farbowanie w這s闚 a wiek? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-08-11, 19:22   #91
WweronikaWw
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: farbowanie w這s闚 a wiek?

Ja powiem tak ,ze kazdy w kazdym wieku ma prawo sobie pofarbic wlosy i jak fryzjerce sie cos nie podoba to idz do innej
Nie koniecznie bedziesz miala zniszczone przeciez wlosy niszcza sie caly czas na sloncu itd ! Wlosy sa najbardziej zniszczone na koncowkach,a je sie i tak podcina
Wiec farbuj smia這 znam osobe ktora farbi wlosy od 13 lat teraz ma 22 i farbila przez te lata co kilka miesiecy i ma sliczne wlosy do ramion troszke konce zniszczone ,ale przeciez tak polowa z nas ma

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-11, 20:26   #92
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

WweronikaWw - nie do嗆, 瞠 niszczy je s這鎍e, wiatr, mechanicznie uszkadzaj si o ubranie, to jeszcze niszczy si je farbowaniem, rozja郾ianiem i prostowaniem. Osoba po d逝gim farbowaniu maj帷 w這sy "troszk zniszczone" nie s康zisz, 瞠 wola豉by mie pi瘯ne, naturalne l郾i帷e w這sy?

Zale篡 na ile taka decyzja jest przemy郵ana, nie widz nic z貫go w zmienianiu odcienia zmywalnymi specyfikami w gimnazjum, ale ju upieranie si na blond w這sy przy naturalnie czarnych nie rokuje na bujn czupryn w przysz這軼i
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-12, 17:47   #93
mila1122
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 283

Ja farbuje od 14 roku zycia i nei wydaje mi sie aby moje wlosy byly zniszczone ;pp tzn. oczywiscie zdaje sobie sprawe ze w przyszlosci bede miala zniszczone moze itp ale jak bede miala 40 lat to kto tam bedzie patrzyl jakie mam wlosy ;pp narazie sa lsniace zdrowe . dbam o nie oczywiscie
mila1122 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-21, 11:33   #94
Elfryd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

mila1122 kobieta w ka盥ym wieku chce by pi瘯na, wi璚 argument 瞠 kto tam b璠zie patrzy na Twoje w這sy jest bez sensu

ja zacz窸am farbowa bardzo wcze郾ie i teraz 瘸逝je, bo wiem 瞠 za kilka lat mo瞠 by nieciekawie. A o w這sy dbam, wcieram Seboradin, u篡wam Glorii, Wax'a, jem vitapil a i tak nie s w najlepszym stanie. Wi璚 radz przed farbowaniem naprawde pomy郵e.
Elfryd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-22, 17:11   #95
nettuss
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 172

A ja nie farbuje, bo moje naturalne mi sie podobaja.
Jedynie co, to mam kilka pasemek, a ze mam duzy wlosow, to tak srednio je widac ;p
Szczegolnie teraz, po pol roku.
nettuss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.