Podziekowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-26, 17:34   #1
lipiec7
Raczkowanie

Podziekowania

Chcialbym bardzo Was Wszystkie usciskac i podziekowac,za Wasza uprzejomosc i wiedze jaka sie tutaj hojnie dzielicie.To dzieki Wam moja skora zaczyna nowe zycie.Dlugo bylam leczona przez dermatologa.A skora wciaz szalala.A teraz od miesiaca sie kwasze i cudnie pieknieje mi skora.Uzywam diacneal na noc,avenke filtr na dzien i az chlopy sie ogladaja za mna Dziekuje wszystkim cudownym modka ,Smokowi,Juscie,Erato kazdej z Was za to,ze moja cera naprawde zyskala dzieki Waszej wiedzy i Basi co moglaby byc zamiast Liv twarza Matmatu Givenchy,ktory zamierzam wkrotce nabyc i jawszystkiego dobrego jak najwiecej piekna,dobra i milosci,dziekuje ps jakby co to ja wciaz chce czytac to biochemie pozdro
lipiec7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:48   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: Podziekowania

piękny wątek
Ja tez dołączam się do podziękowań, zwłaszcza za zarażenie mnie kosmetykami własnej roboty. Śmiało mogę powiedzieć że Biochemia to ostatnio jedyne forum na wizazu na które wchodzę z wielką przyjemnością.
Dziewczyny, jesteście świetne

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 18:05   #3
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Ja również dołączam się do podziękowań
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:00   #4
aneczka8
Zadomowienie

Ja rowniez Tylko czytam bo wiedzy nie mam wiec sie nie udzielam ale dzieki Waszym "patentom" moja buzka bardzo wyladniala.
aneczka8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:11   #5
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Aż mi się miętko na serduszku zrobiło.
Smok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:15   #6
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
i mi i mi Smoku
Basia39 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:15   #7
hałas
Wiele hałasu o nic.

Ja również dziekuje bardzo, bo pewnie dalej smarowałabym sie niestabilnymi filtrami, użerała z kremami (skóra bardzo alergiczna) gdyby nie mazidła które poznałam dięki Wam, i robiła mnóstwo innych rzeczy które nie miały dobrego wpływu na stan mojej skóry
Stary 2006-09-26, 20:18   #8
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Smoku pochwala w pelni zasluzona, niejedna z nas skorzystala dzieki Twoim rada

edit: przylaczam sie do podziekowan dla Wszystkich Wspolwizazanek za dzielenie sie widza i mile pogaduchy

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2006-09-26 o 21:11
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 20:21   #9
Nikita-v
Zadomowienie

ja też dziękuje.. za to że na mojej skorze nie goszą już czerwone plamy, ze starzy znajomi pytają jaki mam puder który tak pięknie ujednolica cera.. a ja mogę im odpowiedzieć.. ze zaden ze tak własnie wyglada moja skóra dziekuje wam naprawdę dziewczyny
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 20:50   #10
aniolek-tasmanski
generał brygady milicji obywatelskiej ds. forum, przeglądarek oraz gotowania trolli na parze

na dzien dzisiejszy, jedyny kosmetyk kolorowy jakiego uzywam to tusz do rzes (po roku czytania wizaz)
... jaka to oszczednosc czasu rano

Caly wizaz

ps.
Natii4, Noor, Sylwiasta i wszyscy za filtry!

aniolek

Ta reklama pokazywana jest pod 9 759 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:22   #11
anah
Zakorzenienie

Ja też przyłączam się do podziękowań. Dzięki Wam kochane Biochemiczki zyskałam ładniejszą cerę Dziękuję bardzo, bardzo, bardzo
anah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:34   #12
AsikS
Zakorzenienie

I ja, i ja... DZIĘKUJĘ.
Jestem tu z Wami od niedawna. Wcześniej tylko czytałam wizaż i przyglądałam się Wam z boku.
Zaczęłam pisać na biochemii. Tu znalazłam swoje miejsce.

Dziękuję. Chyba i ja pięknieję z dnia na dzień dzięki Wam.
AsikS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:53   #13
Dreamgirl
Rozeznanie

GG do Dreamgirl

No to ja też obowiązkowo przyłączam się do podziękowań, nie sposób teraz wymienić wszystkich z osobna, ale dzięki Wam teraz świadomie dokonuję wyboru kosmetyków, dzięki Wam poznałam kwasy, retinoidy, filtry i wszystkie inne cuda, które pozwalają mi wreszcie, powolutku doprowadzić cerę do ładu (czego wcześniej dermatolodzy jakoś nie potrafili zrobić).
Myślę że każdy kto trafi na wizaż, a Biochemię szczególnie, zaczyna świadomie patrzeć na cały przemysł związany z kosmetykami, uczy się tego, co dobre dla jego cery, i za to właśnie DZIĘKUJĘ
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 22:37   #14
goldfish3000
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Naprawde jest za co dziękować. Dzieki wizażowi wydostałam się z gąszczu "cud produktów" oferowanych przez koncerny,nie stoję jak zaczarowana przez półkami z kosmetykami i co najważniejsze moja wiedza o kosmetykach została usystematyzowana i ukierunkowana,przez co pielęgnacja mojej skóry stała się skuteczna. Podziwiam zaangażowanie i bezinteresowność. I bardzo,bardzo dziekuję
goldfish3000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 23:26   #15
Maggie-79
Zadomowienie

I ja, choc jeno podczytuje z doskoku, dolaczam sie do podziekowan samodzielne krecenie kometykow wciaga coraz bardziej i bardziej, a ile w tym frajdy - a gdyby nie Wy nigdy nie trafilabym np. na Mazidla i nie poznala tyyylu mozliwosci. Pieknie dziekuje
i jak juz tak chwalimy to ja musze (no musze ) pochwalic wlascicielke Mazidel - swietny asortyment i jeszcze lepszy kontakt
Maggie-79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 07:00   #16
lipiec7
Raczkowanie

wiem,ze to tylko skromny watek,ale chcialam wyrazic wdziecznosc i to,ze mysle cieplo o calej ekipie Biochemii i zawdzieczam Wam nie tylko urode cery,ale tez radosc i pewnosc siebie,ktora wczesniej blokowaly moje problemy z cera.Swego czasu zaplacilam 70 zl za wizyte u dermatologa,ktory jako porade wypowiedzial takie oto slowa-zmien wode i wiecej seksu Dzieki studiowaniu forum okazalo sie ,ze co niektorzy lekarze powinni edukowac sie czytaniem biochemii... Zgadzam sie z Agabil1 to wielka przyjemnosc byc z Wami,ciesze sie ze jestescie Wszystkim zycze pieknego dnia ps aniolku tasmanski,kto wie jesli bede sie umiejetnie uczyc to moze i kiedys jedyna kolorowka bedzie tusz kto wie
lipiec7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 09:33   #17
ilonabe
Raczkowanie

Jaki piękny wątek, ja też mam za co dziękować. Mam piękną cerę, tylko jeden krem na półce i sama robię swoje kosmetyki.Wszystko dzięki Wam. Bardzo się cieszę że Was znalazłam.
Szczególne podzękowania dla Agabil1 za cierliwość i odpowiedź na mojego pierwszego posta (strasznie się bałam że nikt mnienie zauważy i dalej będę żyła w niewiedzy) i dla Basi . Basiu moja skóra Cię uwielbia.
ilonabe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 09:37   #18
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez ilonabe Pokaż wiadomość
Jaki piękny wątek, ja też mam za co dziękować. Mam piękną cerę, tylko jeden krem na półce i sama robię swoje kosmetyki.Wszystko dzięki Wam. Bardzo się cieszę że Was znalazłam.
Szczególne podzękowania dla Agabil1 za cierliwość i odpowiedź na mojego pierwszego posta (strasznie się bałam że nikt mnienie zauważy i dalej będę żyła w niewiedzy) i dla Basi . Basiu moja skóra Cię uwielbia.
nie ma za co
Pamiętam moje początki na Biochemii-to całkiem niedawno było. Smok z wielką cierpliwością odpowiadała na moje (zapewne głupawe) pytania , w innym wątku Basia rozwiewała moje wątpliwości (Basiu, dziękuję szczególnie za link do LU)... jesteście kochane i bardzo pomocne

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 11:39   #19
ukryta
Przyczajenie

Ja jestem wprawdzie tu od niedawna, ale też już sporo czytałam i jestem w trakcie korzystania z Waszych porad. Ja dziękuje za to, że takie forum jest, bo przestałam się czuć sama z wieloma problemami (cera). DziEkuję Wam wszystkim, osiadam na BIOCHEMII na dlugi czas. Powodzenia, pozdrowienia i buziale
ukryta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 11:47   #20
Erato
Wtajemniczenie

No proszę, wątek ze "świadectwami cudownie uzdrowionych" Jak się to czyta, to wygląda na jakąś dziwaczną egzaltację, ale tylko ci, którzy spróbowali, wiedzą, że to szczera prawda lipiec7, bardzo mi miło, że wymieniłaś mnie wśród adresatek Twoich podziękowań , a ja też nie oprę się i skorzystam z wątku - dołączam moje dla wszystkich Wizażanek, które mnie tu nauczyły czego trzeba , znosiły dyletanctwo i cierpliwie wybijały mi z głowy różne bzdury
Moja cera w ciągu pół roku przeszła niesłychaną metamorfozę - jeszcze te parę miesiecy temu nie uwierzyłabym, że nie będzie mi potrzebny podkład i tony korektorów, i że praktycznie przestanę chodzić do drogerii - bo nie mam po co (no, czasem po szczoteczkę do zębów ), wielkie półki z setkami kremów omijam obojętnie
Wizaż (biochemia w szczególności) to

Erato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:43   #21
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Naprawde jest za co dziękować. Dzieki wizażowi wydostałam się z gąszczu "cud produktów" oferowanych przez koncerny,nie stoję jak zaczarowana przez półkami z kosmetykami i co najważniejsze moja wiedza o kosmetykach została usystematyzowana i ukierunkowana,przez co pielęgnacja mojej skóry stała się skuteczna. Podziwiam zaangażowanie i bezinteresowność. I bardzo,bardzo dziekuję
U mnie tak samo Juz nie stosuje porzed polka w drogerii i nie zastanawiam się, który żel ładniej pachnie i który jest bardziej kolorowyTeraz przeczytam skład i wiekszosc odstawiam spowrotem, odrazu lepiej ywbierac

Dziękuję Wam Wszystkim, jestes kooooochane, pomocne, przemiłe, cierpliwe, mądre i ahhh moge długo wymieniać.
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 22:36   #22
rudzitsu
Raczkowanie

Przyłączam się do podziękowań, szczególnie że dopiero zaczynam z biochemią i chłonę wiedzę garściami.
Dziękuję za to, że moje pytania nie pozostają bez odpowiedzi
Mam nadzieję, że za jakiś czas i ja będę mogła pochwalić się piękną cerą.
rudzitsu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości