Zmiana na nowy rok :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-21, 11:31   #1
Anecka
Zakorzenienie

Zmiana na nowy rok :)

Na początek serdecznie Witam Was

Przeczytałam parę wątków i postanowiłam założyć własny z racji tego iż nie mogę już na siebie patrzeć..

Chciałabym jakoś zmienić wygląd, bo ten doprowadza mnie do szału.. jest jednak jedno ALE: Nie chce ścinać włosów! Co najwyzej obciac koncowki, co z reszta i tak musze zrobic.. czyli max 3cm

Co mogę o sobie napisać:
1. Jak się opalasz - w ogole sie nie opalam a jak cos to czerwien i zaraz znika. Bylam 2 miechy we Wloszech, lezalam plackiem i co? NIC! az sie ludzie dziwili.
2. Cera - po problemach z tradzikiem, ogolnie jest ziemista, szara i taka ze mam ja czesto podrazniozna albo cos w tym stylu bo jest szara a jednoczesnie na niej mam rozowe plamki.. rumienie sie w okolicy NOS - POLICZKI cos ala motyl, ale nos to normalnie bordo..
3. Kolor oczu - zielone
4. Oprawa - ciemna
5. Piegi - tylko latem w okolicach oczu, ogolnie mało.
6. Naturalny kolor włosów - bardzo ciemne alen ie czarne i nie brazowe.. ciezko okreslic ;/
7. Kolor ust - hmm ciezko powiedziec raz mam jasny roz raz mam czerwone jakby oblane krwia byly ;/

Miałam juz grzywkę zrobioną, fajnie bylo, ale sie nie trzymała bo moje wlosy rosną "do góry" tak bym to określiła. Jednoczesnie sa strasznie przyklapniete, a nie mam czasu na jakies codzienne podnoszenie, nawet nie mam czym..

Włosy mam grube [przynajmniej tak mi mowila fryzjerka pol roku temu jak mi farbowała], zniszczone wierzchnie warstwy od farbowania.. natomiast u nasady włosy sa fajne, mile w dotyku a nizej juz suche i szorstkie, ale uzywam Pantene kuracja do wlosow zniszczonych i nie jest az tak zle..
Teraz mam proste takie w sumie, ale podatne na lokowanie [Jak pada deszcz i ide pod parasolem to mam polokowane koncowki, masakra]. Zle mi sie je rozczesuje po umyciu, ale jak naloze odzywke jest OK. Zawsze jakies kołtuny z tyłu mam ;/

Myslalam, zeby zmienic kolor wlosow.. ale co mi to da :/ tylko kolor :/ ktorego tez nie umiem dobrac Swoje mam bardzo ciemne, ale przy ciemnych mam strasznie szara twarz. Kiedys mialam pasemka rozjasniane.. co prawda nie wyszlo bo cala wierzchnia warstwe mialam blond i tez fatalnie wygladam w takim kolorze.. Czerwonego raczej miec nie moge, bo przy zaczerwienionej ytwarzy bedzie ją bardziej uwidaczniać.. Mialam juz fiolet, ale rowniez zle.. wiec trace nadzieje na poprawe wyglądu..

Podsumowując:
1. Chcialabym loczki ale ludzie odradzaja trwałą. Zobaczie tu: http://img236.imageshack.us/img236/6640/10110ho1.jpg. Kiedys jak bylam u fryzjerki zeby zrobila mi loki na rozpoczecie roku to sama mi powiedziala ze wygladam super w lokach.. no ale.. :/
2. Grzywka odpada bo mi nie lezy.
3. Sciecie odpada, no chyba ze wymyslicie mi jakas fryzure, to zaryzykuje, ale wychodze z zalozenia ze na krotkich nic zrobic nie mozna :/
4. Długo hodowalam wlosy no i przywracalam je do porzadku po nieudanej trwale [siano!] wiec wolalabym zeby byly takie długie..
5. Lubię nosić z ubrań ciemne kolory.. moze i taka informacja się przyda

Licze na jakas pomoc chociaz minimalną.. niedługo rok mi sie zacznie i chce cos zmienic. Bylabym niezmiernie wdzięczna.

Pytam tylko o fryzure w sumie, bo malowac sie nie lubie tylko podklad daje bo musze maskowac ta ohydna cere. W sumie malowc sie tez nie wiem jak a mam zaczepista palete z 48 kolorami perlowymi, ale co m ipo tym.. zawsze tylko w brazie sie maluje dosc ciemnym, ale nie umiem i zrezygnowalam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010989.JPG (30,1 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010991.JPG (20,1 KB, 283 załadowań)

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2006-09-21 o 12:02
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 12:00   #2
parapet
Zadomowienie

Dot.: Zmiana na nowy rok :)

masz bardzo wysokie czoło. Włosy jeszcze dodatkowo je podnoszą. Pomyśl o grzewce. wiem, że teraz prawie wszyscy mają grzywki i to takie jednolite, ale tobie ona naprawdę się przyda.

Długość włosów możesz mieć taką samą, ale fajnie byłoby je nieco wycieniować, bo wydają się cieżkie.
parapet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 12:05   #3
Anecka
Zakorzenienie

Grzywka odpada, pisałam.. bo unosi sie do góry i stoi i jest kąt prost do czola heh.. ODPADA ;/ Nie widze dla siebie zadnej fruzyry.. bo jakbym miala loki to moglyby opadac na czolo a tak.. beznadzieja, a potrzebuje zmiany jak kazda kobieta CHYBA

Update:
Dodam ze mam program wizaz13 ale tam sa jakies fryzury z lat 20 i zadnych dlugich same krotkie i brzydkie.. Czuje naprawde ze moje wlosy wymagaja fryzjera, az sie sama w nich zle czuje..
Pozniej dam fotke bez makijazu.. albo jutro rano zobaczę jeszcze

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2006-09-21 o 14:02
Stary 2006-09-21, 14:12   #4
parapet
Zadomowienie

nie chcę cię na siłę namawiać na grzywkę, ale...

opowiem ci, jak było u mnie
mam coś podobnego jak ty. moja mama mówi na to wylizki. Jak zbieram włosy do tyłu to wygląda, jak takie maleńkie zakola. kiedy sama w dumu próbowałam zaczesywać włosy na grzywkę, odstawały i spręzynowały, a w końcu rozdzielały się na boki.
na pierwszym roku studiów po koszmarnej sesji zmęczona i wściekła poszłam do dość drogiego fryzjera. z włosami sobie nie poradził, ale grzywkę zrobił mi jak marzenie. Do tej pory mam grzywkę. owszem, odstaje rano, po obudzeniu się, ale wystarczy ją ułożyć na suszarce i trzyma się pięknie.

Wniosek: idź do dobrego fryzjera, niekoniecznie drogiego, podpytaj go, czy uda się u ciebie grzywka, opowiedz, co cię martwi, na pewno doradzi.
parapet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:24   #5
dureksis
Zadomowienie

hmm bez grzywki nie wyobrażam sobie Ciebie... tzn wg mnie grzywka jest niezbędna...
Masz tę samą cechę co ja :wysokie czoło... Je naprawdę warto przykryć, chociażby robiąc przedziałek z boku głowy. Włosy będą nachodzić na czoło-ukrywając je choć troszkę. Nie warto się tak zacietrzewiać, chcesz rady-radzimy: grzywka! Bez niej nie będzie metamorfozy...
Stary 2006-09-21, 14:40   #6
Anecka
Zakorzenienie

Wiecie co ja tez po 1 roku studiow zrobilam sobie grzywke Ale strasznie zalowalam :/ Nie ukladala mi sie w ogole, nawet po scieciu baba nie mogla jej ulozyc.. mogla mi od razu powiedziec ze grzywka u mnie nie moze byc bo mi rosna wlosy do gory.. [a bylam w "studiu", mialam kase ze stypendium to zaszlalam.. zaplacilam mega pieniadze i g**** za przeproszeniem ]

Po za tym.. jak mialam grzywke to i tak zadna zmiana nie zaszla.. bo reszta wlosow taka sama..

A moze ktos ma jakis interaktywny program do samodzielnego dopasowania? Nie znam sie na tym, ale metoda prob i bledow wirtualnie moge sobie pozwolic na zmiany

Ponizej znalazlam zdjecie z grzywka ktora na boki mi odstawala.. a to i tak pod opaska bo inaczej mi lecialy normalnie na bok! zero grzywki bylo ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1175764_410.jpg (23,7 KB, 188 załadowań)
Stary 2006-09-21, 14:48   #7
zaminka
Raczkowanie

uważam że owiele ładniej jest Ci z grzywka i powinnas sobie zrobić...przeciez mozesz ja prostowac moze to cos da...
zaminka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 15:02   #8
201704240951
Konto usunięte

Tak grzywka i jeszcze raz grzywka Może przemyślisz naszą propozycję ? Może jednak się skusisz ? Były byśmy bardzo szczęśliwe hiiiii
Masz wysokie czoło i grzywka jest naprawdę wskazana Najlepiej ta na skos
pozdrawiam
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 15:14   #9
Anecka
Zakorzenienie

Pokaze wam dlaczego mi grzywka nie lezy.. a prostownica tez prostowalam i niestety musialabym caly czas miec opaske zeby sie trzymalo.. a i tak mi sie jak zaslona rozdwaja na czole..

No dobra.. ale grzywka to nie fryzura :P no i nieszczesne dobieranie koloru wlosow.. ;/

Mimo to dziekuje za odpowiedzi wszelkie
Bedzie wdzieczna za zobrazowanie jakies
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010996.JPG (93,4 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (4,3 KB, 657 załadowań)
Stary 2006-09-21, 15:24   #10
Potępiona
Raczkowanie

Ja niestey nie znam się na dobieraniu fryzur. No ok wogłe się nie znam na wizażu ale uważam, że w grzywce bardzo ładnie wyglądasz. Dziewczyny coś Ci napewno zaproponują coś co bedzie do Ciebie pasowało i ukazywało atuty twojej twarzy.
Stary 2006-09-21, 15:49   #11
201704240951
Konto usunięte

Może te zdjęcia Cię pokuszą

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2016-12-12 o 22:15
Stary 2006-09-21, 16:35   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

jakaś grzywka i cieniowanie by optycznie poszerzyć buzię i skrócić czoło

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:47   #13
candibar
Zakorzenienie

hej. wiem, że strasznie nie chcesz, ale po obejrzeniu twoich zdjęć muszę doradzić ci oczywiście grzywkę bo wyglądasz w niej fantastycznie, o wiele atrakcyjniej niż bez.
candibar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 17:22   #14
Anecka
Zakorzenienie

zdjecie numer 1: tak mi wlasnie lezala grzywka
2 - tak mi nie chce lezec a szkoda..
3 - ohyda, po za tym mam manie odgarnianai wlosow z twarzy, tym bardziej jak cos mi tak na oczach wisi
4 - j.w.
5 - Tak teraz mam w sumie, zalezy jak sie uczesze

Ze wszystkich wybralabym 1 i ostatnia.. ale podobnie dosc mam teraz, brakuje mi koloru na wlosach bo mi wyplowial z ciemnego brazu ;/ no i jakie ciecie..

Dziekuje Wam, chyba musze skorzystac z tego programu wizaz13 do dobrania koloru.. ale tam takie jałowe są z deczka.. no i nic mi nie pasuje, albo nie umiem dobrac ;/ Nie znam sie kompletnie na tym. Moze od razu fryzure jakąś dobiorę, chociaz ciezko jest, bo tam nic z cieniowaniem nie ma

No to postanowienie numer 1: znow podetne grzywke ale bede ja miec tak na ukos troszke..

Update: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1158683801
- z postu innej uzytkowniczki Pozwolilam sobie wkleic.. normalnie ja chce taka fryzure Tylko grzywka mi sie nie podoba zbytnio, taka ciezka.. mialam juz taka, jak znajde fote to wkleje, zle sie czulam. Ogolnie fajnie na tym zdjeciu wlosy leza.. tak hm "rockowo" A lubie taki styl. Powiedzcie w jakim programie to robicie? Również bym spróbowała kilku modniejszych fryzur..

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2006-09-21 o 17:52
Stary 2006-09-21, 17:29   #15
201704240951
Konto usunięte

Cieszę się, że się zdecydowałaś na grzywkę Może akurat będzie to strzał w dziesiątkę Zobaczymy , przeżyjemy
Stary 2006-09-21, 20:19   #16
Anecka
Zakorzenienie

W nastepnym tygodniu pojde do fryzjerki, mam nadzieję, że do wtorku ktoś mógłby mi dobrać fryzurę w tym programie interaktywnym.. bo ja niestety mam program ale fryzury.. jak ze średnioweicza
Nizej dodaje jeszcze zdjecie w spietych wlosach z grzywka tak jak mi sie uklada.. no inaczej sila rzeczy nie chce :/

aa.. i dodam ze z brwiami tez nic nie robilam nigdy, bo wydaje misie ze cienkie by mi nie pasowaly.. no ale nie znam się.. makijaz - nie lubie ale do pubu czy cos to lubie uzywac ciemnych cieni - brąz wpadajacy w miedz.. cos takiego tylko tez nie wiem jak je nakladac.. zeby jakos rozszerzyc buzie.

W kazdym badz razie narazie dla mnie priorytetem sa wlosy, ktore wymagaja fachowej reki, bo wygladaja fatalnie.

Doaje nowe zdjecia ktore w 100% oddaja moj kolor skory, tylko ze mam fluid wiec ona jest troszku bardziej jak nos - rozowy.. ogolnie szara skora brzydka..

Prosilabym o komputerowe loki jak i tez inne fryzury jakie uwazacie, bo ja na swoim programie lokow nie mam niestety :/ Photoshopa tez nie posiadam, na kolorach sie nie znam.. a moze ja zle dobieram je do siebie? :/

Bede wdzieczna za porady i zilustrowanie od A do Z

@candibar - nie to ze nie chce grzywki, bo nawet chce, ale po prostu u mnie nie lezy.. no chyba ze na ukos ale zeby oka mi nie zaslanialo.

We wtorek mam umowiona wizyte u fryzjera i powiedzialam jej ze przyniose jakies foto z jakas ciekawa fryzura Sama bym poeksperymentowala w PS bo jestem takim typem eksperymentu ale nie mam programu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020011.JPG (57,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020036.JPG (33,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020038.JPG (31,2 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-09-22 o 17:31 Powód: przypominam o edycji - post pod postem
Stary 2006-09-22, 12:47   #17
anciaahk
kosmitka

Z grzywką zdecydowanie wyglądasz bardziej atrakcyjnie.

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:01   #18
Anecka
Zakorzenienie

Aaa i mam nadzieję, że te ostatnie dwie fotki posluza chociaz do dobrania mi koloru wlosow ?
Stary 2006-09-22, 17:21   #19
Ehinokokus
Zadomowienie

Włosy są troszke za ciemne...
Grzywka koniecznie!!! Wiele osób ma takie problemy z odstającymi włosami, ale wyprostowanie dobrą prostownicą w dobrym kierunku (do dołu) potrafi zdziałać cuda. Masz bardzo jasną cerę- dobrze by było to podkreślić i spróbować zniwelować wszystkie 'czerwoności' na twarzy. Brwi faktycznie można troszkę zmienić
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:40   #20
nAtaL!a
Zakorzenienie

na zdjeciu załączonym w poscie 6 wygladasz PRZECUDOWNIE! bardzooooooooo mi sie podoba
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 18:36   #21
Anecka
Zakorzenienie

CO do wlosow to u góry mam swoje naturalne, dosc fajne a na dole wrecz rude i suche.. no ale nie wiem jaki kolor dobrac bo mi sie wydaje ze i w tym i w tamtym mi dobrze.. po prostu sie nie znam.
co do czerwonosci.. nie umiem tego zniwelowac, fluid nie kryje a jak kryje to przez godzine a potem splywa, wiec nic z tym nie zrobie..
Brwi.. mozna zmienic, tylko jak.. ni chce isc do kosmetyczki i kurcze zeby mi wyrąbała wszystko :P bo akurat waskie mi sie nie podobają.. FUJ! ;/
Prostownica.. mam takową, ale strasznie mi wysusza wlosy, wiec nie wiem..

Caly czas chodze po ludziach i pytam czy maja PS, ale nie maja.. sciagnac raczej nie sciagne bo by mi to ze dwa dni bite zajelo ;/

Natala dzieki, co prawda mnie się nie podoba :P

Czy ktos umialby dobrac mi kolor wlosow? i makijazu? chodzi mi o cienie, maluje sie tylko jak wychodze wieczorem, wiec uwielbiam bardzo ciemne brązy.. ale czy braz to moj kolor? ..
Co do fryzury.. to chyba po prostu zaufam fryzjerce i powiem zeby mi tak sciela, tzn wycieniowala, zebym nie miala fryzury jak trojkat.. wiecie: na gorze plasko i malo a na dole napuszone i duzo.. masakra!

Ciekawa jestem jaki kolor wlosow by mi pasowal, nie myslalam ze ktos napisze ze moj naturalny mi nie pasuje Myslalam o jakims cieplym brazie.. zaraz moze znajde taki kolor: http://www.salonfryzur.pl/fryzury/fryzury1407.jpg

Ale no nie wiem.. zle sie strasznie czuje w jasnych kolorach
Stary 2006-09-22, 20:32   #22
Ehinokokus
Zadomowienie

"nic z tym nie zrobię", "nie umiem", "nie chcę",

Hmm.... niebardzo rozumiem... przecież dziewczyny po to tutaj piszą, bo chcą Tobie pomóc! Przecież nie próbowałaś wszystkich metod - aby pomóc swojej skórze. Może ktoś Ci doradzi coś odpowiedniego np. dermacol. Napisałaś, że stosowałaś fluid... może nie taki?
Kosmetyczka by się przydała, za 5 zł zrobiłaby porządek z brwiami. Przecież możesz zaznaczyć, że chcesz mieć gęste brwi
Zgadzam sie z poprzedniczką- zdjęcie post 6 super.
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 20:46   #23
Anecka
Zakorzenienie

Tak chcą pomóc, ale no co ja mam zrobic z grzywka? Przykleic do czoła super klejem? W sumie to też by był dobry pomysł

Cały czas czekam na kolor jaki by mi pasował, bo to mnie w sumie najbardziej interesuje.

Byłam raz u kosmetyczki - 15zl za wyrównanie i nie bylam zadowolona.. nie dość, że mialam bardzo czerwone w tych miejscach bo mam mega wrazliwa skórę to pozniej mi wloski wrastaly, dziwna sprawa..

Co do fluidu - uzywalam Dermacolu - po nim mialam tradzik mega piekielny no i od tamtego przypadku dopieram odpowiednio fluid patrząc na skład.. odrzucam wszystkie parafinum liquidum itp.. Narazie mam svr50 jest bardzo dobry, lecz za biały. Dermablend - nie kryje na tlustej cerze.. Astor - Nie kryje.. uzywalam juz roznych

Obstaje i tak przy svr50

Ps u sąsiada dorwałam, juz sie bawilam fryzurami, ale ciezej z kolorem.
Stary 2006-09-25, 14:39   #24
Anecka
Zakorzenienie

Małe metamorfozum

Jednak zrobilam grzywke, fryzjerka mi ją wyprostowala prostownica i kurde elegancko sie trzyma!!! Teraz to ja zauwazylam ze mam g... prostownice musze zbierac na nowa bo zakochalam sie w grzywce tej obecnej.

No i wlosy mi tylko podciela, bo jednak nie chcialam nic robic a kolor sobie sama naloze bo za drogo u fryzjera.

Kupilam Garnier 100% Kolor - Opalizujący Kasztan, 2 farby, więc za kilka dni zafarbuje

Daje fotkę przed i po
Ta w srodku to po fryzjerze a obok przed
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010144.JPG (41,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020092.JPG (66,1 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010991.JPG (20,1 KB, 55 załadowań)
Stary 2006-09-25, 14:56   #25
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: Małe metamorfozum

Anecko, po co tworzysz kolejny wątek? Wystarczy jak umieścisz swoje zdjęcia po przemianie w tamtym
Łączę oba wątki

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 14:56   #26
201704240951
Konto usunięte

Dot.: Małe metamorfozum

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=146684
Stary 2006-09-25, 14:59   #27
Anecka
Zakorzenienie

Juz chciałam pisać w tym wątku Przepraszam, myslalam ze tak jak inna forumowiczka mozna zalozyc nowy watek z samą przemianą.

Przynajmniej troszkę pracy technicznej macie dziewczęta :P

Przepraszam raz jeszcze.
Stary 2006-09-25, 15:05   #28
201704240951
Konto usunięte

Ale przyznam że jest o wiele lepiej Tylko szkoda że nie zrobiłaś grzywki na bok
Stary 2006-09-25, 15:07   #29
lipiec7
Raczkowanie

Przypominasz mi z grzywka rzecz jasna Bellucii ,pieknie
lipiec7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 17:04   #30
Anecka
Zakorzenienie

Dzieki w sumie fryzjerka mi powiedziala ze grzywka na bok mi nic nie da.. a mam zaufana fryzjerke, wiec zaufałam jej

Listonosz mi dzis powiedziałze wygladam jak Cher :P ale fotka nie oddaje uroku, kurcze chyba popadne w samouwielbienie

Dam fote jak jeszcze kolor naloze na wlosy
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości