farbowanie w這s闚 a wiek? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-20, 19:47   #1
pa貫czkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
Unhappy

farbowanie w這s闚 a wiek?

Mo瞠 kto pomy郵e 瞠 to g逝pi w徠ek ale mnie zawsze ciekawi這 co s康zicie na temat farbowania w這s闚 przez dziewczyny w wieku gimnazjalnym Niedawno by豉m u fryzjera i opowiedzialam jak ma wygl康a moja fryzura- wszystko bylo normalnie dopoki nie powiedzialam ze jeszcze kilka pasm z tylu chce pomalowac na czarno mo瞠 mi sie wydawa這 ale babka sie zdziwi豉 瞠 ja taka mala (nie wygladam na sw鎩 wiek 14lat mam) ju chce malowa w這sy Wkurzy這 mnie to troche bo jeszcze sie pytala czy to na pewno ja chce sie tak 'wystilizowac" Moim zdaniem ja p豉ce i wymagam i wiek sie nie liczy- kurcze to tylko kilka pasm

ech, co s康zicie??

czekam na odpowiedzi
pa貫czkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-20, 19:58   #2
kasian86
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 289
GG do kasian86
Dot.: farbowanie w這s闚 a wiek?

Powiem tak: kazdy robi co chce. Ja mam 20 lat i dopiero teraz zaczelam farbowac wlosy mimo, ze mialam na to wczesniej ochote, ale wiaze sie to z tym, ze farbowanie niszczy wlosy i jak sie zacznie tak wczesnie, to potem sa jeszcze szybciej zniszczone. Moja ciotka zaczela farbowac w wieku 15 lat i teraz ma okropne wlosy, doslownie... Ale wydaje mi sie, ze jak sie bedzie o nie dbalo (odzywki, zabiegi regenerujace) to bedzie ok
kasian86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-20, 20:39   #3
unmaterial_girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 140

hm,ja mam 16 lat i te nie wygl康am
ale nigdy bym si nie odwa篡豉 zafarbowa farb

owszem,koloryzowa豉m w wakacje,ale szamponem koloryzuj帷ym i tylko grzywke,a nawet nie by這 wida

wszystko zale篡 jak masz twarz,niektorym pasuje,niekt鏎ym nie

unmaterial_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-20, 20:41   #4
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

kasian86 ma racje. Ja mam 22 lata -do tej pory wlosy farbowalam 2 razy w zyciu. Po ostatnim farbowaniu (rok temu) mecze sie do dzis z koszmarnie wysuszonymi wlosami. Teraz uciekam sie do naturalnych metod przyciemniania wlosow, zeby tylko uniknac farby.. Mysle, ze na to bedzie jeszcze czas
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-20, 22:49   #5
biiibiii
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 439

eh ja pierwsze pasemka machnelam sobie w wieku 14 lat. potem juz z gorki...od tamtego czsu regularnie farbuje wlosy co 3 miesiace. wlasciwie farbowalalam bo teraz staram sie wrocic do naturalnych...tak bardzo sie zanimi stesknilam...
biiibiii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-21, 14:19   #6
nena-mycha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 062

ja osobi軼ie nigdy niefarbowa豉m w這s闚 bo mi ich poprostu szkoda, a m鎩 naturalny kolor podoba mi sie niemam nic przeciwko szamponom koloryzuj帷ym, ale farb narazie bym sie chyba nieodwa篡豉 my郵e 瞠 jesli nie ma potrzeby farbowania to sie tego niepowinno robi, bo najpi瘯niejsze sa naturalne w這ski
Stary 2006-09-21, 14:37   #7
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Hmmm farbuj w這sy od 12 roku 篡cia ( czyli juz 11 lat) wi璚 nie robi to na mnie wielkiego wra瞠nia. Uzywam dobrych farb, dobrych szampon闚 i od篡wek , witaminy kiedy trzeba- nie powiem 瞠by w這sy by造 w z造m stanie, przeciwnie.Uwa瘸m , 瞠 ka盥y ma prawo wykreowa image zgodny z ch璚i,-liczy sie przede wszystkim zachowanie a nie kolor w這s闚

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-21, 14:44   #8
anCcik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 730

Ja rozja郾iam pasemka od 2-3 lat. Nie podoba mi si m鎩 naturalny kolor: 鈔edni blond, ale nie zafarbuje ca貫j g這wy. Jako mnie do tego nie ci庵nie .
anCcik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-21, 14:46   #9
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Mariti- tylko , ze nam nie chodzi o to, jaki image ktos sobie wykreuja farbujac wlosy w wieku 14 lat (jesli ma taka ochote, niech kreuje sie jak chce). Chodzi o to, jaki bedzie stan wlosow za 10 lat, jesli juz teraz zacznie farbowac. Ty powinnas cieszyc sie, ze twoim wlosom to nie szkodzi. Ja osobiscie nie znam dziewczyny/kobiety, ktorej wlosy nie pogorszylyby sie przez wieloletnie farbowanie (szczegolnie rozjasnianie). Wiele z nich w wieku 50 lat ma przez to o polowe mniej wlosow na glowie. A niestety jak sie ufarbuje wlosy pierwszy raz to najczesciej potem trudno przestac :/ Sama cierpie na z tego powodu, ze ufarbowalam sobie rok temu wlosy
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-21, 14:56   #10
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
Mariti- tylko , ze nam nie chodzi o to, jaki image ktos sobie wykreuja farbujac wlosy w wieku 14 lat (jesli ma taka ochote, niech kreuje sie jak chce). Chodzi o to, jaki bedzie stan wlosow za 10 lat, jesli juz teraz zacznie farbowac. Ty powinnas cieszyc sie, ze twoim wlosom to nie szkodzi. Ja osobiscie nie znam dziewczyny/kobiety, ktorej wlosy nie pogorszylyby sie przez wieloletnie farbowanie (szczegolnie rozjasnianie). Wiele z nich w wieku 50 lat ma przez to o polowe mniej wlosow na glowie. A niestety jak sie ufarbuje wlosy pierwszy raz to najczesciej potem trudno przestac :/ Sama cierpie na z tego powodu, ze ufarbowalam sobie rok temu wlosy
Zgadzam sie co do tego , 瞠 u wielu kobiet pogarsza si stan w這sa, ale walcz z opini, 瞠 jest to regu豉 i 瞠 zawsze jest tak 幢e z w這sem . Du穎 zalezy od piel璕nacji a nawet sposobu odzywiania si oraz 鈔odk闚 jakimi farbuje sie w這sy( powiedzia豉bym nawet nie du穎 a wszystko). Ja osobi軼ie znam grono kobiet farbuj帷ych wiele lat i maj帷ych zdrowe w這sy- przyk豉d -moja mama, ma 45 lat, od 25 lat rozjasnia w這sy ( najpierw przez prymitywne utlenianie, teraz robi balayage lub pasemka) i co???ma normalne, g瘰te zdrowe w這sy.Moja s御iadka po 50-tce, odk康 j pamietam ( czyli od 15 lat) farbuje na rudo- ma l郾i帷e , normalne k豉czki.Wi璚 nie przesadzajmy.
We禦y pod uwag, 瞠 te starsze panie nie mia造 kiedy takich 鈔odk闚 jak my teraz.

Druga sprawa- ok, trudno przesta, ale nie jest to niemozliwe i zalezy to od nas samych.

Zeby by豉 jasno嗆- nikogo tu nie chc przekonywac, 瞠 farbowanie jest super- bo wiadomo, kazdy ma inny w這s itd, ale poprostu nalezy walczy z jednoznacznymi twierdzeniami typu
1 farbowanie niszczy w這sy
2 z czarnych farbowanych w這s闚 ju nic innego nie b璠zie
bo sa to problemy bardziej skomplikowane i wiele czynnik闚 tu odgrywa rol ..no to si wywn皻rzy豉m

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-21, 15:01   #11
amika79
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 511

Cytat:
Napisane przez pa貫czkaa Poka wiadomo嗆
Wkurzy這 mnie to troche bo jeszcze sie pytala czy to na pewno ja chce sie tak 'wystilizowac" Moim zdaniem ja p豉ce i wymagam i wiek sie nie liczy- kurcze to tylko kilka pasm
A co na to Twoi rodzice? Bo (podejrzewam ), 瞠 to oni tak naprawd p豉c a nie Ty.

Je郵i si na to zgadzaj, to nast瘼nym razem posz豉bym do fryzjerki z mam: niech wyt逝maczy fryzjerce o co Ci chodzi .
Stary 2006-09-21, 15:02   #12
Cdz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 296

haha ja zacze豉m farbowac w這sy w 5 klasie podstaw闚ki . nie jakos radykalnie np. z czeri na bl康..tylko z br您u na oberzyn.

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-21, 16:27   #13
pa貫czkaa
Raczkowanie

Mama pozwoli豉 mi (sama farbuje i nie uwa瘸 to za z貫, tylko w moim przypadku problemem jest szko豉, nauczyciele itp. ale ja sie nie przejmuje co powiedza, po prostu chce pomalowac wlosy i to zrobie a poza tym maluje tylko z powodu tego ze niedlugo ide na wesele i chce wygladac troche starzej niestety p豉ce z moich oszcz璠no軼i. przez wakacje sie trochee nazbieralo a tato to sie nie miesza sie do tych spraw (sam ma juz siwe ) dla fryzjerki wyt逝maczylam jasno ale ona jakby sie ze mnie zasmiala - moje odczucie takie by這
Stary 2006-09-21, 16:55   #14
MalaLadyPunk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Osobiscie farbuje wlosy od 4 lat (mam 15 lat) i nie zauwazylam zeby byly zniszczone czy tez bylo ich mniej. farbowalam juz chyba na wszelkie mozliwe kolory - fiolety, czerwienie, blondy, brazy, granaty itp ;] pierwszy raz farbowalam u fryzjera i nie robil jakis problemow. NIe zauwazylam zeby sie smial czy cos ;]

Swoja droga z czarna farba jest pozniej problem. albo bedziesz miala odrosty albo bedziesz stale farbowac wlosy na czarno. oczywiscie sa sposoby na wrocenie do naturalnego koloru (dekoloryzacja, robilam to po czarnej farbie) ale ciezko zdekoloryzowac kilka pasemek, poza tym odrosty, coz... zrobia sie jaskrawopomaranczowe ^^ no i jest pozniej problem z ufarbowaniem tych ze odrostow tak zeby mialy ten sam kolor co reszta wlosow ;]
MalaLadyPunk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-21, 17:10   #15
nena-mycha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 062

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
zgadzam si
tylko niemoge sie nadziwi po co dziewczyny zaczynaj w tak m這dym wieku u篡wa farby(12-14) rozumiem to ka盥ego indywidualna sprawa, ale ja tego niepopieram
Stary 2006-09-21, 17:12   #16
amika79
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 511

Cytat:
Napisane przez MalaLadyPunk Poka wiadomo嗆
Osobiscie farbuje wlosy od 4 lat (mam 15 lat) i nie zauwazylam zeby byly zniszczone czy tez bylo ich mniej.
4 lata to wcale nie tak du穎. Zobaczymy jak b璠ziesz farbowa 11 lat (jak np. autorka tego posta).

Nie mam innego wyboru - farbowa musz, bo moje naturalne k豉ki s szare, mysie, po prostu straszne. Gdybym mog豉 nie robi豉bym tego nigdy. Szkoda w這s闚.
Stary 2006-09-21, 17:33   #17
MalaLadyPunk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Ja zaczelam farbowac z tego samogeo powodu ;] kolor ni to szary ni to brazowy ni to czarny. ;] swoja droga teraz wydaje mi sie trzeba bylo zaczytan od szamponetek ktore mogly by moze nie zmienic kolor ale przynajmniej sprawic zeby byl okreslony a nie taki nijaki ;]
MalaLadyPunk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-22, 13:24   #18
pa貫czkaa
Raczkowanie

Ja akurat nie lubie szamponetek, mam do nich wstr皻 dlaczego? a no dlatego ze na wakacjach pofarbowalam wlosy szamponetka na bordowy fiolet kolorek byl piekny ale po4 myciach zrobil sie okropnie rudy Nie wiedzialam co zrobic i poszlam po 2 szamponetke kolor ciemny braz tez fajnie mi zrobilo ale po積iej kolor sie zmyl i juz minely z 3 miesiace a nadal mam rude wlosy nie sa az tak zle jak byly ale koror nie chce schodzic

faktycznie odrosty blond na czarnych wlosach nie beda wygladac pieknie ale ja sie napali豉m i pomaluje w這sy coraz bardziej sie do tego przekonuje

pozdro.
Stary 2007-03-22, 20:38   #19
AniaBrunetka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 631

mysle, ze jesli pojdziesz do profesjonalnego fryzjera to po 1 nie wysmieje Twojej wizji fryzury bo oni sa przeszkoleni do kontaktow z klientami i takie cos byloby nie do pomyslenia a po 2 zrobi Ci wlosy ladnie i dobra farba ja sama zaczelam farbowac cos w wieku 14 lat, ale tak na prawde dopiero prostowanie zrujnowalo moje wlosy i rozjasnianie. kiedys robilam pasemka co pare miesiecy, odzywialam wlosy i bylo ok. teraz chce do tego wrocic, bo niestety moj naturalny kolor jest nijaki, szary, mysi i po prostu zle sie w nim czuje
Stary 2007-03-22, 21:07   #20
look_ahead
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 821
Wpisy w blogu: 1

A ja nie popieram tak wczesnego malowania w這s闚. Uwa瘸m, 瞠 dziewczynka w wielu 11 lat jeszcze nie zwraca uwagi na sw鎩 wygl康 a tak, 瞠by stwierdzily 瞠 nie podoba im si kolor w這sow i posz豉 z mamusi do fryzjera pomalowa Bez obrazy, mo瞠 ja jestem jaka niedzisiejsza Nie chcia豉bym widzie w這s闚 owych dziewczynek, kiedy b璠 mia造 40 lat
ale... Twoja decyzja, Twoje w這sy
pozdrawiam
Stary 2007-03-22, 21:24   #21
Yaza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 879

A ja zacz窸am farbowa w這sy w wieku 15 lat (jeden dzie po uko鎍zeniu gimnazjum), teraz mam 16. Nigdy nie bawi豉m si w szamponetki i inne tego typu pierdo造, szkoda mi w這s闚 jak to 鈍i雟two z nich z豉zi, poza tym myj w這sy codziennie i bez sensu nak豉dac na nie kolor, 瞠by po tygodniu zszed. Na pierwsze farbowanie uda豉m si do fryzjera i tak jest do tej pory. Osobi軼ie niby wisi mi i powiewa co kto robi sobie na w這sach, ale lekko irytuj mnie dziewczynki z 1 kl. gim. z w這sami farbowanymi na blond i czarnymi od spodu. Uwa瘸m, 瞠 to nie jest ten wiek, w kt鏎ym powinno si a tak akcentowa swoj... nie wiem, seksualno嗆? w ka盥ym razie upodabnia si do lalek barbie. Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi, ale z g這w, farbowanie w這s闚 tak瞠.
Yaza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-22, 21:34   #22
myszka2006
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591

wole szampony koloryzujace...jak sa dobrej firmy to trzymaja sie nawet miesiac...czyli tyle co farba....

Jego spojrzenie by這 br您owe, figlarne, czu貫,
pe軟e pragnienia...i czego, czego pewnie
nigdy nie zrozumiem...-zapominam!!
myszka2006 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-22, 21:48   #23
sylwiasek_sos
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
GG do sylwiasek_sos Send a message via Skype™ to sylwiasek_sos

Ja mysle ze 16 - stki moim zdaniem mog farbowac , to zalezy od nich. W mojej szkole wiele osob ma zafarbowane w這sy w 3 gimnazjum , ja tez do niej ucz瘰zczam ale ja w這s闚 niefarbuje , niekoloryzuje szamponami ani nic. Bo mi sie to niepodoba w tym wieku , kazdy robi to co chce.
sylwiasek_sos jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-23, 07:56   #24
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Ja si zafarbowa豉m w wieku 13 lat szamponetk, w wieku 15 trzy razy farb i raz w wieku 16, niedawno. Ostatni raz. Wracam do naturalnych w這s闚. Jak kto chce farbowa, to dlaczego nie, ja chc wr鏂i do naturalnych nie dlatego, 瞠 boj si zniszczonych w這s闚, bo mam mocne, ale dlatego, 瞠 naturalny jest mimo wszystko sw鎩 w豉sny, nie ma odrost闚... a farby nie spe軟iaj moich oczekiwa. Wychodz nie takie jak trzeba, sp逝kuj si w b造skawicznym tempie a potem robi si rude... w豉sny kolor najlepszy
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-23, 14:50   #25
AniaBrunetka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 631

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
Ja si zafarbowa豉m w wieku 13 lat szamponetk, w wieku 15 trzy razy farb i raz w wieku 16, niedawno. Ostatni raz. Wracam do naturalnych w這s闚. Jak kto chce farbowa, to dlaczego nie, ja chc wr鏂i do naturalnych nie dlatego, 瞠 boj si zniszczonych w這s闚, bo mam mocne, ale dlatego, 瞠 naturalny jest mimo wszystko sw鎩 w豉sny, nie ma odrost闚... a farby nie spe軟iaj moich oczekiwa. Wychodz nie takie jak trzeba, sp逝kuj si w b造skawicznym tempie a potem robi si rude... w豉sny kolor najlepszy
drogeryjne farby zawsze maja to do siebie, dlatego jestem za pojsciem do fryzjera jesli chodzi o farbowanie. lepiej "raz a dobrze"
Stary 2007-03-23, 17:02   #26
Arashy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249

ja po arz pierwszy zafarbow掖am kilka pasm jeszcze w gimnazjum [mam 21 lat].
w sumie to nawet by pomys Mamy, bo akurat sama robi豉 swobie farb. i do tamtej pory co jaki czas robi farb na ca貫 w這sy, albo pasemka. osattnio pokusi豉m sie o baleja. raz tylko w pe軟i wr鏂i豉m do swojego naturalnego koloru i... powiedzia豉m sobie, 瞠 nie predko zrobie to po raz kolejny ;]
Arashy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-23, 17:09   #27
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Poka wiadomo嗆
drogeryjne farby zawsze maja to do siebie, dlatego jestem za pojsciem do fryzjera jesli chodzi o farbowanie. lepiej "raz a dobrze"
Fryzjer za drogi a na lepszych farbach te mo積a by by這 skosi maj徠ek wr鏂 do naturalnego, naciesz si nim troch, a potem znowu pewnie zaczne jakie eksperymenty :P a mo瞠 farby zd捫 ulepszy... jak nie, to poczekam do siwizny. w sumie wszystko by這by ok, gdyby nie to, 瞠 marz o kruczoczarnych w這sach, a moje s szare, wi璚 z zazdro軼i ogl康am si na ulicy za dziewczynami o czarnych w這sach, w dodatku 鈍ietnie im pasuj帷ym...
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-23, 19:39   #28
ila78
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 694

hmm..ja pierwszy raz zafarbowa豉m w這syw liceum dopiero..chyba w pierwszej klasie..no to mia豉m ile? 15 lat zdaje si..i zrobi豉m sobie wtedy tez trwa陰 ale to by這hmm.. bardzo dawno hehe
ila78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-23, 19:47   #29
Sunny20
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 252

Cytat:
Napisane przez pa貫czkaa Poka wiadomo嗆
Mama pozwoli豉 mi (sama farbuje i nie uwa瘸 to za z貫, tylko w moim przypadku problemem jest szko豉, nauczyciele itp. ale ja sie nie przejmuje co powiedza, po prostu chce pomalowac wlosy i to zrobie a poza tym maluje tylko z powodu tego ze niedlugo ide na wesele i chce wygladac troche starzej niestety p豉ce z moich oszcz璠no軼i. przez wakacje sie trochee nazbieralo a tato to sie nie miesza sie do tych spraw (sam ma juz siwe ) dla fryzjerki wyt逝maczylam jasno ale ona jakby sie ze mnie zasmiala - moje odczucie takie by這

Hmm... je郵i to jest jedyny pow鏚 dla kt鏎ego chcesz ufarbowa w這sy to naprawd lepiej sobie odpu嗆 . Moim zdaniem ka盥y ma prawo robi co chce dop鏦i nie szkodzi innym, ale z drugiej strony, wybacz, 瘸這sne jest jak m這de, fajne dziewczyny na si喚 si postarzaj. Nie czepiaj si fryzjerki, mo瞠 ona nie chcia豉 Ci zaszkodzi po prostu, mo瞠 ba豉 si, 瞠 potem przyjdzie Twoja mama z awantur . Ostatecznie ufarbowa豉 te w這sy?
Stary 2007-03-23, 21:04   #30
apollinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 966
GG do apollinka

hmm ja poraz pierwszy zafarbowa豉m na wakacjach, gdy skonczy豉m 3 gimnazjum, wiec nied逝go b璠 3 lata ;] 2-3 tylko rozjasnia豉m pasemka a atak to farby w sumie troszke zaluje ze tak wczesnie to zrobi豉m bo teraz niby mam troche mniej tych kude趾闚 na g這wie [ale to nie tylko wina farbowania].

Ostatnio widzia豉m dziewczynke [najprawdopodobniej koniec podstaw闚ki- juz ciezko rozpoznac] juz sz豉 z pomalowanymi w這sami - niby jedno/dwa pasemka ale to jakos dziwnie wyglada .. [sory za dygresje]

"postaw sobie cel tak wysoki , 瞠 jak go osi庵niesz to a usi康ziesz z wra瞠nia"

apollinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.