olej kokosowy - Strona 50 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-08-01, 11:40   #1471
mysza007
Zakorzenienie

Dot.: olej kokosowy

Dziękuję serdecznie

mysza007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 14:54   #1472
bietako
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez numiko Pokaż wiadomość
Olej kokosowy Virgin BIO nierafinowany - firmy Bio Planete

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Stosuję go również i zdecydowanie polecam.
bietako jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 09:08   #1473
doszi
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez laureeeen Pokaż wiadomość
Ja też słyszałam, że olej kokosowy, to olejowania suchych włosów, stosuje się to chyba 2-3 razy w tyg. Nie stosowałam, bo sie ciągle nie mogę do tego zabrać, ale ponoć działa cuda z włosami, co by mi się bardzo przydało hahahah
Ja miałam ten sam problem, że nie mogłam się zabrać do jego stosowania i tak przez dłuższy czas leżał na półce. Aż kuzynka (która ma świra na punkcie włosów) nie pokazała mi efektów po nim. Normanie bajka! U mnie włosy po 3 miesiącach z totalnego siana zrobiły się lśniące i zaczęły dużo szybciej rosnąć. Jak nigdy nie mogłam zapuścić włosów, bo miałam takie słabe to teraz rosną jak szalone. Z tym, że trzeba go stosować regularne, żeby były efekty. W kuchni go używam od dawna, więc też z czystym sumieniem mogę polecić, nie dość, że zdrowy to jeszcze pyszny.
Z tego co wiem ma też całą masę innych zastosowań (np. potrafi wybielić zęby), polecam sobie poczytać
Tutaj masz fajne linki:
xxx Są tam opisane wszystkie właściwości i zastosowania, albo tutaj link o tym wybielaniu xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-18 o 13:16 Powód: Link.
doszi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 11:48   #1474
rybosoma
Przyczajenie

mi olej kokosowy też jakoś nie służy. Nie mam po nim fajnych włosów, są jakieś takie sztywne, ale tez i sianowate - nie wiem jak to okreslić :P. W weekend zaczynam terapię zwykłą oliwą z oliwek i jestem ciekawa efektów
ale za to olej kokosowy stosuje na ciało, szczególnie łokcie i pięty bo mam okropnie suche
Stary 2016-08-24, 11:47   #1475
olaszybka
Przyczajenie

ten olej jest wspaniały dowiedziałam się o nim czytając ten artykuł http://www.zdrowyportal.pl/1956/olej...ju-kokosowego/ i gości w mojej kuchni już jakiś czas cera mi się poprawiła już chyba o 110% dlatego polecam każdemu tylko pamiętajcie! musi być nierafinowany.
olaszybka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 09:34   #1476
basiasit
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez doszi Pokaż wiadomość
Ja miałam ten sam problem, że nie mogłam się zabrać do jego stosowania i tak przez dłuższy czas leżał na półce. Aż kuzynka (która ma świra na punkcie włosów) nie pokazała mi efektów po nim. Normanie bajka! U mnie włosy po 3 miesiącach z totalnego siana zrobiły się lśniące i zaczęły dużo szybciej rosnąć. Jak nigdy nie mogłam zapuścić włosów, bo miałam takie słabe to teraz rosną jak szalone. Z tym, że trzeba go stosować regularne, żeby były efekty. W kuchni go używam od dawna, więc też z czystym sumieniem mogę polecić, nie dość, że zdrowy to jeszcze pyszny.
Z tego co wiem ma też całą masę innych zastosowań (np. potrafi wybielić zęby), polecam sobie poczytać
Tutaj masz fajne linki:
http://centrumwitalnosci.pl/olej-kok...e-sklad_njfy.a Są tam opisane wszystkie właściwości i zastosowania, albo tutaj link o tym wybielaniu http://www.popularne.pl/olej-kokosowy-2/

o wybielaniu zębów nie słyszałam jeszcze! A któraś próbowała?

Na włosy olej kokosowy to lek na całe zło.
basiasit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 12:52   #1477
monika_papiewska
Przyczajenie

Ja przez chwilę stosowałam tego typu pielęgnację, ale jednak to nie dla mnie. Zbyt tłusta jest skóra po stosowaniu oleju. Smarowałam nim również twarz na noc i przez kilka dni było wszystko ok, ale któregoś dnia jak wstałam rano to zobaczyłam, że skóra zaczęła mi się mocno przesuszać
monika_papiewska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 11:05   #1478
kasiakluch
Raczkowanie

Zgadzam sie olej kokosowy jest dobry na WSZYSTKO uzywalam chile do nawilzania ciala, ale zapach mi nie odpowiada, zaraz mnie mdli-nie wiem czemu, bo nigdy mi nie przeszkadzalo teraz nawilzam cialo kremowym serum, bielendy z miodem i mlekiem kozim, nawilza super, skora jest gladziutka i delikatna, a zapach nie denerwuje mojego nosa Mam tylko problem z wlosami Sa w kiepskim stanie i nie wiem co do nich stosowac

Tagi
krakow, olej kokosowy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości