farbowanie w這s闚 a wiek? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-03, 18:17   #61
Masiaczek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 991
Dot.: farbowanie w這s闚 a wiek?

a ja wci捫 pami皻am jak posz豉m do pierwszej klasy gimnazjum i moja nowa wychowawczyni kaza豉 mi ,,co zrobi z w這sami bo na takie si nie zgadza i regulamin szkolny tego zakazuje" a mi poprostu w lato na moich blond w這sach robi si r騜nokolorowe pasemka (ja郾iwjsze i ciemniejsze). do dzis pamietam zniesmaczon min wychowawczyni

Masiaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-04, 11:13   #62
ewkamo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 221

Ja pierwszy raz rozja郾i豉m w這sy w 5 kl podstaw闚ki od 1 gim maluje regularnie co miesi帷 mia豉m ju r騜ne kolory w這s闚 i nigdy problem闚 w szkole przez to
ewkamo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-04, 11:22   #63
pluto17-17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 936

pierwszy raz zafarbowa豉m w這sy w 1 kl liceum teraz id do 3 no i dalej farbuje co ok 3 miesi帷e baleja platynowy blond u fryzjerki
pluto17-17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-04, 11:45   #64
Chocolat3
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do Chocolat3

Pierwszy raz zafarbowa豉m w這ski w wieku 17 lat...na czarno, tandetn farb, bo nie mia豉m o farbowaniu poj璚ia Istny koszmar Szybko mi si znudzi, chcia豉m wr鏂i do naturalnego koloru, zaliczy豉m kilka rozja郾iaczy a w ko鎍u wyl康owa豉m u fryzjera na dekoloryzacji.Skutki tej ca貫j zabawy mam na g這wie do dzi.My郵,瞠 maja 14 lat jeszcze nie masz sprecyzowanej wizji swojego wygl康u, a eksperymentowa nie radz...Ale je郵i rodzic si zgadzaj to oczywiscie masz takie prawo.
Stary 2007-08-04, 16:17   #65
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

ja pierwszy raz si farbn窸am jak mia豉m 13 lat (taki zbunotwany ma這lat ze mnie by )

potem raz farbowa豉m, raz mia豉m naturalne - r騜nie bywa這
og鏊nie nie 瘸逝j tych nastoletnich szale雟tw, mia豉m wszystkie chyba kolory w這s闚, teraz przynajmniej wiem w czym jest mi dobrze a co powinnam sobie darowa
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-06, 17:04   #66
rastaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

Ja pierwszy raz zafarbowalam wlosy w wieku 14 lat.
Zawsze mialam problemy z kolorem moich wlosow...
Nikt nie wiedzial jaki to Oo
Czesc mialam sredni popielaty blond, czesc jasny platnowy, miodowy, pstrokaty jakis - ogolnie rzecz ujmujac - wszystkie odcienie blondu. I to byly moje naturalne wlosy...
A naprawde nie za fajnie wygladaly ;/
Zawsze chcialam miec jasniejszy, jednolity kolor i wkoncu zafarbowalam
Na poczatku nie moglam sie przyzwyczaic do nowego koloru, ale bylo ok
Teraz chce wrocic do podobnej jasnosci [?] wlosow. czyli ze je przyciemnic ;P
Ale przenigdy nie chcialabym wrocic do moich naturalnych wlosow

Osobiscie uwazam ze farbowanie wlosow przez nastolatki jest w porzadku. Bo jaka mloda osoba nie lubi zaszalec? ;P A jest to moje zycie, moje cialo takze moge z nim robic co mi sie podoba.
Stary 2008-06-06, 18:57   #67
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Widz 瞠 w徠ek troch stary , ale si wypowiem.
Par os鏏 z g鏎y zak豉da這 farbowanie na blond lub czarny za co sztucznego, uwa瘸這 za ch耩 przypodobania si komu i wi您a這 z mocnym makija瞠m i "cizi" z czym si oczywi軼ie nie zgadzam.

Sama zacz窸am zmienia kolor w這s闚 wcze郾ie, bo w wieku 13 lat, ale nigdy jeszcze nie u篡豉m trwa貫j farby. Z pocz徠ku by豉 to chna - odcienie kasztanu, 郵iwki, czy bordo, w lutym zafarbowa豉m si na czarno szamponem. Nie wygl康a這 to wcale sztucznie, przede wszystkim mam naturalnie ciemne w這sy (jak w avatarze) a na radykaln zmian koloru raczej nigdy si nie zdecyduj.

Co do szk馧 - farbowanie w這s闚 jest r騜nie traktowane. Sama chodz do plastycznej, gdzie nigdy nie by這 zakazu farbowania i seledynowe i r騜owe dredy by造 na porz康ku dziennym

Nie uwa瘸m, aby zmiana koloru w m這dym wieku by豉 czym nieodpowiednim, zw豉szcza je郵i chodzi o pasemka urozmaicaj帷e kolor, czy pog喚bianie w豉snego. Jednak kiedy 11 latka tleni sobie w這sy na 鄴速o, to nie tyle, 瞠 jest to nieodpowiedni wiek, a wygl康a po prostu 鄉iesznie, zw豉szcza 瞠 dziewczyny cz瘰to nie my郵 o tym, jak kiedy ich w這sy b璠 wygl康a po dekoloryzacjach, trwa貫j etc.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-06, 20:11   #68
Yin113
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

hej a ja ma 15 lat i od roku nie mialam swojego naturalnego koloru w這s闚 na pocz康ku je rozja郾ia豉m a ostatnio przyciemni豉m jako nie za闚a篡豉m zeby wlosy mis ie zniszczy造... aco do nauczycieli to w mojej szkole m闚ili mi tylko ze 豉dnie mi w tym nowym kolorku.... hehe

3cm------->12, 13, 14, 15, 16 ... cm
Yin113 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-07, 00:17   #69
Teje
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

ja nie farbuj w這sk闚. Nie dlatego, 瞠 jestem przeciwniczk tego zabiegu, pow鏚 jest znacznie bardziej prozaiczny : natura da豉 mi natualne, czarne w這sy ( no i mam szcz窷cie, nie ma w nich jeszcze siwych pasemek, jak si zaczn, b璠 farbowa)

Je瞠li kto dosta niezbyt 豉dny kolor w這s闚, lub te po prostu jego naturalny kolor nigdy mu nie odpowiada, to nie rozumiem, czemu ma si m璚zy. Dla mnie podstawowym problemme jest raczej to, czy nastolatka ma pieni康ze na dobrego frzyjera, kt鏎y ufarbuje, na這篡 od篡wki, b璠zie kontrolowa stan w這s闚. Bo farby z pude貫czek rzeczywi軼ie potwornie niszcz w這sy i wtedy du穎 ryzykuje.

zreszt, wydaje mi si, 瞠 akurat wiek nastoletni jest najodpowiedniejszym, 瞠by poszuka w豉snego stylu, poeksperymentowa z r霩nymi kolorami, makija瘸mi. Bo to jest jedyny wiek, kiedy takie eksperymentowanie uchodzi cz這wiekowi w miar bezkarnie ( o szalonej szkole, gdzie si ka瞠 obcina zafarbowane pasemka nie pisz, dla mnie to ci篹ka przesada, przeciez tak naparwd szko掖 j w ten spos鏏 oszpeci豉... Nie mam dzieci, ale gdyby mi szko豉 cos kaza豉 c鏎ce obci望 zafarbowane pasemka, to bym si powa積ie nad zmina szko造 zastanowi豉).

A co farbowania si na czarno - c鏎ka mojej znajomej ju jako dziecko wiedzia豉, 瞠 b璠zie mia豉 czarne w這sy. A swoje mia豉 bardzo jasny blond. Przefarbowa豉 si pod koniec podstaw闚ki - i za獝窸a wygl康ac naprawd pi瘯nie. Nie twierdz, 瞠 u ka盥ego sie taka zmiana si sprawdzi, ale u niej natura chyba jakis b陰d zrobi豉 z tym blondem. i b陰d zosta豉 w ten spos鏏 naparwiony. Teraz, jak komu pokazuje zdj璚ia z dzie熵雟twa jest 鄉iesznie, bo wtedy zawsze jest brana na powa積 rozmow, 瞠by si wi璚ej nie farbowa豉 na jasny kolory, bo to sztucznie i nienaturalnie wygl康a i i jej nie pasuje. Przyznam, 瞠 wtajemniczeni maj wtedy 鈍ietn zabaw.
Teje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-07, 07:37   #70
ekstradyska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

odnosnie postu powy瞠j - ja mia豉m odwrotnie - mia豉m ciemne w這sy, ale jak by豉m ma豉 zobaczy豉m u jakiej aktorki - tzn Kelly z Beverly hills (stray serial m這dzie穎wy) jasne w這sy i juz wiedzia豉m 瞠 jak bede starsza zrobie sobie blond
w wieku 15 lat zrobi豉m na naturalnym (co jasny br您-szatyn) kilka pasemek rozjasniaczem 9kolezanka mi zrobi豉), potem robi豉m refleksy grubsze, w 3 gim mia軛 juz ca貫 do嗆 jasny blond, ajak mia豉m 16 lat. sz豉m do liceum to zrobi豉m ca豉 g這we na jasniutki blondzik ch這dny (sama bez fryzjera) i tak juz zosta這 do dzi a mam 22 lata
w miedzy czasie by造 cienkie pasemka przez czepek w odcieniu ciemny blond popielaty i 2 razy robione czarne refleksy na blond w這skach (by造 bardzo fajne)
obecnie mam juz spory sw鎩 naturalny odrost i ide do fryzjera go rozja郾ic, i ;po這zyc chyba szampon koloryzuj帷y matrix na ca豉 g這w - oczywi軼ie jasny kolor.i jeszcze odzywianie jakie sobie zafunduje

powiem wam jedno - mi bardziej zniszczy造 w這sy k這poty ze zdrowiem - tzn zaburzenia hormonalne, zaburzenia odzywiania (niedozywienie), zaburzenie elektrolitowe- odwodnienie lekkie niz farbowanie
ale ja uzywam zawsze odzywek i tylko raz w zyciu pofarbowa豉m w這sy pallete, a tak zawsze prawie garnier nutrisse natea, ktora s[prawia 瞠 w這sy by造 jeszcze 豉dniejsze i praktycznie nie zniszczone

ale uwa瘸m 瞠 najlepszy wiek do farbowania w這s闚 to tak powiedzmy jak sie idzie do liceum, w gimnazjum na dzien dzisiejszy by, sobie odpusci豉
oczywi軼ie mozna wog鏊e nie farbowac heh, dopiero jak dopadn nas siwie, ale w dzisiejszych czasach eksperymenty na w這sach to praiwe codzienno嗆 i potem b貫dy w domowej koloryzacji s niez造m zarobkiem dla fryzjer闚
ekstradyska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-07, 08:22   #71
blue_cat
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 570

No to teraz wypowiem si jaKo鎍z teraz drug liceum,dwa tygodnie temu po raz pierwszy zafarbowa豉m w這sy.Nie by豉 to jaka radykalna zmiana,po prostu troszk je rozja郾i豉m.M鎩 naturalny blond to taki per這wy,w lecie ze z這tymi refleksami,ci篹ko powiedzie czy 鈔edni czy jasny czy ciemny,gdy od g鏎y by on najciemniejszy wpadaj帷y w per喚,p騧niej robi sie coraz ja郾iejszy(efekty przebywania na s這鎍u).Na razie jestem ze swego kolorku zadowolona,w這sy farbowa豉m po raz pierwszy,na razie nie s zniszczone.To nie m鎩 pierwszy eksperyment w dziedzinie zmiany koloru.We wrze郾iu troch rozja郾i豉m je sprayem z joanny,p騧niej u篡豉m castinga 鈍ietlisty blond,aby wyr闚na kolor z odrostami,w這sy mi si po nim przyciemni造.
Og鏊nie by豉m na dobrej drodze do odzyskania swojego koloru,odrost mia kilkana軼ie centymetr闚,a mi od s這鎍a zrobi造 si ju pasemka,takie id帷e od g鏎y g這wy.No,ale c騜...Ja jestem zadowolona,bo mam na g這wie naturalny kolorek,a nie jakie cudo.To nie by豉 jaka radykalna zmiana,wszyscy m闚ili"tak szkoda mi Twojego koloru". albo "dlaczego zafarbowa豉 w這sy,mia豉 takie 豉dne".A ja po prostu chcia豉m tego spr鏏owa,mie nieco ja郾iejsze w這sy,takie jak zawsze chcia豉m. Mam tylko nadziej,瞠 nie b璠 mia豉 du瞠go problemu z odrostami,jak na razie ich nie widz...teraz to mnie martwi,bo ujawnia to,jak wolno rosn moje w這sy...
blue_cat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-08, 02:04   #72
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

moja mama farbuje od 30 lat wlosy ma grube i piekne jasne blond bo rozjasnia. Ja mam te same geny :P niezniszczalna fryzura pozwala mi na to ze moge sobie farbowac ile chce i nic sie nie dzieje
zuni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-19, 17:05   #73
martyna06
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

ja sama jestem jeszcze m這daa ;d i juz farbowa豉m w這sy jakies 4-5 razy, zaczynajac w wieku 13 lat, pozniej zrobi豉m sobie przerwe i znowu zaczelam farbowac. moje pierwsze podejscie do farbowania bylo tragiczne, ale mimo to nie odstraszy這 mnie.. moim zdaniem nie ma dolnej granicy, to zalezy od osoby i od jej charakteru.. chociaz nikomu nie polecam, jak sie zacznie to trudno wrocic do naturalnego kolorku
martyna06 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-19, 23:37   #74
Hipnagogia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 905

ja pierwszyr az farbowalam maj帷 14 lat =/ oczywiscie szamponem pooltrwalym z pallete kolor jakas ciemna czekolada =/ i ci庵nelam to przez pare lat teraz mam 18 i praktycznie ci庵le ten sam kolor bardzo ciemny br您 uzyskany palette nie mam jakos specjalnie zniszczonych wlosow sa dosc mi瘯kie i b造szcz帷e, z natury abrdzo grube....no ale ten kolor!! w wakacje wracam do naturalnego ciemnego blondu mam juz dosyc odrost闚, g這wnie dlatego.
Hipnagogia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-21, 13:30   #75
EwelkaaS
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 041

R鏏ta co chceta.

Mam 14 lat i w這s闚 nie farbowa豉m, cho熲y dlatego, 瞠 rodzice nie pozwalaj poza tym w moim br您ie jest mi dobrze, chocia bardzo podoba mi si czer nie odwa篡豉bym si na ni, bo jestem za blada i wygl康a豉bym jak 鄉ier. Obecnie my郵 nad niebieskim pasemkiem, acz chyba b璠 musia豉 zdecydowa si na przyczepiane

" taka ludzka natura, 瞠 mo瞠my mie dobry przyk豉d,
a i tak potrafimy tylko 幢e wybra. "

EwelkaaS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-22, 17:57   #76
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Wiek nie ma znaczenia pierwszy raz zafarbowalam wlosy w wieku 13 lat na jasny blond z ciemnego blondu potem byl balejaz potem czarne a teraz br您...uwazam ze wiek nie ma znaczenia
zuni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-22, 18:40   #77
niewazne.
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 234

a ja pierwszym raz zafarbowa豉m w這sy w wieku 11 lat... bibu陰 . do tego fioletow, bo innej niestety nie posiada豉m. z kole瘸nkami z klasy zorientowa造鄉y si, 瞠 bibu豉 farbuje, wi璚 w czasie ferii zimowych z nud闚 po這篡豉m mokr bibu喚 na g這wie . moja mama by豉 ogromn przeciwniczk farbowania w這s闚 {dla mnie } wi璚 od razu zabra豉 mnie do 豉zienki bym je umy豉. niestety kolor nawet po 10 myciach pod rz康 nie zszed. mama by豉 w軼iek豉, a ja wygl康a豉m jak idiotka z r騜owymi w這sami. a mi samej by這 smutno. ale kolorek by這 wida bardzo s豉biutko wi璚 jako prze篡豉m. w sumie mam niewiele wi璚ej lat od autorki postu. wiem jak to by這 jak si mia這 te 14-15 lat i jak si chcia這 malowa w這sy. moja mama by豉 bardzo przeciwna i nie pozwala豉 mi na to po prostu. i nie przekonywa造 j t逝maczenia, 瞠 inne dziewczyny przecie maluj... pierwszy raz szamponetk pozwoli豉 mi pomalowa w這sy na wakacjach mi璠zy 1, a 2 klas gimnazjum. w rok p騧niej na wakacjach zn闚 malowa豉m szamponem koloryzuj帷ym, ale on wcale nie zmienia koloru moich w這s闚. wi璚 sobie odpu軼i豉m. moja mama nadal jest przeciwna mojemu malowaniu w這s闚, a ja w chwili obecnej sobie odpuszczam, cho nie twierdz, 瞠 nie zmieni zdania
Stary 2008-06-23, 12:52   #78
agacior89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 094
Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

R闚nie nie popieram... W gimnazjum to raz czy dwa razy posz豉 szamponetka w ruch, z czystej ciekawo軼i, jak b璠 wygl康a豉 w br您ie czy w rudym. Do dzi tylko je rozja郾iam i to dosy delikatnie, boj si co b璠zie za kilka lat.

W gim marzy豉m o kolorze czarnym, i dzi瘯i Bogu za to, ze rodzice nie pozwolili- jak kto dobrze pisa, 13 lat to nie jest jeszcze wiek, kiedy patrzy sie na swoje cia這 (w這sy) ca趾iem obiektywnie i mo積a sie zdecydowa na trwa貫 farbowanie. Poza tym nie ma nic gorszego ni "ma豉 stara".
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-09, 22:13   #79
Tamara666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74
Ja sko鎍zy豉m 16 lat i w這s闚 w sumie nie farbowa豉m no moze rok temu jakimis szamponetkami ale kolor utrzymywa sie przez 3 dni we wrzesniu ide do liceum i kupi豉m sobie farbe Brillance-Ciemny fiolet, teraz zastanawiam sie czy pofarbowac ale jestem sk這nna to zrobic, poniewaz m鎩 naturalny kolor to taki jasny br您 , taki mysi a poza tym mam ciemn oprawe oczu i ciemne oczy (prawie czarne) wiec to glupio wygl康a a wy jak my郵icie lepiej pofarbowa moje k豉czki? pytam z czystej ciekawo軼i

a tak poza nawiasem moja s御iadka ma c鏎ke, kt鏎a idzie teraz do pierwszej klasy podstaw闚ki i ma blond pasemka na ca貫j g這wie jak j zobaczy豉m to my郵a豉m ze padne...poprostu 瘸l.pl

UNICESTWI EMO!!!

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-10 o 10:54 Pow鏚: post pod postem- prosz korzysta z edycji
Tamara666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-09, 22:28   #80
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Ekhem, pierwsza klasa podstaw闚ki to naprawd przesada... Po co to? Dziewczynki w tym wieku lubi pobawi si szmink, lakierem do paznokci, ale og鏊nie raczej nie zajmuj si swoim wygl康em.. Po co farba?

Ja w podstaw闚ce nie chcia豉m mie pasemek, bo uwa瘸豉m 瞠 nie s odpowiednie do szko造 i jestem za ma豉..
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 10:12   #81
Tamara666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

no w豉snie przeciez to ma豉 dziewczynka po co jej to teraz? a potem bedzie chcia豉 sie tego pozby i co??? niestety zawsze jej co tam zostanie nawet jak sie farba "spierze" poza tym po co sobie juz teraz w這sy niszczyc...

ja w pierwszej klasie nawet przez chwile nie pomy郵a豉m o farbowaniu w這s闚 wtedy interesowa造 mnie tylko lalki i co najwyzej szminki mojej mamy

UNICESTWI EMO!!!
Tamara666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 10:25   #82
pani-jesie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 429

No c騜... Widz, 瞠 chyba jestem staro鈍iecka Bo uwa瘸m, 瞠 farbowanie w這s闚 w wieku lat 13 to zdecydowanie za wcze郾ie 13-latka jest jeszcze dzieciakiem, mnie nawet przez my郵 nie przesz這, 瞠by w tym wieku farbowa w這sy czy robi makija No, ale ja jestem ju inne pokolenie - u mnie w podstaw闚ce kr鏊owa豉 naturalno嗆
I jednego jestem pewna - nie pozwol mojej c鏎ce na farbowanie w這s闚 przed uko鎍zeniem 16 lat. A tatu mnie poprze.
Stary 2008-08-10, 11:37   #83
Jolie2601
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 523

Cytat:
Napisane przez martyna06 Poka wiadomo嗆
ja sama jestem jeszcze m這daa ;d i juz farbowa豉m w這sy jakies 4-5 razy, zaczynajac w wieku 13 lat, pozniej zrobi豉m sobie przerwe i znowu zaczelam farbowac. moje pierwsze podejscie do farbowania bylo tragiczne, ale mimo to nie odstraszy這 mnie.. moim zdaniem nie ma dolnej granicy, to zalezy od osoby i od jej charakteru.. chociaz nikomu nie polecam, jak sie zacznie to trudno wrocic do naturalnego kolorku
ja te jestem jeszcze m這da farbuj od prawie 10 lat. Na pocz徠ku mniej regularnie - teraz co miesi帷
Cytat:
Napisane przez pani-jesie Poka wiadomo嗆
No c騜... Widz, 瞠 chyba jestem staro鈍iecka Bo uwa瘸m, 瞠 farbowanie w這s闚 w wieku lat 13 to zdecydowanie za wcze郾ie 13-latka jest jeszcze dzieciakiem, mnie nawet przez my郵 nie przesz這, 瞠by w tym wieku farbowa w這sy czy robi makija No, ale ja jestem ju inne pokolenie - u mnie w podstaw闚ce kr鏊owa豉 naturalno嗆
I jednego jestem pewna - nie pozwol mojej c鏎ce na farbowanie w這s闚 przed uko鎍zeniem 16 lat. A tatu mnie poprze.
ka盥y kiedy mia 13 lat (albo mia b璠zie). Ja w wieku 14 lat chcia豉m mie po kilka kolczyk闚 w kazdym uchu (kiedy by豉 taka moda). Na szcz窷cie moja mama powiedzia豉, ze mog to zrobi jak sko鎍z 18 lat- do tej pory kolczyk闚 nie mam. Jako przesta造 mi si podoba Podobnie z farbowaniem w這s闚. 13 lat to wiek, w kt鏎ym chce si czego (usilnie) bardziej dla zasady ni ze wzdl璠闚 estetycznych [m闚i na swoim przyk豉dzie]. Moim zdaniem lepiej ten wiek "przeczeka". Sama pewnie te nie pozwol dziecku na takie zabawy przed 16.
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 12:36   #84
yasminuuum
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 981

hehe ja nie pami皻am kiedy zacz窸am farbowa w這sy (mam 17 lat) ale to te zale篡 od rodzic闚 i ich stosunk闚 do dziecka.... rodzice zawsze powtarzali mi 瞠 na staro嗆 b璠 造sa...

no wi璚 ka盥y robi to co chce

wymie si ze mn ciuchem >klik<

handmade blog
yasminuuum jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 13:15   #85
Ashlee_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 175

uwazam, ze to indywidualna sprawa kto kiedy zaczyna farbowac wlosy. ja zaczelam farbowac w wieku 12 lat i zyje, zadna apokalipsa nie nadeszla

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…

Ashlee_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 13:31   #86
DarkLilly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 319

Ja mam teraz 17 lat a w這sy farbuj ju od 3 lat zawsze na czarno co kilka miesi璚y,cz瘰to z r騜nokolorowymi pasemkami. I co? Mimo,瞠 w這sy mam cienkie ju od dziecka to s zdrowe i l郾i帷e,wiele os鏏 m闚i,瞠 mi zazdro軼i takich l郾iacych w這s闚. Nie s ani troch zniszczone,dzi瘯i Bogu
DarkLilly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 13:52   #87
yasminuuum
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 981

Cytat:
Napisane przez DarkLilly Poka wiadomo嗆
Ja mam teraz 17 lat a w這sy farbuj ju od 3 lat zawsze na czarno co kilka miesi璚y,cz瘰to z r騜nokolorowymi pasemkami. I co? Mimo,瞠 w這sy mam cienkie ju od dziecka to s zdrowe i l郾i帷e,wiele os鏏 m闚i,瞠 mi zazdro軼i takich l郾iacych w這s闚. Nie s ani troch zniszczone,dzi瘯i Bogu
te zazdroszcz... nie wiem czy od tego farbowania czy z powodu zaburzenia r闚nowagi wagi strasznie zacz窸y mi wypada w這sy i mia豉m rozdwojone ko鎍闚ki a do tego by造 troszeczk zniszczone ale to pewnie przez prostownice... na szcz窷cie ju wszystko jest ok.

wymie si ze mn ciuchem >klik<

handmade blog
yasminuuum jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 18:56   #88
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Z perspektywy 21 letniej babci Od 13 roku zycia w gore rozne glupawe pomysly przychodzily mi do glowy. Kiedy kolezanka w gimnazjum powiedziala mi, ze woda utleniona rozjasnia wlosy oslupialam i po powrocie wylalam sobie butelke na leb - zeby sprawdzic, czy to prawda. Mama nie pozwalala mi na farbowanie, wiec pare razy koloryzowalam fioletowymi szamponetkami - i tak na moich wowczas calkiem czarnych wlosach dawalo to tylko polysk. Szczerze, nie interesowaly mnie kosmetyki, wlosy i moj wyglad na tym etapie. Pamietam tylko, ze chcialam ubierac sie jak starsze dziewczyny - zazdroscilam im stylu, podziwialam, ze potrafia dopasowac do siebie fajnie rozne rzeczy. Zdarzylo mi sie przyciac grzywke tak ze w najwezszym miejscu miala ok 2cm a w najszerszym o 2cm wiecej. Zdarzylo mi sie pod wplywem artykulu o regulacji brwi zlapac za maszynke do golenia i zgolic ich sobie polowe - na dlugosc nie na szerokosc oczywiscie Pozniej czesto farbowalam i prostowalam, kompletnie nie znalam sie na pielegnacji wlosow i nawet nie zalezalo mi na tym, zeby sie jej nauczyc.
Patrzac na to z obecnej perspektywy - zyje, mam sie dobrze, a najwieksze kuku zrobilam sobie rok temu kiedy podczas wakacji postanowilam (na tzw. faz) zobaczyc, jak bede wygladac w platynowym blondzie Wlosy na szczescie zregenerowaly sie po tym epizodzie, podobnie jak po poprzednich. Brwi odrosly. A co do wody utlenionej - coz, z czerni zyskalam ciemny braz o rudawym spalonym odcieniu i niesamowite siano. Nie ma za bardzo czego zalowac, skoro nie ponosze zadnych tego konsekwencji do dzis, ale byla to strata czasu i urody Po co na etapie zycia, kiedy dziewczyna wyglada PIEKNIE naturalna i caly swiat podziwia tenze etap - po co sie oszpecac?
Jedyne czego mi zal, to ze moja mama nie zabrala mnie kiedy mialam 14stke do profesjonalnego fryzjera, nie fundnela mi raz w zyciu drozszej wizyty i nie poprosila go, zeby wszystko mi wytlumaczyl, pokazal, zeby nauczyl mnie jak dbac o wlosy, w jakich fryzurach wygladam swietnie, a w jakich gorzej...Zaoszczedziloby mi to wielu bledow i pieniedzy niepotrzebnie wyrzuconych w bloto.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 20:10   #89
Elfryd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

Ja zafarbowa豉m w這sy pierwszy raz maj帷 bodaj瞠 12 lat - w domu, za zgod mamy, farb z rozja郾iaczem i farbuj do dzi(z tym 瞠 teraz na br您) reszty mo瞠sz si sama domy郵i.....

Szczerze odradzam Ci farbowanie, jeszcze co najmniej na kilka lat.
Elfryd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-11, 18:39   #90
diablica9
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 481

Omg, dziwi mnie szczerze powiedziawszy niekt鏎e Wasze posty. Farbowanie w wieku 12, 13 lat? Przecie mamy na to tak du穎 czasu! Po co niszczy sobie w這sy i p豉ka w wieku 20 lat?
Ja farbowa豉m tylko raz w wieku 17 lat. I narazie nie mam zamiaru tego powtarza, ciesz si, 瞠 wr鏂i豉m do mojego wspania貫go, naturalnego koloru.

diablica9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.