jeden kolor po blondzie, brazie i roznych innych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-23, 11:19   #1
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Question

jeden kolor po blondzie, brazie i roznych innych


Witam, mam problem z wyborem odpowiednije farbydo moich wlosow,ostatni raz farbowalam je 3miesiace temu. mam pozostalosci po dwoch balejazach i farbowaniu szamponem koloryzujacym Palette. najgorszy problem to blond na koncach, szukam farby w odcieniach brazu (jasnego, cieplego). zalezy mi na wyrownaniu koloru, pokryciu blondu, zamaskowaniu odrostow. chcialabym ufarbowac wlosy w domu? ale zastanawiam sie czy moze w domu to sie nie uda i trzeba isc do fryzjera? nie chce tez zeby moje wlosy przy skorze wyszly prawie czarne, a na koncach jakies rude (niestety szampony Palette tak na mnie dzialaly i chyba mam do nich uraz). Prosze o rady i z gory dziekuje.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 13:31   #2
Kasienka09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :P
Wiadomości: 125
Dot.: jeden kolor po blondzie, brazie i roznych innych

Hej

Ja myśle,że nie wyrównasz koloru idealnie,po paru myciach Ci sie kolor szybko zmyje z rozjaśnianych partii.Tak niestety wyszło w moim wypadku miałam robiony balejaż blond+czekolada a moje naturalne wlosy to jaśniutki brąz strasznie mi sie ten balejaż nie podobał wiec poszłam znów do fryzjera zamalować to ciemniejszą farbą,ale niestety po niecałych 2 tygdniach kolor mi z rozjaśnianych włosów spłynął a teraz postanowiłam nie męczyć już ich ;P

a dla Ciebie radze udać się do fryzjera napewno tam Ci doradzą i użyją mocniejszą farbą to może pokryje i będzie siędłużej trzymał kolor.
__________________
"Szukaj tego co jest tak ważne,że życie bez tego zdaje się niewyraźne..."
Kasienka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 18:46   #3
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: jeden kolor po blondzie, brazie i roznych innych

a moze znacie jakaś farbę która nie niszczy wlosow i daje ladne jasne i cieple brazy? przegladalam KWC i nie wiem na ktora sie zdecydowac, bo opinie co do farb jak zwykle sa podzielone ;/
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.