Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-07-01, 22:14   #421
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez moonlight85
Witam.Czy słyszał ktoś ze sprawdzonych źródeł o tym, że można stracić całkowicie i nieodwracalnie czucie w języku po przekłuciu?Do mnie dobiegły takie informacje, że podobno może sie to zdarzyć nawet najleprzej i najbardziej wykwalifikowanej osobie.
ja słyszałam, zawsze jest jakieś ryzyko...
Stary 2006-07-01, 22:25   #422
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moonlight85
Witam.Czy słyszał ktoś ze sprawdzonych źródeł o tym, że można stracić całkowicie i nieodwracalnie czucie w języku po przekłuciu?Do mnie dobiegły takie informacje, że podobno może sie to zdarzyć nawet najleprzej i najbardziej wykwalifikowanej osobie.
ja tez cos tam slyszalam ze jak ci trafia w takie miejsce czy cos to mozna smak chyba stracic. ja na szczescie nie straciłam hehe
iwona200 jest offline  
Stary 2006-07-02, 13:11   #423
moonlight85
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

No stracić sma to pół biedy...jak straci sie czuie to jest sie okaleczonym do końca życia.
moonlight85 jest offline  
Stary 2006-07-02, 18:34   #424
Grace00
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Scarpi
Hejo...
czy któras z Was ma kolczyk w języku ?
Bardzo boli ????
I jak długo trzeba potem jeść tzw.papinki??
Długo się goi???
Będę miała teraz troszke wolnego, i mam okazję się "oszpecić"
Pozdrawiam
przebicie wyglada niewinnie, naciagaja ci jezyk i przekluwają, myslisz: JUZ PO WSZYSTKIm, otóz nie!
Za jakis czas ( pol godziny) zaczyna cie piekielnie bolec gardło( znaczy język, tam nizej juz w gardle, jezyk jest dlugi ) wiec to niestety boli, zeby fajnie wygladac trzeba sie nacierpiec
Stary 2006-07-02, 20:31   #425
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez iwona200
ja tez cos tam slyszalam ze jak ci trafia w takie miejsce czy cos to mozna smak chyba stracic. ja na szczescie nie straciłam hehe
smak czujesz kubkami smakowymi,a ich jestakurat sporo, musieli by Ci chyba cały jęzorek podziurawić żeby kubki znisczyć
Chyba że na jakiś nerw trafią, wtedy generalnie można czucie (a więc moze i smak) stracić
Tak mi się przynajmniej wydaje
basiao84 jest offline  
Stary 2006-07-04, 23:48   #426
kamyl11
Przyczajenie

Siemanko Wszystkim Własnie Zrobilem sobie dziisaj kolczyka,spóchł mi troche ale to pewnie dopiero początek hehe długa noc przedemną ale jestem przyszykowany 30 kostek lodów i 5 APAPÓW .. POZDRO!!
kamyl11 jest offline  
Stary 2006-07-05, 00:14   #427
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez kamyl11
Siemanko Wszystkim Własnie Zrobilem sobie dziisaj kolczyka,spóchł mi troche ale to pewnie dopiero początek hehe długa noc przedemną ale jestem przyszykowany 30 kostek lodów i 5 APAPÓW .. POZDRO!!
nie bierz apapów! nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbólowych obrócz ibuprofenu, do kupienia w aptekach (tylko nie pomylic z ibupromem ) na tej stronce www.wildcat.pl w dziale ABC... kolczykowania w zakładce "jak pielęgnować świeżo przekłute miejsce" masz wszystko opisane na samym dole jest o języku, radze przeczytac!
Stary 2006-07-05, 12:46   #428
aku$ia
Raczkowanie

kamyl napisz jak Ci sie goi ten kolczyk bo ja jeszcze sie zastanawiam hehe
aku$ia jest offline  
Stary 2006-07-05, 15:06   #429
kamyl11
Przyczajenie

Powiem Tak: Nie chcem was Straszyc ale Jakbym mial przekłuć język jeszcze raz to nigdy bym tego nie zrobił :p. Najgorsze jest jak Chce sie coś zjesc a nie mozna. Jak przyszedlem po przekluciu na stole leżały pyszne nalesniczki z truskawkami, a ja nie moglem ich zjesc, juz chcialem zdjąć kolczyk;/ hahah. Ale wziolem Tablete i bylo wszystko OK!!. JAk wychodzi Po przekłuciu ma sie takie dziwne uczucie nie mozna sie przyzwyczaic do kolczyka. Ale juz potem idzie gładko. U mnie jeszcze sie nie goi Dopiero mi dzisiaj z rana spuchło.Ale nie az tak mocno jak sie postaram to moge normalnie muwic bez seplenienia buziaki
kamyl11 jest offline  
Stary 2006-07-05, 18:26   #430
Tokio-Angel
Przyczajenie

Mam pytanie nie tyle dotyczace kolczyka co jakiegos dobrego studia piercingu w okolicach płocka ... moze ktos sie orientuje? poniewaz nie jestem pewna ale raczej w moim miescie nie ma zadnego takiego studia , dlatego poszukuje czegos niedaleko mojego miasta..prosze o odp .
Tokio-Angel jest offline  
Stary 2006-07-06, 15:55   #431
aku$ia
Raczkowanie

tylko ze wzgledu na jedzenie bys nie przebil jezyka czy cos wiecej?hehe bo jak ja juz podejme decyzje to raczej sie nie wycoafm wiec wole wiedziec wczesniej co mnie czeka... oprocz tego seplenienia i opuchlizny
aku$ia jest offline  
Stary 2006-07-06, 17:57   #432
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bejbe990
nie bierz apapów! nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbólowych obrócz ibuprofenu, do kupienia w aptekach (tylko nie pomylic z ibupromem ) na tej stronce www.wildcat.pl w dziale ABC... kolczykowania w zakładce "jak pielęgnować świeżo przekłute miejsce" masz wszystko opisane na samym dole jest o języku, radze przeczytac!
oczywiście wiesz, że substancją czynną jest w obu tabletkach to samo, tzn ibuprofen? A ibuprom to tylko nazwa marketingowa? Więc nie ważne, czy się bierze ibuprom, ibuprofen czy ibum-> to jest to samo. No, chyba że ktoś się zdecyduje na wersję max/strong itp, wtedy substancji czynnej jest po prostu więcej.

Na tej samej zasadzie- apap to to samo co panadol, bo zawierają paracetamol, a polopiryna i aspiryna to kwas acetylosalicylowy
basiao84 jest offline  
Stary 2006-07-06, 18:51   #433
kamyl11
Przyczajenie

Siemanko NAwet nie czytajcie tego zakazu że nie mozna brac tabletek przeciwbulowych :P. Ja w 1 i 2 noc bralem po jednym APAPIE i nic sie nie zmieniło opuchlizna zostaje taka sama. Jedzcie nabial tez w niczym "MI" nie zaszkodzil Pale Papierosy i nic. JUŻ 3 dzien po przekluciu mam opuchlizne ale czuje ze powoli zchodzi bo moge juz ruszac sprawniej języczkim hehe POLECAM TE PRZEKŁUCIE !! no i dzisiaj zjadlem normalny obiadzik hihi tylko ze boczkiem i wspomagalem sie paluszkiem zeby szybciej polknąć hehe POZDRAWIAM
kamyl11 jest offline  
Stary 2006-07-06, 18:54   #434
kamyl11
Przyczajenie

aku$ia - rób kolczyk Nie ma sie czego bac POZDRO
kamyl11 jest offline  
Stary 2006-07-06, 18:59   #435
kamyl11
Przyczajenie

ZNOWU JA heh Z bólem to jest róznie Bo mi spóchł język ale mnie nie bolał tylko troche pod wieczór ale APAP załagodził sytuacje . Z moję koleżanką bylo innaczej jezyk jej woogule nie spóchl ale miala silne bule i w 3 dzien leciała jej krew z ropą hhihih TO ZALEŻY JAK GOSTEK PRZEKUJE. U MNIE KRETYN PRZECIOL MI PRAWIE WIAZADEŁKO ale tego nie zrobił i mu teraz za to bardzo Dziekuje hehe Bo bym nie byl taki wesoly.
kamyl11 jest offline  
Stary 2006-07-06, 23:55   #436
Laura_85
Rozeznanie

Kamyl11 chcę nawiązać do tego nabiału...to że Tobie się nic nie stało to Twoje szczęście, ale chodzi to to żeby nie dostać w ustach grzyba jakiegoś, wiesz ze jogurty, mleko itp. mają w sobie żywe kultury bakterii. Po przekłuciu języka z ranki też są uwalniane bakterie, w końcu masz obce ciało w języku. Polączenie twoich bakterii i tych z jogurtów moze mieć nieciekawe skutki .

Ja nie jadłam nabiału przez tydzień ponad po przekłuciu, da się bez tego wytrzymać, a poco się narażać na jakieś komplikacje

Pozdrawiam

David Lloyd George

Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline  
Stary 2006-07-07, 13:08   #437
aku$ia
Raczkowanie

hehe wlasnie ja sie nie boje samego przekucia bo juz mam pepek przebity noi uszka (6kolczykow) i nic nie bolalo..tylko pepek starsznie dlugo mi sie goil i boje sie z jezykiem bedzie podobnie i chyba dlatego nie moge sie zdecydowac..pZdr
aku$ia jest offline  
Stary 2006-07-07, 23:00   #438
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez basiao84
oczywiście wiesz, że substancją czynną jest w obu tabletkach to samo, tzn ibuprofen? A ibuprom to tylko nazwa marketingowa? Więc nie ważne, czy się bierze ibuprom, ibuprofen czy ibum-> to jest to samo. No, chyba że ktoś się zdecyduje na wersję max/strong itp, wtedy substancji czynnej jest po prostu więcej.

Na tej samej zasadzie- apap to to samo co panadol, bo zawierają paracetamol, a polopiryna i aspiryna to kwas acetylosalicylowy
moze masz racje, nie wiem nie sprawdzam składu na opakowaniach przeczytałam to na stronce www.wildcat.pl i wolałam nie brać zadnych tabletek przeciwbólowych...napisal i tam ze mozna brac ibuprofen więc napisałam to tutaj, a to że tobie Kamyl11 nic sie nie stało to wiesz, każda osoba reaguje inaczej tak samo z tym nabiałem, ja nie jadłam go ponad tydzien tak jak Laura_85 i nic mi nie było, jakos bez niego wytrzymałam
Stary 2006-07-07, 23:02   #439
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez aku$ia
hehe wlasnie ja sie nie boje samego przekucia bo juz mam pepek przebity noi uszka (6kolczykow) i nic nie bolalo..tylko pepek starsznie dlugo mi sie goil i boje sie z jezykiem bedzie podobnie i chyba dlatego nie moge sie zdecydowac..pZdr
w pępku zawsze długo sie goi, jest to bardzo problemowe miejsce, język goi się szybko także nie masz czego sie bac mi nawet dziurki w uszach goją sie długo, a język zagoił mi sie w miare szybko więc śmiało
Stary 2006-07-08, 00:00   #440
kamila017
Raczkowanie

GG do kamila017

hejka
tez mam kolczyk w jezyQ :P i jest bardzo fajny strszanie sie balam bolu jak sie przeklowa ale tylko czulam jak przekladala mi kosmetyczka wenflon i kolczyk wkladala ale to nie bolalo a co do jedzenia papek to ja przez 5 dni nic nie jadlam przynajmniej troszQ zrzucialam na wadze pilam sama wode i po 2 dniach sie przyzwyczailam a spuchniety byl hmm chyba z niecaly tydzien, ale i tak warto bylo tylko u osoby ktora potrafi to robic a nie u byle kogo
Buzka
kamila017 jest offline  
Stary 2006-07-09, 15:50   #441
kamyl11
Przyczajenie

Piszcie Cośśś !!!!! ::
kamyl11 jest offline  
Stary 2006-07-09, 18:46   #442
aku$ia
Raczkowanie

to Ty kamil napsiz jak tam z kolczykiem bo ja chyba dzieki bejbe990 sie zdecyduje ale jeszcze chcialabym zebys Ty cos napsial wiecej bo wiesz swiezo mas zprzebity ;D a wogle to pijesz juz jakies alko z kolczykiem?
aku$ia jest offline  
Stary 2006-07-09, 20:59   #443
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez aku$ia
to Ty kamil napsiz jak tam z kolczykiem bo ja chyba dzieki bejbe990 sie zdecyduje ale jeszcze chcialabym zebys Ty cos napsial wiecej bo wiesz swiezo mas zprzebity ;D a wogle to pijesz juz jakies alko z kolczykiem?
jak mi miło to bede czekac na relacje ()
Stary 2006-07-10, 00:00   #444
FrAnKy_PuNky
Raczkowanie

Wink Dot.: Kolczyk na języku...

ja na drugi dzień po przebiciu żałowałam na maksa tak mnie bolało ... ale później luzik polecam...
FrAnKy_PuNky jest offline  
Stary 2006-07-10, 00:43   #445
aneta1987
Przyczajenie

Exclamation Kolczykowanie- kwestia bólu

Kiedys pisałam już żebyście napisały mi coś o kolczyku w pępku ;-) teraz nadszedł czas na kolczyka w nosku i w języku:P któraś w was ma może?? Pytam bo sama chce sobie zrobic, a strasznie się boje:P (podobnie było z kolczykiem w pępku) Co bardziej boli pepek czy jezyk lub nos?? Piszcie wszystko co na ten temat wiecie. Wszyscy zawze mi mówili, że w języku najmniej boli, a ostatnio dowiedziałam się od jednej dzieczyny, że boli... nie wiem co mam o tym mysleć. Będe wdzieczna za każda odpowiedz ;-) Chciałabym tez sie przy okazji dowiedziec jak dbać o nosek i jezyk po przebiciu pozdrawiam
aneta1987 jest offline  
Stary 2006-07-10, 00:50   #446
pink69
Zakorzenienie

Dot.: kolczykowanie ;-)

Ja mam w nosie.Po przebiciu trzeba smarować maścią Tribiotic i spiurytusem.

pink69 jest offline  
Stary 2006-07-10, 08:13   #447
Estella
Zakorzenienie

A może skorzystasz z wyszukiwarki? Ból jest indywidualny, jednego będzie bolało przebicie języka a drugi prawie nic nie poczuje.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2006-07-10, 09:18   #448
*agniesia*
Raczkowanie

jeśli chodzi o nos to moja koleżanka po przebiciu mówiła że w porównaniu do przebijanie pępka to pępek to była przyjemność
*agniesia* jest offline  
Stary 2006-07-10, 09:21   #449
anka2305
Przyczajenie

Ja sama przekłowałam sobie nosek nie bolalo,tylko troche szczypało,zgadzam sie z wypowiedzia *agniesi* ze w porownaniu z pepkiem przeklocie nosa to przyjemność noska niczym nie smarowalam,tylko od czasu do czasu przemylam woda utleniona i ladnie sie zagoił
Stary 2006-07-10, 10:58   #450
koosmaa
Raczkowanie

Ja mam przebity pępek, język miałam przebity, ale pozbyłam się już kolczyka. Ból nie jest jakiś niesamowity...jak zawsze wszyscy sieją panikę. Trzeba się przyzwyczaić. Ja przebiłam język mając jakieś 15 lat i spokojnie to zniosłąm, chociaż strasznie boje się igieł. Tak naprawdę to nie będziesz czuła samego przekłucia tylko raczej ucisk tego uroczego narzędzia..hihi te szczypce są najlepsze. Nie trwa to długa i da się spokojnie wytrzy,ac. Ostatnio zrobiłam sobie tatuaż i przede mną było pewnie dziewcze, które wiło się " z bólu", płakało, co chwilkę oznajmialo, że za chwilkę zasłabnie, No nie powiem, wystraszyłam się, że za chwilkę ja. I kiedy rozpoczęło się " to piekło" z uśmiechem zapytałam czy "to" już jest niesamowity ból, który tak wykrzywił tą dziewczynę. rzeczywiście nic więcej nie nastąpiło. Dodam, że robiła w tym samym miejscu co ja, a nie wierzę w tak ogromną róznice jeżeli chodzi o wrażliwośc na ból. Także najważniejsze zachować spokuj. Ból nie powinien być przeszkodą bo to krótka chwilka, ale ja wyjęłam kolczyk, ponieważ nie chciałam sobie zniszczyc szkliwa. pozdrawiam i informuj nas czy się zdecydowałas i jak było
koosmaa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości