Moje w這sy... :( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-25, 22:00   #1
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 647

Moje w這sy... :(

Hej mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie
ot騜 mam w這sy wycieniowane, za ramiona lekko. S rozja郾iane pasemkami. No i niestety mam z nimi k這poty bo 豉mi si, tzn jak wypadaj, to nie z cebulkami tylko jakby si w豉snie z豉ma造 w po這wie... I s oklapni皻e... i niekt鏎e w這sy od spodu si podkr璚aj i te najkr鏒sze przy uchu. a te od g鏎y s zn闚 proste. S造sza豉m, 瞠 podobno rozja郾ianie jakby 'prostuje' w這sy-czy Wam mo瞠 co o tym wiadomo ?
Mo瞠 mog造by軼ie mi co doradzi, jak ujarzmi te w這sy, chcia豉bym, 瞠by by造 豉dne i zdrowe...
i czy pianka wg Was bardzo niszczy w這sy ??
by豉bym bardzo wdzi璚zna za jakie rady, a mo瞠 kt鏎a z Was ma podobny problem??
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-27, 19:58   #2
Dinulka
Zakorzenienie

Dot.: Moje w這sy... :(

Stary 2006-09-27, 20:53   #3
morelowa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 292

Cytat:
Napisane przez Dinulka Poka wiadomo嗆
Hej mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie
ot騜 mam w這sy wycieniowane, za ramiona lekko. S rozja郾iane pasemkami. No i niestety mam z nimi k這poty bo 豉mi si, tzn jak wypadaj, to nie z cebulkami tylko jakby si w豉snie z豉ma造 w po這wie... I s oklapni皻e... i niekt鏎e w這sy od spodu si podkr璚aj i te najkr鏒sze przy uchu. a te od g鏎y s zn闚 proste. S造sza豉m, 瞠 podobno rozja郾ianie jakby 'prostuje' w這sy-czy Wam mo瞠 co o tym wiadomo ?
Mo瞠 mog造by軼ie mi co doradzi, jak ujarzmi te w這sy, chcia豉bym, 瞠by by造 豉dne i zdrowe...
i czy pianka wg Was bardzo niszczy w這sy ??
by豉bym bardzo wdzi璚zna za jakie rady, a mo瞠 kt鏎a z Was ma podobny problem??
Nieodpowiednie kosmetyki, oraz zabiegi jakim poddajesz swoje w這sy niszcz je i to bardzo. Ja z w豉snego do進wadczenia polecam odzywk Wax - wyczyta豉m o niej w豉snie na Wiza簑. :d W moim przypadku, jak zreszt u wi瘯szo軼i owa od篡wka sprawdza si doskonale! W這sy ju po pierwszym u篡ciu sta造 si mi璚iejsze, g豉dsze i l郾i帷e!

*
*
u're my afrodisiac

morelowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-27, 21:59   #4
raniaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161

Cytat:
Napisane przez Dinulka Poka wiadomo嗆
S造sza豉m, 瞠 podobno rozja郾ianie jakby 'prostuje' w這sy-czy Wam mo瞠 co o tym wiadomo ?
Nie wiem czy prostuje, ale wiem, ze oslabia. Jesli Twoje wlosy sa tak slabe, ze lamia sie w polowie to lepiej zapomnij o rozjasnianiu, a skup sie na regeneracji. Sprobuj tego Waxa jak poradzila Morelowa
raniaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-27, 22:36   #5
magdi1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

mam podobny problem (opisa豉m w w徠ku gdzie baleyage we Wroc豉wiu)..... p瘯aj帷e w這sy to najprowdopodobniej skutek niew豉sciwego rozja郾iania ...fryzjerka u篡wa zbyt mocnego oxydantu robi帷 Ci pasemka , zbyt d逝go trzyma rozjasniacz lub nak豉daj帷 rozjasniacz na odrost przeci庵a na rozja郾ione ju wcze郾iej w這sy ......
magdi1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-27, 23:10   #6
iskralight
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 655

hmmm..... ci庵le czytam wax i wax..... moze w koncu zaryzykuej i sama kupie... ale u篡wacie tej odzywki na przemian z innymi (np wax 1 albo 2 razy w tygodniu), czy tylko waxa?
iskralight jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-28, 13:08   #7
raniaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161

Cytat:
Napisane przez iskralight Poka wiadomo嗆
hmmm..... ci庵le czytam wax i wax..... moze w koncu zaryzykuej i sama kupie... ale u篡wacie tej odzywki na przemian z innymi (np wax 1 albo 2 razy w tygodniu), czy tylko waxa?
Ja uzywam na przemian Waxa i zwykla odzywke (aktuanie Schauma do farbowanych), a myje wlosy co 2 dni.
raniaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-11, 11:44   #8
Dinulka
Zakorzenienie

ja podci庵n si jeszcze pod ten stary w徠ek- ot騜 moje w這sy s proste, jednak tam pod spodem -te ciemniejsze, niefarbowane-kr璚 mi si, a tak瞠 te kr鏂iutkie przy uchu. jednak reszta jest prosta... od czego to zale篡? Farbowanie?Czy taka natura? Czy co? Mo瞠 kt鏎a ma swoj teori na ten temat?
Stary 2006-10-11, 12:12   #9
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez iskralight Poka wiadomo嗆
Musisz odnale潭 sw鎩 w豉sny "system" u篡wania, ale bez problemu mo積a u篡wac naprzemiennie.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.