Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-10-13, 08:04   #121
Antarees
Raczkowanie

Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

No ja mam skret dosc mocny, o ile sa wycieniowane
Antarees jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 20:03   #122
Jaaaa01
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić mi jakiegoś fryzjera, który naprawdę umie obcinać kręcone włosy? Do tej pory chodziłam zawsze do fryzjerki w moim rodzinnym mieście i w sumie nie mam na co zbytnio narzekać poza tym, że zawsze muszę się natłumaczyć co chcę, a i tak nie do końca wychodzi tak, jak być miało. Fryzjerką jest dobrą i na brak klientek nie narzeka - zresztą moja mama i siostra od lat tylko do niej chodzą, no ale one mają proste włosy, a ja loki... Choć muszę przyznać, że teraz wyszłam bardzo zadowolona - byłam u niej kilka dni temu. No ale generalnie na co dzień siedzę w Krakowie i fajnie by było, gdybym tu znalazła jakiegoś dobrego fryzjera, który jeszcze sam by dobrze wiedział, co dla mnie jest dobre. Także pytam na przyszłość, bo w najbliższym czasie raczej się i tak nie wybiorę. No ale może i inne pokręcone Krakowianki skorzystają z dobrych rad.
Ja wiem kogo mogę NIE polecić.
Stanowczo nie polecam Monari na Lipińskiego 9a. Tak mocno zachwalany salon, odwiedziłam niedawno i tak złego salonu fryzjerskiego, to dawno nie widziałam. Jestem blondynką z ciemnymi odrostami. Prosiłam Panią żeby zrobiła wszystko, abym nie miała rudych odrostów. Oczywiście miałam rude odrosty. Pani mi je poprawiała, natomiast efekt rudości nadal pozostał. Widać brak wprawy w robieniu balejażu. Byłam w wielu krakowskich salonach i naprawdę nigdzie nie spotkałam się z tak dużą niewiedzą i niekompetencją. Sama nie będąc fryzjerem mam chyba większe pojęcie o farbowaniu.
Odradzam.
Jaaaa01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 09:06   #123
my29butterfly
Przyczajenie

Jeśli chcesz kogoś, kto dobrze Ci doradzi, warto pójść do salonu, gdzie pracują profesjonalni styliści. Wydaje mi się, że lepiej zainwestować i mieć pewność, że ścięcie będzie dobre, niż kombinować z salonami, które nam mogą tylko pogorszyć sytuację. Ja chodzę do xxxx na Karmelickiej i szczerze polecam. Tez miałam problem z włosami, trochę inny niż Ty, ale z takim doradztwem i obsługą się jeszcze nie spotkałam. Warto

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-03-22 o 13:06 Powód: reklama
my29butterfly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 18:10   #124
Farzerka
Przyczajenie

Jage z Bonzy mogę polecić
Farzerka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości