nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-20, 08:54   #3331
Eweninka
Raczkowanie

Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez tweety87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiele z was pisze że zamawiało revlon na allegro. Czy jak go zamawiałyście to wybierałyście, żeby przyszedł w formie listu poleconego czy przesyłki??? Pytam bo forma listu jest znacznie tańsza, ale słyszałam że szklana buteleczka revlonu łatwo sie tłucze. Czy wasze podkłady przychodziły zawsze w jednym kawałku, czy jednak zdarzały sie jakieś wypadki??

2x zamawiałam listem i nie było żadnych problemów

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam ogromną prośbę - fotki podkładu 150 i 180 maźnięta ręka, czy coś, zależy mi na jak najbardziej neutralnym/żółtawym kolorze, bez różu! również proszę o porady w tej kwestii
Starałam się jak najlepiej to ukazać ;]. Po prawo 150, po lewo 180.
Eweninka jest offline  
Stary 2010-05-20, 09:18   #3332
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam ogromną prośbę - fotki podkładu 150 i 180 maźnięta ręka, czy coś, zależy mi na jak najbardziej neutralnym/żółtawym kolorze, bez różu! również proszę o porady w tej kwestii
Bardziej żółtawy jest na pewno 150 180 to raczej beżyk
iwona200 jest offline  
Stary 2010-05-20, 11:07   #3333
kanarek1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Bardziej żółtawy jest na pewno 150 180 to raczej beżyk
wg mnie na odwót - gdyż po LEWEJ stronie jest 180-i on jest wg mnie bardziej żółty...a ten 150 jest po prawej i jest wg mnie dużo bardziej beżowy. Wzięłam wczoraj z Douglasa jego próbkę (150), i jest dla mnie OK, i chyba kupię na Allegro.
kanarek1 jest offline  
Stary 2010-05-20, 12:51   #3334
endorfina123
Wtajemniczenie

kanarek1, iwona200, Eweninka, dziękuję Wam bardzo bardzo

ogólnie sprawa wygląda tak, że mam twarz naczynkową, nie opalam jej pod żadnym pozorem, ale resztę ciała już tak, w efekcie jestem bladziochem na twarzy, jednak traktuję ją samoopalaczem, żeby nie odcinała się od reszty. zależy mi na jak bardziej zimnym kolorze podkładu, bo przez te naczynka i tak jestem już wystarczająca różowa, 150 jest chyba najjaśniejszy i na Twoim ręku - Eweninka, ale pewnie dla mnie będzie za jasny (chociaż twarz i tak zawsze modeluję pudrem brązującym). najpierw myślałam o 200, ale gdzież czytałam, że jest on różowawy. jestem więc w kropce, ale chyba nic innego nie pozostaje, jak iść do Douglasa, pomazać sobie po rączce i ewentualnie poprosić o próbki.

mam jeszcze pytanie dotyczące krycia i generalnie właściwości tych 2 rodzajów do cery suchej i tłustej, ja mam suchą, ale również czytałam, że ten do suchej ma zdecydowanie słabsze krycie i szybciej zaczyna się świeci. możecie podzielić się doświadczeniami w tej kwestii?

endorfina123 jest offline  
Stary 2010-05-20, 12:53   #3335
klaudi30
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
We Wrocławiu też są

Który to rossmann we Wroo?
klaudi30 jest offline  
Stary 2010-05-20, 14:16   #3336
Calebia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Starałam się jak najlepiej to ukazać ;]. Po prawo 150, po lewo 180.
A mogłabyś powiedzieć, czy dla osoby która używała 150 (jest on w sumie taki sam jak moja skóra, chociaż na lato trochę jasny) będzie pasował 180? Czy występuje między nimi duza róźnica?
Stary 2010-05-20, 14:19   #3337
iv3
Zakorzenienie

Co do kupowania na Allegro. Ja dużo razy zamawiałam różne rzeczy, nawet perfumy w szklanych buteleczkach. I nigdy jeszcze nic sie nie stało. Wybierajcie osoby zaufane np super sprzedawce lub osoby z jak najmniejszą liczbą negatywnych komentarzy (no to chyba logiczne) Naprawde przesyłki nawet w formie listu są bardzo dobrze zapakowane w bąbelkowe siateczki,gazety, a koperty same w sobie mają bąbelki w środku. Kiedyś nawet kupowałam Muchołówke paczką (nie przez kuriera bo był bardzo drogi) i była świetnie zapakowana, aż ja sama miałam problem żeby ją odpakować. Więc nie ma się co bać (ale też nie namawiam,żeby później nie było na mnie )

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2010-05-20, 20:18   #3338
kanarek1
Raczkowanie

powiem tak: dziś zaaplikowałam sobie podkład na buźkę, z próbki z Douglasa, i jest lepszy niż poprzednie jeśli chodzi o matowienie, ale nie jakiś super... matuje na trochę dłużej, ale nie dużo dłużej; plus taki, że się nie ściera i ładnie stapia ze skórą.
kanarek1 jest offline  
Stary 2010-05-20, 20:29   #3339
Eweninka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Calebia Pokaż wiadomość
A mogłabyś powiedzieć, czy dla osoby która używała 150 (jest on w sumie taki sam jak moja skóra, chociaż na lato trochę jasny) będzie pasował 180? Czy występuje między nimi duza róźnica?
Na lato 180 będziesz miała idealny . Ja najpierw kupiłam 180 (zimą) i stwierdziłam, że jest za ciemny i zakupiłam 150, który jest ok (chociaż mógłby nie mieć różowego pigmentu). Czasem mieszam oba, ale tylko z kropelką 180 .

Poza tym uważam, że 180 jakoś lepiej kryje i ładniej buźka wygląda :P.
Nie wiem dlaczego tak jest ;p

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kanarek1 Pokaż wiadomość
powiem tak: dziś zaaplikowałam sobie podkład na buźkę, z próbki z Douglasa, i jest lepszy niż poprzednie jeśli chodzi o matowienie, ale nie jakiś super... matuje na trochę dłużej, ale nie dużo dłużej; plus taki, że się nie ściera i ładnie stapia ze skórą.
Zgadzam się, ale polecam nakładać go pędzlem do podkładu i oprószyć leciutko pudrem. Wtedy jest lepszy efekt .

Edytowane przez Eweninka
Czas edycji: 2010-05-20 o 20:34
Eweninka jest offline  
Stary 2010-05-20, 21:09   #3340
Calebia
Wtajemniczenie

Cytat:
Na lato 180 będziesz miała idealny . Ja najpierw kupiłam 180 (zimą) i stwierdziłam, że jest za ciemny i zakupiłam 150, który jest ok (chociaż mógłby nie mieć różowego pigmentu). Czasem mieszam oba, ale tylko z kropelką 180 .[COLOR=Silver]

Poza tym uważam, że 180 jakoś lepiej kryje i ładniej buźka wygląda :P.
Nie wiem dlaczego tak jest ;p

.
Czyli jeśli moja skóra ma kolor taki sam jak 150, to 180 będzie wyglądał w porządku? bo próbowałam w drogerii na ręce i wydawał się ładny. Tylko nie wiem, czy nie będzie za ciemny na twarzy.
Stary 2010-05-20, 21:20   #3341
Gosiurek
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja używałam 150 zimą, teraz mam 180. Różnica jest, ale niezbyt wielka. Wydaje mi się że 180 na mnie wygląda naturalniej. Buff był ciut za jasny
Gosiurek jest offline  
Stary 2010-05-20, 21:53   #3342
Eweninka
Raczkowanie

Cytat:
Czyli jeśli moja skóra ma kolor taki sam jak 150, to 180 będzie wyglądał w porządku? bo próbowałam w drogerii na ręce i wydawał się ładny. Tylko nie wiem, czy nie będzie za ciemny na twarzy.

Czasem maluję się 180, ale jednak jeszcze jest ciut za ciemny, więc pozostaje tylko wyczekiwanie słoneczka .
Podsumowując- jeśli nawet troszeczkę się opalisz, to 180 będzie super
Eweninka jest offline  
Stary 2010-05-21, 06:31   #3343
Calebia
Wtajemniczenie

Cytat:
Czasem maluję się 180, ale jednak jeszcze jest ciut za ciemny, więc pozostaje tylko wyczekiwanie słoneczka .
Podsumowując- jeśli nawet troszeczkę się opalisz, to 180 będzie super
Kurcze, tylko u mnie z opalaniem może być właśnie trudno - całe lato w banku przesiedzę ale chyba zaryzykuję.
Stary 2010-05-21, 22:02   #3344
Eweninka
Raczkowanie

Cytat:
Kurcze, tylko u mnie z opalaniem może być właśnie trudno - całe lato w banku przesiedzę ale chyba zaryzykuję.

Od kilku dni smaruję ciało balsamem brązującym, który daje delikatny kolorek i dzisiaj pomalowałam się 180 i jest perfecto!
Eweninka jest offline  
Stary 2010-05-22, 00:09   #3345
Monetka
Przyczajenie

No i przyszedł mój podkład nr 300- niestety jest za ciemny jak dla mnie.... kurczę a juz myślałam, że znalazłam idealny kolorek :/ Jeśli któraś jest zainteresowana kupnem koloru 300 Golden Beige to proszę o informację- wystawię na Allegro- za 30 zł (razem z przesyłką)- praktycznie nowy, więc chyba sie opłaca A ja muszę dalej szukać swojego koloru... Eh
Monetka jest offline  
Stary 2010-05-22, 11:36   #3346
Rossi
Zadomowienie

GG do Rossi

Ja byłabym chętna
Rossi jest offline  
Stary 2010-05-24, 21:59   #3347
Monetka
Przyczajenie

przykro mi, ale ktoś Cię uprzedził
Monetka jest offline  
Stary 2010-05-25, 14:59   #3348
tweety87
Przyczajenie

Hej dziewczyny a nie orientujecie sie czy miedzy natural tan a rich tan jest duza róznica?? Rich tan jest chyba ciemniejszy ale pewna nie jestem Interesuje mnie który z tych podkładów jest bardziej bronzowy, chodzi mi żeby NIE wygladal jak pomarańcza Jak bys cie miały jakies porównawcze zdjeica to prosze wrzucajcie
tweety87 jest offline  
Stary 2010-05-26, 17:56   #3349
a*a*a*
Ania

Cytat:
Napisane przez klaudi30 Pokaż wiadomość
Który to rossmann we Wroo?
Ja natknęłam się na niego w Arkadach.
Stary 2010-05-26, 23:54   #3350
dziadziaq
Przyczajenie

a powiedzcie mi, czy revlon to skóry tłustej/mieszanej po dłuższym stosowaniu wysusza skóre?
dziadziaq jest offline  
Stary 2010-05-27, 10:23   #3351
Eweninka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dziadziaq Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi, czy revlon to skóry tłustej/mieszanej po dłuższym stosowaniu wysusza skóre?

Absolutnie nie .
Eweninka jest offline  
Stary 2010-05-28, 20:52   #3352
wiolaraczka
Zadomowienie

Dziewczynki doradźcie
Jaki kolor wziać z Revlona skoro używam odcień 109 z MaxFactora Lasting Performance?
Dodam,że jestem ciemną brunetką, średnio opaloną,ale raczej o ciemnej karnacji. Z biegiem lata na pewno będę dosyc mocno opalona.Tylko ja chciałabym kupić jakiś odcień uniwersalny żeby nadał się również na jesień/zimę,a latem mogłabym go ewentualnie przyciemnić bronzerem

Po prostu Wiola
wiolaraczka jest offline  
Stary 2010-06-01, 01:18   #3353
mandarynkaaa
Raczkowanie

wiolaraczka, najlepiej przejdz sie do douglasa i sama spawdź.
Kupiłam na allegro ten oto podkład, kolor 150 buff, bardzo popularny. I szczerze mówiąc mam bardzo mieszane uczucia. Wg mnie nie jest on jakiś bardzo kryjący, jak dla mnie lepsze krycie miał lasting finish rimmela. Poza tym bardzo dziwnie sie rozprowadza. na prawde próbowałam już palcami, pędzelkiem mięciutkim z essence, i edm kabuki. Wykończenie średnie, najlepszy efekt chyba po placach. Mocne krycie można uzyskać, ale razem z efektem tapety. Poza tym czuje że coś nie tak robi z moją twarzą. Może nie jest tłusta, raczej mieszana w strone suchej, ale miałam wrażenie oblepionej a nie zmatowionej twarzy <wtf?>. Skąd tyle opini że matuje i super kryje? Jak dla mnie jest troche przereklamowany...
Poza tym gownie liczyłam na trwałość, a tutaj nic.. wracam z uczelni i mam jakieś plamy typowe od ruszania rękami po twarzy. Ok, podpieralam sie ręką, bo zajecia nie byly wyjątkowo ciekawe, ale czemu podkład nie starł sie jakoś równomiernie, tylko przetarl i utworzył jakby "pręgi". Na pewno rano był dobrze rozprowadzoy, nie nakładalam go duzo, wszystko bylo ok..
Możecie mi powiedziec co robie źle? bo na prawde nie wiem.. kolor podkladu bardzo mi pasuje, konsystencja też, może macie jakis krem na którym podkład ładnie wygląda? Dodam jeszcze że podkład na pewno jest oryginalny i nieprzeterminowany.

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline  
Stary 2010-06-01, 21:02   #3354
iinnkkaa
Zakorzenienie

hej! mam nadzieje ze mi pomożecie! do tej proyu wyzyalam pokladu z maybeline mineralny ale przyznam ze z trwaloscia to wogole sobie nie proadzil. Chciałabym cos bardziej kryjącego ale nie wiem czy revlon nie ejst za cieżki dla mnie bo rożne opinie czytałam. czy nadaje sie na teraz tzn wiosne- lato? czy jest zaciężki i wybrac MaxFactora Lasting Performance??
mam 20 lat cere suchą z przebarwieniami, czasem wychodzą nieciekawe niespodzianki
prosze o pomoc!
iinnkkaa jest offline  
Stary 2010-06-01, 21:44   #3355
iinnkkaa
Zakorzenienie

Dot.: Revlon colorstay

hej! mam nadzieje ze mi pomożecie! do tej proyu wyzyalam pokladu z maybeline mineralny ale przyznam ze z trwaloscia to wogole sobie nie proadzil. Chciałabym cos bardziej kryjącego ale nie wiem czy revlon nie ejst za cieżki dla mnie bo rożne opinie czytałam. czy nadaje sie na teraz tzn wiosne- lato? czy jest zaciężki i wybrac MaxFactora Lasting Performance??
mam 20 lat cere suchą z przebarwieniami, czasem wychodzą nieciekawe niespodzianki
czy do cery suchej i do cery tlustej sa wielkie roznice w podkladach?
prosze o pomoc!
iinnkkaa jest offline  
Stary 2010-06-02, 10:23   #3356
kiiicik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
Dziewczynki doradźcie
Jaki kolor wziać z Revlona skoro używam odcień 109 z MaxFactora Lasting Performance?
Dodam,że jestem ciemną brunetką, średnio opaloną,ale raczej o ciemnej karnacji. Z biegiem lata na pewno będę dosyc mocno opalona.Tylko ja chciałabym kupić jakiś odcień uniwersalny żeby nadał się również na jesień/zimę,a latem mogłabym go ewentualnie przyciemnić bronzerem
Wiolaraczka daje w załączniku Tobie kolorki, bo akurat mam w domu. Po lewej jest Twoj MF LP 109, w srodku jest Revlon kolor 300 wiec dla Ciebie za jasny, a po prawej jest Revlon 330. Myślę, że optymalny byłby dla Ciebie Revlon 320, jest troche jaśniejszy niż ten 330- miałam próbki z Douglasa. Ale już Twoja decyzja

Jeśli ktoraś chce LP 109 mogę tanio sprzedać, bo dla mnie za ciemny, użyłam z 2 razy

Mandarynkaaa ja sama nie byłam na początku zbyt zadowolona, jeśli chodzi o krycie, ale im brałam ciemniejszy odcień tym lepiej Teraz nakładam podkład na serum z BU i naprawdę super się trzyma

Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

Edytowane przez kiiicik
Czas edycji: 2010-06-02 o 10:33
kiiicik jest offline  
Stary 2010-06-02, 19:50   #3357
mandarynkaaa
Raczkowanie

Nałożyłam na krem, taką wazelkine z witaminami od dermatologa i super sie rozprowadza, czasem zdarzy mu sie robic plamy, czego szczerze mówiąc bardzo nie lubie, ale ogolnie po dniu wczorajszym i dzisiejszym jestem bardzo zadowolona. Teraz nic mi sie nie starlo i mam idealny makijaz po calym dniu. No i krycie z pudrem jest ok. Jesli zna ktos jeszcze jakis inny kremik dobry pod ten podklad to prosze o rady. mam jeszcze olay do cery suchej,ale sie nie nadaje

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline  
Stary 2010-06-03, 12:20   #3358
anusiaa15
Rozeznanie

Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
czy do cery suchej i do cery tlustej sa wielkie roznice w podkladach?
prosze o pomoc!
ja mam i Revlona 200 nude i MF Lasting Performance 102 Pastelle i według mnie porównując te oba podkłady zdecydowanie wybieram Revlona, lepiej kryje i nie ciemnieje mi na buzi tak jak robi to MF... Na lato zamierzam tak samo używać revlona bo się długo trzyma nawet jak jest gorąco.

anusiaa15 jest offline  
Stary 2010-06-05, 18:38   #3359
Rossi
Zadomowienie

GG do Rossi

No i skończył mi się 180 aż wygrzebałam pędzelkiem
Z przykrością stwierdzam, że pogorszyła mi się cera, uwidoczniły się pory i bardziej się przetłuszcza - na nosie mam dosłownie olej ALE tylko colorstay się tak dobrze trzyma twarzy, zdecydowałam, że będę go stosowała na większe/dłuższe wyjścia ale nadal nie mogę się zdecydować na ciemniejszy, rozważam 240 i 300 oba c/o
Kiedyś sprzedawali na Allegro uzupełniacze, były tańsze szkoda, że już ich nie ma chętnie kupiłabym oba kolorki
Rossi jest offline  
Stary 2010-06-06, 19:55   #3360
anusia697
Przyczajenie

GG do anusia697

Dziewczynki mam pytanie czy ma któraś może porównanie jaki kolor pasował by dla mnie, bo do tej pory używałam podkładu matującego manhattan caramel, fakt że jest już trochę za jasny bo się opaliłam ale coś na podobę z tych do cery tłustej? pomożecie? bo nie mam pojęcia jak dobrać ten kolor a próbek u mnie nigdzie nie ma

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości