olej kokosowy - Strona 4 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-04, 20:11   #91
karla_92
Zakorzenienie

Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ma pachaniec, kiedy go juz otworzysz. jak nie bedzie czuc kokosa to nie ten
Domyslam sie. A mam pytanie To Ty pisalas ze kupilas ten olej w spolem na stoisku ze zdrowa zywnoscia? A jak tak to czy to stoisko jest "na sklepie" czy za kasami?
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 12:31   #92
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Domyslam sie. A mam pytanie To Ty pisalas ze kupilas ten olej w spolem na stoisku ze zdrowa zywnoscia? A jak tak to czy to stoisko jest "na sklepie" czy za kasami?
oj to nie ja ja w sklepie ze zdrowa zywnoscia
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 12:54   #93
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
oj to nie ja ja w sklepie ze zdrowa zywnoscia
To mowi sie trudno
Stary 2007-09-29, 15:53   #94
aniser
Zakorzenienie

dziewczyny jako maniaczka kosmetykow do wlosow strasznie sie napalilam na ten olej kokosowy...ale mam do was pytanko. Szukajac po sklepach oleju kokosowego znalazlam jedynie taki w sloiczku,bialy,w postci hmm stalej<takiej bardzo gestej mazi>natomiast w ecospa jest dostepna rowniez wersja oleju kokosowego,ktory ma postac plynna w temp.pokojowej. Czy oprocz funkcjonalnosci uzycia<nie trzeba bawic sie w podgrzewanie itp>jest jakas roznica co do ich wplywu na wloski?

przepraszam jesli to pytanie wyda wam sie bezsensowne,ale ja dopiero zaczynam eksperymenty z naturalnymi kosmetykami...
Stary 2007-09-30, 12:41   #95
karla_92
Zakorzenienie

Mysle że te oleje niczym sie nie różnia bo ja też jak kupowalam swoj to byl taki wodnisty a po przyjsciu do domu zrobil sie twardy, wiec z tym też zapewne tak sie stanie Weź ten który bedzie sie bardziej oplacac
Stary 2007-09-30, 14:53   #96
elianka
Zakorzenienie

olejku nie trzeba podgrzewać, jak nabierzesz go na łapkę to się od razu rozpuszcza nie ma więc znaczenia czy ma postac płynną czy stałą. A z tego co wiem, to olej kokosowy ma naturalnie postać stałą więc ten płynny jest już chyba chemicznie przerobiony
Stary 2007-10-04, 23:29   #97
aniser
Zakorzenienie

karla_92 i elianka- dzieki dziewczyny
Kupilam ten typowy olej w postaci bialej pasty w sloiczku,faktycznie jest bardzo plastyczny i calkiem przyjemny w uzyciu narazie przetestowalam go jako maseczke przed myciem glowy i jestem calkiem zadowolona z efektu...Nastepnym razem jednak poeksperumentuje i naloze go jako odzywke po myciu wloskow. Mam nadzieje,ze pomoze mi w wygladzeniu i ujarzmieniu moich puszacych sie wlosow...
Stary 2007-10-17, 23:42   #98
malutkaMM
Raczkowanie

GG do malutkaMM

Też mam ochotę na ten olej. Muszę się koniecznie za nim rozejrzeć, tym bardziej że mam kręcone włosy, które szybko się wysuszają. Czy któraś z Was nabyła go w Poznaniu? Jeśli tak, to gdzie i za ile?
Stary 2007-10-18, 17:52   #99
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Nastepnym razem jednak poeksperumentuje i naloze go jako odzywke po myciu wloskow. Mam nadzieje,ze pomoze mi w wygladzeniu i ujarzmieniu moich puszacych sie wlosow...
Oj nie radze ten olej trzeba koniecznie zmyc szamponem bo potem zostaja tłuste straki co mi sie juz zdarzylo nawet po 3-krotnym myciu(!) jak przegapilam jedno miejsce
Stary 2007-10-18, 18:47   #100
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Oj nie radze ten olej trzeba koniecznie zmyc szamponem bo potem zostaja tłuste straki co mi sie juz zdarzylo nawet po 3-krotnym myciu(!) jak przegapilam jedno miejsce
zanim przeczytalam twojego posta to oczywiscie przetestowalam olej nalozony na wloski po myciu i hmm jak nietrudno sie domyslic-nie polecam wloski faktycznie ladnie sie wygladzil,ale przy okazji sprawialy wrazenie ciezkich i obklejnych. Zdecydowanie nakladanie oleju na suche wlosy przed myciem sluzy im bardziej
Stary 2007-11-07, 19:17   #101
malutkaMM
Raczkowanie

GG do malutkaMM

Nigdzie nie mogę go dostać, a bardzo chcę go wypróbować. Postanowiłam wiec zamówić go na mazidłach , za 50 g koszt 4,25 http://www.mazidla.com/index.php?opt...=120&Itemid=10
Stary 2007-12-11, 17:35   #102
maGGma
Przyczajenie

GG do maGGma

a ja mam dylemat, czy kładę na te moje włosinki to, o czym mowa, czy nie wiadomo co..
mieszkam w anglii, podreptałam do drogerii i poprosiłam o olej kokosowy. dostałam. zakupiłam. na etykiecie niewielie. 100% oleju kokosowego. z tym, że w ogole nie pachnie! nic a nic. a wyczytałam, że ma pachnieć.. użyłam, włoski jakby bardziej miękkie, ale nie wiem czy to autosugestia, czy co..
maGGma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 16:46   #103
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maGGma Pokaż wiadomość
a ja mam dylemat, czy kładę na te moje włosinki to, o czym mowa, czy nie wiadomo co..
mieszkam w anglii, podreptałam do drogerii i poprosiłam o olej kokosowy. dostałam. zakupiłam. na etykiecie niewielie. 100% oleju kokosowego. z tym, że w ogole nie pachnie! nic a nic. a wyczytałam, że ma pachnieć.. użyłam, włoski jakby bardziej miękkie, ale nie wiem czy to autosugestia, czy co..
Szczerze powiedziawszy to nie wiem. Niby pisze ze 100% ale wiadomo różne rzeczy można pisac na etykietkach A kupilas go w drogerii? Jak tak to prawdobodobnie nie jest to naturalny olej tylko jakis przetworzony, kosmetyczny. Inaczej można by było go dostac w sklepie z jedzeniem a nie w drogerii bo do tego on słuzy. A jest w słoiku,butelce czy może jeszcze w czymś innym?
Stary 2007-12-13, 11:31   #104
maGGma
Przyczajenie

GG do maGGma

pewnie kosmetyczny. nie miałam pojęcia, że ma być jadalny!
pamiętam nawet jeden post, gdzie było info że dziewczyna w anglii kupiła toto w drogerii.. dlatego tez tam pobiegłam
jest białym pudełeczku, jest dość twardy (przechowuję go lodówce), białawy, zaraz po nałożeniu na dłoń topi się i zamienia w przezroczysty olejek. tak więc reszta sie zgadza. ale mam wrażenie, ze robi swoje, więc zużyję sobie to opakowanie.
w sumie, skoro kosmetyczny, to chyba nie pozbawiony swoich właściwości pielęgnacyjnych.. O_o
Stary 2007-12-13, 13:48   #105
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maGGma Pokaż wiadomość
pewnie kosmetyczny. nie miałam pojęcia, że ma być jadalny!
pamiętam nawet jeden post, gdzie było info że dziewczyna w anglii kupiła toto w drogerii.. dlatego tez tam pobiegłam
jest białym pudełeczku, jest dość twardy (przechowuję go lodówce), białawy, zaraz po nałożeniu na dłoń topi się i zamienia w przezroczysty olejek. tak więc reszta sie zgadza. ale mam wrażenie, ze robi swoje, więc zużyję sobie to opakowanie.
w sumie, skoro kosmetyczny, to chyba nie pozbawiony swoich właściwości pielęgnacyjnych.. O_o
Myśle ze możesz używac, ale wydaje mi sie ze może miec slabsze dzialanie niż taki naturalny
Stary 2007-12-13, 14:11   #106
maGGma
Przyczajenie

GG do maGGma

Dzięki, karla
zużyje sobie to pudełeczko i poszukam naturalnego.
a podejzewam, że szybko mi pojdzie, bo olej jest super! nie tylko na włosy, ale na przesuszone skórki, paznokcie, usta..
Stary 2007-12-13, 14:25   #107
kasperka
Zakorzenienie

Ja uzywam olejku kokosewgo Logona!Efekty swietne.
kasperka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:55   #108
shekade
Raczkowanie

Używam olej kokosowy zimnotloczony ten z wiatrakiem i szczerze mowiac to nie wyobrazam sobie teraz zycia bez niego, uzywam go juz jakis miesiac po umyciu wlosow nakladam dosyc duzo na wlosy i to powoduje ze wlosy sie nie pusza i sa nawilzone - rewelacja Pare razy nakladalam na noc na buzie i tez bylo OK
shekade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 14:26   #109
Calibra
Raczkowanie

Zachęciłyście mnie do tego oleju

....................nutka ..................
Calibra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 15:00   #110
zapaałka
Zakorzenienie

Dziewczyny kupilam dzisiaj taki oto olej ale on wcale nie pachnie kokosem Kupilam go w sklepie ze zdrowa zywnoscia i zaplacilam 7.10 zl za 200g
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olej kokosowy 005.jpg (33,4 KB, 258 załadowań)
Stary 2008-02-02, 16:44   #111
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shekade Pokaż wiadomość
Używam olej kokosowy zimnotloczony ten z wiatrakiem i szczerze mowiac to nie wyobrazam sobie teraz zycia bez niego, uzywam go juz jakis miesiac po umyciu wlosow nakladam dosyc duzo na wlosy i to powoduje ze wlosy sie nie pusza i sa nawilzone - rewelacja Pare razy nakladalam na noc na buzie i tez bylo OK
Na buzie O rany Zazdroszcze ze możesz. Mnie by wysypalo od razu.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupilam dzisiaj taki oto olej ale on wcale nie pachnie kokosem Kupilam go w sklepie ze zdrowa zywnoscia i zaplacilam 7.10 zl za 200g
Troche podejrzana cena 100% olej kosztuje min. 9zł a przynajmniej tak mi sie wydaje. Chyba nie jest do końca naturalny zwlaszcza ze nie pachnie. A co na nim pisze? Jest cos po polsku?
Stary 2008-02-02, 19:21   #112
elianka
Zakorzenienie

ja kupiłam swoj za 11

olej nie pachnie kiedy jest rafinowany. Nierafinowany pachnie. Myślę, że jeżeli chodzi o włosy to nie ma wielkiej różnicy.. no bo np. oliwa z oliwek- z pierwszego tłoczenia jest zdrowasza do jedzenia, a do celów kosmetycznych- to juz obojętnie jaka.. tak samo jest z olejem kokosowym
Stary 2008-02-02, 20:23   #113
zapaałka
Zakorzenienie

Oto wszystko, co napisali po polskiemu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olej kokosowy 007.jpg (45,9 KB, 290 załadowań)
Stary 2008-02-02, 21:31   #114
shekade
Raczkowanie

Moj pachnie kokosem i jest nierafinowany za 200g zaplacilam 11zl. Mam wlosy piorunsko grube suche i falowane, wlasnie umylam wlosy nalozylam dosyc sporo oleju i zazwyczaj po myciu mialam mega szooope a tu rewelacja po spaniu bedzie jeszcze wieksza rewelecja

Na twarz nalozylam pare razy tylko ale nie mam zdania bo strasznie jest tlusty i czasem grzywa przez noc od tego sie robila a fuu bo sobie na czole lezala Ale nic mnie nie wysypalo dlatego ze twarz mam bezproblemowa i jak cos wyskoczy mi to tak srednio raz na rok i z tego sie ciesze

Olej kokosowy fajna sprawa zwlasza dla grubych i suchych wlosow, bo za kazdym razem daje fajny efekt a wlosy nie przyzwyczaja sie jak po tych wszystkich "swietnych" maskach i odzywkach, gdzie juz po 4 stosowaniu nie widzialam efektow.
shekade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 22:36   #115
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Oto wszystko, co napisali po polskiemu
To nie za dużo Ale jak pisala Elianka - spokojnie możesz używac takiego.
Stary 2008-02-06, 23:48   #116
oleenka007
Raczkowanie

Ukochany znalazł olej kokosowy w sklepie z zagraniczną żywnością w Arkadii (uwielbiam jak jest zaangazowany w moje kosmetyczne kaprysy) koszt buteleczki 8.80 bodajze
oleenka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 00:43   #117
Porcelainnn
Zadomowienie

No tak, wygląda na to, że muszę mieć ten olej

Chciałam zapytać tylko:
1) Któraś z Was wie, gdzie mogę go kupić w Krakowie?
2)Czy któraś z Was może porównać olej kokosowy z innymi (mniej naturalnymi) olejkami? Ja bardzo często kupowałam olejek z Oriflame koksowy i byłam zadowolona...Myślicie, że ten da bardziej spektakularne efekty?

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 01:05   #118
elianka
Zakorzenienie

ja mam jeszcze serum z avonu..... serum mozna uzywać na dzień, nie jest takie tłuste jak olejek, ale olejek daje lepsze efekty. odkąd go uzywam moje końcówki juz sie nie rozdwajaja, a wcale ie używam zabójczo regularnie
Stary 2008-02-07, 10:06   #119
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja mam jeszcze serum z avonu..... serum mozna uzywać na dzień, nie jest takie tłuste jak olejek, ale olejek daje lepsze efekty. odkąd go uzywam moje końcówki juz sie nie rozdwajaja, a wcale ie używam zabójczo regularnie
moje koncowki tez lepiej wyglada i chociaz mama biega za mna z nozyczkami, to ja dzielnie uciekam i widze ze olejek stosowany przed myciem i odrobinke wtarty po myciu, dziala lepiej niz niejedno serum
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 20:38   #120
Dori1981
Raczkowanie

Cytat:
Czy już używałaś ten olej na włosy? Jwśli tak to napisz jakie jest twoje wrażenie.
Niestety w mojej miejscowości nie dostane tego oleju na 100%
I znalazłam taki http://www.samirashop.pl/?SAMIRA=aae...e6eb623ea9a230
I ten co Ty masz no i zastanawiam się który kupić
Dori1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
krakow, olej kokosowy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości