Dax Cosmetics!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-23, 08:47   #1
Moniak19
Raczkowanie

Dax Cosmetics!!

Drogie panie a co myslicie o tym kremie oraz jego składzie. Czy nie bedzie on powodował wzmożonej produkci sebum??Może macie jakieś sprawdzone kremy na naczynka (mam namysli te na dzień).Pozdrawiam.

Dax Cosmetics, Perfecta Cera Naczynkowa krem obkurczający naczynia krwionośne (do cery tłustej i mieszanej).

Skład: Aqua, Paraffin Oil, Soya Lecithin, D-Panthenol, Trlaureth-4-Phosphate, Sorbitol, Glycerin, propylene Glycol, Citric Acid, Hamamelis Virginiana, Aesculus Hippocastanum, Rutin, Magnesium L-Ascorbyl pcl, Vitis Vinifera, C14-22 Alcohol, C12-20 Alkyl Glucoside, Octyl Methoxycinnamate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, Butylene Glycol, Nymphaea Alba, Caprylol Glycine, Sarcosine, Cinnamomum Zeylanicum, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Acrylates/ C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Xantan Gum, Disodium EDTA, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropanone-1,3-Diol, Parfum

Ty...to tylko cały mój Świat.
Moniak19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 09:34   #2
L_V
Zakorzenienie

Dot.: Dax Cosmetics!!

Cytat:
Napisane przez Moniak19 Pokaż wiadomość
Drogie panie a co myslicie o tym kremie oraz jego składzie. Czy nie bedzie on powodował wzmożonej produkci sebum??Może macie jakieś sprawdzone kremy na naczynka (mam namysli te na dzień).Pozdrawiam.

Dax Cosmetics, Perfecta Cera Naczynkowa krem obkurczający naczynia krwionośne (do cery tłustej i mieszanej).

Skład: Aqua, Paraffin Oil, Soya Lecithin, D-Panthenol, Trlaureth-4-Phosphate, Sorbitol, Glycerin, propylene Glycol, Citric Acid, Hamamelis Virginiana, Aesculus Hippocastanum, Rutin, Magnesium L-Ascorbyl pcl, Vitis Vinifera, C14-22 Alcohol, C12-20 Alkyl Glucoside, Octyl Methoxycinnamate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, Butylene Glycol, Nymphaea Alba, Caprylol Glycine, Sarcosine, Cinnamomum Zeylanicum, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Acrylates/ C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Xantan Gum, Disodium EDTA, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropanone-1,3-Diol, Parfum

Krem jest w porządku. Nie wiem jak u Ciebie Moniak skłonnosci do zpaychania, bo kremik ten zawiera tochę potencjalnych zapychaczy, jednak kremy na naczynka musza być takie "kojące" i "uspokajające".

Co do innych kremów - dziewczyny z problemami naczynkwymi chwalą sobie Antirougeur i Diroseal od Avene oraz kosmetyki z BHA.
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 09:43   #3
Moniak19
Raczkowanie

Jeśli chodzi o zapychanie...to ten kremik mnie nie zapycha..podobnie jak phsysiogel, jak narazie to wywolal umnie zaskorniki krem z filtrami Iwostin (40)...kurcze troche mnie to zalamalo..mialam okropnie zatkane pory, moja skora czasami sama sie zapycha mam ku temu tendencje ale ten filtr pogorszyl jej stan . Chcialabym stosowac filtry poniewaz chce zadbac o skore no i przymieżam sie do Dirosealu a do tej kuraci tylko filtry.I co tu zrobic.Pozdrawiam.

Ty...to tylko cały mój Świat.
Moniak19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 13:24   #4
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

wszystko o cerze naczynkowej:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=139727

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości