Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZBIORCZY - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-14, 19:46   #481
mosiaq
Rozeznanie

Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez Czarna_Złośnica Pokaż wiadomość
no ale ty idziesz do niej po prostu na henne czy sie umówiłas , że ci pokaże co i jak?
teraz jednak tylko na henne natomiast po powrocie z urlopu pokaze mi wszystko co i jak jak zabezpieczac skore(wiem ze wazelinaxD) itp itd.. chcoiaz nie wiem czy jest sens .. mozna samej sprobowac pozniej

mosiaq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 23:47   #482
mk547
Przyczajenie

fioletowe brwi po hennie

Dziewczyny nie wiem czemu henna farbuje mi skórę na fioletowo! Niezależnie od firm, kolorów itp... staram się nie nakładać henny na skórę, ale zawsze coś się zabarwi... co mam robić... pomóżcie!
mk547 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 11:57   #483
ellish
Zakorzenienie

Dot.: fioletowe brwi po hennie

a nie używasz czasami normalnej wody zamiast utlenionej? Moja koleżanka miała podobnie, właśnie z normalna wodą.
ellish jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:02   #484
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie

a może używasz czarnej, proszkowej?

Czarna_Złośnica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 00:54   #485
mk547
Przyczajenie

Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

tak używałam wody utlenionej i czarnej w proszku... mi zabarwia skórę na fioletowo, ale mojej siostrze barwi normalnie na ładny czarny.

Jaką hennę polecacie, żeby nie było efektu fioletu i długo się trzymała??
mk547 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 04:14   #486
cotka
Zadomowienie

rozjasnilam wlosy ze srednio ciemnego brazu do jasnego i chcialabym tez rozjasnic brwi, ale nie wiem czy powinnam kupic henne blond i potem nakladac jasny braz czy moge kupic tylko jasny braz i uzyc oksydantu 6% ?
Stary 2010-12-28, 13:47   #487
michigen
Raczkowanie

Smile Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez mk547 Pokaż wiadomość
tak używałam wody utlenionej i czarnej w proszku... mi zabarwia skórę na fioletowo, ale mojej siostrze barwi normalnie na ładny czarny.

Jaką hennę polecacie, żeby nie było efektu fioletu i długo się trzymała??

ja również używałem czarnej proszkowej henny i super była mam czarniutkie brwi i lsniace są jestem zadowolony
michigen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 22:30   #488
Deborah100
Zakorzenienie

Czy możecie polecić dobrą hennę do brwi? Jest spory wybór i nie wiem na którą się zdecydować.
Znalazłam z delia, venity i coś takiego:
http://allegro.pl/refectocil-henna-do-brwi-i-rzes-wszystkie-kolory-i1425594276.html
Chciałabym też dowiedzieć się o jakieś żele do brwi? Byłam ostatnio u kosmetyczki nałożyła mi coś takiego po czym miałam sztywne i lekko błyszczące brwi. Oczywiście zapomniałam zapytać się co to za specyfik
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 14:11   #489
2patix2
Przyczajenie

Jeśli szukacie kosmetyczki która naprawdę świetnie reguluje brwi i robi hennę to chętnie polecę panią Jolę z Łodzi (salonik w centrum Łodzi przy pl.Wolności). Chodzę do niej od kilku lat nigdy nie wyszłam nie zadowolona.Gdyby ktoś chciał chętnie podam numer.
2patix2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 14:37   #490
EttaJO
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Henny nigdy nie miałam,ale mam okazję na co dzień oglądać efekty domowych "prób i błędów" Moim zdaniem jak już to tylko w odpowiednim salonie kosmetycznym. w końcu efekt musi być naturalny. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem "miss naturalności"( mam przedłużone i zagęszczone rzęsy),ale wydaje mi się,ze efekt końcowi musi być efektowny i naturalny zarazem
EttaJO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:01   #491
michigen
Raczkowanie

ja tez używałem wody utlenionej i henny w proszku i nie narzekam jest super
michigen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 10:34   #492
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)

Cytat:
Napisane przez mk547 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czemu henna farbuje mi skórę na fioletowo! Niezależnie od firm, kolorów itp... staram się nie nakładać henny na skórę, ale zawsze coś się zabarwi... co mam robić... pomóżcie!
Polecam też korektor do brwi Delia Glamour Fashion, kosztuje 8 zł. Sama używam. Na wizaz kwc można poczytać opinie
agniesiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 11:36   #493
deser czekoladowy
Wtajemniczenie

A gdzie można kupić ten korektor?
Stary 2011-02-17, 11:55   #494
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić ten korektor?
Musisz szukać w małych drogeriach, bo w Rossmanach go nie widziałam. Podobno są w Hali Mirowskiej, ale tego nie sprawdzałam, słyszałam od którejś z wizażanek. Ja dostałam swój w prezencie, więc nie wiem.

Edit:

Jestem teraz u rodziców poza Warszawą i za ten korektor dałam w hurtowni kosmetycznej przed chwilą 9,80 zł, czyli podrożał.

Edytowane przez agniesiaa
Czas edycji: 2011-02-17 o 12:43
agniesiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 20:08   #495
lilo01
Przyczajenie

A co zrobić, żeby przy robieniu henny na rzęsy nie zabarwiła się skóra pod oczami? Próbowałam już z grubą warstwą kremu nivea, ale nie pomogło i pod oczami miałam "pandę". Wprawdzie udało mi się ją zedrzeć, ale przecież musi być jakiś sposób, żeby się skóra nie barwiła...
Macie jakieś metody?
lilo01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 16:14   #496
_cherry_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić dobrą hennę do brwi? Jest spory wybór i nie wiem na którą się zdecydować.
Znalazłam z delia, venity i coś takiego:
http://allegro.pl/refectocil-henna-do-brwi-i-rzes-wszystkie-kolory-i1425594276.html
Chciałabym też dowiedzieć się o jakieś żele do brwi? Byłam ostatnio u kosmetyczki nałożyła mi coś takiego po czym miałam sztywne i lekko błyszczące brwi. Oczywiście zapomniałam zapytać się co to za specyfik
Jeśli chodzi o te "żele do brwi" to w oriflame można taki nabyć, ja u,zywam od dłuuuuższego czasu i bardzo polecam odżywkę do rzęs i brwi constanse carola, o taką: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,91...ra-wersja.html
Jakiś szczególnych walorów pielęgnujących nie zauważyłam, ale jako żel do usztywnienia brwi spisuje się rewelacyjnie.

Dziewczyny w wątku polecały kilka razy reflectocil, wystarczy przejżeć wcześniejsze posty.
_cherry_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 18:20   #497
Ann1988
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lilo01 Pokaż wiadomość
A co zrobić, żeby przy robieniu henny na rzęsy nie zabarwiła się skóra pod oczami? Próbowałam już z grubą warstwą kremu nivea, ale nie pomogło i pod oczami miałam "pandę". Wprawdzie udało mi się ją zedrzeć, ale przecież musi być jakiś sposób, żeby się skóra nie barwiła...
Macie jakieś metody?
Po prostu przyklej pod rzęsami na dolnej powiece papierowy plaster. Tylko delikatnie
Stary 2011-05-17, 20:37   #498
Solciuchna
Zakorzenienie

Dziewczyny, a czy da radę zrobić sobie kreskę na górnej powiece henną? Ile by taki "makijaż" wytrzymał?
Stary 2011-05-17, 22:42   #499
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy da radę zrobić sobie kreskę na górnej powiece henną? Ile by taki "makijaż" wytrzymał?
byłam niedawno na hennie rzęs u kosmetyczki (opis w moim blogu w podpisie) i pytałam ją dokładnie o to. powiedziała, że czasem klientki o to proszą i ona wtedy po prostu malując rzęsy, maluje też nad rzęsami i nie smaruje wcześniej niczym. natomiast według niej to się utrzymuje dwa, góra trzy dni.

mój Pamiętnik Klientki Salonów Piękności:
http://salonypieknosci.blogspot.com/

Oraz coś o ogrodnictwie...
ogrodniczaobsesja.pl
Avariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 00:53   #500
Solciuchna
Zakorzenienie

Dzięki Avariel za odpowiedź Tak myślałam, że za długo to nie wytrzymuje. Ale pewnie nie rozmazuje się jak zwykła kredka czy eyeliner (a próbowałam już naprawdę wiele kredek i każda złazi...)
Stary 2011-07-03, 11:16   #501
mag1975
Przyczajenie

Witam,
Od lat robiłam hennę u kosmetyczki, jednak zawsze po powrocie do domu widziałam "braki" zazwyczaj jedna krótsza, innym razem jedna wyższa.
Nie było mowy o oszczędności bowiem chodziłam do różnych znanych i mniej znanych kosmetyczek. Jednak w tych speawach jestem z natury "zbyt" dokładna i niestety rzucają mi się w oczy najmniejsze niedociągnięcia;
Zaczęłam więc od 5 m-cy robić sobie hennę sama. Kupiłam czarną na brwi firmy Delia( taką akurat dostałam i taką poleciła mi znajoma).
Do tej pory było KO ale niestety ostatnio zauważyłam ( 2 -krotie) iż po zmyciu na skórze (zawsze troszkę Farbuję, potem kanty wycieram aby były nie widoczne ) widzę odcień nie czarny tylko jakby bordo - brąz. Henne mam ciągle tą samą ( czarną ( raz zrobiła mi "na siłę" kosmetyczka czarno-brązową co na świeżo wyglądało OK ale po 1 tygodniu jak zaczęła blaknąć to zmieniała barwę na rudy);
Czy może być to kwestia wody że zrobiła się słabsza, schodzi jej b.mało więc mam ciągle tę samą.

Proszę o radę i wnioski
Dziękuję Magda
mag1975 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 16:33   #502
blueberry88
Zakorzenienie

Cześć
Pierwszy raz chciałabym wyregulować brwi i zrobić hennę - u kosmetyczki. Zależy mi, żeby dobrze wyglądać 6 sierpnia na ślubie. Mam pewne obawy, więc zastanawiam się, czy zrobić to 15 lipca - jak będę u kosmetyczki - żebym już wiedziała, że wszystko wygląda ok - i może jeśli nie byłoby ok, to mieć czas na szukanie ratunku. Potem poprawiłabym to 1 sierpnia przy drugiej wizycie u kosmetyczki? Myślicie, że to ma sens?
blueberry88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:56   #503
Villanella
Przyczajenie

Czy któraś z Was mieszała czarną i brązową henne dwóch różnych firm (Refectocil i Delia) ?
Villanella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 23:02   #504
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

Cytat:
Dzięki Avariel za odpowiedź Tak myślałam, że za długo to nie wytrzymuje. Ale pewnie nie rozmazuje się jak zwykła kredka czy eyeliner (a próbowałam już naprawdę wiele kredek i każda złazi...)
polecam Ci eyelinery we flamastrze - ja mam Bourojois akurat i dość dobrze się trzyma gorzej z malowaniem, bo dość cienka końcówka ale jak namaluję rano, tak mam wieczorem. IsaDora ma chyba taki grubszy pisak, następnym razem zapoluję na nią
sorry za mały offtop.

mój Pamiętnik Klientki Salonów Piękności:
http://salonypieknosci.blogspot.com/

Oraz coś o ogrodnictwie...
ogrodniczaobsesja.pl
Avariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:08   #505
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Avariel Pokaż wiadomość
polecam Ci eyelinery we flamastrze - ja mam Bourojois akurat i dość dobrze się trzyma gorzej z malowaniem, bo dość cienka końcówka ale jak namaluję rano, tak mam wieczorem. IsaDora ma chyba taki grubszy pisak, następnym razem zapoluję na nią
sorry za mały offtop.
Ja tam mam zwykłe eyelinery, sporo przetestowałam. Ale mam takie oczy, że po prostu wszystko mi z nich spłynie, nie ma rady Dlatego pomyślałam o hennie
Stary 2011-07-19, 11:56   #506
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Ja tam mam zwykłe eyelinery, sporo przetestowałam. Ale mam takie oczy, że po prostu wszystko mi z nich spłynie, nie ma rady Dlatego pomyślałam o hennie

ze mnie tez spływa wszystko ale eyeliner z miss sporty jest super

ps. roiłm dzis 1 raz henne i to sama w domu, jestem bradzo zadowolona z efektu

jestem blondynką i uzyłam brazowej henny na 5 minut

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 12:15   #507
Bawitching
Zadomowienie

Witam!
po raz pierwszy zrobialm sobie brwi u kosmetyczki (henna i regulacja) jakies trzy tygodnie temu Nigdy nie podobal mi sie ksztalt moich brwi, wiec chetnie sie tam udalam. Zaraz po wykonaniu zabiegu bylam w lekkim szoku, brwi byly intensywnie czarne i nie pasowaly do mojej twarzy. Przyszlam do domu i zastanawialam sie gdzie ja wyjde z taka twarza, myslalam o zakupie jakiegos produktu do zmywania henny. dopiero dwa dni pozniej zaczelo to wszystko ladnie wygladac. dlatego jestem troche zawiedzona, ze mnie nikt w salonie nie poinformowal, o tym ze zamierzony efekt widac dopiero po kilku dniach. Przestroga dla mnie i dla innych, ze nie powinno sie robic brwi w dniu waznej imprezy

Teraz po tych trzech tygodniach juz sie to troche zmylo, wiec pewnie znowu sie wybiore, do tej samej pani. Za zabieg zaplacilam 30 zł
Bawitching jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 12:21   #508
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Bawitching Pokaż wiadomość
Witam!
po raz pierwszy zrobialm sobie brwi u kosmetyczki (henna i regulacja) jakies trzy tygodnie temu Nigdy nie podobal mi sie ksztalt moich brwi, wiec chetnie sie tam udalam. Zaraz po wykonaniu zabiegu bylam w lekkim szoku, brwi byly intensywnie czarne i nie pasowaly do mojej twarzy. Przyszlam do domu i zastanawialam sie gdzie ja wyjde z taka twarza, myslalam o zakupie jakiegos produktu do zmywania henny. dopiero dwa dni pozniej zaczelo to wszystko ladnie wygladac. dlatego jestem troche zawiedzona, ze mnie nikt w salonie nie poinformowal, o tym ze zamierzony efekt widac dopiero po kilku dniach. Przestroga dla mnie i dla innych, ze nie powinno sie robic brwi w dniu waznej imprezy

Teraz po tych trzech tygodniach juz sie to troche zmylo, wiec pewnie znowu sie wybiore, do tej samej pani. Za zabieg zaplacilam 30 zł
moze kosmetyczna powinn ci krócej trzymac hennę?

albo wlasnie zrobić brazową

a ja za moją henne dałam 2 zł, i jeszcze na pare zabiegów mi tej henny pewnie zostało, więc opłaca sie robić w domu

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 12:32   #509
screamowsky
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tequillaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy wiecie o tym,ale regularne nakladanie henny oslabia rzesy, a caly zabieg tylko pozornie przycienia wloski,a wrecz rozjasnia (woda utleniona wyplukuje barwnik,na tej samej zasadzie co utlenianie wlosow na glowie). Wiec jesli ktos ma ciemne brwi i rzesy..nie warto,bo to zamkniete kolo
screamowsky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:07   #510
MeryJane
Zadomowienie

Ratunku - nie znalazłam nic sensownego w tym temacie
Wczoraj spaliłam sobie górne rzęsy - banalnie i debilnie...
I tak mam marne ale teraz zostały mi kikutki
Macie pomysł co zrobić - oprócz zgolenia brwi, które już samo przyszło mi do głowy....
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ

MeryJane jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hena brwii

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości