Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-06, 11:24   #391
kara2109
Raczkowanie

Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Hej dziewczyny

Chyba będę musiała też zacząć zapuszczać brwi Zawsze same je skubałam ale, że wychodziło mi to krzywo to zaczęłam chodzić do kosmetyczki, która robiła mi je woskiem i było wszystko pięknie, do wczoraj. Ostatnio nie miałam czasu do niej iść, brwi już zarosły a że wczoraj też za dużo czasu nie miałam do wybrałam się do innej kosmetyczki, takiej która ma zakład blisko mnie.Jak wróciłam do domu i na siebie spojrzałam to myślałam, że się popłaczę. Powiedziałam jej, żeby zrobiła je cieńsze o jeden rządek bo takie miałam wcześniej i żeby wyskubała te co odrastają. Ona zabiera się do pracy, a po chwili czuję, że wyrywa mi włoski z góry i rzuca hasłem, że nadała nowy kształt żeby podnieść oko Ale to nic , zawsze mnie boli przy wyrywaniu brwi, wczoraj też mnie bolało i to jeszcze bardziej a to chyba dlatego, że wyrywała je pod włos albo ta pęseta jakaś chińska była Wczoraj mi te brwi robił, a dziś mam jeszcze lekko czerwone ślady i schizuje się teraz, że mi tak zostanie.Mało tego, brwi są nierówne, już nie mówie o tym, że z jednej brwi nie wyrwała mi tych włosków co odrastają, najwidoczniej się jej gdzieś śpieszyło. Jednym słowem, tragedia. Nie dość, że są za cienkie bo wyrwała trochę z dołu, trochę z góry....to wyglądam jak oszołom teraz nie zostało nic, tylko znowu zapuszczać i chodzić z takimi krzakami! Jak ktoś jest z Zabrza i przeczyta tego posta to piszczcie na pw, chętnie dam namiary na tą amatorkę, a tym czasem doradzie mi co mam robić, smarować to tym olejkiem rycynowym
kara2109 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 15:21   #392
lady1808
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kara2109 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Chyba będę musiała też zacząć zapuszczać brwi Zawsze same je skubałam ale, że wychodziło mi to krzywo to zaczęłam chodzić do kosmetyczki, która robiła mi je woskiem i było wszystko pięknie, do wczoraj. Ostatnio nie miałam czasu do niej iść, brwi już zarosły a że wczoraj też za dużo czasu nie miałam do wybrałam się do innej kosmetyczki, takiej która ma zakład blisko mnie.Jak wróciłam do domu i na siebie spojrzałam to myślałam, że się popłaczę. Powiedziałam jej, żeby zrobiła je cieńsze o jeden rządek bo takie miałam wcześniej i żeby wyskubała te co odrastają. Ona zabiera się do pracy, a po chwili czuję, że wyrywa mi włoski z góry i rzuca hasłem, że nadała nowy kształt żeby podnieść oko Ale to nic , zawsze mnie boli przy wyrywaniu brwi, wczoraj też mnie bolało i to jeszcze bardziej a to chyba dlatego, że wyrywała je pod włos albo ta pęseta jakaś chińska była Wczoraj mi te brwi robił, a dziś mam jeszcze lekko czerwone ślady i schizuje się teraz, że mi tak zostanie.Mało tego, brwi są nierówne, już nie mówie o tym, że z jednej brwi nie wyrwała mi tych włosków co odrastają, najwidoczniej się jej gdzieś śpieszyło. Jednym słowem, tragedia. Nie dość, że są za cienkie bo wyrwała trochę z dołu, trochę z góry....to wyglądam jak oszołom teraz nie zostało nic, tylko znowu zapuszczać i chodzić z takimi krzakami! Jak ktoś jest z Zabrza i przeczyta tego posta to piszczcie na pw, chętnie dam namiary na tą amatorkę, a tym czasem doradzie mi co mam robić, smarować to tym olejkiem rycynowym
Jak najbardziej olejek powinien ci pomoc tylko na to trzeba czasu ale na pewno z olejkiem odrosna szybciej niz bez

A oto moje brwi: Tylko ze wydaja sie jasniejsze niz w rzeczywistosci bo zdjecie bylo 20 razy ucinane wiec dlatego ta jakosc jest taka lipna troche, ale co tam kolor widzialyscie wczesniej teraz na tym zdjeciu dobrze widac to jak sie zagescily i staly sie szersze niz przedtem Troche je wyregulowalam bo byly masakrycznie zarosniete ale tylko troszeczke wyrwalam zebym nie wygladala jak z epoki kamienia...xD
Ocencie

Edytowane przez lady1808
Czas edycji: 2010-06-16 o 15:23
lady1808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 15:52   #393
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej olejek powinien ci pomoc tylko na to trzeba czasu ale na pewno z olejkiem odrosna szybciej niz bez

A oto moje brwi: Tylko ze wydaja sie jasniejsze niz w rzeczywistosci bo zdjecie bylo 20 razy ucinane wiec dlatego ta jakosc jest taka lipna troche, ale co tam kolor widzialyscie wczesniej teraz na tym zdjeciu dobrze widac to jak sie zagescily i staly sie szersze niz przedtem Troche je wyregulowalam bo byly masakrycznie zarosniete ale tylko troszeczke wyrwalam zebym nie wygladala jak z epoki kamienia...xD
Ocencie
Co tam brwi. Masz piękną cerę!
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:45   #394
lady1808
Raczkowanie

O, dzięki
lady1808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 17:03   #395
lilaNewbridge
Przyczajenie

Talking Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

hejka oczywiście mam problem jak większość dziewczyn. Sama sobie depilowałam i teraz zrozumiałam że źle to robiłam. Mam ciemne brwi raczej okrągłą buzie.....i nigdy nie byłam u kosmetyczki mój błąd. teraz postanowiłam coć z tym zrobić. więc zapuszczam i wybiorę się do kosmetyczki ...mi raczej szybko odrastają więc mam nadzieję że nie będę długo czekać. Najgorsze jest że to kiepsko wygląda takie odrastające to tu to tam Chyba schowam penstete żeby nie kusiła .
Pozdrawiam
lilaNewbridge jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 09:35   #396
Lilly22
Zadomowienie

hej dziewczyny! dołaczam się do tematu, bo juz 2 tyg zapuszczcam brwi, jeszcze tydzien i ide do kosmetyczki. I wlasnie mam pytanko, czy moge isc ze zdjeciem i pokazać jaki bym chciała kształt? Czy kosmetyczka sama dopasowywuje brwi do kształtu twarzy? z góry dzieki
Lilly22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 13:41   #397
rozowaagus8888
Raczkowanie

Wiem z własnego doświadczenia , że nie dokażdej buzi pasują brwi jakie chcemy i z nie każdych da się zrobić takie jak sobie marzymy
I przeważnie te które nam się podobają to robione pernamentem

Konsultantka Oriflame
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 16:04   #398
Lilly22
Zadomowienie

czyli co zaufac kosmetyczce?
Stary 2010-06-26, 18:38   #399
rozowaagus8888
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
czyli co zaufac kosmetyczce?
Do kosmetyczki. I nie pokazuj jej żadnego zdjęcia bo i tak Ci takich nie zrobi
Powiedz, że chcesz ładnie wygladac i tyle

Konsultantka Oriflame
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:04   #400
Lilly22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozowaagus8888 Pokaż wiadomość
Do kosmetyczki. I nie pokazuj jej żadnego zdjęcia bo i tak Ci takich nie zrobi
Powiedz, że chcesz ładnie wygladac i tyle

hehe tak jest w czwartek lub piątek ide i dam znać jak wyszło
Stary 2010-06-29, 18:36   #401
lilaNewbridge
Przyczajenie

hej ponownie dziś byłąm u kosmetyczki, tylko towarzyszyłam koleżance i tak sobie pogadałam z Pania oczywiście stwierdziła że musze zapuszczać bo teraz nic nie zrobi... heh przy okazji znalazłam moje stare zdjęcie chyba z 5 lat temu miałam robione albo i więcej ... i masakra jakie ja miałam duże gęste brwi wystarczyło wtedy iść do kosmetyczki... eh człowiek się zawsze uczy na błedach.....
Dziewczyny zanim same się do tego zabierzecie pomyślcie 2 razy....
lepiej naprawde zapłacić te pare złotych.... niż potem czekać i czekać aż odrosną... mam nadzieję że ,mi szybko odrosną bo chodzenie z taką twarza to aż mnie skręca ...
pozdrawiam
lilaNewbridge jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:13   #402
Agnieszka987
Zakorzenienie

kosmetyczka zrobiła mi cieniuskie kreseczki teraz je zapuszczam:P
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 13:33   #403
Lilly22
Zadomowienie

cześć dziewczyny!
Tak jak obiecałam pisze o wizycie u kosmetyczki
Wyskoczyłam na chwile z pracy do salonu kosmetycznego obok bo w końcu moje zapuszczone brwi nadawały się do rwania. I kurcze jestem mile zaskoczona, do tej pory (u "starej" kosmetyczki) kładłam się na łóżeczku i pani raz dwa mi regulowała brwi - 5 minut - 5 zł a dzisiaj? Siadłam, Pani zapytała jakie mi się podobają, powiedziała jakie pasują mi do kształtu twarzy, dała lusterko i mogłam byc na bieżąco z nią, widziałam co się dzieje z moimi krzaczkami, oczywiście cały czas mi mówiła co robi, jak robić żeby było równo, krok po kroku - super! Przy okazji zje***ała poprzednia kosmetyczkę że regulowała mi nierówno i byle jak, bo nie było zachowanej linii brwi (nawet o tym nie wiedziałam ), pokazywała gazety jak powinno być i jak większość dziewczyn ma zrobione (czytaj - źle). W rezultacie zbędnych włosków już nie ma, ale efektu też jeszcze nie ma bo mam jedną tak wygryzioną że musze w jednym miejscu zapuścić, ale pomalutku robi się kształcik. Fakt posiedziałam dłużej, zapłaciłam więcej (10zł) ale dostałam dobre rady i miłą obsługę
Stary 2010-07-24, 22:44   #404
kara2109
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
Tak jak obiecałam pisze o wizycie u kosmetyczki
Wyskoczyłam na chwile z pracy do salonu kosmetycznego obok bo w końcu moje zapuszczone brwi nadawały się do rwania. I kurcze jestem mile zaskoczona, do tej pory (u "starej" kosmetyczki) kładłam się na łóżeczku i pani raz dwa mi regulowała brwi - 5 minut - 5 zł a dzisiaj? Siadłam, Pani zapytała jakie mi się podobają, powiedziała jakie pasują mi do kształtu twarzy, dała lusterko i mogłam byc na bieżąco z nią, widziałam co się dzieje z moimi krzaczkami, oczywiście cały czas mi mówiła co robi, jak robić żeby było równo, krok po kroku - super! Przy okazji zje***ała poprzednia kosmetyczkę że regulowała mi nierówno i byle jak, bo nie było zachowanej linii brwi (nawet o tym nie wiedziałam ), pokazywała gazety jak powinno być i jak większość dziewczyn ma zrobione (czytaj - źle). W rezultacie zbędnych włosków już nie ma, ale efektu też jeszcze nie ma bo mam jedną tak wygryzioną że musze w jednym miejscu zapuścić, ale pomalutku robi się kształcik. Fakt posiedziałam dłużej, zapłaciłam więcej (10zł) ale dostałam dobre rady i miłą obsługę
Dokładnie, lepiej jest zapłacić troche więcej ale przynajmniej mieć pewność, że wszystko będzie ok a 10 zł to nie aż taki majątek. I podstawa to zaufana i sprawdzona kosmetyczka bo sama się ostatnio przejechałam, a wszystko przez to, że chciałam szybko to załatwić a wystarczyło by gdybym zaczekała dwa dni dłużej ;P Teraz brwi zdążyły mi już odrosnąć, czekam jeszcze jakiś tydzień i wybieram się do kosmetyczki
kara2109 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:48   #405
lacrimachristi
Zakorzenienie

to ja tez dolaczam sie do zapuszczania xD niestety troche za duzo sobie wyrwalam i sa troszke za krotkie xD hahaha ;D

"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
lacrimachristi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:56   #406
mosiaq
Rozeznanie

jak sadzicie .. jak bardzo zle;/ dodam ze z natury mam bardzo chude konce i to moja zmora

mosiaq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 16:17   #407
lacrimachristi
Zakorzenienie

jak dla mnie jest ok

"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
lacrimachristi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:36   #408
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez mosiaq Pokaż wiadomość
jak sadzicie .. jak bardzo zle;/ dodam ze z natury mam bardzo chude konce i to moja zmora
są świetne!
ja zapuszczałam od poczatku tego miesiąca i w niedzielę już nie wytrzymałam, podeszłam do lusterka i... dużo strań i mam podobne brewki
już nie wytrzymałam ... taka zarośnięta
ale życzę pozostałym wytrwałości
Stary 2010-08-31, 18:41   #409
mosiaq
Rozeznanie

.

Edytowane przez mosiaq
Czas edycji: 2011-09-17 o 08:23
Stary 2010-09-10, 18:51   #410
panterniak
Przyczajenie

I ja zapisuje się do tego klubu
Mnie niestety prawe brwi nie chcą za bardzo rosnąć Użyłam olejku rycynowego 2 razy i na razie nie widzę efektu, no ale czego się spodziewać po dwóch razach..

Moje brwi w trakcie kuracji.

Edytowane przez panterniak
Czas edycji: 2010-09-11 o 13:30
panterniak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 15:40   #411
mosiaq
Rozeznanie

.

Edytowane przez mosiaq
Czas edycji: 2011-09-17 o 08:23
Stary 2010-09-11, 21:23   #412
MadziaK117
Przyczajenie

Zawsze sama regulowałam sobie brwi, i zdaję sobie sprawę że lipna to była robota i krzywe efekty.
Chcę iść do kosmetyczki na regulację + hennę, ale czy powinnam pozapuszczać? Czy to co mam obecnie wystarczy? Doradźcie
MadziaK117 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 09:59   #413
mosiaq
Rozeznanie

.

Edytowane przez mosiaq
Czas edycji: 2011-09-17 o 08:24
Stary 2010-09-20, 16:57   #414
MadziaK117
Przyczajenie

Moje nowe brwi:
MadziaK117 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 22:26   #415
panterniak
Przyczajenie

Fajne macie już te brewki dziewczyny Zastanawiam się czy zaczynać je lekko skubać, czy zapuszczać do naturalnego kształtu. Co radzicie?
panterniak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 17:34   #416
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Przyłączam się do Was i zapuszczam brwi. W wakacje wyrwałam sobie tak, ze mialam cienkie kreski teraz już trochę odrosły. Tak więc wstawiam zdjecie z wakacji, obecnych brwi i moich wymarzonych (sprzed roku zdjecie)
Skarb90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:06   #417
Olusia2480
Przyczajenie

Ratunku.!!!
Mam 14 lat i ostatnio wyregulowałam sobie brwi... niestety wyszła totalna masakra, ponieważ są lekko krzywe i okropnie malutkie (na pół oka). Nie wiem co robić.. Mój problem polega na tym że nie chce by były za małe i krótkie ale nie chce wrócić do tych co mialam, bo tamte to też był koszmar.. Drogie wizażanki co proponujecie na mój skomplikowany problem.? Chę żeby odrosły ale podczas odrastania wyglądam beznadziejnie. Nie chce też wrócic do moich naturalnych. Co robić.???!

Edytowane przez Olusia2480
Czas edycji: 2010-10-23 o 13:09
Olusia2480 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:15   #418
Olusia2480
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

a i jeszcze fotka..
Olusia2480 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 15:06   #419
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez Olusia2480 Pokaż wiadomość
Ratunku.!!!
Mam 14 lat i ostatnio wyregulowałam sobie brwi... niestety wyszła totalna masakra, ponieważ są lekko krzywe i okropnie malutkie (na pół oka). Nie wiem co robić.. Mój problem polega na tym że nie chce by były za małe i krótkie ale nie chce wrócić do tych co mialam, bo tamte to też był koszmar.. Drogie wizażanki co proponujecie na mój skomplikowany problem.? Chę żeby odrosły ale podczas odrastania wyglądam beznadziejnie. Nie chce też wrócic do moich naturalnych. Co robić.???!

jedynym wyjsciem z sytuacji jest delikatne dorysowanie brwi kredka no i czekanie az w tym miejscu pojawia sie nowe wloski, pomeczysz sie 1,5 miesiaca i bedzie oki
Skarb90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 11:40   #420
MaRaKuIa
Zakorzenienie

GG do MaRaKuIa

dziewczyny...moja zmora sa nisko osadzone brwi..czy da sie z tym co zrobic ?;p

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości