczytalam wszystkie posty i nie wiem..dalej jak z gojeniem.Ja mam 6 kolczykow w uchu i dosyc szybko sie zagoily natomiast pepek goil sie 5 miechow :/ .Mam pytanie jeszcze co do tego seplenienia...:P jak dlugo tak mowilyscie niewyraznie?i ile czasu nie pilyscie alko itp ? z gory thx za odp pozdr
aku$ia jest offline  
Stary 2006-06-14, 17:55   #393
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez ziuteczka
no i masz racje, ja kolczyk w języku zrobiłam przede wszystkim dla siebie. Jak gadam z ludźmi to nie otwieram szeroko japy żeby wszyscy zobaczyli ze mam. To jest mój indywidualny nabyrek. A gdybym chciała pokazać jaka to ja jestem fajną hehe czy sie wywyższyc to na pewno nie zrobiłabym se kolczyka w tym miejscu... tylko w jakimś widocznym np: brew, nos. pozdrawiam
no własnie, ja tez robiłam kolczyk dla siebie nie dla kogos np. moja mama nie rozumie po co robic kolczyk w tym miejscu skoro go nie widac i nie jest on żadną ozdobą, no ale mnie to nie obchodzi to jest mój kolczyk i mój język i ważne że to ja wiem ze go mam i to moja ozdoba, a nikt inny nie musi tego widziec i postrzegac tego tak jak ja
Stary 2006-06-14, 17:57   #394
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez aku$ia
przeczytalam wszystkie posty i nie wiem..dalej jak z gojeniem.Ja mam 6 kolczykow w uchu i dosyc szybko sie zagoily natomiast pepek goil sie 5 miechow :/ .Mam pytanie jeszcze co do tego seplenienia...:P jak dlugo tak mowilyscie niewyraznie?i ile czasu nie pilyscie alko itp ? z gory thx za odp pozdr
ja jak juz chyba pisałam () sepleniłam ponad tydzień lub jakos tak, juz dokładnie nie pamiętam a ile alkoholu nie piłam to tez nie pamiętam lol prawie do czasu jak mi sie wszystko zagoiło, pewnie około miesiąc ... ale moge sie mylic
Stary 2006-06-15, 08:19   #395
kas77
Raczkowanie

GG do kas77

ja tez mam kolczyka w języku
Dla mne peirwsze dni to była msakra. Jedną kromkę chleba jadłam godzine :P Ale teraz juz jest ok
kas77 jest offline  
Stary 2006-06-15, 10:44   #396
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez kas77
ja tez mam kolczyka w języku
Dla mne peirwsze dni to była msakra. Jedną kromkę chleba jadłam godzine :P Ale teraz juz jest ok
to tak jak ja spaghetti owijał mi sie ten makaron w okół sztangi i musiałam sie bawic zeby go odkręcić ręką lub językiem
Stary 2006-06-15, 16:08   #397
Sanderek
Wtajemniczenie

GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek

Cytat:
Napisane przez aku$ia
Długość seplenienia zależy od tego jak długo bedziesz miała spuchnięty język.
U mnie trwało to tydzień. Język goi sie bardzo szybko , w ustach jest naturalna flora bakteryjna, która sprzyja gojeniu sie ran. Rana jest cały czas przemywana śliną co bardzo pomaga. W porównianiu z kolczykami w innych miejscach, nie wspomniając już o pepku czy brwi. Pępek u mnie goił sie ok pól roku, u TŻ brew też cos koło tego.

Ja piłam alkohol nawet w dniu, którym zrobiłam kolczyk w języku, bo facet w studio kolczykowania, sam nawet powiedział, że alkohol jest w pewnym sensie potrzebny do dezynfekcji
Stary 2006-06-18, 10:36   #398
aaniaa_aa
Raczkowanie

GG do aaniaa_aa
Dot.: Piercing - Kraków - ul. Szewska.

jesli chodzi nam o ten sam zaklad... to moja kumpela sobie przeklula jezyk i powiem ci ze nawet nic jej sie nie dzialo .. wiadomo przekluwanie bolalo zreszta jak kazde ale jest bardzo zadowolona polecam sama chce sobie przekluc hehe
aaniaa_aa jest offline  
Stary 2006-06-19, 13:31   #399
Marzaa_19
Przyczajenie

Dot.: Kolczyk w języku a nieświeży oddech-proszę o pomoc

wiesz co ? ja też sobie przekułam język dokładnie tydzien temu. Też mam nieświeży oddech i też mam osad na języku, więc tak chyba musi być. Czytałam też że radza wszyscy dentosept. Dobry specyfik i również go używałam ale on zawiera Arnikę, a arnika to jest substancja, która przy kontakcie z rana może powodować opuchliznę lub też troszeczke opóźnic odpuchniecie rany. Polecam raczej szałwię w postaci kostek lodu a pochłonęłam już tego ogromne ilości, masę lodów wodnych no i pij coca - colę oczywiście z lodem moze pocieszy cie to , że mam ja juz z jakis tydzien mam spuchnięty język i zastanawiam sie czy wróci do swoich normalnych rozmiarów. pozdrawiam.
Marzaa_19 jest offline  
Stary 2006-06-19, 13:31   #400
Marzaa_19
Przyczajenie

Dot.: Kolczyk w języku a nieświeży oddech-proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez tiffi_1987
Zrobiłam sobie niedawno kolczyk w języku i wszystko byłoby ok gdyby nie ten nieprzyjemny zapach z mojej buzi Czytalam ze przy gojeniu sie takiego kolczyka jest to normalne bo jakis plyn stamtad wyplywa. Ale moj jezyk jest pokryty takim osadem i mysle ze tu jest problem bo nie wiem za bardzo jak sie go pozbyc.Czyszcze jezyk szczoteczka ale jest to dosc trudne i nie do konca skuteczne, poza tym po kazdym jedzeniu myje zeby oraz plucze jame ustna szalwia(w postaci kostek lodu jak mi radzila kosmetyczka). A moze niewystarczajaco dbam o te miejsce?? Sama juz nie wiem. Myslalam ostatnio o plynie do plukania jamy ustnej ale nie wiem czy to jest wskazane przy kolczyku...Bardzo proszę o pomoc bardziej doświadczone wizażanki, z góry dziękuję i pozdrawiam
wiesz co ? ja też sobie przekułam język dokładnie tydzien temu. Też mam nieświeży oddech i też mam osad na języku, więc tak chyba musi być. Czytałam też że radza wszyscy dentosept. Dobry specyfik i również go używałam ale on zawiera Arnikę, a arnika to jest substancja, która przy kontakcie z rana może powodować opuchliznę lub też troszeczke opóźnic odpuchniecie rany. Polecam raczej szałwię w postaci kostek lodu a pochłonęłam już tego ogromne ilości, masę lodów wodnych no i pij coca - colę oczywiście z lodem moze pocieszy cie to , że mam ja juz z jakis tydzien mam spuchnięty język i zastanawiam sie czy wróci do swoich normalnych rozmiarów. pozdrawiam.
Marzaa_19 jest offline  
Stary 2006-06-20, 15:34   #401
aku$ia
Raczkowanie

dziekuje za wszystkie odp ;* ja nie mialam neta chwilowo a mam jeszcze jedno pytanie ... jak to jest z wizytami u dentystky?zawadza cos kolczyk czy nie itp?bo mam wizyte na 4 lipca i nie wiem czy przebijac w tym tyg czy sie jeszcze wstrzymac:P moze glupie pyt ale wole wczesniej wiedziec
aku$ia jest offline  
Stary 2006-06-20, 16:08   #402
aguska__
Przyczajenie

ajjj dziewczynki ja chce sobie zrobić kolczyka w języku.. już mi się on marzy 2 moze 3 lata.:P rok temu byłam juz w salonie ale przebiłam pępek :P a teraz chce przebić język mam nadzieje że nie bede miała wiekszych problemów bo nie miałam ich z pępkiem ani z uszami pozdrowionka
aguska__ jest offline  
Stary 2006-06-20, 17:44   #403
elaxa
Przyczajenie

hmmm a mam takie pytanie.. jak można bawić sie kolczykiem ?
elaxa jest offline  
Stary 2006-06-20, 18:23   #404
elaxa
Przyczajenie

Chce sobie przebić język... ale obawiam się, że bede miala problemy z zębami...nie wiem wogóle jakie one moga być... Jeśli ktoś wie to prosze pizcie
elaxa jest offline  
Stary 2006-06-20, 19:55   #405
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez aku$ia
dziekuje za wszystkie odp ;* ja nie mialam neta chwilowo a mam jeszcze jedno pytanie ... jak to jest z wizytami u dentystky?zawadza cos kolczyk czy nie itp?bo mam wizyte na 4 lipca i nie wiem czy przebijac w tym tyg czy sie jeszcze wstrzymac:P moze glupie pyt ale wole wczesniej wiedziec
nie zawadza, pytałam się o to dentystki i powiedziała ze im to nie przeszkadza, ale zastanawiają się czy to boli itd. więc śmiało idź ale ja bym nie szła do dentysty do puki mi sie język nie zagoi
Stary 2006-06-20, 19:57   #406
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez elaxa
hmmm a mam takie pytanie.. jak można bawić sie kolczykiem ?
normalnie... łapiesz sztange między zęby albo usta i tak se jeździsz nim albo coś jak mi sie nudzi to sie nim bawie, czasem gume na niego naklejam a potem sie bawie zeby ją odkleić albo jak juz wyzej pisałam wkładałam na niego słomke możesz se cos wymyslic
Stary 2006-06-20, 19:59   #407
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez elaxa
Chce sobie przebić język... ale obawiam się, że bede miala problemy z zębami...nie wiem wogóle jakie one moga być... Jeśli ktoś wie to prosze pizcie
jeśli chodzi ci o to jakie mogą byc problemy z zębami przez kolczyk to z tego co wiem może prowadzic to do powstania próchnicy lub osuwania się dziąseł ale jak masz kolczyk w odpowiedniej odległości od zębów i nie uderzasz nim np. mówiąc o zęby to wszystko bedzie okey no i nadmierne bawienie się jak masz sztange i kulki tytanowe lub ze stali chirurgicznej tez sprzyja tym objawom
Stary 2006-06-20, 20:04   #408
iwona200
Zakorzenienie

aj tam, przy przekluciu bolalo mnie raczej jak sciskal mi język tymi szczypcami niz jak wbijał igłę jezyk mi spuchł dosyc - mialam na poczatku taki z dlugga sztanga kolczyk i spuch mi chyba na cala jej szerokosc lekko seplenilam ale nie chcialo mi sie bawic w jakies papki i jadalam normalne obiady itp tyle że wolno troszke bolalo ale do przezycia przklulalm jezyk jakies 3 lata temu ale nie mam jakichs specjalnych problemow z zebami czy dziaslami choc tego sie tez na poczatku obawialam. mam teraz kolczyk z krotka sztangą i sie nim nie bawię moze to dlatego
iwona200 jest offline  
Stary 2006-06-20, 22:57   #409
aku$ia
Raczkowanie

heh kurcze a ja juz zapisana na wizyte :P ale moze przez te kilka dni mi sie wygoi ;D mam taka nadzieje hehe ale jeszcze to przemysle
aku$ia jest offline  
Stary 2006-06-21, 16:39   #410
nasia:*
Przyczajenie

hey ;D chciałam sobie zrobic kolczyk w wardze .. ale słyszałam ze tzreba miec szczepionke na zołtaczke a ja miałam dopiero 1 dawke ;/ i nie wiem czy moge sobie zrobic czy nie;p aha i mam jesce 3 pytanka ..
1:boli jak sie przebija ? i juz po przebiciu? ?
2:jak długo sie goi ? i po jakim czasie gdy wyjmiemy kolczyk dziurka sie zarasta?
3: czy bardzio widoczna jest blizna po takim kolczyku ?
prosze o piolna odpowiedz ;D z gory dzieki papa
Stary 2006-06-21, 17:02   #411
duchota
BAN stały

GG do duchota

Też bym chciała kolczyk w języku, ale jest jedno ALE - obawa o moją zacną szczęke. Zdaje sobie sprawe z tego jakie mogą być tego następstwa na późniejsze lata, nie chciałabym być szczerbata w najgorszym wypadku, dlatego rezygnuje z takiego cacka...
duchota jest offline  
Stary 2006-06-21, 17:08   #412
FrAnKy_PuNky
Raczkowanie

Talking Dot.: Kolczyk na języku...

heh ja przebiłam jezyk jakiś czas temu ... samo przekłucie wcale mnie niebolało ,krwawiło! mówiłam starsznie niewyraźnie przez ok. tydzien! jadlam juz normalnie w dzień przekłócia... płukałam szałwią,ssałam lodowo-szałwiowe kostki i wszystko zagoiło sie w przeciągu 1,5 tygodnia! wtedy starsznie bolało ale niebył to taki normalny ból tylko czułam jakbym miała poparzony jezyk! oprócz tego bolała mnie zmiana kolczyka na krótszy! i teraz boje sie go wymieniać co do miłości francuskiej mój facet mówi ze nie ma wielkiej różnicy! jedynie przy normalnym buziaku z jęzorem jest inaczej-fajnie Pozdrofki

znajde gdzieś fote z jęzorem na wierzchu to wkleje
FrAnKy_PuNky jest offline  
Stary 2006-06-26, 15:27   #413
kamyl11
Przyczajenie

Siemanko Wszystkim Jestem Kamill , MAM do was pytanko Znacie moze jakiegos chlopaka który ma kolczyk.Bo ja chcialbym !! i pewnie zrobie
kamyl11 jest offline  
Stary 2006-06-26, 17:57   #414
Aleex
Przyczajenie

Hej Kamyl Oczywiście jest sporo chłopaków z kolczykami w języku, więc śmiało rób
Aleex jest offline  
Stary 2006-06-26, 18:20   #415
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamyl11
Siemanko Wszystkim Jestem Kamill , MAM do was pytanko Znacie moze jakiegos chlopaka który ma kolczyk.Bo ja chcialbym !! i pewnie zrobie
znam conajmniej 2-3 i moj chlopak kiedys mial ale wyjął bo mu sie znudzil
iwona200 jest offline  
Stary 2006-06-26, 18:25   #416
martuska18
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kamyl11
No prosteee... Znamy, znamy... Ale moim zdaniem powinienes sie zastanowic troche czy na pewno go chcesz :P I czy to by sie podobalo twojej dziewczynie, bo nie wszystkie za tym przepadają
BusQa
martuska18 jest offline  
Stary 2006-06-28, 14:01   #417
kamyl11
Przyczajenie

hehe to trzeba zaszaleć i zrobić a co tam Buziaczki wszystkim papa
kamyl11 jest offline  
Stary 2006-06-28, 14:03   #418
kamyl11
Przyczajenie

siemanko Martuska ty czasem nie jestes z Bartoszyc?????;>
kamyl11 jest offline  
Stary 2006-06-30, 17:53   #419
martuska18
Raczkowanie

Nie, nie, nie... Musiales mnie z kims pomyslic
Zrób tego kolca i napisz wrazenia
BusQa
martuska18 jest offline  
Stary 2006-07-01, 21:19   #420
moonlight85
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Smile Dot.: Kolczyk na języku...

Witam.Czy słyszał ktoś ze sprawdzonych źródeł o tym, że można stracić całkowicie i nieodwracalnie czucie w języku po przekłuciu?Do mnie dobiegły takie informacje, że podobno może sie to zdarzyć nawet najleprzej i najbardziej wykwalifikowanej osobie.
moonlight85 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości