nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-17, 18:44   #3181
kasiek04
Raczkowanie

Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej, mam teraz odcień 330 Natural Tan do cery tłustej, ale chciałabym teraz coś trochę jaśniejszego? Który odcień do cery tłustej jest jaśniejszy od 330 o jakieś 2 tony?
kasiek04 jest offline  
Stary 2010-03-17, 19:29   #3182
karoolaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy odcien 180 sand beige do cery N/S zostal wycofany ?? Na all wogole go nie ma

nikt nie wie???
karoolaaa jest offline  
Stary 2010-03-17, 19:48   #3183
kasiek04
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy odcien 180 sand beige do cery N/S zostal wycofany ?? Na all wogole go nie ma
Na allegro faktycznie nie widać, ale widziałam dzisiaj w Super-pharmie i wcześniej w Douglasie, więc jeszcze gdzieś są, ale po innej cenie
kasiek04 jest offline  
Stary 2010-03-18, 15:41   #3184
fiasco
Wtajemniczenie

drogie panie, mam pytanie. czy kolor Buff jest najjaśniejszy w ColorStay z Soft Flex-em? niby jest kolor Ivory, jednak w wielu miejscach czytałam, że Buff jest najjaśniejszy. ja nalezę do tych mega-bladych i nie chcę tego zmieniać
używałam do teraz Buff-a i niby jest w porządku, ale mógłby być troszkę jaśniejszy. może to się wydawać oczywiste, że najmniejszy numer jest najjaśniejszy, jednak doswiadczenie pokazuje że nie należy ufać takim rzeczom (już niejednokrotnie sie na tym przejechałam).

edit: właśnie przeczytałam, że ivory jest chłodniejszy (czyli chyba ideał ) ale że ciemieje na twarzy. któraś wypróbowała i wie cos na ten temat?

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-03-18 o 16:14
fiasco jest offline  
Stary 2010-03-18, 21:56   #3185
85motylek
Przyczajenie

mam odcień 330 to cery mieszanej ale jest zbyt ciemny...chciałabym jaśniejszy o 1-2 tony, który polecacie??????? tylko żeby nie wpadał w róż!

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

hej mam ten sam problem 330 za ciemny...może już wiesz który byłby jaśniejszy?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiek04 Pokaż wiadomość
Hej, mam teraz odcień 330 Natural Tan do cery tłustej, ale chciałabym teraz coś trochę jaśniejszego? Który odcień do cery tłustej jest jaśniejszy od 330 o jakieś 2 tony?
hej, mam ten sam problem...używam 330 ale jest zbyt ciemny...i chciałabym coś jaśniejszego o 1-2 tony...może już coś wiesz? zastanawiam się nad 310...ale niestety w żadnej drogerii nie ma takiego odcieniu...i nie wiem czy tak naprawdę byłby troszkę jaśniejszy od 330...nie chciałabym też odcieniu, który wpadałby w róż!
85motylek jest offline  
Stary 2010-03-19, 08:55   #3186
Eweninka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 85motylek Pokaż wiadomość
mam odcień 330 to cery mieszanej ale jest zbyt ciemny...chciałabym jaśniejszy o 1-2 tony, który polecacie??????? tylko żeby nie wpadał w róż!

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

hej mam ten sam problem 330 za ciemny...może już wiesz który byłby jaśniejszy?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

hej, mam ten sam problem...używam 330 ale jest zbyt ciemny...i chciałabym coś jaśniejszego o 1-2 tony...może już coś wiesz? zastanawiam się nad 310...ale niestety w żadnej drogerii nie ma takiego odcieniu...i nie wiem czy tak naprawdę byłby troszkę jaśniejszy od 330...nie chciałabym też odcieniu, który wpadałby w róż!

Najczęściej dziewczyny mieszają dwa kolory i są bardzo zadowolone, więc może popróbujcie mix z próbkami innych kolorów .
Eweninka jest offline  
Stary 2010-03-19, 16:48   #3187
85motylek
Przyczajenie

wybrałam się dzisiaj do douglasa z zamiarem kupna jaśniejszego odcienia od 330 oczywiście firmy Revlon...pani poleciła mi podkład BeYu i tak o to w ten sposób pożegnałam się z Revlonem, którego używam od ponad roku i ciężko było mi zamienić na inny. Teraz mogę Wam szczerze powiedzieć, że nie żałuję! Revlon jest zbyt ciężki! Widać efekt maski...co nie raz słyszałam od znajomych. Ale mimo to używałam go do dnia wczorajszego z obawa, że nie znajdę lepszego, który mogłby mi zapewnić dobre krycie szczególnie,że od czasu do czasu pojawiają się jakieś niespodzianki. BeYu nie dość, że dobrze kryje to jest delikatny, nie tworzy maski, nie ciemnieje i dopasowuje się do cery!!!
85motylek jest offline  
Stary 2010-03-19, 17:17   #3188
arbuzowaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 85motylek Pokaż wiadomość
wybrałam się dzisiaj do douglasa z zamiarem kupna jaśniejszego odcienia od 330 oczywiście firmy Revlon...pani poleciła mi podkład BeYu i tak o to w ten sposób pożegnałam się z Revlonem, którego używam od ponad roku i ciężko było mi zamienić na inny. Teraz mogę Wam szczerze powiedzieć, że nie żałuję! Revlon jest zbyt ciężki! Widać efekt maski...co nie raz słyszałam od znajomych. Ale mimo to używałam go do dnia wczorajszego z obawa, że nie znajdę lepszego, który mogłby mi zapewnić dobre krycie szczególnie,że od czasu do czasu pojawiają się jakieś niespodzianki. BeYu nie dość, że dobrze kryje to jest delikatny, nie tworzy maski, nie ciemnieje i dopasowuje się do cery!!!
a mogłabyś napisać pełną nazwę podkładu ? no i w jakiej cenie go zakupiłaś ?

18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline  
Stary 2010-03-19, 20:52   #3189
85motylek
Przyczajenie

BeYu Velvet Mat, cena taka sama jak cena podkładu Revlon, oczywiście w Douglasie to 69 zł
85motylek jest offline  
Stary 2010-03-20, 20:56   #3190
monykaa
Raczkowanie

Dot.: Revlon colorstay

ja od wczoraj po tych wszystkich opiniach jestem mega "napalona" na ten podklad hehe
tez sie zastanawiam miedzy buff a sand -czy duza roznica jest miedzy nimi? poki co bardziej jestem nastawiona na buff - w razie czego wymodeluje sie twarz bronzerem czy rozem
wyczytalam ze colorstay natural (z pompka) generalnie jest trwalszy i bardziej kryje od softflex -na allegro znalazlam tegoz sprzedawce ktory oferuje naturala http://www.allegro.pl/item964884573_...y_02_buff.html -jak uwazacie mozna brac w ciemno? to moj pierwszy zakup kosmetykow na allegro -mam nadzieje ze nie sparze sie i nie trafie na podrobe
juz nie moge sie doczekac az bede go mila
monykaa jest offline  
Stary 2010-03-21, 01:37   #3191
monykaa
Raczkowanie

Przejrzalam caly watek i dziele sie zebranymi przeze mnie informacjami:

revlon colorstay natural (z aplikatorem, dlugo i mocno kryje- odpowiedni na zime, bądź dla tych, które maja co ukryc) dostepny jedynie na allegro, tego zwyklego revlona jeszcze trudniej dostac
revlon colostay softflex (bez aplikatora, lekki, slabiej kryje –odpowiedni na lato)

Nalezy zwrocic uwage ze podkłady na cerze mieszanej mają tendencję do lekkiego ciemnienia po nalozeniu

Amerykańskie podklady sa o ok. 0,5 tonu jasniejsze od tych co mamy w sklepach

A teraz kolorystyka
Od najjaśniejszego do najciemniejszego (wg numeracji softflex)
Odcienie wpadajace w roz
110 Ivory –najjaśniejszy, porcelanowy -bardzo blaaady kolor
200 Nude
220 Natural beige
250 Fresh beige
340 Early tan (lekko wpadajacy w roz)

Odcienie bezowe
150 Buff – jasny bez (chyba najbardziej naturalny kolor cery)
180 Sand Beige – lekko opalony bez
240 Medium Beige
320 True Beige (beżowy, wpada w ładny odcień opalenizny)
330 Natural tan (dla chodzacych na solarium)

Najczesciej brane kolory to buff i sand beige.

w zalaczniku zdjecie -no powiedzmy orientacyjnych kolorow -chodz wiadomo ze w rzeczywistosci beda troche sie roznily

Jako ze sama zastanawiam się nad buff a Sand beige to wypowiedz malenka2607 pomogla mi podjąć ostateczna decyzje : „mam odcień sand beige- kolor idealnie dopasowuje się do mojej cery-jestem blondynką o jasnej karnacji, ale dla szatynek i brunetek o jaśniutkiej karnacji to polecam bardziej buff bo moja koleżana jest brunetką i ma buff i jej bardziej odpowiada ten odcień jak sand beige. Poza tym podkład wytrzymuje cały dzień bez poprawek, wpada w ciepły beż, stosuje go też jak baze pod cień i także sprawdza się idealnie i tylko na nim cień się trzyma cały dzień” także ja zamawiam kolor 02 buff w „starej”wersji.

Mam nadzieje ze zadna z was juz nie bedzie miala problemu z odnalezieniem koloru o ton ciemniejszego czy jasniejszego np od sand beige ....

Edytowane przez monykaa
Czas edycji: 2010-03-21 o 03:11
monykaa jest offline  
Stary 2010-03-21, 03:14   #3192
monykaa
Raczkowanie

i jeszcze jedno pytanie
skoro w 2008 roku pisalyscie ze ten stary colorstay(bez dozownika) wycofuja z produkcji na rzecz natural i softstay -to mam rozumiec ze ten "stary" ktory znalazlam na allegro jest podroba albo jakis po terminieee -jakies zagupione sztuki w magazynie??? kurcze teraz nie wiem czy kupowac -nie chcialabym jakiegos uczulenia dostac...
monykaa jest offline  
Stary 2010-03-21, 03:32   #3193
monykaa
Raczkowanie

witam i od razu dziele sie zebranymi przeze mnie informacjami

kolorystyka

Od najjaśniejszego do najciemniejszego (wg numeracji softflex)
Odcienie wpadajace w roz
110 Ivory –najjaśniejszy, porcelanowy -bardzo blaaady kolor
200 Nude
220 Natural beige
250 Fresh beige
340 Early tan (lekko wpadajacy w roz)

Odcienie bezowe
150 Buff – jasny bez (chyba najbardziej naturalny kolor cery)
180 Sand Beige – lekko opalony bez
240 Medium Beige
320 True Beige (beżowy, wpada w ładny odcień opalenizny)
330 Natural tan (dla chodzacych na solarium)

Jako ze sama zastanawiam się nad buff a Sand beige to wypowiedz malenka2607 pomogla mi podjąć ostateczna decyzje : „mam odcień sand beige- kolor idealnie dopasowuje się do mojej cery-jestem blondynką o jasnej karnacji, ale dla szatynek i brunetek o jaśniutkiej karnacji to polecam bardziej buff bo moja koleżana jest brunetką i ma buff i jej bardziej odpowiada ten odcień jak sand beige. Poza tym podkład wytrzymuje cały dzień bez poprawek, wpada w ciepły beż, stosuje go też jak baze pod cień i także sprawdza się idealnie i tylko na nim cień się trzyma cały dzień” także ja zamawiam kolor 02 buff w „starej”wersji.

w zalaczniku zdjecie -no powiedzmy orientacyjnych kolorow -chodz wiadomo ze w rzeczywistosci beda troche sie roznily
monykaa jest offline  
Stary 2010-03-21, 03:37   #3194
monykaa
Raczkowanie

i mam jeszcze pytanie
generalnie stary colorstay(bez dozownika) wycofali z produkcji na rzecz natural i teraz softstay -to mam rozumiec ze ten "stary" ktory znalazlam na allegro jest podroba albo jakis po terminieee -jakies zagupione sztuki w magazynie??? kurcze teraz nie wiem czy kupowac -nie chcialabym jakiegos uczulenia dostac... a wolalabym te starsze wersje ktore mocniej kryja.. co tu teraz zrobic?? napisalam do sprzedawce aby podal mi date waznosci -nie wiem czy w ogole sie odezwie :p a jezeli sie odezwie to pewnie poda mi kod kreskowy -czy ktoras z was umie je rozszyfrowac ?????
monykaa jest offline  
Stary 2010-03-21, 14:13   #3195
monykaa
Raczkowanie

dziewczyny mozecie jeszcze doradzic ktory bronzer badz roz brazowy -jest rownie wytrzymaly co ow podklad?? zamawiam buff i zeby twarz nie byla "plaska" chce dodac jej kolorku zeby jednoczesnie uzyskac promienna cere -macie moze jakis sprawdzony?? ktory bedzie wspolgral z podkladem -mam na mysli ze tez przetrwa w nienaruszonym stanie chociaz wiekszosc dnia dziekuje z gory za pomoc
monykaa jest offline  
Stary 2010-03-21, 17:09   #3196
karoolaaa
Zakorzenienie

wiadomo juz cos moze o sand beige dla cery N/S ? Mozna bedzie jeszcze go dostac??
karoolaaa jest offline  
Stary 2010-03-22, 00:23   #3197
Agatka_90
Rozeznanie

a ja powiem wam, że revlon chyba nie współpracuje z moją skórą bardzo go lubię za kolor buff i za to, że w odpowiedniej ilości nie tworzy efektu maski. ale pięknie wygląda tylko na początku, potem jakoś znika z mojej twarzy, a w niektórych miejscach wygląda jakby było go za dużo. nie wiem czy to wina pudru? używam maybelline dream matte powder. kiedy wracam z imprezy na twarzy zostają mi tylko jakieś resztki podkładu. no tragedia... czym wy wykańczacie makijaż? używacie bazy pod? nie chciałabym rezygnować z revlona, bo jest super wydajny, ale chyba będę zmuszona
Agatka_90 jest offline  
Stary 2010-03-22, 17:17   #3198
fiasco
Wtajemniczenie

Agatka_90: ja do każdego podkładu, do Revlona też, używam pudru Constance Carol za ok. 6 zł. bez rewelacji, ale ma mój kolor, nie jest zły ale czasami tak jest, że podkład po prostu nie współgra z pudrem albo bazą. pod makijaż nakładam krem matujący z Garniera i podkład się trzyma idealnie bardzo długo a co do tego, że po jakimś czasie robią się plamy, jest nierównomierny - może nakładając tego nie widzisz, ale nakładasz go nierównomiernie? wiele zależy od światła, w którym się malujesz
a w ogóle to Revlon ma też pudry w kamieniu (sypkie moze tez ale tego nie wiem) z serii ColorStay - sa genialne, nawet podkład typu Dermacol trzyma sie dwa razy dluzej i lepiej niz ze zwyklym pudrem mysle, ze jesli ci zalezy, żeby sie długo i skutecznie trzymał makijaż, mogłabyś w ten puder zainwestować.
fiasco jest offline  
Stary 2010-03-22, 18:59   #3199
Agatka_90
Rozeznanie

kupiłam dziś na promocji w rossmannie puder mineralny i róż bourjois. odstawię ten maybelline, może po prostu jest dla mnie za ciężki. zrozumiałabym te plamy gdybym miała tłustą cerę, ale nie mam problemu ze świeceniem się. maluję się przy świetle dziennym, więc szansa, że nakładam go nierównomiernie, jest niewielka potrzebuję podkładu kryjącego, ponieważ mam nierównomierny kolor skóry, delikatne przebarwienia. mam też kilka małych blizn po trądziku, takich dziurek. może dlatego podkład nie trzyma się na mojej twarzy? sama już nie wiem obojętne ile podkładu nałożę, zawsze wyglądam beznadziejnie.
dziękuję fiasco
Agatka_90 jest offline  
Stary 2010-03-22, 19:06   #3200
sabbatha
Zakorzenienie

sprobuj nowego bourjois (healthy mix) dla mnie jest lepszy niz colorstay;]

sabbatha jest offline  
Stary 2010-03-22, 19:30   #3201
kiiicik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Możesz wymienić plusy tego podkładu bourjois?
Ja testuję revlona, dostałam próbkę do cery norm/suchej kolor 180, oraz do mieszanej, jednak kolorek za ciemny bo nie mieli testera
Wydaje mi się, że mimo wszystko daje on efekt maski...
Dziewczyny, ten do mieszanej/tlustej bardziej kryje i matuje niż do normalnej? Nie wiem czy ten do mieszanej nie wysuszy mi zbytnio buzi. I jaki kolor do mieszanej odpowiada 180 sand beige do cery suchej? Bo one się mocno róznią
kiiicik jest offline  
Stary 2010-03-22, 19:40   #3202
sabbatha
Zakorzenienie

przede wszystkim nie jest tak ciezki i sie tak okropnie nie warzy. i jak poloze na policzki druga warstwe (blizej nosa) to zakrywa zaczerwienienia, a cs nigdy tego nie robil. lepiej matuje tez moim zdaniem.

no i nie ciemnieje tak na twarzy jak buff z cs (niestety mi okropnie ciemnial).

ale najlepiej wez probke i sprobuj na swojej twarzy.

sabbatha jest offline  
Stary 2010-03-22, 19:50   #3203
kiiicik
Zakorzenienie

Dzięki za info chyba wypróbuje, może mi też bardziej podejdzie od colorstay.
Na lato Revlon moim zdaniem jest zdecydowanie za ciężki.
kiiicik jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:43   #3204
Agatka_90
Rozeznanie

Cytat:
czytasz mi w myślach, wypróbowałam dziś w rossmannie odrobinkę na dłoni, żeby sprawdzić konsystencję. no i wydaje mi się, że może być fajny. revlon chyba jest dla mnie za ciężki... myślicie, że jak pójdę ze słoiczkiem do rossmanna to pozwolą mi odlać odrobinę z testera? czy lepiej spróbować w douglasie/sephorze?
Agatka_90 jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:38   #3205
MARINA
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Hej kochane blagam doradźcie mi bo nie wytrzymam… Kocham podklad revlon do cery mieszanej i tlustej. Uwielbiam go za wszystko oprocz opakowania:P
Tylko mam ogromny problem z kolorem. Miałam 330( natura tan) - jest za ciemny. 180 (sand beige) jest za jasny..na zime ok…. Potrzebuje zatem jakiegos miedzy nimi ale bez rozowego pigmentu bo wygladam okropnie wtedy…Jest tylko maly problem bo w polskich drogeriach nie ma wielu kolorow i nie mam jak wypróbowaćL(( do wyboru a sprzedawcy na allegro maja tez np. 240 nad która się zastanawiam… miala może ktoras z Was ten??? Co myslicie o tym kolorze? Czy to jest ten pomiedzy tymi dwoma??? Nie jest rozowy prawda??? Bo ja się nie znam kompletnie:/
POMOCY Hmm a moze 320 ??ale to chyba tylko chlodny odcien 330?
http://www.allegro.pl/item956527564_...ium_beige.html i jak myslicie ten jest oryginalny?

Edytowane przez MARINA
Czas edycji: 2010-03-22 o 21:51
MARINA jest offline  
Stary 2010-03-22, 22:18   #3206
mallflower
Raczkowanie

Wink Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kasiek04 Pokaż wiadomość
jestem pewna ze nr 300 GOLDEN BEIGE do tlustej bedzie w sam raz.Ja go uzywam i jest to strzal w 10ke po Natural tan 330, warm golden 310, fresh beige 250 i 320 True beige..Postaram sie jutro dolaczyc swatche tych kolorow na reku w swietlle dziennym.nr 310 i 300 maja odcienie zolte natomiast 250 bardziej wpada w roz.pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
Hej kochane blagam doradźcie mi bo nie wytrzymam… Kocham podklad revlon do cery mieszanej i tlustej. Uwielbiam go za wszystko oprocz opakowania:P
Tylko mam ogromny problem z kolorem. Miałam 330( natura tan) - jest za ciemny. 180 (sand beige) jest za jasny..na zime ok…. Potrzebuje zatem jakiegos miedzy nimi ale bez rozowego pigmentu bo wygladam okropnie wtedy…Jest tylko maly problem bo w polskich drogeriach nie ma wielu kolorow i nie mam jak wypróbowaćL(( do wyboru a sprzedawcy na allegro maja tez np. 240 nad która się zastanawiam… miala może ktoras z Was ten??? Co myslicie o tym kolorze? Czy to jest ten pomiedzy tymi dwoma??? Nie jest rozowy prawda??? Bo ja się nie znam kompletnie:/
POMOCY Hmm a moze 320 ??ale to chyba tylko chlodny odcien 330?
http://www.allegro.pl/item956527564_...ium_beige.html i jak myslicie ten jest oryginalny?
tak 330 jest b ciemny.sprobuj 310 warm golden lub 300 golden beige ktory jest naj naj (300)..250 ma odcien rozowy ...

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Wlasnie myslalam o zamianie COLORSTAY na cos innego gdyz moja cera pogarsza sie z dnia na dzien i mysle ze moze to byc powodowane wlasnie ciezkim Colorstayem..ktorego uzywam od kilku miesiecy i mysle- po lekturze postow -ze to moze "zamkniete kolo" ten Colorstay i dlatego mi sie cera pogarsza?Jak myslicie?wiec tez myslalam o Healthy Mix bo nic mi w sumie innego do glowy nie przychodzi..mam nadzieje ze bedzie kryl..jutro wybiore sie go kupic.
mallflower jest offline  
Stary 2010-03-22, 22:43   #3207
Agatka_90
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
Wlasnie myslalam o zamianie COLORSTAY na cos innego gdyz moja cera pogarsza sie z dnia na dzien i mysle ze moze to byc powodowane wlasnie ciezkim Colorstayem..ktorego uzywam od kilku miesiecy i mysle- po lekturze postow -ze to moze "zamkniete kolo" ten Colorstay i dlatego mi sie cera pogarsza?Jak myslicie?wiec tez myslalam o Healthy Mix bo nic mi w sumie innego do glowy nie przychodzi..mam nadzieje ze bedzie kryl..jutro wybiore sie go kupic.
super, liczę na porównanie colorstaya z healthy mix ja niestety będę musiała pomęczyć się jeszcze z colorstayem, ponieważ kupiłam go ok.2/3 tygodni temu, mam prawie całą butelkę jutro sprawdzę jak spisuje się z innym pudrem.
Agatka_90 jest offline  
Stary 2010-03-22, 22:54   #3208
MARINA
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------
Dziekuje!

Jestes kochana mallflower!!!
MARINA jest offline  
Stary 2010-03-23, 18:41   #3209
mallflower
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość

Dziekuje!

Jestes kochana mallflower!!!
pozdrawiam
mallflower jest offline  
Stary 2010-03-23, 18:55   #3210
mallflower
Raczkowanie

a wiec wrocilam z zakupow..kupilam healthy mixa ale.........boje sie ze kupilam za ciemny odcien......54 beige.....wyprobuje go rano do pracy i zobacze jak bedzie sie trzymal w ciagu dnia i na pewno dam jutro znac mala recenzja bedzie hmmm patrzylam tez na Revlon Photoready nie wiem czy macie go w Polsce? takze zastanawiam sie nad kupnem ..ok zalaczam fotki Colorstayow moichswatche i w butelkach a wiec od lewej :
330 Natural tan (normalna/sucha)
320 true beige (n/s)
310 warm golden (mieszana/tlusta)
300 golden beige (m/t)
250 fresh beige ((n/s)

i bardzo przepraszam za te uswinione butelki od podkladu LOL
a i co jeszcze: jedno zdjecie jest w swietle dziennym przy dosc pochmurnej pogodzie i jedno z fleszem.
mallflower jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości