Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-12, 20:43   #541
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: KOLCZYK W JĘZYKU- da sie ukryc?

A ja ci powiem że koleżanka zrobiła sobie kolczyk w języku i ani nie seplemiła a że miała bardzo długi ten kolzyk to język jej nie bolał teraz mija pół roku a jej rodzice nie wiedza i nauczyciele tesh nie ...pozdrawiam ;* i życze szceścia
zuni jest offline  
Stary 2006-08-12, 22:54   #542
naatalia
Raczkowanie

GG do naatalia
Dot.: Kolczyk w języku...

czikita ja też nie za bardzo lubie igły(jak idę do dentysty i ma mi dać znieczulenie to mało nie uciekam) ale przebicie języka przeszlam zadziwiająco dobrze.acha i jak dla mnie to przbicie języka boli mniej niz pępka
powodzenia
naatalia jest offline  
Stary 2006-08-13, 16:23   #543
anucha859
Przyczajenie

Witam ja mam kolczyk w języku od okolo 2 lat
samo przeklucie nie bolalo wogole nawet nie wiedzialam kiedy sie to stalo takie mialam "konskie" znieczulenie
ale jak tylko przestalo dzialac ból był nie do zniesienia... przez okolo miesiac ciegle mialam opuchniety język, bol sie zmiejszał z czasem... byłam bliska pozbycia sie go ale pomyslalam sobie skoro tyle przecierpialam to dam rade no i teraz wszystko jest ok!!!
Wczesniej pojawił sie watek z milościa francuska... no wiec moj facet nigdy nie narzekał ...wrecz przeciwnie ;p miał porównanie przed i po takze chyba wie co mowi
wiekszośc ludzi nie wie o jego istnieniu bo przeciez nikt mi do buzi nie zaglada takze mogę swobodnie wszystko robic i nikt mi nie gledzi nad uchem ze "jestem niepoważna skoro sama siebie krzywdze" jak to bylo w przypadku mojej kolezanki ktora dla odmiany zrobiła sobie kolczyk w brwi
po jakims czasie wymienialam sobie kolczyk i wybrałam krótsza sztangę (14mm) bo jest wygodniejsza
Stary 2006-08-14, 14:28   #544
Malwina12320
Raczkowanie

Dot.: KOLCZYK W JĘZYKU- da sie ukryc?

ja zrobilam kolczyk pare dni temu i jest smiesznie(wszystkim do okola) bo seplenie. mi sie udaje ukryc to przed rodzicami, ale sie kapuja ze cos jest nietak mama uwaza ze mam chrype i powinnam wiecej pic.Ko9lezanka ukrywala przez 6mscy ze ma kolcyzk jak jej mama przylukala to jej powiedziala ze to ,,na magnes''
Malwina12320 jest offline  
Stary 2006-08-15, 20:21   #545
jagienka1
Przyczajenie

Talking Dot.: Kolczyk w języku

Ja przebiłam sobie język wczoraj w salonie percingu. Bolało mnie tylko trochę samo wkucie igły, potem nic nie czułam. Dopiero wieczorem zaczął mnie troche bolec język i migdały. Dzisiaj jest spuchnięty na całą długość kolczyka ale prawie nie boli. Nawet zaczęłam troche jesc. Bo wczoraj tylko zjadłam chłodny kisiel, ale dzisiaj zjadłam nawet kawałek kiełbasy. Płucze go po każdym jedzeniu płynem do higieny jamy ustnej i pije zmrożoną wodę lub herbatę. Mam nadzieje, że nie będzie gorzej.
Nie ma sie czego bac, to nie boli bardziej jak przekłucie uszu.
jagienka1 jest offline  
Stary 2006-08-16, 23:51   #546
jagienka1
Przyczajenie

Dot.: Kolczyk w języku

dzisiaj jest trzeci dzien od przekłucia. Język jeszcze spuchnięty. Lekko sączy mi sie ropa od spodu, ale wynalazlam nowy patent. pare razy dziennie polewam jezyk z góry i z dołu wodą utlenioną, to naprawde pomaga. wogóle mnie juz nie boli, zjadlam nawej winogrona i kawalek sera Turka, z dnia na dzien coraz lepiej
jagienka1 jest offline  
Stary 2006-08-17, 15:09   #547
naatalia
Raczkowanie

GG do naatalia

anucha859 jakim cudm język goił ci się aż miesiąc??mi sie zagoił w jakiś tydzień, miesiąca to bym chyba nie przeżyła
naatalia jest offline  
Stary 2006-08-17, 19:33   #548
SyskA_a
Raczkowanie

a jakei sa rodzaje kolczykow? znaczy z czgeo sa wykonane i jakie sa najlepsze najmniej skzodliwe?? a jak ztym kolczykiem u dentysty jets?:
Stary 2006-08-17, 20:02   #549
Biedronaa81
Raczkowanie

Ja mam kolczyk w jęzorku już od ponad roku (zrobiłam go sobie sama), nic nie bolało i nie żałuje. A mojej dentystce taka "ozdoba" się bardzo podoba chociaż zależy od dentysty bo słyszałam że niektórzy każą kolczyk wyciągać:/ mi dentystka powiedziała że taki kolczyk nie jest szkoldliwy (przynajmniej w moim przypadku) bo mam mocne szkliwo i wszystkie ząbki zdrowe, więc jakoś nie oddziaływuje mi szkodliwie na zęby:P
Stary 2006-08-17, 23:12   #550
anucha859
Przyczajenie

naatalia dziurka zagoiła sie szybciej ale puchł jeszcze około miesiaca też sie dziwie ze wytrzymałam ale coż nie zaluję...
Stary 2006-08-17, 23:18   #551
anucha859
Przyczajenie

SyskA_a wykonane sa ze stali chirurgicznej a roznią sie tylko długością sztangi i zakrętką (na początek sztanga 20 mm jest zalecana bo język puchnie)
Podczas mojej wizyty u dentysty wogole zapomiałam o nim i strasznie zaskoczyla mnie pytaniem "czy mi nie przeszkadza??" na poczatku nie wiedzialam o co jej chodzi ;p ale coż przecież ona jest od zębów a nie od języka i na tym sie skończylo ...
Stary 2006-08-18, 10:01   #552
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez SyskA_a
a jakei sa rodzaje kolczykow? znaczy z czgeo sa wykonane i jakie sa najlepsze najmniej skzodliwe?? a jak ztym kolczykiem u dentysty jets?:
najlepsze są kolczyki z tytantu na początek, nie powodują reakcji alergicznej tak jak np. stal chirurgiczna, która zawiera w sobie nikiel i może uczulać, także polecam na sam początek i do przekłucia kolczyk z tytantu, a po wygojeniu i po pewnym czasie kolczyk ze stali chirurgicznej, bioplastu itd. a co do dentysty było już w wątku opisane

Edit: wejdź sobie na tą stronke www.wildcat.pl i poczytaj wszystko dokładnie, napewno sie przyda
Stary 2006-08-18, 13:44   #553
LifUnia
Zadomowienie

a ja mam kolczyk od wczoraj heh :P Przklucie nic niebolalao nawet niezalwazylam , niespuchl prawie wogóle nic nadal nieboli:P Tylko przy edzeniu sie troche mecze ciezko wchodza te racuchy hehe pzDr ;*
LifUnia jest offline  
Stary 2006-08-27, 14:06   #554
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Witam przedziurawione

Mam pytanie - co można a czego nie można nosić w języku? Wyczytałam już,że nosicie silikoniwe/plastikowe kulki. A jakieś świecidełka? btw - przeglądałam sklep Wildcat ale nie orientuję się, co można soie z ich produktów wsadzić do buzi
Agoosia jest offline  
Stary 2006-08-30, 09:09   #555
Kobraa
Przyczajenie

GG do Kobraa
Question Kolczyk w języku

Czesc..chce sobie przekuć język i coraz bardziej sie do tego przekonuje.Wiele dziewczyn w moim otoczeniu ma i nie nazeka ja jednak mam pare pytań..
1.Ile to kosztuje ?
2.Jak długo bede miec spuchniety jezyk i czy bede mogła mówić normalnie
3.Kiedy można zmienić kolczyk na krutszy ??
Kobraa jest offline  
Stary 2006-08-30, 09:15   #556
Kobraa
Przyczajenie

GG do Kobraa
Dot.: Re: kolczyk w jezyku!!!boli?ile sie goi?chce go zrobic!

Ja dopiero mam zamiar sobie przekuć ale boje sie..Nie chodzi o bol ale o opuchlizne Jak długo ją miałaś i czy nie miałaś uczucia ze sie dusisz ??
Kobraa jest offline  
Stary 2006-08-30, 10:36   #557
Sloneczko19_
Raczkowanie

Dot.: Kolczyk w jezyku...

Na forum jest juz watek poswiecony temu tematowi.
1.Koszt jest indywidualny,zalezy od studia do ktorego masz zamiar sie wybrac.
2.Organizm kazdy inaczej reaguje,wiec trudno powiedziec ile czasu bedzie sie utrzymywac.
3.Co do tego nie jestem pewna,ale byc moze mozna juz po tygodniu.(ale nie jestem pewna)
Najlepiej jakbys sie wybrala do studia tatuazu i piercingu oni sie na tym znaja i ci odpowiedza dokladniej.

http://mi-mundo-subterraneo.blogspot.com/
Sloneczko19_ jest offline  
Stary 2006-09-09, 21:23   #558
karina_dg
Przyczajenie

nie przekuwalam pepka ale jezyk owszem mnie nic nie bolalo nie zczailam kiedy bylo juz po:p
karina_dg jest offline  
Stary 2006-09-09, 22:34   #559
pam
Raczkowanie

ja przekulam w srode. rodzice nic nie wiedza. jutro wracaja z urlopu, wiec jak za szybko sie zorientuja to tylko zepsuja sobie dobry humor, wiec lepiej bedzie jak nie beda sie mi przygldac jak z nimi rozmawiam ;]
nie seplenie praktycznie w ogole...ale mam kolczyk niecale 3cm i poszlam w piatek na impreze...mialam nie pic i nie palic [ znaczy babeczka ktora mi go przekuwala, powiedziala, ze moge wypic jedno piwo, zapalic, ale odrazu plukac buzke rumiankiem ] i nie powiem, na imprezie jak skrzetnie plukalam bylo ok. ale jak wstalam dzis kolo 16 to jezyk byl jak kolczyk [ czyli na calej sztandze ] i poki co powolutku opuchlizna schodzi.
jem wszystko co zimne [ bo po cieplym puchnie jezorek strasznie :S] ale jesli chodzi o gryzenie to jest tragednia. w sumie gryzc jak gryzc ale polknac - wyzsza szkola jedzenia. a produktow mlecznych nie polecam spozywac, bo maja swoja flore bakteryjna i utrudniaja goje sie przekutego miejsca.
jak pisalam - plucze buzke schlodzonym rumiankiem, ale nie widzie efektow schodzenia opuchlizny ;/
z kolei moja znajome maja przekute jezyki silikonowymi kolczykami [ nie wiem jak to sie wklada ;| ] i podobno lepiej i szybciej im sie goilo.

zaintrygowala mnie ta woda utleniona, mozna sie dowiedziec cos o tym wiecej ?

a i jeszcze. czytalam ost wypowiedz na internecie typa, ktory poszedl do kosmetyczki przekuc jezyk i przebila mu tetniczke. efekt tego byl taki, ze krwawil kilka godzin az wyladowal w szpitalu i zalozyli mu szwy na jezyk ;s
alez to chaotyczne ;]

oj to chyba nie w tym watku, gdzies dziewczyna pisala, ze polewala sobie rane woda utleniona. zna ktos ta metode prkatykowal ?

pozdr
pam jest offline  
Stary 2006-09-11, 09:48   #560
zidanetka
Raczkowanie

GG do zidanetka Send a message via Skype™ to zidanetka
Kolczyk W Jezyku

Witam wszystkich! Mam problem, zrobilam sobie kolczyka w jezyku w sobote, i dzis rano wstaje i mam krew na jezyku. zastanawiam sie czy, to cos oznacza. Chce zadzwonic do studia, a tu dopiero o 11 otwieraja, wiec musze poczekac. Troche sie tym zmartwilam
zidanetka jest offline  
Stary 2006-09-12, 13:56   #561
krek
BAN stały

GG do krek
Przekłuwanie języka

witajcie. chce przekłuć sobie język prosze profesjopnalistki o wszystkie potrzebne info. z góry dzieki
krek jest offline  
Stary 2006-09-12, 13:57   #562
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: Przekłuwanie języka

przypuszczam że wątków na ten temat jest sporo- polecam skorzystać z wyszukiwarki

agabil1 jest offline  
Stary 2006-09-12, 16:54   #563
Emilia1
Zakorzenienie

podpisuje się pod Agę
Emilia1 jest offline  
Stary 2006-09-13, 13:50   #564
szwinka21
Przyczajenie

Cześć mam pytanko czy słyszałyscie moze o stracie smaku przez nie własciwe przekłucie języka
szwinka21 jest offline  
Stary 2006-09-13, 16:06   #565
gosz
Raczkowanie

a ja pragne zdementowac na wlasnym przykladzie legendy na temat zarastania jezyka
otoz przeklulam jezyk jakies niecale 2 lata temu, nastepnie pol roku temu (pol roku!!!) kolca wyjelam
a ostatnio z nudow postanowilam sprawdzic jak bardzo zarosl;D okazalo sie ze bynajmniej nie zarosl, zrobila sie coprawda mala blonka na gorze ale bezbolesnie ja 'przebilam'

z wlasnego (niemalego) doswiadczenia wiem, ze jezyk jest najlepiej gojaca sie i najmniej uciazliwa czescia ciala do przekluwania
gosz jest offline  
Stary 2006-09-13, 16:36   #566
bejbe990
Rozeznanie

GG do bejbe990

Cytat:
Napisane przez krek Pokaż wiadomość
witajcie. chce przekłuć sobie język prosze profesjopnalistki o wszystkie potrzebne info. z góry dzieki
nie chcem nic mówić, ale wydaje mi sie ze w wątku zostało juz wszystko opisane są wypowiedzi różnych osób, jak widac język goi sie w różny sposób i reakcje na przekłucie też są różne, więc radze przeczytac cały wątek żebys potem sie nie wystraszył jak ci sie cos zrobi etc.
Stary 2006-09-13, 18:19   #567
lady goddess
Rozeznanie

Smile sztanga

ello, mam kolczyka na jezyq ojj jush bedzie jakies 4mc i chce go wymienic na jakiegos plastikowego tylko qrde szczerze mowic nie moge nic ciakwehgo znalezc czy waszym zdaniem zmieniac go bedzie mi lepiej czy tesh nie ?doradzcie
Stary 2006-09-13, 18:49   #568
naatalia
Raczkowanie

GG do naatalia

szwinka21 jak sobie wyobrażasz stracić smak poprzez przekłucie języka??przecież na języku masz mase kubeczków smakowych,w kazdej części inny smak.kolczyk o ile zabije jakieś kubeczki smakowe to może zaledwie kilka.a czy to robi aż tak wielką różnicę.....?
naatalia jest offline  
Stary 2006-09-13, 19:57   #569
szwinka21
Przyczajenie

Tylko zadałam pytanie.Wiem ze na jezyku sa kubki smakowe ale tyle mi osób o tym mówiło ze wolalam sie zapytac.
szwinka21 jest offline  
Stary 2006-09-13, 20:08   #570
gosz
Raczkowanie

ale kubkow smakowych NIE MA na srodku jezyka czyli tam gdzie jest robiona dziurka
tam jezyk jest malo wrazliwy ogolnie wiec dlatego tez przeklucie nie boli
gosz jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości