nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-28, 17:01   #3241
Nektarynka
Zadomowienie

Dot.: Revlon colorstay

Sand beige jaśniejszy od buff ? No no ....
Ciągle się zastanawiam, nie podjęłam decyzji vs. zakupu podkładu.
Nie mam dużych kłopotów z cerą - ot mieszana ... :/ sucha i tłusta w strefie T :/ - to na pewno nie porcelanowa hiiii
Pozdrawiam

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline  
Stary 2010-03-28, 19:07   #3242
sabbatha
Zakorzenienie

Dot.: revlon colorstay 150 buff - ciemnieje !

albo bourjois healthy mix 51.

sabbatha jest offline  
Stary 2010-03-28, 19:51   #3243
monykaa
Raczkowanie

jasniejszy to buff a drgi to s.b.
monykaa jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:18   #3244
PannaEwelina
Zakorzenienie

Ja mam kolor 150 i 180 i żaden mi nie ciemnieje! Wydaje mi się kobitki, że albo jakaś podróbka może, albo zanieczyszczeń tak dużo w powietrzu, albo, co najbardzoej możliwe - za mało nawilżacie twarz przed nałożeniem podkładu - kiedy ja nie nawilżę, to podkład mi ciemnieje i aż żółknie, waży się, bo składniki płynne, odżywcze wchłania taka skóra łapczywie,a na powierzchni skóry zostaje wtedy skoncentrowany pigment z podkładu, który 'nie wsiąkł'. Taka moja hipoteza.
PannaEwelina jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:44   #3245
Nektarynka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez monykaa Pokaż wiadomość

ten jasniejszy na 2zdjeciu to buff a drugi sand beige

Aaaa ... ten po lewej stronie - sand beige, a po prawej - buff. Okey

Nektarynka jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:58   #3246
monykaa
Raczkowanie

nektarynka wysylam ci wiadomosc na prywata
monykaa jest offline  
Stary 2010-03-28, 22:09   #3247
Nektarynka
Zadomowienie

Nic nie dostałam Jeszcze za chwilkę sprawdzę 2-3 razy, a jakby co to odczytam jutro

Edit: jest.

Edytowane przez Nektarynka
Czas edycji: 2010-03-28 o 22:12
Nektarynka jest offline  
Stary 2010-03-28, 23:07   #3248
karolaolaa
Przyczajenie

Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Widzę, że nie tylko ja mam problem z doborem kolorku. Tylko najgorsze, że zakupiłam już kolor 220 natural beige, który zupełnie mi nie pasuje. Zmyliła mnie ta nazwa i pani w drogerii.

A czy Wy wiecie który kolor po 220 nie wpada w róż. Dodam, że 180 jest za jasny, poprostu cera wygląda w tym kolorze na zmęczoną, a potrzebuję jakiegoś rozświetlenia. Myślałam o 240, ale czytam, że i ten nie jest beżowy...

Dodam, że kolor 220 odsprzedam w całkiem atrakcyjnej cenie, bo w domu tylko się przeterminuje, a zakupiłam go 20 marca br. Pozdrawiam i proszę o radę
karolaolaa jest offline  
Stary 2010-03-29, 10:03   #3249
monykaa
Raczkowanie

dziewczyny potrzebuje radyyyyy
na allegro pojawily sie stare revlony, ktore strasznie mnie kusza ale nie jestem przekonana w 100% :/ powiedzcie kupilybyscie?? orientujecie sie kiedy wycofano te podklady (ten pierwszy w sloiczku i ten z pompka) z produkcji bo mam obawy ze sa po terminie, a szkoda wydac pieniadze na cos co po terminie i co gorsza moze wywolac jakies syfki czy cos innego... kusi, kusi strasznie bo maja lepsze krycie -bo ten z softflex u mnie z kryciem sie nie sprawdza na tyle ile bym chciala-ale jest ryzyko..

karolaolaa
poczytaj kilka stron wstecz, tam wiekszosc dziewczyn pisze ze 240 wpada w bez... nie wiem dlaczego akurat teraz dziewczyny pisza ze u nich jest rozowy - najprosciej bylo by jezeli masz mozliwosc isc po probke albo poprosic zeby panie w drogerii pomalowaly cie -i nie radze kupowac od razu tylko wyjsc pomalowana na dwor w naturalne swiatlo bo w sklepie przy tych halogenach kolor jest calkiem inny...
a podklad sprzedaj na allegro, jezeli masz atrakcyjna cene to szybko ktos kupi
monykaa jest offline  
Stary 2010-03-29, 13:12   #3250
Tyris
Rozeznanie

A ja chcialam ostrzec wszystkie dziewczyny przed zakupem na allegro u sprzedawcy i e(chyba juz to niepotrzebne bo sprawa wyjasniona)!

Morduje sie z tym sprzedawca juz 2 miesiace :/ Pisałam w tym wątku że zamówiłam podkład 110 ivory do suchej (zreszta same mi radziłyście). Ustalilam odbiór osobisty gdyż sprzedawca ma firme 2 osiedla ode mnie. Na miejscu okazało się że nie ma wogóle mojego koloru a że byłam podirytowana 2 tygodniowym umawianiem się ze sprzedawcą to postanowiłam że wezmę formułe do cery tłustej. Wystawiłam odpowiedni komentarz ..neutralny że sprzedawca nie wywiązał się z umowy bo nie było koloru. Tego samego dnia pan napisał do mnie że mnie przeprasza (dziwne, bo nie usłyszałam tego jak odbieralam podkład a pan nie raczył nawet do mnie wyjść z pokoju) i czy w ramach przeprosin nie zgodziła bym się na zakup drugiego podkładu z dużym rabatem (az 7 zl ) i anulowanie komentarza.
Podkład okazał sie dla mnie do kitu wiec go odsprzedałam na allegro i stwierdziłam ze w takim razie mogę przystac na ofertę sprzedawcy. I tu zaczeły sie schodki...

Sprzedawca obiecywał ze bedzie mieć moj kolor.. po tygodniu znowu ze napewno bedzie.. takie zapewnianie trwalo sobie jakis czas az w koncu dostalam info ze podklad juz na mnie czeka i ze napewno kolor jest dla mnie odlozony. Wplacilam umowiona kwote.. i nic nagle dostalam maila z potwierdzeniem koloru..co wydalo mi sie dziwne.. bo przeciez sami do mnie napisali ze maja moj kolor i pamietali jaki i ja potwierdzilam. I od tamtej pory cisza czekam na zwrot pieniedzy..ale czuje ze to bedzie walka z angazowaniem policji bo facet jest niepowazny. Od 9 lutego non stop mnie oklamuje.. naprawde nie polecam.

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2010-03-30 o 16:28
Tyris jest offline  
Stary 2010-03-29, 15:04   #3251
masia93
Raczkowanie

kupię bazę pod makijaż jak jeszcze będzie ciemnieć to się załamię
masia93 jest offline  
Stary 2010-03-29, 15:06   #3252
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Ja mam kolor 150 i 180 i żaden mi nie ciemnieje! Wydaje mi się kobitki, że albo jakaś podróbka może, albo zanieczyszczeń tak dużo w powietrzu, albo, co najbardzoej możliwe - za mało nawilżacie twarz przed nałożeniem podkładu - kiedy ja nie nawilżę, to podkład mi ciemnieje i aż żółknie, waży się, bo składniki płynne, odżywcze wchłania taka skóra łapczywie,a na powierzchni skóry zostaje wtedy skoncentrowany pigment z podkładu, który 'nie wsiąkł'. Taka moja hipoteza.
Ja bardzo dobrze nawilzam skore, w moim miescie zanieczyszen praktycznie nie ma bo to male miasteczko (mieszkam w okolicach Wro) i podrobka tez to nie jest bo kupilam w Douglasie.
Immolation jest offline  
Stary 2010-03-29, 16:53   #3253
v-x-n
Zadomowienie

Mój też nie ciemnieje, więc może po prostu podkład nie dla Was i tyle.. Ivory też miałam i nie ciemniał. Co do Buff, to mialam kiedyś Rimmel 100 i Buff wcale nie jest o kilka tonów ciemniejszy, przynajmniej według mnie...
v-x-n jest offline  
Stary 2010-03-29, 17:37   #3254
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja bardzo dobrze nawilzam skore, w moim miescie zanieczyszen praktycznie nie ma bo to male miasteczko (mieszkam w okolicach Wro) i podrobka tez to nie jest bo kupilam w Douglasie.
Chciałam pomóc sugerując powyższe przyczyny ciemnienia, skoro jednak wszystkie odpadają, to może Immo spróbuj z bazą..? A może warstwa ciutek za duża i w związku z tym za duże natężenie pigmentu?Sama nie wiem. Oby się podkład 'uspokoił' i nie strzelał takich fochów więcej
PannaEwelina jest offline  
Stary 2010-03-29, 18:08   #3255
STARLA77
BAN stały

W linku poniżej czarna dziewczyna zachwala podkład maybelline a ma tez revlona

Ja zakupiłam juz na allegro ten podklad i zobaczymy co to jest za cacko

http://www.youtube.com/watch?v=1U9bwruSjTc
STARLA77 jest offline  
Stary 2010-03-29, 18:26   #3256
kiiicik
Zakorzenienie

Koniecznie daj znać jak się sprawdza ten nowy podkładzik, jestem strasznie ciekawa
kiiicik jest offline  
Stary 2010-03-29, 19:03   #3257
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Hmmm.. a polecacie jakas baze rozjasniajaca?

Albo taka ktora by dobrze utrzymala kolor "na swoim miejscu"???
Immolation jest offline  
Stary 2010-03-29, 19:53   #3258
monykaa
Raczkowanie

ciekawe czy wersja light maybelline kolor sand odpowiada kolorowi buff revlona? bo mi krycie srednio odpowiada revlona wiec chyba tez go wciagne na wyprobowanie przynjmniej bede miala jakies porownanie ktory dluzej sie trzyma

Edytowane przez monykaa
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:17
monykaa jest offline  
Stary 2010-03-30, 01:07   #3259
a*a*a*
Ania

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
A ja chcialam ostrzec wszystkie dziewczyny przed zakupem na allegro u sprzedawcy 506277888 badz jak kto woli ezebra!

Morduje sie z tym sprzedawca juz 2 miesiace :/ Pisałam w tym wątku że zamówiłam podkład 110 ivory do suchej (zreszta same mi radziłyście). Ustalilam odbiór osobisty gdyż sprzedawca ma firme 2 osiedla ode mnie. Na miejscu okazało się że nie ma wogóle mojego koloru a że byłam podirytowana 2 tygodniowym umawianiem się ze sprzedawcą to postanowiłam że wezmę formułe do cery tłustej. Wystawiłam odpowiedni komentarz ..neutralny że sprzedawca nie wywiązał się z umowy bo nie było koloru. Tego samego dnia pan napisał do mnie że mnie przeprasza (dziwne, bo nie usłyszałam tego jak odbieralam podkład a pan nie raczył nawet do mnie wyjść z pokoju) i czy w ramach przeprosin nie zgodziła bym się na zakup drugiego podkładu z dużym rabatem (az 7 zl ) i anulowanie komentarza.
Podkład okazał sie dla mnie do kitu wiec go odsprzedałam na allegro i stwierdziłam ze w takim razie mogę przystac na ofertę sprzedawcy. I tu zaczeły sie schodki...

Sprzedawca obiecywał ze bedzie mieć moj kolor.. po tygodniu znowu ze napewno bedzie.. takie zapewnianie trwalo sobie jakis czas az w koncu dostalam info ze podklad juz na mnie czeka i ze napewno kolor jest dla mnie odlozony. Wplacilam umowiona kwote.. i nic nagle dostalam maila z potwierdzeniem koloru..co wydalo mi sie dziwne.. bo przeciez sami do mnie napisali ze maja moj kolor i pamietali jaki i ja potwierdzilam. I od tamtej pory cisza czekam na zwrot pieniedzy..ale czuje ze to bedzie walka z angazowaniem policji bo facet jest niepowazny. Od 9 lutego non stop mnie oklamuje.. naprawde nie polecam.
Tyris, pamiętam jak o tym pisałaś, faktycznie jakiś nie poważny ten sprzedawca, śmierdzi mi to na odległość.

Cytat:
Napisane przez monykaa Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuje radyyyyy
na allegro pojawily sie stare revlony, ktore strasznie mnie kusza ale nie jestem przekonana w 100% :/ powiedzcie kupilybyscie?? orientujecie sie kiedy wycofano te podklady (ten pierwszy w sloiczku i ten z pompka) z produkcji bo mam obawy ze sa po terminie, a szkoda wydac pieniadze na cos co po terminie i co gorsza moze wywolac jakies syfki czy cos innego... kusi, kusi strasznie bo maja lepsze krycie -bo ten z softflex u mnie z kryciem sie nie sprawdza na tyle ile bym chciala-ale jest ryzyko..
Jejku ja swojego czasu tez polowałam na ten zwykły colorstay, ale były tylko z tym softflexem. Też bym chętnie kupiła, bo właśnie slyszałam, że jest (był) o niebo lepszy. U kogo będziesz kupować (kogo masz na oku)? Tylko kurcze właśnie ciekawe jak z tym terminem. Może by do jakiegoś sprzedawcy napisać i zapytać o to?
Stary 2010-03-30, 08:53   #3260
Tyris
Rozeznanie

Zarzadalam od niego kategorycznie zwrotu pieniedzy.. i odpisal mi dzisiaj zebym byla cierpliwa i ze on dzisiaj "ponownie" wysle przesylke i jak nie dojdzie na jutro to odda mi pieniadze oczywiscie.

Smieszna sprawa..gdyz moja siostra pracuje w osiedlowym oddziale pocztowym co sie rowna aboslutnemu wykluczeniu pominiecia poczty do mnie Wydaje mi sie ze facet znowu gra na zwloke jeszcze probujac sie w glupi sposob tlumacyzc i moze nawet wzbudzic we mnie wyrzuty sumienia czy litosc... Poinformowalam go o sytuacji pocztowej..ciekawe co on na to. Nie moge przebolec ze tak kreci i nie przyzna sie odrazu dobra..nie mam pani podkladu..przepraszam" ..czy to tak wiele? a ja od 2 miesiecy laze wyciapana jakimis resztkami bo przeciez nie kupie sobie nowego podkladu w sklepie skoro kupilam przez allegro i na niego czekam :/ makabra.. ze tez to zawsze musi sie mi przytrafic

dzisiaj popoludniu przyszla do mnie paczka.. i mam pytanie dziewczyny. Jak to jest z tymi podkladami? bo wczesniej dostalam z czarna matowa nakretka...teraz otrzymalam z czarna nakretka jakby z wartwa dodatkowa plastiku... Ktora wersja obecnie obowiazuje i jest swieza?

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2010-03-30 o 16:28
Tyris jest offline  
Stary 2010-03-30, 11:22   #3261
nadi83
Rozeznanie

Ja miałam buff, choć jestem bledziochem (ciut zbyt ciemny, ale na lato może być) i u mnie nie ciemniał (no może z raz czy dwa się tak stało, gdy nałożyłam za dużo lub zbyt szybko, tzn. na ściągniętą po myciu bez kremu twarz). z baz ja stosowałam dax cosmetics i mogą ją polecić, o ile nie masz problemu z zapychaniem skóry przez silikony, bo ona je zawiera.teraz przerzucam się na podkład mineralny z idealnie dobranym jasnym kolorem i problem ciemnienia odpada
nadi83 jest offline  
Stary 2010-03-30, 16:45   #3262
masia93
Raczkowanie

nadi83 a możesz zdradzić na które dokładnie kosmetyki się przerzucasz ? może i ja ich wypróbuję :P
masia93 jest offline  
Stary 2010-03-30, 18:47   #3263
arbuzowaaa
Raczkowanie

Cytat:
Zarzadalam od niego kategorycznie zwrotu pieniedzy.. i odpisal mi dzisiaj zebym byla cierpliwa i ze on dzisiaj "ponownie" wysle przesylke i jak nie dojdzie na jutro to odda mi pieniadze oczywiscie.

Smieszna sprawa..gdyz moja siostra pracuje w osiedlowym oddziale pocztowym co sie rowna aboslutnemu wykluczeniu pominiecia poczty do mnie Wydaje mi sie ze facet znowu gra na zwloke jeszcze probujac sie w glupi sposob tlumacyzc i moze nawet wzbudzic we mnie wyrzuty sumienia czy litosc... Poinformowalam go o sytuacji pocztowej..ciekawe co on na to. Nie moge przebolec ze tak kreci i nie przyzna sie odrazu dobra..nie mam pani podkladu..przepraszam" ..czy to tak wiele? a ja od 2 miesiecy laze wyciapana jakimis resztkami bo przeciez nie kupie sobie nowego podkladu w sklepie skoro kupilam przez allegro i na niego czekam :/ makabra.. ze tez to zawsze musi sie mi przytrafic

dzisiaj popoludniu przyszla do mnie paczka.. i mam pytanie dziewczyny. Jak to jest z tymi podkladami? bo wczesniej dostalam z czarna matowa nakretka...teraz otrzymalam z czarna nakretka jakby z wartwa dodatkowa plastiku... Ktora wersja obecnie obowiazuje i jest swieza?
z nakrętkami nie chodzi o świeżość tylko o to do jakiej cery jest przeznaczony podkład.

z plastikiem jest do cery suchej/normalnej
a bez jest do cery mieszanej/tłustej

18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline  
Stary 2010-03-30, 21:07   #3264
error87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Mój też nie ciemnieje, więc może po prostu podkład nie dla Was i tyle.. Ivory też miałam i nie ciemniał. Co do Buff, to mialam kiedyś Rimmel 100 i Buff wcale nie jest o kilka tonów ciemniejszy, przynajmniej według mnie...
A którego z podkładów rimmela próbowałaś?
error87 jest offline  
Stary 2010-03-30, 23:34   #3265
elize07
Przyczajenie

Miałam kolor 240 c/o i na pewno wpada w beż, absolutnie nie jest różowy.
elize07 jest offline  
Stary 2010-03-31, 12:27   #3266
Tyris
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
z nakrętkami nie chodzi o świeżość tylko o to do jakiej cery jest przeznaczony podkład.

z plastikiem jest do cery suchej/normalnej
a bez jest do cery mieszanej/tłustej

dzieki wlasnie to wydedukowalam ze strony jakiejs :P

Jestem zadowolona po calosci.. podklad super.. ! I o dziwo 110ivory do suchej wcale nie jest strasznie rozowy. Idealnie stapia mi sie z cera, ale juz widze ze za miesiac bede musiala kupic ciemniejszy (i pewnie znowu bede miala dylemat :P)
Tyris jest offline  
Stary 2010-03-31, 14:19   #3267
karolaolaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez elize07 Pokaż wiadomość
Miałam kolor 240 c/o i na pewno wpada w beż, absolutnie nie jest różowy.

A jeżeli mogę spytać to jaką masz karnację? Moja po zimie jest blada i ten 220 to ładnie mi się stopił ze skórą tylko ten róż go definitywnie eliminuje. Myślę teraz o tym 240...
karolaolaa jest offline  
Stary 2010-03-31, 16:33   #3268
fiasco
Wtajemniczenie

Tyris powiedz proszę czy Ivory ci ciemnieje na twarzy? zastanawiam się czy go kupić, jeśli ciemnieje choć trochę to będę musiała szukać dalej :|
fiasco jest offline  
Stary 2010-03-31, 18:28   #3269
a*a*a*
Ania

Cytat:
dzieki wlasnie to wydedukowalam ze strony jakiejs :P

Jestem zadowolona po calosci.. podklad super.. ! I o dziwo 110ivory do suchej wcale nie jest strasznie rozowy. Idealnie stapia mi sie z cera, ale juz widze ze za miesiac bede musiala kupic ciemniejszy (i pewnie znowu bede miala dylemat :P)
A czy mogłabyś zrobić jakieś swatche? Chciałabym zobaczyć jaki faktycznie on ma odcień, proszęęęę
Na razie mimo wszystko odpuszczę sobie revlona, ale taka info by mi się przydała
Stary 2010-03-31, 18:59   #3270
sabbatha
Zakorzenienie

swatche były dużo razy w wątku

sabbatha jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości