Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZBIORCZY - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-22, 19:51   #241
Aangelek
Rozeznanie

Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

no wlasnie....kiedys chodzilam caly czas do jednego gabinetu i bylam naprawde zadowolona.ale niestety zlikwidowano goi teraz nie bardzo wiem gdzie isc.kosmetyczka proponowala wlasnie henne brazowa badz grafitowa.ach chyba sie skusze.musze sie w koncu przekonac.
Aangelek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 21:11   #242
Kachulec
Zakorzenienie

Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Ja bym chciała miec jasniejsze brwi Jestem z natury blondynka ale od dziecka miałam dość ciemną oprawę oczu... Sa na to jakieś sposoby?

Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa

Kachulec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 08:37   #243
Sathi
Zakorzenienie

Kachulec jedyny sposób to rozjaśnić wodą utlenioną, ale nie za często bo się będą włoski kruszyć i będą słabe.

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 11:17   #244
dziuniaaa
Zakorzenienie

Co Z Tą Henną???

Pierwszy raz robiłam henne u kosmetyczki i mi się zmyła po apru dniach, po tygodniu powtarzałam sama i znowu mi się zmyła. Co jest nie tak? Dlaczego ona mi się "nie trzyma"???

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 11:57   #245
rzastin
Zakorzenienie

Dot.: Co Z Tą Henną???

Łączę wątki.

rzastin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 17:28   #246
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Pierwszy raz robiłam henne u kosmetyczki i mi się zmyła po apru dniach, po tygodniu powtarzałam sama i znowu mi się zmyła. Co jest nie tak? Dlaczego ona mi się "nie trzyma"???
moze nie dokładnie zrobiony demakijaz, taka struktura włosa, nie profesionalna henna, ale i tak niektórym czasami tydz półtora wytrzymuje, moze wyproboj hennę która jest przebojem na wizazu , sprawdz w kwc
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 13:39   #247
pink69
Zakorzenienie

Witajcie,podbiję wątek.Kupiłam dzisiaj hennę w żelu.Są tam 3 zaszetki-woda utleniona+henna+zagęszcza cz.Robiłam tylko raz w życiu hennę i to u kosmetyczki.Teraz chcę spróbować sama.W związku z tym mam pytanie-czym ją nałożyć? Przejrzałam wątek i z góry przepraszam,jeśli nie zauwazyłam.Widziałam tylko,że na rzęsy szczoteczką od tuszu a brwi ?

pink69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 13:41   #248
moee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Witajcie,podbiję wątek.Kupiłam dzisiaj hennę w żelu.Są tam 3 zaszetki-woda utleniona+henna+zagęszcza cz.Robiłam tylko raz w życiu hennę i to u kosmetyczki.Teraz chcę spróbować sama.W związku z tym mam pytanie-czym ją nałożyć? Przejrzałam wątek i z góry przepraszam,jeśli nie zauwazyłam.Widziałam tylko,że na rzęsy szczoteczką od tuszu a brwi ?
Pink ja nakladam na brwi patyczkami do uszu
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 13:45   #249
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Pink ja nakladam na brwi patyczkami do uszu
W takim razie spróbuję

pink69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 17:40   #250
Kamikitten
Zadomowienie

Mam rude włosy, farbowane. Moje brwi są koloru jasny brąz, taki troche mysi jest ten kolor i z jaśniejszymi rudymi włosami wydają sie dość ciemne i czasami odnosze wrażenie, że nie pasują... Zbytnio mi to nie przeszkadza ale chciałabym spróbować zafarbować sobie brwi na kolor rudy i tu pojawia się pytanie:

Czy istnieje henna do brwi w kolorze rudym?
Stary 2007-04-23, 12:15   #251
xyoko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
moze nie dokładnie zrobiony demakijaz, taka struktura włosa, nie profesionalna henna, ale i tak niektórym czasami tydz półtora wytrzymuje, moze wyproboj hennę która jest przebojem na wizazu , sprawdz w kwc

A czy są jakieś sposoby, aby henna na brwiach trzymała się dłużej? Ja robię mniej więcej co 2tygodnie, a powinnam nawet częściej, żeby utrzymać efekt, o jaki mi chodzi..
xyoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 17:28   #252
Emilia1
Zakorzenienie

to zalezy od wloskow. generalnie trzyma sie 2 tygodnie , inym 3 innym mniej niz 2 .
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 11:15   #253
xyoko
Zakorzenienie

Cytat:
to zalezy od wloskow. generalnie trzyma sie 2 tygodnie , inym 3 innym mniej niz 2 .
Dziękuję za odpowiedź
xyoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 14:24   #254
agnique
Rozeznanie

Witam
Chciałam się dowiedzieć czy któraś w wizazanek używała tej henny. Mama mi ja dziś kupiła babka w kosmetycznym jej ją poleciła. Zastanawiam się czy miesza się ją w jednakowych proporcjach i czy muszę odrazu zużyć całe opakowanie A,B,C?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 085.jpg (14,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 086.jpg (13,2 KB, 59 załadowań)
agnique jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 17:52   #255
mandelka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agnique Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam się dowiedzieć czy któraś w wizazanek używała tej henny. Mama mi ja dziś kupiła babka w kosmetycznym jej ją poleciła. Zastanawiam się czy miesza się ją w jednakowych proporcjach i czy muszę odrazu zużyć całe opakowanie A,B,C?
Ja używałam i musze powiedzieć że jest 100razy lepsza niż ta z Delii Delia grafitowa na skórze zostawia mi fioletowo rózowy ślad ==> koszmar używam ją w ostatecznosci...
Po tej hennie (szkoda że mają tylko 2 kolory do wyboru ) włoski wydają sie być w lepszej kondycji (no ale moze tylko moje tak reagują)
Co do proporcji to ja mieszałam całe 2 saszetki A i B, nie dlatego ze tyle akurat potrzeba ale bałam sie że po otwarciu stracą swoje własciwosci :/
saszetka C z proszkiem to chyba wg uznania, do otrzymania odpowiedniej konsystencji (mnie sie niestety robiły grudki po dosypywaniu, trzeba chyba dobrze wymieszac)
Może ktoś sie jeszcze wypowie bo sama jestem ciekawa
Stary 2007-04-30, 17:58   #256
agnique
Rozeznanie

dziękuję ślicznie mandelka jutro ją wypróbuję i się wypowiem wtedy na jej temat
Stary 2007-05-02, 22:46   #257
agnique
Rozeznanie

Zrobiłam henne i tak: trzeba ją bardzo dokładnie wymieszać po dodaniu saszetki C inaczej pozostanie pełno grudek - tym opakowaniem zrobiłam sobie i mamie brwi i rzęsy i jeszcze dużo zostało, łatwo się zmywa ze skóry
Stary 2007-05-03, 11:07   #258
mandelka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agnique Pokaż wiadomość
Zrobiłam henne i tak: trzeba ją bardzo dokładnie wymieszać po dodaniu saszetki C inaczej pozostanie pełno grudek - tym opakowaniem zrobiłam sobie i mamie brwi i rzęsy i jeszcze dużo zostało, łatwo się zmywa ze skóry
dramatu nie ma widze wiec jednak nie jest taka najgorsza ta henna agnique miałaś kolor czarny czy brązowy? zastanawiam sie jak wychodzi brąz
Stary 2007-05-03, 11:31   #259
agnique
Rozeznanie

czarny miałam i wyszedł taki intesywny odcień na brwiach i rzęsach, także jestem zadowolona
Stary 2007-05-05, 09:55   #260
__Malibu27
Przyczajenie

Kolezanki ja uzywam tylko henny Reflektoil (chyba tak sie pisze bo nie mam jej w domu) sa dwa rodaje brazu wiec blondynki moga cos dla siebie wybrac. poza tym maja tez jany grafit, ktorego nigdzie indziej sie nie zanajdzie Henna jest konsystencji zelowej. Przed wycisnieciem do sloiczka i wymieszaniem nalezy obczajic brwi klentki czy swoje zeby za duzo materialy nie tracic My w gabinecie nakładamy ja patyczkiem ktory jest zalaczony do henny, patyczkiem do skórek (oczywiscie nie robimy nim manicuru ) lub mozna takim pedzelkiem http://www.pedzle.com.pl/products.php?pcid=2&page=2
Pedzelek dobrze sie sprawdza w przypadku kobiet ktore nie maja brwi (z roznych przyczyn) i tzreba im je namalowac tylko ze do tego uzywamy henny proszkowej bo jest mocniejsza. Jest do tego stopnia mocna ze male niedociagniecie i wszystko zostaje na skorze, jednak my mamy maly cudny sloiczek (oczywiscie klient nie wie co w nim jest bo go nie pokazujemy) a w nim popiół z papierosa i w przypadku henny proszkowej jest on nieodloczny!!!! Nabiermy taki popiół na patyczek kosmetyczny i czyscimy to czego woda nie zmyla. Ale podkreslam ze robimy to tylko w przypadku henny proszkowej jesli sie cos rozmaze przy zmywaniu.
Henne na brwiach zmywamy woda z mydlem a na rzesach sama woda i zadne plyny firmowe nie sa potzrebne. Pozdrawiam.
__Malibu27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 17:29   #261
Laity
Wtajemniczenie

Question Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
więc jako kosmetyczka powiem tak : z 1 strony "uczernia" ale z 2 zawartość wody doprowadza do odbarwiania sie naturalnego koloru rzęs.
Odkopuję wątek bo mam pytanko: czy każde, nawet jednorazowe nałożenie henny na rzęsy (u kosmetyczki), powoduje rozjaśnienie włosków? Jeśli tak, to w jakim stopniu?

Chciałabym po raz drugi zrobić sobie hennę na rzęsach (pierwszy raz robiłam rok temu, też na wakacje), ale boję się, że po jej zejściu, włoski będą jaśniejsze od obecnych...

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:06   #262
jolla11
Rozeznanie

Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Laity jak tak rzadko robisz hennę, to na pewno Ci ona nie zaszkodzi. Robie sobie hennę dośc często i gdyby była aż tak szkodliwa nie miałabym już rzęs ani brwi, tfu tfu (odpukać!)
moze lektura tego wątku rozwieje Twoje wątpliwości
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=rude+wlosy
jolla11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:12   #263
jolla11
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
chociażjest tam więcej na temat henny brwi niż rzęs
pozdrawiam
jolla11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 21:34   #264
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
Laity jak tak rzadko robisz hennę, to na pewno Ci ona nie zaszkodzi. Robie sobie hennę dośc często i gdyby była aż tak szkodliwa nie miałabym już rzęs ani brwi, tfu tfu (odpukać!)
Dzięki za odpowiedź

Chcę wreszcie odpocząć od tuszu do rzęs, więc bez obaw wybiorę się do kosmetyczki

Stary 2007-06-28, 11:04   #265
abaco
Raczkowanie

Jesli włosy są słabe, ale tak naprawde słabe to odradzam henne, moze ona rzeczywiscie odbarwiac naturalny kolor włosa, bo pamietajmy, ze henne miesza sie z woda ulteniona, ktora ma wlasciwosci odbarwiajace a przy czestym stotosaniu moze skruszyc włos, wszystko zalezy od jego struktury.
abaco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 14:49   #266
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez abaco Pokaż wiadomość
Jesli włosy są słabe, ale tak naprawde słabe to odradzam henne, moze ona rzeczywiscie odbarwiac naturalny kolor włosa, bo pamietajmy, ze henne miesza sie z woda ulteniona, ktora ma wlasciwosci odbarwiajace a przy czestym stotosaniu moze skruszyc włos, wszystko zalezy od jego struktury.
Kurcze, i tu mam problem... Wydaje mi się, że moje rzęsy do najsłabszych nie należą... ale głowy sobie uciąć nie dam W każdym razie przekonuje mnie fakt, że to dopiero druga henna po rocznej przerwie, więc nic złego stać się nie powinno...

Stary 2007-06-28, 18:46   #267
HelenaTrojańska
Rozeznanie

Przepraszam...może takie pytanie już padło, ale ile może kosztować taki zabieg w salonie?? tak orientacyjnie...

Z góry dziekuję!!
HelenaTrojańska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:00   #268
Moobi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Przepraszam...może takie pytanie już padło, ale ile może kosztować taki zabieg w salonie?? tak orientacyjnie...

Z góry dziekuję!!
u mnie 8 zł
ja robie sama mojej mamie od 2 lat,jest bardzo zadowolona i nic nigdy się nie stało
Moobi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:11   #269
HelenaTrojańska
Rozeznanie

8 złociszy

Matko z córka!! Jutro lecę na hennę.
Odkad zaczełam leczenie dermatologiczne przestałam się malować... Początkowo odstawiłam pudry... Później cienie... Gdyby nie to że moje rzesy sa tylko u nasady są ciemne(końce mam wrecz białe) to nie używałabym nawet tuszu! No ale skoro ta henna taka taniutka to jutro lece Z całego arsenału moich kosmetyków(a sporo tego było) zostaną mi tylko błyszczyki.. I wiecie co?? Czuje się z tym wyśmienicie!!

HelenaTrojańska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:19   #270
Moobi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
8 złociszy

Matko z córka!! Jutro lecę na hennę.
Odkad zaczełam leczenie dermatologiczne przestałam się malować... Początkowo odstawiłam pudry... Później cienie... Gdyby nie to że moje rzesy sa tylko u nasady są ciemne(końce mam wrecz białe) to nie używałabym nawet tuszu! No ale skoro ta henna taka taniutka to jutro lece Z całego arsenału moich kosmetyków(a sporo tego było) zostaną mi tylko błyszczyki.. I wiecie co?? Czuje się z tym wyśmienicie!!

hm,dla mnie 8 zł to jest baardzo duzo-Tym bardziej ze zrobienie henny jest tak dziecinnie proste jak 'zapazenie herbaty'.,i że ze samemu mozna zrobić to za 2 zł[koszty henny]
Moobi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hena brwii

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości