Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-07, 17:36   #4351
roza90210
Raczkowanie

Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej
Będe szczera:Nie chce mi się przeszukiwać te 146 z odpowiedziami żeby zobaczyć czy nie powtórzyłam pytanian
Jeśli tak to przepraszam.
chce sobie na 18 przebić język i związku z tym mam pytanie:

U kosmetyczki?czy może lepiej w zakładzie piercingu?
Mój Raj"

Lepiej zgrzeszyć a potem załować
niż żałowac,że sie nie zgrzeszyło

Wymienię książki

roza90210 jest offline  
Stary 2009-06-07, 17:53   #4352
KaKa2061
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madzia1001 Pokaż wiadomość
Hey
Mam pytanie.. Zamierzam sobie zrobić kolczyka w lipcu Boje się tylko tego, że mi się nie zagoi, gdyż miałam już kolczyka w pępku i mi się nie goił, wiem że pępek i język to dwie różne rzeczy, ale chciałabym być pewna, że z językiem nie będzie tak samo jak z pępkiem )
Z góry dziękuję za odpowiedz ...

roza90210
Hej
Będe szczera:Nie chce mi się przeszukiwać te 146 z odpowiedziami żeby zobaczyć czy nie powtórzyłam pytanian
Jeśli tak to przepraszam.
chce sobie na 18 przebić język i związku z tym mam pytanie:

U kosmetyczki?czy może lepiej w zakładzie piercingu?
Jeśli chcesz, aby język się dobrze goił zainwestuj w kolczyk z Tytanu, Bioplastu bądź z PTFE. Nie powodują alergii. Język przebij w profesjonalnym salonie piercingu i oczywiście odpowiednio dbaj o przekłute miejsce ;]

Definitywnie w profesjonalnym studiu! Kosmetyczka nie ma pojecia o body piercingu. Ta niech sie zajmie lepiej nakladaniam maseczki na pysk ;]
Zreszta sama logika na to wskazuje ;]

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline  
Stary 2009-06-07, 18:27   #4353
kolai14
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Ej ale czemu wy tak jestescie zle nastawieni do kosmetyczek...?? ja robilam sobie u jednej z nich kolczyka w nosie i bylo wszystko ok. w przyszly piatek zamierzam pujsc do tej samej kosmetyczki zrobic sobie kolczyka w jezyku... ech... one cos moga zrobic zle niz specjalista od piercingu??? [!]prosze odpiszcie bo to dla mnie wazne
kolai14 jest offline  
Stary 2009-06-07, 20:08   #4354
Weronisiaaaaaa
Przyczajenie

mi pępek wygoił sie b. szybko nie bolał i byl ok juz po 1-2 tyg. a po 3 juz byl calkowicie wygojony mam wlasnie nadzieje ze tez tak bedzie z językiem i przede wszystkim ze bedzie mniej bolało) ma ktos moze w pępku i jezyku ? co bylo gorsze jezeli chodzi o przekłuwanie a nie gojenie ? całuje wszystkie zakolczykowane kobietki i te ktore narazie tylko marzą o kolcu w jęzorku
Weronisiaaaaaa jest offline  
Stary 2009-06-07, 20:17   #4355
KaKa2061
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kolai14 Pokaż wiadomość
Ej ale czemu wy tak jestescie zle nastawieni do kosmetyczek...?? ja robilam sobie u jednej z nich kolczyka w nosie i bylo wszystko ok. w przyszly piatek zamierzam pujsc do tej samej kosmetyczki zrobic sobie kolczyka w jezyku... ech... one cos moga zrobic zle niz specjalista od piercingu??? [!]prosze odpiszcie bo to dla mnie wazne

Maatko jedyna... Czy tak trudno jest przejrzeć parę stron wcześniej?? ....... A rób sobie u kosmetyczki, ale gdy pewnego dnia Ci coś spartoli to nie pros nas o rady

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline  
Stary 2009-06-07, 20:37   #4356
snide
Zadomowienie

GG do snide

Weronisiaaaaaa nie ma opcji, by przekłucie w pępku wygoiło się w 3 tygodnie.
język a pępek to dwie skrajności. język wygoi się w miesiąc, pępek w rok nawet może.
przekłucie pępka bardziej odczujesz niż języka [choć to zależy od tego jaki masz próg bólu, są osoby, które przekłucie języka bolało a inne, że nic nie poczuły]. w gojeniu gorszy jest chyba pępek. potrafi się długo paskudzić, albo się odezwać, gdy wydaje się już wygojony. z językiem pomęczysz się tydzień, dwa i tyle.

snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline  
Stary 2009-06-07, 21:13   #4357
Weronisiaaaaaa
Przyczajenie

no cóż, ale się wygoił moze jestem jakas dziwna po 3 tyg. pępek byl calkiem zagojony moglam nim ruszac dowoli i nie bolał wcale ) i jest tak do dziś;d to nie moja wina ze tak szybko sie wygoił ale dziekuje za odpowiedz Snide juz sie nie moge doczekac srody)

A mam pytanie : jak odkazic kolczyk gdy bede go zmieniala na krótszy ? (czytalam prawie cale forum tylko sa rozne wypowiedzi)
Dziekuje z góry za odpowiedz

Stary 2009-06-07, 21:35   #4358
snide
Zadomowienie

GG do snide

źle mnie zrozumiałaś: organizm nie jest w stanie wygoić przekłucia w pępku w mniej niż 2 miesiące. to jest po prostu niemożliwe. jeśli przekłucie nie boli i z zewnątrz wygląda na wygojone wcale NIE OZNACZA, że tak jest w środku.
kolczyk w języku, wymienią Ci w studiu. później jak będziesz wymieniała na swój, wystarczy wygotować kolczyk we wrzątku, a później 24h w spirytusie.

facebook.com/snidehead
snide jest offline  
Stary 2009-06-07, 21:37   #4359
kolai14
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

[quote=KaKa2061;12658018]Maatko jedyna... Czy tak trudno jest przejrzeć parę stron wcześniej?? ....... A rób sobie u kosmetyczki, ale gdy pewnego dnia Ci coś spartoli to nie pros nas o rady

no dobra spoko...ja tu na spokojnie a ty tu do mnie sie żucasz[!]
poprostu chcialam sie cos dowiedziec a nie...
a tak pozatym nie mam czasu przegladac 146 stron o tym wiec wolalam sie zapytac i juz po klopocie;P
kolai14 jest offline  
Stary 2009-06-07, 21:38   #4360
Czarnaroe
Rozeznanie

ja kolczyka zrobiłam w studiu tatuaży, 5 góra 10 sekund i gotowe, a to że były to moje urodziny to torta i chińszczyznę jadłam jak opętana i wylewałam na ból ;p dzięki temu że jadłam i nie patrzałam na ból, po tygodniu mi się zagoił i mam go już półtora roku.
kkklaudusiaaa
Ale żeby aż 6 tyg się goił, musiało coś być nie tak ale na szczęście poradziłaś sobie z tym bo uważałaś i robiłaś wszystko żeby była higiena

Mi pępek wygoił się po 3 tyg, robił mi kolega w domu, tylko on kiedyś miał studio tatuaży i jest doświadczony, ładnie teraz wygląda kolczyk, mam go już z 6 lat

Co do kosmetyczki, na pewno nie ma takiego doświadczenia żeby przekłuwać język czy tam brew, bo może źle przekłuć, słyszałam że można uszkodzić, tkz. kubki smakowe, a we brwi coś ze wzrokiem, natomiast w pępku może wyjść koło niego wielka biała gulka z którą trzeba iść do lekarza albo usunąć kolczyka -> tak to jest z kosmetyczkami, w życiu bym im nie zaufała.

Mam kolczyka w pępku, języku, ofkors uszach, dodatkowo tatuaża na łopatce, wszystko robione profesjonalnie i żadnych problemów nie miałam zatem koniec u mnie z persingiem i dziaraniem ;P

POZDRAWIAM KOBITKI ^^

Edytowane przez Czarnaroe
Czas edycji: 2009-06-07 o 21:42
Czarnaroe jest offline  
Stary 2009-06-07, 22:22   #4361
Ollaa18
Raczkowanie

GG do Ollaa18

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
źle mnie zrozumiałaś: organizm nie jest w stanie wygoić przekłucia w pępku w mniej niż 2 miesiące. to jest po prostu niemożliwe. jeśli przekłucie nie boli i z zewnątrz wygląda na wygojone wcale NIE OZNACZA, że tak jest w środku.
kolczyk w języku, wymienią Ci w studiu. później jak będziesz wymieniała na swój, wystarczy wygotować kolczyk we wrzątku, a później 24h w spirytusie.
Jak to jest możliwe, że kolczyk w pępku goi sie aż dwa miesiące, a na zewnątrz wygląda dobrze a środku, może tak nie być. Coś Ci się chyba pomyliło. Już dwie osoby piszą na tym forum ze wygoił im się w góra dwa tygodnie, mojej koleżance i mi wygoił sie też w dwa tygodnie.

Nie rozumiem was dziewczyny, same nie chciałybyście przeglądać 146 stron, żeby poszukać odpowiedzi na jakieś pytanie, a wy tak po hamsku piszecie......
Ollaa18 jest offline  
Stary 2009-06-07, 22:24   #4362
Czarnaroe
Rozeznanie

przyznam za dużo tutaj chamstwa jak czytam... czepiacie się do błędów, wiem że to denerwujące ale nie można spokojnie napisać żeby zwracać na to uwagę?? mi ktoś raz zwrócił uwagę i teraz się staram
Stary 2009-06-07, 22:34   #4363
poducha555
Raczkowanie

dobrze kolezanka zwrocila uwage...
Niektorzy moga miec dysortografie czy jakos tak...
poducha555 jest offline  
Stary 2009-06-07, 22:41   #4364
nikusia18
Przyczajenie

Witam Was Serdecznie
Jestem szczęśliwą posiadaczką kolczyka w języku od 20 maja. Kolczyka robiłam w studiu więc oddałam język w pewne dłonie. Po zrobieniu kolca język spuchł do gigantycznych rozmiarów ale po 5 dniach był już prawie normalny. Przez 3 dni sączyła mi się z dziurki krew. Ale wszystko zastało opanowane Język płukałam płynem Easypiercing a później szałwią. Lodowata szałwia była wspaniała Oczywiście nie obeszło się bez kostek lodu. Jednak musiałam je ograniczyć przez nadwrażliwość zębów;( Kolczyka skróciłam po 2 tygodniach. niestety nie mogę określić jego długości gdyż kulki mam z tytanu a pręt mam z bioplastu. więc zamiast całej wymiany kolczyka miałam przycinany pręt a co do tego czy mnie bolało przebicie to przyznam że tak. Ale jest to sprawa indywidualna
Serdecznie pozdrawiam
nikusia18 jest offline  
Stary 2009-06-07, 22:44   #4365
Czarnaroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nikusia18 Pokaż wiadomość
Witam Was Serdecznie
Jestem szczęśliwą posiadaczką kolczyka w języku od 20 maja. Kolczyka robiłam w studiu więc oddałam język w pewne dłonie. Po zrobieniu kolca język spuchł do gigantycznych rozmiarów ale po 5 dniach był już prawie normalny. Przez 3 dni sączyła mi się z dziurki krew. Ale wszystko zastało opanowane Język płukałam płynem Easypiercing a później szałwią. Lodowata szałwia była wspaniała Oczywiście nie obeszło się bez kostek lodu. Jednak musiałam je ograniczyć przez nadwrażliwość zębów;( Kolczyka skróciłam po 2 tygodniach. niestety nie mogę określić jego długości gdyż kulki mam z tytanu a pręt mam z bioplastu. więc zamiast całej wymiany kolczyka miałam przycinany pręt a co do tego czy mnie bolało przebicie to przyznam że tak. Ale jest to sprawa indywidualna
Serdecznie pozdrawiam
i ja miałam podobnie tylko żadnej krwi i mała opuchlizna, a przekłucie mnie nie bolało tylko same trzymanie tymi szczypcami :P i płukałam przez pierwsze parę dni tą szałwią a tak to nic a nic
Stary 2009-06-07, 23:43   #4366
snide
Zadomowienie

GG do snide

Ollaa18 pierwsza kwestia: jeśli mówię, że nie ma bata i dane przekłucie się nie wygoi w krótszym czasie bo organizm nie jest cudotwórcą to coś w tym musi być-opieram się na opinii profesjonalnych piercerów.
druga kwestia: jeśli w to nie wierzysz, to twój problem. to, że czegoś nie widać, nie oznacza, że czegoś nie ma.

facebook.com/snidehead
snide jest offline  
Stary 2009-06-07, 23:57   #4367
Weronisiaaaaaa
Przyczajenie

To ja sie nie chce spierac czy moze sie czy nie moze zagoic w kazdym razie mnie pępek po tych 3 tyg nie bolał i nic sie z nim nie dzialo, wiec na wlasne potrzeby uznaje ze zagojony
Stary 2009-06-08, 06:33   #4368
laura0908
Przyczajenie

" KochamMichasia "A ja uwazam ze to "siem" i rozne wyrazy z taka koncowka to tak jakby slang stworzony przez mlodziez. Czesto spotykam sie z takimi zwrotami w internecie. Nie jestem w stanie 'zajezdzac' idealna polszczyzna poniewaz uczylam jej sie tylko przez pare lat w szkole podstawowej, a pozniej wyjechalam za ocean a tam jedynie stare babcie emigrantki mowia po polsku i to dopiero zajezdzaja dziwnym polskim takim starozytnym he Od 8 lat nie mialam kontaktu z nauka polskiego, robie to sama czytajac polskie ksiazki i internet. Uwazam, ze osoba ktora korzysta z forum powinna przymknac oko na jakiekolwiek bledy i inne zle sformulowane zdania, poniewaz wsrod nas moga zdarzyc sie dyslektycy, osoby ktore nie ukonczyly szkol srednich jak i inne przypadki. Najwazniejsze jest aby zrozumiec co osoba pisze. Wydaje mi sie, ze jak ktos zwroci uwage na taki blad to sie poprostu wymadrza, jesli zwraca uwage a do tego sie wysmiewa.

Przepraszam za zasmiecanie forum innym tematem Dzisiaj 8 dzien od przeklucia jezorka.. Wszystko ok, opuchlizna schodzi. Czy macie cos takiego, ze az Was ciagnie by sie tym kolczykiem bawic? Bo ja jak ogladam TV to wymiatam nim na wszystkie strony:P przygryzam i stukam o zeby <a wiem ze to szkliwo niszczy;/> pozdrawiam
laura0908 jest offline  
Stary 2009-06-08, 10:10   #4369
201610310857
Konto usunięte

Cześć)
Dawno mnie nie było, ponieważ nie mam intetrnetu
Pozdrawiam Was gorąco i nie pozabijajcie się)
201610310857 jest offline  
Stary 2009-06-08, 10:50   #4370
esevone
Przyczajenie

co wy tak z tym zakazem alkoholu
Jak ja sie pytalam w studio 'a co z alkoholem', to mi powiedzial Pan od przekłucia że owszem, jakies tam jedno, dwa piwka, ale nie pic absolutnie wodki ani zadnych drinkow mocnych
esevone jest offline  
Stary 2009-06-08, 11:24   #4371
Czarnaroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez laura0908 Pokaż wiadomość
" KochamMichasia "A ja uwazam ze to "siem" i rozne wyrazy z taka koncowka to tak jakby slang stworzony przez mlodziez. Czesto spotykam sie z takimi zwrotami w internecie. Nie jestem w stanie 'zajezdzac' idealna polszczyzna poniewaz uczylam jej sie tylko przez pare lat w szkole podstawowej, a pozniej wyjechalam za ocean a tam jedynie stare babcie emigrantki mowia po polsku i to dopiero zajezdzaja dziwnym polskim takim starozytnym he Od 8 lat nie mialam kontaktu z nauka polskiego, robie to sama czytajac polskie ksiazki i internet. Uwazam, ze osoba ktora korzysta z forum powinna przymknac oko na jakiekolwiek bledy i inne zle sformulowane zdania, poniewaz wsrod nas moga zdarzyc sie dyslektycy, osoby ktore nie ukonczyly szkol srednich jak i inne przypadki. Najwazniejsze jest aby zrozumiec co osoba pisze. Wydaje mi sie, ze jak ktos zwroci uwage na taki blad to sie poprostu wymadrza, jesli zwraca uwage a do tego sie wysmiewa.

Przepraszam za zasmiecanie forum innym tematem Dzisiaj 8 dzien od przeklucia jezorka.. Wszystko ok, opuchlizna schodzi. Czy macie cos takiego, ze az Was ciagnie by sie tym kolczykiem bawic? Bo ja jak ogladam TV to wymiatam nim na wszystkie strony:P przygryzam i stukam o zeby <a wiem ze to szkliwo niszczy;/> pozdrawiam
zgadzam sie jeśli chodzi o wymądrzanie :P
a co do kolczyka, na początku będziesz tak robić, a z czasem Ci się to znudzi i nawet może się zdarzyć że zaczniesz nim kręcić bez swojej wiedzy ;D
a zęby, powiem szczerze że wydaje mi się, że mam coś nie tak z przednim zębem, jakby mi się spiłował przez tego kolczyka ;p ale mało widoczne
Stary 2009-06-08, 12:13   #4372
xMalenKaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez esevone Pokaż wiadomość
co wy tak z tym zakazem alkoholu
Jak ja sie pytalam w studio 'a co z alkoholem', to mi powiedzial Pan od przekłucia że owszem, jakies tam jedno, dwa piwka, ale nie pic absolutnie wodki ani zadnych drinkow mocnych
to koleś chyba żartować lubi.
przekaż mu, że ma zmienić dilera albo brać o połowe mniej, bo chyba nie myśli trzeźwo.

Moje szczęście tylko z Tobą jest możliwe!

Edytowane przez xMalenKaaa
Czas edycji: 2009-06-08 o 12:14
xMalenKaaa jest offline  
Stary 2009-06-08, 14:44   #4373
Ciemnowlosa77
Przyczajenie

Liczy się dla Ciebie zdrowie czy tylko kolczyk???
Bo jak zdrowie to radzę wyjąć kolczyk.

Oczywiście,że zdrowie,ale biorąc pod uwagę ile przeżyłam wojen i awantur o niego wybieram kolczyk wszystko się na razie póki co goi,rumianek pomaga ale zobaczymy co będzie dalej...
Pozdrawiam
Ciemnowlosa77 jest offline  
Stary 2009-06-08, 15:14   #4374
Ave
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez KaKa2061 Pokaż wiadomość
Należy ograniczyć alkohol do zera aż do całkowitego wygojenia się języka ;] Zazwyczaj jest to czas ok. 3 tygodni, a czasem nawet miesiąc. Zależy jak Twój organizm zareaguje ;]
Zgadzam się.. ja mam 4 tygodnie a dzień po wypiciu niedużej ilości czegoś mocniejszego język ropiał i trochę pobolewał. Takie małe spostrzeżenie, chociaż mogło się tak stać z jakiegoś innego dziwnego powodu (w co wątpię bo nadal dbam o niego jak pingwin o jajo).

Dopiero pojutrze jest moje. Niektórzy rodzą się jako pośmiertni.
F. Nietzsche

Ave jest offline  
Stary 2009-06-08, 17:12   #4375
Agi1980
Przyczajenie

Ave masz racje z alkoholem. Ja wypiłam przedwczoraj lampkę wina a od wczoraj ropieje mi przy dolnej kulce (do tej pory było to miejsce zupełnie w porządku jakby kolczyk był tam zawsze) i bardzo boli. To już 2 tygodnie od przekłucia a mój kolczyk w ogóle nie ma luzu.
Agi1980 jest offline  
Stary 2009-06-08, 17:44   #4376
anka1709
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarnaroe Pokaż wiadomość
przyznam za dużo tutaj chamstwa jak czytam... czepiacie się do błędów, wiem że to denerwujące ale nie można spokojnie napisać żeby zwracać na to uwagę??
Chamstwa? Eeee, bez przesady. Nikt się tu nikogo nie czepia a z tego, co widzę, to uwagę zwracamy sobie kulturalnie i z jajem .
Ale faktem jest, że jak się widzi posta, w którym błąd błędy błędami pogania, to aż się czasami nie chce na takie zapytanie odpowiadać.
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline  
Stary 2009-06-08, 18:38   #4377
snide
Zadomowienie

GG do snide

Cytat:
Napisane przez laura0908 Pokaż wiadomość
Czy macie cos takiego, ze az Was ciagnie by sie tym kolczykiem bawic?
ja uwielbiam się bawić koczykami [jestem od tego uzależniona]. niestety czasami są tego niepożądane skutki-przez zabawę musiałam wyjąć tongue weba [zaczął migrować]. no i jeszcze szkliwo może ucierpieć choć tu może pomóc wymiana kulek na akrylowe.

facebook.com/snidehead
snide jest offline  
Stary 2009-06-08, 20:09   #4378
Ave
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Chamstwa? Eeee, bez przesady. Nikt się tu nikogo nie czepia a z tego, co widzę, to uwagę zwracamy sobie kulturalnie i z jajem .
Ale faktem jest, że jak się widzi posta, w którym błąd błędy błędami pogania, to aż się czasami nie chce na takie zapytanie odpowiadać.
..zwłaszcza, że błędy (no większość...) się automatycznie podkreślają i szczytem lenistwa jest ich nie poprawić!

Dopiero pojutrze jest moje. Niektórzy rodzą się jako pośmiertni.
F. Nietzsche

Ave jest offline  
Stary 2009-06-08, 20:54   #4379
kolai14
Przyczajenie

hej...
w ten piatek robie kolczyka w jezyku... jesli chcecie to opisze wam jak bylo... wiem ze wiekszosc z was wie jak to bylo z (wlasnym) przebijaniem ale sa osoby ktore "szykluja" sie na przebicie jezyka dlatego chce im w pewnien sposob pomoc. mam nadzieje ze bedzie wszystko ok... trzymajcie kciuki hehe

pozdrawiam
kolai14 jest offline  
Stary 2009-06-08, 21:44   #4380
Pozytywka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kolai14 Pokaż wiadomość
hej...
w ten piatek robie kolczyka w jezyku... jesli chcecie to opisze wam jak bylo... wiem ze wiekszosc z was wie jak to bylo z (wlasnym) przebijaniem ale sa osoby ktore "szykluja" sie na przebicie jezyka dlatego chce im w pewnien sposob pomoc. mam nadzieje ze bedzie wszystko ok... trzymajcie kciuki hehe

pozdrawiam

świetny pomysł. Czekamy na twoje wrazenia.

P.S. a co do tych błędów ortograficznych to dajcie se luzu każdy pisze jak chce. A i zgadzam się z tym, że błędy są podkreślane, ale to widać jak z ludzi wychodzi lenistwo gdyż nie chcą ich poprawiać :P

Dalej Kotku Dalej, Będzie Doskonale
Trochę Dziś Zaszalej, Nie Mów Nie
Noc Jest Jeszcze Długa, Może Ci Się Uda xD
Zdziałać Na Mnie, Cuda Czemu Nie <3

Pozytywka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości