Zmiana koloru blondu....?! Pomocy !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-20, 20:27   #1
Nicol-
Przyczajenie

Zmiana koloru blondu....?! Pomocy !!!

Witam drogie Panie Mam naturalne włosy koloru ciemnego blondu lecz juz od paru lat jestem farbowana blondynka Moj odcień blondu wchodzi w zółty jednak ja bym chciała teraz by były bardziej w kolorze platyny niz żółci! Pytałam sie paru fryzierów czy jest możliwe by zminić odcień moich włosów. Jednak odpowiedzi raczej uzyskiwałam przeczące. Mówili, że rozjasanianych włosów juz nie można ruszać bo wypadna! Jednak znalazłam jeden salon fryzierski, gdzie pracują na kosmetykach Welli. Pani tam powiedziała, że robią coś takiego. Maja specjalną farbe SUN TOUCH wlasnie w kolorze takiej platyny o mocy rozjasniania 4. Ja sie jednak boje, że przy takim rozjasniu juz włosów rozjasnianych mogą mi ona wypalić sie i wykruszyc. Jednak pani w salonie mowi, że czesto zmieniają klijetką kolor i nie ma żadnych przykrych niepodzianek. Boje sie bardzo poddać temu zabiegowi by nie utracic włosów (mam bardzo długie i mocno o nie dbam) jednak bardzo bym chciała uzyskać kolor wlasnie w odcienu platyny a nie zółci. Co radzicie? Zna któraś z was może te farby SUN TOUCH welli? Czy zaufać tej pani z salonu? A może sa jakies inne sposoby by uzyskać mój wymarzony odcień? Z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie
Nicol- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 10:57   #2
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa
Dot.: Zmiana koloru blondu....?! Pomocy !!!

A próbowałaś używać szamponów likwidujących żółty odcień włosów, nadających chłodniejszy odcień blondu? Może takie pomogą? : http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=404&page=1
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=404&page=1
bellissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 15:10   #3
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Zmiana koloru blondu....?! Pomocy !!!

Na początek popróbowałabym z płukankami- one znacznie niweluja żółty odcień ( np srebrna flor illum, srebrna Delia), ewentualnie szampony , choc one sa słabsze w działaniu ( chyba , ze profesjonalne- silver Farouk lub Loreal).

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości