farbowanie w這s闚 a wiek? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-03-25, 19:59   #31
AniaBrunetka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 631
Dot.: farbowanie w這s闚 a wiek?

czarne wlosy nie kazdemu pasuja, fakt niektore postarzaja, a niektore wrecz oszpecaja
Stary 2007-07-31, 16:07   #32
kasiunia12
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 925

Ja pierwszy raz zrobi豉m sobie pasemka w te wakacje, ale nie jestem z nich zadowolona. Zrobi豉m sobie jasny blond, ale niestety nic nie wida ,bo w這sy od s這鎍a si same utleni造. Teraz drugi raz nie wiem czy warto, bo w這sy si od tego niszcz.
kasiunia12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-31, 16:53   #33
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Skoro napisa豉, 瞠 i tak sobie zrobisz bo ju si zdecydowa豉, to po co takie pytanie? Chcesz zna zdanie innych? Uwa瘸m, 瞠 14 letnie dziecko z ufarbowanymi w這sami wygl康a 鄉iesznie Ale skoro Tobie si to podoba, rodzice te si zgadzaj..... to farbuj
Stary 2007-07-31, 17:09   #34
Madlenka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422

No troche to mnie 鄉ieszy, 14 letnia dziewczynka, po co jej w這sy farbowa? 幢e sie czuje w swoich naturalnych, chce sie przypodoba? Pytanie tylko komu, bo chyba nie r闚ie郾ikom...?
Sama mam 18 lat, farbowa豉m przez p馧torej roku (zacz窸am w 1 liceum). Uwa瘸m, 瞠 wczesniej to przesada, z reszta ja sama nie czu豉m takiej potrzeby> od p馧 roku nie farbuj, bo mi ich szkoda.
Jak widze takie dziewczyneczki na ulicy to a mnie g這wa boli, najcz窷ciej do tego maja ton tapety na twarzy i same nie wiedz, jak to je oszpeca. wystarczy popatrzec na reakcje normlanego faceta jak tak "laluni" zobaczy...
Stary 2007-07-31, 17:20   #35
justyss
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 754

ja mialam 16 lat njak 1 raz pasemka zrobilam
justyss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-31, 17:21   #36
suchaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684

hehe mnie to wcale nei dziwi ze dziewczyny w twoim wieku chca miec pofarbowane wlosy wkoncu wokol nas otaczaja nas ludzie z telewizji gazet ktorzy wygladaja niesamowicie doskonale a my idziemy w ich slady ... nalezy tylko pamietac zeby nei przesadzic czarny kolor owszem moze byc fajny, tylko trzeba miec swiadomosc ze trudno pozniej cokolwiek zrobic z czarnymi wloskami (a jak juz wiaze sie to z rozjasniaczami, ktore niszcza wlosy). W sumie i tak podziwim ze pofarbowac poszlas do fryzjerki w 60% dziewczyny robia to same z ROZNYM skutkiem
Stary 2007-08-01, 09:17   #37
blekitneoczy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 232

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Poka wiadomo嗆
No troche to mnie 鄉ieszy, 14 letnia dziewczynka, po co jej w這sy farbowa? 幢e sie czuje w swoich naturalnych, chce sie przypodoba? Pytanie tylko komu, bo chyba nie r闚ie郾ikom...?
Sama mam 18 lat, farbowa豉m przez p馧torej roku (zacz窸am w 1 liceum). Uwa瘸m, 瞠 wczesniej to przesada, z reszta ja sama nie czu豉m takiej potrzeby> od p馧 roku nie farbuj, bo mi ich szkoda.
Jak widze takie dziewczyneczki na ulicy to a mnie g這wa boli, najcz窷ciej do tego maja ton tapety na twarzy i same nie wiedz, jak to je oszpeca. wystarczy popatrzec na reakcje normlanego faceta jak tak "laluni" zobaczy...
Moja droga faceci co innego mowia a co innego mysla A czesto wbrew gloszonym idealom startuja do wlasnie takich lasek po solarze lub blondi, smutne ale prawdziwe ale faceci to takie dziwne stworzenia-wzrokowcy.

Ja w wieku 16 lat stawialam na naturalnosc. Zreszta do dzis nie zdarzylo mi sie miec zafarbowanych wlosow. Lecz czasem mam takie odjazdy lub schizy ze mam ochote sie przefarbowac na jakas jasna blondyne i zrobic sobie trwala, heh, ale pozniej przechodzi mi ta chec metarfozy,
blekitneoczy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 09:36   #38
Copykat
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 405

Farbowanie wlosow w mlodym wieku nie wydaje mi sie jakies skandaliczne, co kto lubi, ale dziewczynki 12-15 lat zafarbowane na kurczakowy blond/czarno wygladaja jakos tak tandetnie.
Ja pierwszy raz ufarbowalam sie (szamponetka na rudo) jak mialam 15 lat. Jak mi sie wreszcie zmyla (chyba po pol roku, a nie obiecanych 8 myciach) to dlugo nic nie robilam, dopiero w tym roku przefarbowalam na braz. Mam ladny naturalny kolor (blond) i pewnie kiedys do niego wroce, ale chcialam jakiejs odmiany.
Copykat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 10:29   #39
Morganah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

farby najlepiej wygl康aj na paniach z etykiet, cz瘰to g瘰to podrasowanych programami graficznymi ... wi瘯szo嗆 my郵i 瞠 jak sobie pofarbuje to b璠zie te tak wygl康a ... pi瘯ne g豉dkie w這sy w przepi瘯nym kolorku ... taki chwyt marketingowy ... w rzeczywisto軼i bardzo niszcz si w這sy i wi瘯szo嗆 瘸逝je 瞠 w og鏊e zacz窸a ingerowa we w這sy ...
Morganah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 10:40   #40
primavera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 594

Szczerze m闚i帷 jestem w lekkim szoku - 11-latki w zafarbowanych w這sach? I jeszcze za zgod i porad mamu - dla mnie to przegi璚ie.

Poza tym - co szko豉 na to? W tej, gdzie pracuj - podstaw闚ka ma zakaz farbowania, a w gimnazjum niby te, ale juz nie tak restrykcyjny - tzn je郵i jest to delikatna koloryzacja, to raczej nikt si nie odezwie, natomiast "szopy" czy bia這-czarne pasemka s powodem wezwania rodzic闚 do szko造.

Rok temu po wakacjach wr鏂i豉 do szko造 dziewczynka (4 klasa SP, czyli 10-11 lat) z bia造mi pasemkami na ciemno-blond w這sach. Rzuca造 si w oczy bardzo, dziecko wygl康a這... komicznie, taka "stara-male鎥a". Post瘼owa mamusia po rozmowie z dyrekcja musia豉 owe pasemka dziecku wyci望. Szczerze m闚oi帷 szkoda mi by這 dziewczynki, bo przez g逝pot mamusi (a tym dl amnie by豉 zgoda na farbowanie) troch si nacierpia豉 przez wzywanie do szko造,no a p騧niej to obci璚ie pasemek.
primavera jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 11:36   #41
Copykat
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 405

Cytat:
Rok temu po wakacjach wr鏂i豉 do szko造 dziewczynka (4 klasa SP, czyli 10-11 lat) z bia造mi pasemkami na ciemno-blond w這sach. Rzuca造 si w oczy bardzo, dziecko wygl康a這... komicznie, taka "stara-male鎥a". Post瘼owa mamusia po rozmowie z dyrekcja musia豉 owe pasemka dziecku wyci望. Szczerze m闚oi帷 szkoda mi by這 dziewczynki, bo przez g逝pot mamusi (a tym dl amnie by豉 zgoda na farbowanie) troch si nacierpia豉 przez wzywanie do szko造,no a p騧niej to obci璚ie pasemek.
Moim zdaniem troche przesada z tym wycinaniem... Jak rodzice nie maja wyczucia obciachu to juz ich sprawa.
Copykat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 12:00   #42
gramma
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 211

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy
Moja droga faceci co innego mowia a co innego mysla A czesto wbrew gloszonym idealom startuja do wlasnie takich lasek po solarze lub blondi, smutne ale prawdziwe
Mo瞠 szukasz nie tam gdzie potrzeba? Zapewniam Ci, 瞠 s faceci, dla kt鏎ych"solara lub blondi" to nie jest szczyt marze.
Cytat:
Napisane przez Copykat Poka wiadomo嗆
dziewczynki 12-15 lat zafarbowane na kurczakowy blond/czarno wygladaja jakos tak tandetnie.
Wed逝g mnie wygl康aj:
a) sztucznie (tylko niewielki procent naszego spo貫cze雟twa ma naturalne czarne w這sy, a teraz gdzie si nie ruszy to albo czarne albo jasne blondynki chodz po mie軼ie)
b) 鄉iesznie (czarne w這sy postarzaj, a w zestawieniu z m這dziutk cer i dzieci璚ymi rysami wygl康aj po prostu komicznie)
gramma jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 12:00   #43
gramma
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 211

dubel
gramma jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 13:37   #44
Madlenka007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Poka wiadomo嗆
Moja droga faceci co innego mowia a co innego mysla A czesto wbrew gloszonym idealom startuja do wlasnie takich lasek po solarze lub blondi, smutne ale prawdziwe ale faceci to takie dziwne stworzenia-wzrokowcy.
No z tym nie moge sie zgodzi szczerze to ma這 znam takich facet闚. Chyba ze m闚isz o jakis dresach w 豉鎍uchach ja znam mn鏀two normalnych facet闚 i na widok takiej m這dej "laseczki" z tapeta na bu嬈e i z blond lub co gorsza czarnymi w這sami, dostaja ataku smiechu. Z reszta najlepszy dow鏚 - sama z blondu przesz豉m na natualny mysi kolor i jakos na powodzenie nie narzekam mniej ni poprzednio
Na szcz窷cie to, 瞠 faceci s wzrokowcami nie znaczy, 瞠 leca na tapete i czarne w這sy
Stary 2007-08-01, 13:51   #45
evangeline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 349

Pierwszy raz pofarbowa豉m w這sy trwa陰 farb na studiach, w wieku 20 lat.

Wcze郾iej zdarzy mi si dwa razy epizod z szamponetk w wakacje (podczas liceum).

WYMIANKA
evangeline jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 13:53   #46
primavera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 594

Cytat:
Napisane przez Copykat Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem troche przesada z tym wycinaniem... Jak rodzice nie maja wyczucia obciachu to juz ich sprawa.
No niestety - regulamin szko造 m闚i na ten temat jasno.
Na szcz窷cie nie by造 to pasemka na ca貫j g這wie, tylko jedna warstwa na g鏎ze (za to bardzo wyra幡a) wi璚 po prostu jej to obci瘭i.
primavera jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 17:04   #47
trajkotka08
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Ja pierwszy raz zrobi豉m sobie pasemka w wieku 12 lat .. haha !! i to pod koniec wakacji .. ale na szcz窷cie nikt mi nic nie m闚i .. ale teraz nie chce farbowa w這s闚 chociaz mnie do tego ci庵nie .. pzdr
trajkotka08 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 18:29   #48
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Ja widzialam ostatnio najwyzej 10-latke z kolorowymi pasemkami na glowie. To naprawde lekkie przegiecie... Gratuluje takich rodzicow- niech sie nei dziwia ze potem ich dzieci jak dorastaja robia co chca :/ !!!

A tak a propos facetow- moi koledzy (wcale nie jacys wielcy inteligenci)zawsze ktorzy siedza na lawce w parku krytykuja takie 14-tki, 15-tki, ktore maja ufarbowane wlosy, tone tapete, dodatkowo czesto pala, albo pija. Skoro nawet oni to zauwazaja to cos w tym chyba jest
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 23:16   #49
blekitneoczy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
Ja widzialam ostatnio najwyzej 10-latke z kolorowymi pasemkami na glowie. To naprawde lekkie przegiecie... Gratuluje takich rodzicow- niech sie nei dziwia ze potem ich dzieci jak dorastaja robia co chca :/ !!!

A tak a propos facetow- moi koledzy (wcale nie jacys wielcy inteligenci)zawsze ktorzy siedza na lawce w parku krytykuja takie 14-tki, 15-tki, ktore maja ufarbowane wlosy, tone tapete, dodatkowo czesto pala, albo pija. Skoro nawet oni to zauwazaja to cos w tym chyba jest
W teori to zawsze wszystko pieknie wyglada ale w praktyce jest calkiem inaczej. Oczywiste jest to, ze 'inteligentny' chlopak nie bedzie szukal tylko pustej lalki ale napewno bedzie musiala miec cos w wygladzie atrakcyjnego aby go do siebie przyciagnac, nie wierze w 'czyste' intencje panow ktorzy twierdza ze kochaja dziewczyne za jej dusze, jasne...

Z moich obserwacji wynika ze dziewczyny atrakcyjne i zadbane zawsze maja latwiej w zyciu. Faceci lubia dlugie nogi, ladne buzie i zadbane wlosy. Moj brat chlopak b.przystojny.na poziomie ktory ma bogate wnetrze zwrocil uwage na swoja narzeczona dlatego ze miala krecone do ramion blond wlosy i dlugie nogi powiedzial ze chyba zobaczyl aniola, to bylo jego pierwsze skojarzenie dotyczace jej osoby. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne bo przeciez nie znamy drugiej osoby charaktu, decydujemy sie poznac blizej ta osobe poniewaz spodobala nam sie wizualnie. Dzis narzeczona mojego brata wyprostowala sobie wlosy, choc dalej farbuje na blond, moj brat mowi ze uroda nie jest najwazniejsza w zwiazku lecz liczy sie tez charakter ale zapomnial ze zwrocil uwage na swojego aniolka wlasnie przez wyglad. I zapewniam ze nie jest jakims dresem tylko chlopakiem z klasa i ma normalne towarzystwo.

Drugi przyklad to moja przyjaciolka, rozjasnila sobie wlosy na blond ( ciemna szatynka) i nosila bardzo extrewagancka fryzure i w ogole byla bardzo zadbana jednak umiala sie tak ubrac aby wygladac sexy modnie ale nie tandetnie jak Doda, choc miala ksywe Britney Spears ale ma poukladane w glowie i mozna z nia o wszystkim pogadac. Poznala swietnego chlopaka ktory pozniej mowil ze zwrocil na nia uwage dzieki jej oryginalnej fryzurze naprawde oryginalna)

Faceta trzeba umiec przyciagnac czyms w swoim wygladzie (oczywiscie nie chodzi mi aby latac w mini i krecic przed nim ponetnie swoim tylkiem) ale trzeba starac sie ladnie wygladac dla niego czyli poprostu pielegnowac temperature uczuc. I wyczuc czy facet tylko leci na wyglad a czy tez w jakims stopniu na charakter. Jesli facet leci tylko na wyglad i chce modelke to uciekac gdzie pieprz rosnie bo mozna wpakowac sie w prawdziwe pieklo

Wiec tak kobietki dbajmy o siebie, badzmy kobiece i dokonujmy madrych wyborow

Edytowane przez blekitneoczy
Czas edycji: 2007-08-01 o 23:22 Pow鏚: chochlik
Stary 2007-08-02, 09:04   #50
elmoska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 427
GG do elmoska Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do elmoska

pierwszy raz pofarbowalam wlosy w wieku 22 lat i farbuje do tej pory.

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA

elmoska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-02, 12:21   #51
Madlenka007
Raczkowanie

Cytat:
W teori to zawsze wszystko pieknie wyglada ale w praktyce jest calkiem inaczej. Oczywiste jest to, ze 'inteligentny' chlopak nie bedzie szukal tylko pustej lalki ale napewno bedzie musiala miec cos w wygladzie atrakcyjnego aby go do siebie przyciagnac, nie wierze w 'czyste' intencje panow ktorzy twierdza ze kochaja dziewczyne za jej dusze, jasne...

Z moich obserwacji wynika ze dziewczyny atrakcyjne i zadbane zawsze maja latwiej w zyciu. Faceci lubia dlugie nogi, ladne buzie i zadbane wlosy. Moj brat chlopak b.przystojny.na poziomie ktory ma bogate wnetrze zwrocil uwage na swoja narzeczona dlatego ze miala krecone do ramion blond wlosy i dlugie nogi powiedzial ze chyba zobaczyl aniola, to bylo jego pierwsze skojarzenie dotyczace jej osoby. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne bo przeciez nie znamy drugiej osoby charaktu, decydujemy sie poznac blizej ta osobe poniewaz spodobala nam sie wizualnie. Dzis narzeczona mojego brata wyprostowala sobie wlosy, choc dalej farbuje na blond, moj brat mowi ze uroda nie jest najwazniejsza w zwiazku lecz liczy sie tez charakter ale zapomnial ze zwrocil uwage na swojego aniolka wlasnie przez wyglad. I zapewniam ze nie jest jakims dresem tylko chlopakiem z klasa i ma normalne towarzystwo.

Drugi przyklad to moja przyjaciolka, rozjasnila sobie wlosy na blond ( ciemna szatynka) i nosila bardzo extrewagancka fryzure i w ogole byla bardzo zadbana jednak umiala sie tak ubrac aby wygladac sexy modnie ale nie tandetnie jak Doda, choc miala ksywe Britney Spears ale ma poukladane w glowie i mozna z nia o wszystkim pogadac. Poznala swietnego chlopaka ktory pozniej mowil ze zwrocil na nia uwage dzieki jej oryginalnej fryzurze naprawde oryginalna)

Faceta trzeba umiec przyciagnac czyms w swoim wygladzie (oczywiscie nie chodzi mi aby latac w mini i krecic przed nim ponetnie swoim tylkiem) ale trzeba starac sie ladnie wygladac dla niego czyli poprostu pielegnowac temperature uczuc. I wyczuc czy facet tylko leci na wyglad a czy tez w jakims stopniu na charakter. Jesli facet leci tylko na wyglad i chce modelke to uciekac gdzie pieprz rosnie bo mozna wpakowac sie w prawdziwe pieklo

Wiec tak kobietki dbajmy o siebie, badzmy kobiece i dokonujmy madrych wyborow
szczerze to nie rozumiem Twojego por闚nania i co na celu mia這 mie przytoczenie tej histroii z bratem? Rozmawiamy przecie o m這dziutkich dziewczynkach, kt鏎e farbuja sobie w這sy na czarno lub kurczakowy blond i wydaje im si, 瞠 przez to s super.
Prawda jest taka, 瞠 faceci lubia zadbane kobiety, a zadbane kobiety to nie jest to samo co z tona tapety i czarn farb na w這sach. Liczy sie pierwsze wra瞠nie, nie liczy sie wn皻rze - to fakt, tak jest na pocz徠ku, ale p騧niej zauwa瘸 sie te to wn皻rze.
A z reszt, co sie b璠 spiera, r騜ne jest poczucie pi瘯na i je郵i twoi znajomi maja w豉郾ie takie, to wsp馧czuje. Ja mam szcz窷cie trafia na facet闚, kt鏎zy maj co w g這wie i nie leca na m這de wypacykowane cizie.
Stary 2007-08-02, 21:09   #52
blekitneoczy
Raczkowanie

Cytat:
szczerze to nie rozumiem Twojego por闚nania i co na celu mia這 mie przytoczenie tej histroii z bratem? Rozmawiamy przecie o m這dziutkich dziewczynkach, kt鏎e farbuja sobie w這sy na czarno lub kurczakowy blond i wydaje im si, 瞠 przez to s super.
Prawda jest taka, 瞠 faceci lubia zadbane kobiety, a zadbane kobiety to nie jest to samo co z tona tapety i czarn farb na w這sach. Liczy sie pierwsze wra瞠nie, nie liczy sie wn皻rze - to fakt, tak jest na pocz徠ku, ale p騧niej zauwa瘸 sie te to wn皻rze.
A z reszt, co sie b璠 spiera, r騜ne jest poczucie pi瘯na i je郵i twoi znajomi maja w豉郾ie takie, to wsp馧czuje. Ja mam szcz窷cie trafia na facet闚, kt鏎zy maj co w g這wie i nie leca na m這de wypacykowane cizie.
Skoro nie lapiesz przenosni to nie moja wina i snij dalej o dobrym swiecie i dobrych wrozkach ktore za pomoca rozdzki zmieniaja ludzkie poglady i sie nie zdziw jak kiedys twoj 'mezczyzna" zostawi cie dla jakiej wypackowanej cizi czego oczywscie Ci absolutnie nie zycze
Stary 2007-08-02, 21:47   #53
Madlenka007
Raczkowanie

Cytat:
Skoro nie lapiesz przenosni to nie moja wina i snij dalej o dobrym swiecie i dobrych wrozkach ktore za pomoca rozdzki zmieniaja ludzkie poglady i sie nie zdziw jak kiedys twoj 'mezczyzna" zostawi cie dla jakiej wypackowanej cizi czego oczywscie Ci absolutnie nie zycze
Przypodobaj sie wiec facetom w Twoim otoczeniu robiac z siebie ta wlasnie cizie. Ja na szczescie nie musze tego robic, zeby czuc sie wartosciowa kobieta. A o mojego "mezczyzne" (swoja droga nie wiem czemu w cudzyslowiu???? ) i o moj zwiazek nie musisz sie martwi i zadna cizia nie jest mi straszna bo znam swoja wartosc i moj facet tez ja zna
Jak dla mnie szkoda klatwitury, EOT
Stary 2007-08-02, 23:08   #54
blekitneoczy
Raczkowanie

Czemu odrazu cizie, czy kazda dziewczyna ktora lubi ladnie wygladac musi odrazu byc w twoim mniemaniu cizia?? Gratuluje pogladow, zapisz sie do Radia Maryja, hahaahha.
Stary 2007-08-03, 09:49   #55
czarnulkaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Zgadzam si z blekitneoczy.
15/16 latka z pofarbowanymi w這sami nie musi by cizi.
Sama mam farbowane wlosy (czarne) i s康z, i pomimo mojego wieku mam wiele do powiedzienia... Nie szukam ch這paka, nie udaj kogo, kim nie jestem... pragn tylko 豉dnie i estetycznie wygl康a, a czarne w這sy w moim przypadku od鈍ie瘸j moj twarz i podkre郵aj oczy.
Tak瞠 nie jestem z tzw."鄉ietanki towarzyskiej", wr璚z przeciwnie - jestem raczej s逝chaczem, czasami nawet szar myszk...
czarnulkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-03, 09:59   #56
gaba07
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

ja pierwszy raz pofarbowa豉m w這sy jak mia豉m 14 lat na wakcjach ale to byla porazka i na nastepny dzien poszlam przefarbowac na swoj naturalny kolor. tak naprawde idealny kolor dopasowalam sobie w wieku 15 lat
gaba07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-03, 11:02   #57
Madlenka007
Raczkowanie

Cytat:
Czemu odrazu cizie, czy kazda dziewczyna ktora lubi ladnie wygladac musi odrazu byc w twoim mniemaniu cizia?? Gratuluje pogladow, zapisz sie do Radia Maryja, hahaahha.
No bardzo dobry 瘸rt
Nie bede sie z Toba k堯ci, bo to nie ma sensu. Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje i szczerze ma這 mnie obchodzi to co masz do powiedzenia w tym temacie.
Stary 2007-08-03, 13:31   #58
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288

Zgadzam sie ze farbowanie niszczy, czasem tab bardzo ze trzeba juz tylko obciac...............ja do dzis nie doprowadzilam wlsosow do stanu takiego jak byly kiedys a nie farbuje juz chyba z 2 lata:/ Poprostu jak farba zniszczy to koniec A co do wieku, kazdy robi to co chce, w mojej rodzinie dziewczyny 13 letnie jzu farbuja wlosy na rozne rozniste kolory, ja odradzalabym.
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-03, 16:35   #59
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Ja w wieku niespe軟a 13 (w豉軼iwie to jeszcze mia豉m 12) pofarbowa豉m sobie w這sy szamponetk na kasztan czy tam na co... potem, jak mia豉m 15, to na br您 i dopiero teraz (mam 16) wracam do naturalnego koloru w這s闚 bo po prostu a) zamiast wydawa na farb wola豉bym kupi sobie jaki ciuch, b) to, 瞠 zapomnia豉m co to zniszczone w這sy nie znaczy, 瞠 chc sobie o tym przypomnie c) mam dosy niechcianych refleks闚, dziwnych odcieni itp. je郵i ju mam "szale" to raz na jaki czas szamponetk br您ow dla podrasowania koloru, ale nigdy wi璚ej drastycznych zmian. Wiem, 瞠 w takim wieku si o tym marzy, bo m這dzi ch這pcy to stworzenia, kt鏎e ogl康aj si albo za 鄴速ymi, albo czarnogranatowymi g這wami... ale mimo wszystko wed逝g mnie robienie w這s闚 szamponetk albo kilka pasemek to nic z貫go w m這dym wieku
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-03, 16:50   #60
blekitneoczy
Raczkowanie

Cytat:
No bardzo dobry 瘸rt
Nie bede sie z Toba k堯ci, bo to nie ma sensu. Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje i szczerze ma這 mnie obchodzi to co masz do powiedzenia w tym temacie.
Madlenka podejrzewam ze za kilka lat sama zmienisz zdanie i pojdziesz kupisz sobie jakas farbe i wtedy zrozumiesz ze to nie jest jakies przestepstwo tylko chec zmiany. Tylko dziwie sie ze tak 'plytko' oceniasz dziewczyny ktore chca 'atrakcyjnie' wygladac. Kazdy z nas jest inny. Mamy inne geny, chyba uczylas sie tego na biologi nie? Nie mozna dyskriminowac kogos za jego styl ubioru lub ze ktos ma taki kolor wlosow a nie inny. Nawet w najwiekszym modelingu czesto dziewczynom kaze sie przefarbowywac wlosy zeby wygladaly bardziej charakterystycznie, spojrz tylko na aktorki czy one tez dla ciebie sa plytkie? To jest tylko chec polepszenia swego zewnetrznego wygladu, wiec nie wiem czemu sie doszukujesz jakies zbednej ideologi. A to ze faceci smieja sie z takich ciz to tylko swiadczy o ich braku poziomu. Facet z 'klasa' ktora tak ciagle podkreslasz po pierwsze nie bedzie nigdy wysmiewal sie publicznie z kobiety tylko dlatego ze ma zafarobowane wlosy i styl "cizi". To wlasnie odroznia faceta z klasa od prostaka. Mam nadzieje ze to wiesz.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.