depilacja a pekniete naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-22, 15:19   #1
lalinkaaa
Raczkowanie

depilacja a pekniete naczynka

hej dziewczyny, prosze o pomoc, bo mam problem z depilacja nog.czesc watkow na ten temat przegladnelam,bylo sporo pochlebstw o laserach czy o wacie cukrowej, lecz ja dalej nie znalazlam metody dla siebie.zawsze golilam nogi, lecz moje wlosy sa ciemne, mocne i geste, wiec juz po paru godzinach po goleniu zaczynaja odrastac i nogi sa nieprzyjemne w dotyku.myslalam o wosku badz depilatorze, tylko ja jednoczesnie mam skore z tendencja do pekania naczynek krwionosnych i slyszalam ze wtedy od wosku czy depilatora moga bardziej popekac.ile w tym prawdy? jaka metoda depilacji polecacie w moi przypadku? na laser mnie nie stac niestety
lalinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:20   #2
MARTA301215
Raczkowanie

GG do MARTA301215
Dot.: depilacja a pekniete naczynka

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, prosze o pomoc, bo mam problem z depilacja nog.czesc watkow na ten temat przegladnelam,bylo sporo pochlebstw o laserach czy o wacie cukrowej, lecz ja dalej nie znalazlam metody dla siebie.zawsze golilam nogi, lecz moje wlosy sa ciemne, mocne i geste, wiec juz po paru godzinach po goleniu zaczynaja odrastac i nogi sa nieprzyjemne w dotyku.myslalam o wosku badz depilatorze, tylko ja jednoczesnie mam skore z tendencja do pekania naczynek krwionosnych i slyszalam ze wtedy od wosku czy depilatora moga bardziej popekac.ile w tym prawdy? jaka metoda depilacji polecacie w moi przypadku? na laser mnie nie stac niestety

Ja mam podobną sutuację co ty!!! To prawda,że jeśli występują teleangiektazję tj popękane naczynka depilacja,woskiem, czy depilatorem jest zabroniona. Sama mam popękane naczynka na nogach, i na nieszczęście zrobiłam raz woskowanie nóg i ... na tym razie się skończyło!!! Może podziałały by na ciebie kremy do depilacji, np veet ale na mnie niestety nie działają . Chyba pozostała nam depilacja maszynką do golenia
MARTA301215 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:32   #3
MARTA301215
Raczkowanie

GG do MARTA301215

może jeszcze pomogła by elektroliza Ale to też wiąże się z ceną , Poza tym jest to baaardzo bolesny i pracochłonny zabieg, też wyprobowałam go no i w gruncie rzeczy to raczej odradzam
MARTA301215 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:58   #4
Emilia1
Zakorzenienie

na poczatku jest wątek rzastin o depilacji, jak pisze Marta niestety depilarot , czy wosk odpada. jesli ma się taka skłonnośc to niestety nawet po zamknieciu naczynek u specjalisty nie mozna depilować w taki sposob, bo zamyka sie naczynka istniejsące , zas nie zapoboega to tworzeniu sie nowych. polecam wit C od wewnatrz i wzmocnienie również skóry tą witamina i wyszukiwarke , bo takie tem były
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 00:36   #5
Lilinka Maja
Przyczajenie

Dziewczyny, sama mam problemy z moimi nogami, tzn. bardzo mi puchną i pękają naczynka. W związku z tymi problemami byłam ostatnio u chirurga. Spytałam się go, czy depilacja laserowa lub depilatorem może wzmożyć pękanie naczynek, a on zaprzeczył. Przyznam, że zdziwiła mnie trochę jego odpowiedź, choć nie ukrywam, że właśnie taką chciałam usłyszeć. Na logikę to taka "agresywna" depilacja obciąża naczynka. Zastanawiam się nad zakupem depilatora przez elektrolizę i boję się, że pogorszę taką depilacją stan moich nóg. Szukam w internecie dokładnych informacji na temat takiej depilacji oraz jej skutków ubocznych, ale nie łatwo je znaleźć ...
Lilinka Maja jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości