Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-27, 08:23   #571
dzamatasi
Wtajemniczenie

Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez mlumixy Pokaż wiadomość
Czy ktoś tu jeszcze jest i zapuszcza brwi ?

Kupiłaś wkońcu REVITALASH? są jakies efekty

Niestety nie kupiłam.. za drogi, a pewności nie mam ,że brwi odrosną..
Stary 2013-07-02, 14:44   #572
mlumixy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Niestety nie kupiłam.. za drogi, a pewności nie mam ,że brwi odrosną..
dzięki za odp A to jest najgorsze, ze tyle kasy a nie ma sie pewnosci, powinni oddawać pieniądze, jeżeli efektu nie będzie
Stary 2013-07-19, 11:21   #573
Anzua
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mlumixy Pokaż wiadomość
dzięki za odp A to jest najgorsze, ze tyle kasy a nie ma sie pewnosci, powinni oddawać pieniądze, jeżeli efektu nie będzie
ja stosowałam rapidlash ( bardzo podobny do revitalash) właśnie na brwi, a przy okazji trochę na rzęsy.
Efekty widać głównie na rzęsach, ale po ok. miesiącu zauważyłam również różnicę w brwiach. Zaczęły pojawiać się nowe włoski.
Myślę, że efekt był zadowalający skoro nawet kilka osób zauważyło różnicę w moim owłosieniu
Może to zasługa tego, że zdecydowanie odżywa brwi i rzęsy,przez co stały się grubsze i ciemniejsze.
Jest jeden zasadniczy minus. Jak tylko skończyła się odżywka, brwi i rzęsy zaczynały się robić nijakie. Nie są już grube, a prześwity w brwiach widać tak jak kiedyś. Oczywiście nie wypadły, ale nie widać już tego efektu.
Podsumowując uważam, że warto zastosować tą odżywkę, jeśli stać kogoś na długotrwałą kurację , ponieważ jedno opakowanie nie wystarczy na ładne odbudowanieby utrzymać efekt. Teraz mam zamiar wypróbować miksturę z olejkiem rozmarynowym.
Anzua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 15:09   #574
caro_83
Raczkowanie

Ja właśnie zaczynam zapuszczanie. wyskubałam się już za bardzo a moja lewa brew jest zdecydowanie za krótka od wewnątrz. i zaczyna się jakby od połowy oka co wygląda dziwnie dlatego mam mocne postanowienie zapuszczania ale nie wiem jak dam rade bo już mnie korci żeby cos sobie wyrwać. pocieszam się że mam grzywkę i ona wszystko zasłoni
Stary 2013-09-02, 20:29   #575
Morticia_91
Raczkowanie

Witajcie, dołączam się do wątku zapuszczania brwi. Moje nie są cienkie, ale są nierówne, totalnie nierówne i okropnie niewyregulowane. Sama nie wiem czemu, chyba myślałam, że umiem sama je wyregulować, ale jednak nie.
Morticia_91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 22:25   #576
gosita213
Zadomowienie

Marzy mi się zapuszczenie brwi, niestety w moim przypadku to nierealne. Kiedy byłam młodsza nałogowo wyrywalam każdy znaleziony włosek, teraz oczywiście tego żałuję. Robię sobie regularnie henne brwi, tzn staram się zrobić przynajmniej raz na dwa tygodnie. W przeciwnym razie mam dwie cienkie kreski lipa. Nawet myślałam o permanentnych brwiach, no ale narazie fundusze mnie ograniczają.
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 11:56   #577
nie_ma_mnie
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 15

moja siostra jeden jedyny raz oskubała mnie z brwi, a one potem odrosły pół raza grubsze. Śmieszne, że ta krótsza brew wydłużyła się sama z siebie
Zawsze odrastają te kłaki, których nie chcemy
nie_ma_mnie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 16:06   #578
dzamatasi
Wtajemniczenie

NO u mnie cos ruszyło z brwiami.. co prawda prawa jest grubsza od lewej, ale ważne ,że coś rośnie.
Najgorsze,że źle się czuje chodząc taka zarośnięta.. Okropnie to wygląda... NO ale cóż. Jeszcze kilka miesięcy przetrwam(mam nadzieję)
Stary 2013-11-05, 16:12   #579
gosita213
Zadomowienie

Cytat:
NO u mnie cos ruszyło z brwiami.. co prawda prawa jest grubsza od lewej, ale ważne ,że coś rośnie.
Najgorsze,że źle się czuje chodząc taka zarośnięta.. Okropnie to wygląda... NO ale cóż. Jeszcze kilka miesięcy przetrwam(mam nadzieję)
A same Ci rosną czy stosowałaś jakiś wspomagacz?
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
Stary 2013-11-05, 16:31   #580
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
A same Ci rosną czy stosowałaś jakiś wspomagacz?
Niestety musiałam stosować wspomagacze. A dokładnie rzepę czarną.
Możecie się śmiać,ja sama nie wierzyłam ,że to cos da. ale dawałam na włosy, więc pomyślałam a nie zaszkodzi i na brwi. Codziennie wklepywałam na brwi i miejsca ,gdzie kiedys były włoski.. I po miesiącu mam masę małych włoskó
Lekarka aż zapytała czy naturalnie mam tak bujne brwi, czy może jednak wina hormonów.
Stary 2013-11-05, 16:47   #581
gosita213
Zadomowienie

Cytat:
Niestety musiałam stosować wspomagacze. A dokładnie rzepę czarną.
Możecie się śmiać,ja sama nie wierzyłam ,że to cos da. ale dawałam na włosy, więc pomyślałam a nie zaszkodzi i na brwi. Codziennie wklepywałam na brwi i miejsca ,gdzie kiedys były włoski.. I po miesiącu mam masę małych włoskó
Lekarka aż zapytała czy naturalnie mam tak bujne brwi, czy może jednak wina hormonów.
Super ale dajesz świeżą rzepę czy sok czy coś innego?

góra - 23.09.2013
Stary 2013-11-05, 17:15   #582
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Super ale dajesz świeżą rzepę czy sok czy coś innego?
Tak ze świeżej rzepy. Trę ją na tarce , po czym wyciskam sok i daje na brwi/głowe

Na zapas kupuje po 10 sztuk(żeby nie zabrakło, bo coś ciężko je dostać) i trzymam w lodówce
Stary 2013-11-05, 17:47   #583
gosita213
Zadomowienie

Muszę wypróbować może w końcu będę miała brwi a włosom też się przyda wzmocnienie. A zostaje Ci zapach? Bo stosowalam raz wcierki z kozieradki i po paru razach musiałam odstawic, tak ode mnie walilo

góra - 23.09.2013
Stary 2013-11-05, 18:13   #584
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Muszę wypróbować może w końcu będę miała brwi a włosom też się przyda wzmocnienie. A zostaje Ci zapach? Bo stosowalam raz wcierki z kozieradki i po paru razach musiałam odstawic, tak ode mnie walilo
No właśnie minusy rzepy są takie ,że śmierdzi jakby ktoś puścił bąka.. Ale na szczęście zapach zaraz znika. No i brudzi, na czarno Dlatego najlepiej robić to wiedząc ,że się nigdzie już nie wyjdzie.
Kozieradkę też próbowałam.Fakt ma straszny zapach, cały dom zasmrodzony od niej
Nie rozjaśniła CI kozieradka koloru włosów?
Ja odstawiłam bo się bałam ,że zrobi mi jajkowaty kolor włosów-strasznie rozjaśnia
Stary 2013-11-05, 18:27   #585
gosita213
Zadomowienie

Dobrze wiedzieć o tym kolorze rzepy, jutro kupię i wypróbuję i dam znać
nie, nie zmienił mi się kolor, szybko zrezygnowałam. Za to miałam raz zielony odcień włosów, od pokrzywy no i włosy cudnie pachniały, pokrzywowo

góra - 23.09.2013
Stary 2014-01-10, 18:15   #586
lily_jane
Przyczajenie

Cześć ;] ja zapuszczanie brwi mam już za sobą ;p naturalnie mam włosy ciemny blond, oczy niebieskie, ale rzęsy i brwi ciemne. W gimnazjum wiadomo, różne rzeczy z człowiekiem się dzieją wpadłam na genialny pomysł, że wyreguluję brwi. Wszyscy twierdzili, że jest w porządku, z resztą była taka moda na kreski a nie brwi. Jednak po pewnym czasie przestało mi się podobać jak to wygląda a na dodatek regulacja co dwa, trzy dni była uciążliwa. Na wakacjach przed pójściem do liceum postanowiłam, że brwi nie ruszam i czekam aż odrosną. W załącznikach możecie zobaczyć przed i po zapuszczaniu. Teraz czuję się zdecydowanie bardziej sobą ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizalala.jpg (11,0 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiziak.jpg (33,6 KB, 162 załadowań)
lily_jane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 18:31   #587
dzamatasi
Wtajemniczenie

o wow!
Ale nie dawalas na nie henny?
Efekt-piorunujący !
Stary 2014-01-10, 18:41   #588
lily_jane
Przyczajenie

nie, nigdy nie używałam henny, to naturalny kolor ;] jedyne czym się wspomagam to nakładanie na noc wazeliny bądź zwykłej oliwki.
lily_jane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 18:52   #589
dzamatasi
Wtajemniczenie

No to nieźle. Brwi-jak marzenie
Stary 2014-01-18, 20:39   #590
gosita213
Zadomowienie

Faktycznie, śliczne brwi też takie chce, niestety u mnie już nic nie pomaga, może kiedyś sobie fundnę permanentne brwi :-D

góra - 23.09.2013
Stary 2014-02-14, 13:59   #591
Butterfly_27
Zakorzenienie

Witam mogę się dołączyć?
Będąc nastolatką jak to moda była zaczęłam depilować brwi, aż kiedyś za dużo wyrwałam i tak mam do teraz, jedna jest krótsza od drugiej. Próbuję zapuszczać brwi, chciałąbym mieć gęściejsze i nadać im ładny kształt, a jak narazie wyglądam jak wygryziona gęś
Zapuszczam od ponad miesiąca i słabo mi to jakoś idzie, wyrywam tylko te co mi przeszkadzają z dołu, a pozostałych w ogóle nie ruszam, co prawda niczym się nie wspomagam, żadnymi kosmetykami, może mi któraś coś polecić? Jak długo takie brwi rosną? bo mnie już denerwuje to czekanie, w dodatku rosną mi włoski nie w tym miejscu co mają, a tam gdzie chce to ich w ogóle nie ma Słyszałam o olejku rycynowym, czy on pomaga i jest drogi?
66,5 - 66 - 65,5 - 65 - 64,5 - 64 - 63,5 - 63 - 62,5 - 62 - 61,5 - 61 - 60,5 - 60 - 59,5 - 59 - 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54 - 53,5 - 53 - 52,5 - 52 - 51,5 - 51 - 50,5 - 50
Butterfly_27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 15:01   #592
delfix10
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Witam mogę się dołączyć?
Będąc nastolatką jak to moda była zaczęłam depilować brwi, aż kiedyś za dużo wyrwałam i tak mam do teraz, jedna jest krótsza od drugiej. Próbuję zapuszczać brwi, chciałąbym mieć gęściejsze i nadać im ładny kształt, a jak narazie wyglądam jak wygryziona gęś
Zapuszczam od ponad miesiąca i słabo mi to jakoś idzie, wyrywam tylko te co mi przeszkadzają z dołu, a pozostałych w ogóle nie ruszam, co prawda niczym się nie wspomagam, żadnymi kosmetykami, może mi któraś coś polecić? Jak długo takie brwi rosną? bo mnie już denerwuje to czekanie, w dodatku rosną mi włoski nie w tym miejscu co mają, a tam gdzie chce to ich w ogóle nie ma Słyszałam o olejku rycynowym, czy on pomaga i jest drogi?
olejek rycynowy kosztuje grosze
Ja dzis kupiłam większy 50g -zapłaciłam 5,37 ale możesz kupić mały 30g za 2 zł z groszami
polecam używać podgrzany ( postaw go na chwilę grzejniku )
polecam też odzywkę keratynową Gal koszt ok 10-12zł) do dostania w aptekach
poczytaj sobie o niej
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...twist-off.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gal.jpg (109,1 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2014-02-14 o 21:20
delfix10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 21:05   #593
Butterfly_27
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
olejek rycynowy kosztuje grosze
Ja dzis kupiłam większy 50g -zapłaciłam 5,37 ale możesz kupić mały 30g za 2 zł z groszami
polecam używać podgrzany ( postaw go na chwilę grzejniku )
polecam też odzywkę keratynową Gal 9 koszt ok 10-12zł) do dostania w aptekach
poczytaj sobie o niej
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...twist-off.html
aha dziękuję za odpowiedź
66,5 - 66 - 65,5 - 65 - 64,5 - 64 - 63,5 - 63 - 62,5 - 62 - 61,5 - 61 - 60,5 - 60 - 59,5 - 59 - 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54 - 53,5 - 53 - 52,5 - 52 - 51,5 - 51 - 50,5 - 50
Stary 2014-02-14, 21:16   #594
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lily_jane Pokaż wiadomość
Cześć ;] ja zapuszczanie brwi mam już za sobą ;p naturalnie mam włosy ciemny blond, oczy niebieskie, ale rzęsy i brwi ciemne. W gimnazjum wiadomo, różne rzeczy z człowiekiem się dzieją wpadłam na genialny pomysł, że wyreguluję brwi. Wszyscy twierdzili, że jest w porządku, z resztą była taka moda na kreski a nie brwi. Jednak po pewnym czasie przestało mi się podobać jak to wygląda a na dodatek regulacja co dwa, trzy dni była uciążliwa. Na wakacjach przed pójściem do liceum postanowiłam, że brwi nie ruszam i czekam aż odrosną. W załącznikach możecie zobaczyć przed i po zapuszczaniu. Teraz czuję się zdecydowanie bardziej sobą ;p
Też kiedyś takie miałam, naturalnie, dlatego je wyregulowałam

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 22:07   #595
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP

Avatar Niebieskooka arystokratka

Dołączam jeśli można
Swoje brwi właściwie już wyhodowałam i wybieram się do Brow Bar, żeby zrobić idealne brwi a la Megan Fox - mam nadzieję, że efekt będzie podobny

https://www.instagram.com/borzeckamarta/
Niebieskooka arystokratka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 11:26   #596
manymanyways
Rozeznanie

dołączam się... zapuszczam brwi jakoś od końca lipca/początku sierpnia, czyli już około pół roku przez te pół roku nie dotykałam pęsety, smarowałam brwi też czasami na noc olejkiem jojoba. efekty są szczerze mówiąc marne, a pół roku to chyba jednak sporo czasu? Nie wiem, chyba poczekam jeszcze z miesiąc i pójdę na regulację, bo już nie mogę na te brwi patrzeć. Z jednej strony ciągle chcę jeszcze trochę poczekać, bo szkoda mi tego już odczekanego czasu, ale z drugiej strony myślę, że one chyba już za bardzo nie odrosną?
manymanyways jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 15:11   #597
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP

Avatar Niebieskooka arystokratka

Myślę, że może powinnaś spróbować innych sposobów, typu olejek rycynowy, bo trzeba je jakoś bardziej pobudzić do wzrostu i jest to przy tym tania kuracja. W tym wątku było podanych sporo różnych sposobów więc sobie poprzeglądaj, znajdziesz na pewno coś co Ci będzie odpowiadać i jeszcze się może wstrzymaj z regulacją, choć wiem, że to trudne

https://www.instagram.com/borzeckamarta/

Edytowane przez Niebieskooka arystokratka
Czas edycji: 2014-02-16 o 15:13
Niebieskooka arystokratka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 22:56   #598
201708141254
Konto usunięte

Ja też się dołączam, od 1,5 miesiąca postanowiłam nie wyrywać, chociaż z tych całkiem "na dole" czasem jakiegoś skubnę jak na razie komicznie to wygląda po prawa jest jeszcze tak jakby "oskubana" a lewa już o wiele bardziej "owłosiona" ale jakoś muszę wytrzymać.
Zapuszczam już 2 raz, ale mi akurat dość szybko rosną, chociaż jak widać po jednej stronie bardziej po drugiej gorzej Chyba zacznę stosować jednostronnie olejek rycynowy.
Za pierwszym razem uzyskałam to co chciałam, kosztem tego że miałam 2 kreski, za 2 ponieważ dążyłam do perfekcji wyskubałam za dużo i miałam jakby pół brwi i jedna kreska

Brwi Megan Fox są świetne !
201708141254 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 08:04   #599
Sylwia00804
Wtajemniczenie

ja tez ja tez! zaczynam zapuszczac juz tydzień :P a raczej dopiero
Sylwia00804 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 16:25   #600
Butterfly_27
Zakorzenienie

kupiłam dzisiaj ten olejek rycynowy i mam pytanko, na opakowaniu jest napisane 2 razy w tygodniu, czy tego mam się trzymać, czy coś częściej stosować? I to się tak od razu bez żadnych kremów czy czegoś nakłada na brwi?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości