Witam i proszę o pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-20, 00:11   #1
samiris
Raczkowanie

Witam i proszę o pomoc.

Cześć dziewczyny!
Mam na imię Ewa na forum jestem od.. dzisiaj, szukałam w internecie jakiegoś programu gdzie mogłabym dopasować sobie jakąś nową fryzurę i zmienić swój wygląd, niestety ps nie jest dla mnie dostępny ze względu na wymagania techniczne.
Do rzeczy.
Jestem 18 letnią dziewczyną, szarą myszką to może ja nigdy nie byłam, ale to co mnie zawsze denerwowało to moje włosy. Są proste, druciane, końcówki często się odwijają ( o dziwo, prawa strona w prawo, a lewa też w prawo, moje włosy wyglądają jak sklonowane pół czupryny z amelią i jenifer aiston ) włosy mam koloru jak to moja mama określa "mysiego" ani brąz, ani blond ani właściwie nic. Chciałabym zmienić fryzure, w tej chwili mam włosy długie, co chciałabym zaznaczyć - moj kompleks - odstające uszy. Fryzura każda, byle ich nie odkrywała. włosy spinam już tylko w górach
Kompletnie nie potrafie się malować, ani o siebie dbać. Okey, udało mi się przestać obgryzać paznokcie i o nie zadbać, ale kiedy patrze w lustro widze zaniedbaną dziewczynę. Myślałam o zmianie kolorów włosów, może czekoladka? Boje się jednak że będzie to kolor za ciemny i kontrastujący do mojej jasnej anemicznej cery.
Więc tak:
1. Jak się opalasz - wolno. Najpierw na czerwono, pozniej w lekki brąz. ( opalenizna szybko schodzi, to ważne?)

2. Kolor oczu
- niebieskie, raczej ciemne.

3. Piegi - nie.

4. Cera - anemiczna

5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz? ciemny blond? postaram się zamieścić kolorowe zdjęcie, same oceńcie.

6. Kolor ust - róż?
7. W jakich kolorach - brąz, zieleń, niebieski - jak najbardziej okey. Żółty, czerwień, pomarańćz - porażka.

doradźcie! proszę!
- widziałam że pytacie również o oprawe oczu - rzęsy ciemne, dość długie, brwi równo zarysowane też ciemne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mini.jpg (89,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mini_2.jpg (86,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mini_1.jpg (49,9 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez samiris
Czas edycji: 2006-09-20 o 00:18 Powód: nie kompletne informacje
samiris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 04:14   #2
dj_lila
BAN stały

Nie potrzebujesz wizażystki Masz świetny koloryt, cerę, oprawę oczu, nie gaś tego makijażem...Uzyjesz szminki, ceni itp i natychmiast odwrócisz uwage od swojej naturalnej urody...Użyłabym tylko korektora pod oczy.
Wg skali por roku jestes zapewne latem (czyli barwy zimne i zgaszone) ale na twoim miejscu nie stosowalabym sie do tego niewolniczo. Przy tak wyraźnej oprawie oczu i zdrowej cerze możesz sobie powolić na wszystko
Fryzura: masz chyba lekko pociągłą buzię, więc mogłabyś skrócić włosy, ewentualnie od święta lekko poszerzyć je lokami, falami (zdjęcia)...Koloru nie zmieniaj, jest bardzo orginalny

Jeżeli chcesz koniecznie zmienić fryzurę to ta bedzie fajna: skróci i poszerzy optycznie buzię Poza tym będzie efektowna jezeli masz zdrowe i gęste włosy, a wyglada na to że masz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (43,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (86,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury1141.jpg (41,0 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-09-20 o 10:42 Powód: post pod postem
dj_lila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 04:50   #3
ameska
Rozeznanie

GG do ameska
Dot.: Witam i proszę o pomoc.

ja tez nie mam za bardzo sie do czego przyczepic ;] popieram przedmowczynie, przydalby sie jedynie korektor pod oczy, rysy twarzy mas zbardzo wyrazne ;] jezeli chodiz o wlosy to moze kilka pasemek w takim...hmmm..zimnym blondzie i lekkie cieniowanie, na pewno pomogloby przykryc uszy, mi nie wydaja sie odstajace ale rozumiem, ze mozes zich nie lubic
Stary 2006-09-20, 10:21   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

z opisu wychodzi Lato, ale jesteś dość wyrazista i myślę że wiele inych, żywszych kolorów będzie ok.
Zadbana skóra, piękne gęste włosy-wiele poprawiać nei trzeba. Wycieniuj włosy by dodac im życia, lekkości, ale długość pozostaw.
Owalu twarzy nie trzeba dtastycznie poprawiać, nieco wystająca broda co można skorygować ciemnirjszym pudrem. Rozświetlaj okolice oczu korektorem i wewn. kąciki jasnym (ecru lub nawey biel) cieniem.
Duże i ładne oczy, ciekawy i wyrazisty kolor tęczówki. Możesz go wydobywać dodatkowo ciepłymi kolorami typu miedzie, brązy, ciepłe róże ale wtedy pamiętaj o zatuszowaniu cieni pod oczami.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 19:25   #5
samiris
Raczkowanie

dziękuje wam bardzo dziewczyny!
Z cieniami pod oczami rzeczywiscie mam problem na tych zdjęciach i tak nie są one tak widoczne jak w rzeczywistości.
W każdym bądź razie, dziękuje raz jszcze
samiris jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości