blond w這ski... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-28, 17:13   #1
maaddzziiaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 600

blond w這ski...

Witam serdecznie.

Mam blond w這sy do ramion. (To m鎩 naturalny kolor). Zastanawia豉m si ostatnio na przefarbowaniu w這s闚 na blond ale ja郾iejszy.. bo ten m鎩 jest taki 鈔edni..ni to jasny,ni to ciemny.. taki szary i nudny mi si wydaje :|
Wszyscy mi jednak odradzaj farbowania,bo twierdz,瞠 mam 豉dne w這sy i b璠 瘸這wa. To fakt.. nie narzekam na w這sy,ale szczerze m闚i帷 znudzi造 mi si ju. (chodzi mi o kolor). My郵a豉m o rozja郾ieniu.. ale my郵 o odrostach mnie zniech璚a do tego..
Czy nie znacie mo瞠 jakich naturalnych sposob闚 瞠by w這ski by造 ja郾iejsze? wiem,瞠 cytryna rozja郾ia i wybiela..ale czy to zadzia豉 na w這sy.. jak my郵icie?
maaddzziiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-28, 17:53   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: blond w這ski...

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Poka wiadomo嗆
Witam serdecznie.

Mam blond w這sy do ramion. (To m鎩 naturalny kolor). Zastanawia豉m si ostatnio na przefarbowaniu w這s闚 na blond ale ja郾iejszy.. bo ten m鎩 jest taki 鈔edni..ni to jasny,ni to ciemny.. taki szary i nudny mi si wydaje :|
Wszyscy mi jednak odradzaj farbowania,bo twierdz,瞠 mam 豉dne w這sy i b璠 瘸這wa. To fakt.. nie narzekam na w這sy,ale szczerze m闚i帷 znudzi造 mi si ju. (chodzi mi o kolor). My郵a豉m o rozja郾ieniu.. ale my郵 o odrostach mnie zniech璚a do tego..
Czy nie znacie mo瞠 jakich naturalnych sposob闚 瞠by w這ski by造 ja郾iejsze? wiem,瞠 cytryna rozja郾ia i wybiela..ale czy to zadzia豉 na w這sy.. jak my郵icie?
naturalne sposoby rozja郾iania to nie moja dzia趾a, ale jesli zdecydujesz si na ten sztuczny spos鏏, a masz w這sy blond w豉sne, nie si璕aj po rozjasniacz, ale po farb blond rozjasniaj帷 ( np Garnier Nutriss Natea), jest to o wiele mniej inwazyjny spos鏏 od normalnego rozjasniacza.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-28, 18:03   #3
maaddzziiaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 600

My郵a豉m te o pasemkach blond. To ju na pewno w jakism stopniu by mi rozja郾i這 w這sy.. no i zawsze co nowego
maaddzziiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-28, 19:08   #4
nanatalka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

U mnie podobnie, tez mam naturalny blad i sie zastanawiam co zmienic.Balejaz odpada bo zostaja odrosty, ale jest cos takiego jak refleksy.
Sa to pasemka nieznaczne rozjasniajace wlosy tylko w kilku miejscach na zewnatrz.Nie robilam,ale zamierzam.
pozdrawiam
nanatalka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-27, 20:37   #5
meah
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 15

no te w豉snie o tym samym my郵a豉m... mam naturalny blond ale taki 鈔edni, chcia豉m troch rozja郾i, ale naturalnym sposobem. S造sza豉m jeszcze o takim szamponie REGENTAL i p逝kankach flor illum, ale ktos mi powiedzia, ze to dzia豉 tylko na farbowane lub rozja郾iane w這sy... z reszt by o tym w徠ek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64564
ale ja nadal szukam naturalnych sposob闚... mo瞠 kto co wie?
meah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-28, 14:07   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Przyznam , 瞠 od tamtego czasu podszkoloi豉m si w naturalnych sposobacg rozja郾iania i mog powiedzie, 瞠 w豉軼iwie nie dzia豉j. Rumianek jedynie eksponuje refleksy na naturalnych blond w這sach, nie rozja郾ia ( aby rozja郾i kolor naleza這by oblepi ja郾iejszym barwnikiem w這s lub wymy pigment z w這sa), podobnie wyci庵 ze s這necznika.P逝kanki mog ozi瑿ic odcie, ale jesli masz bardzo ciep造 barwnik wyeksponuja go w kierunku miedzianego.Na tej samej zasadzie dzia豉j tego typu szampony w tym i Regenal.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.