nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-01, 15:29   #4411
maaluch
Przyczajenie

Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ciagle sie nie moge zdecydowac ktory odcien mam wybrac, teraz tak mysle ze 180 tez za jasny wrzucam zdjecie koloru podkladu ktorego teraz uzywam, moze ktraś z Was mogla by porownac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8010370.jpg (39,5 KB, 62 załadowań)
maaluch jest offline  
Stary 2011-08-01, 16:21   #4412
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez maaluch Pokaż wiadomość
ciagle sie nie moge zdecydowac ktory odcien mam wybrac, teraz tak mysle ze 180 tez za jasny wrzucam zdjecie koloru podkladu ktorego teraz uzywam, moze ktraś z Was mogla by porownac?
Moim zdaniem 180 powinnien być ok Ale nie namawiam Cię
Stary 2011-08-01, 16:49   #4413
agusia5144
Raczkowanie

hej, bardzo prosze o porade
ostatnio używałam podkładu rimmel lasting finish i twarz świeciła sie juz po około trzech godzinach. teraz planuje kupić podkład revlona, ale nie moge zdecydować sie który, http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=16157&next =1 lub http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...kt=4024&next =1.
Jak myślicie, który z nich lepiej sie sprawdzi na skórze skłonnej do świecenia sie, jednak nie wiem czy dobrym określeniem bedzie "tłusta". Czasem też pojawiają sie u mnie suche skórki, wiec z drugiej strony nie chce by po uzyciu podkladu były bardziej widoczne. Zależy mi też bardzo na dobrym matowieniu i kryciu. Z góry dziekuje za pomoc, pozdrawiam
agusia5144 jest offline  
Stary 2011-08-01, 17:06   #4414
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez agusia5144 Pokaż wiadomość
hej, bardzo prosze o porade
ostatnio używałam podkładu rimmel lasting finish i twarz świeciła sie juz po około trzech godzinach. teraz planuje kupić podkład revlona, ale nie moge zdecydować sie który, http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=16157&next =1 lub http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...kt=4024&next =1.
Jak myślicie, który z nich lepiej sie sprawdzi na skórze skłonnej do świecenia sie, jednak nie wiem czy dobrym określeniem bedzie "tłusta". Czasem też pojawiają sie u mnie suche skórki, wiec z drugiej strony nie chce by po uzyciu podkladu były bardziej widoczne. Zależy mi też bardzo na dobrym matowieniu i kryciu. Z góry dziekuje za pomoc, pozdrawiam
Jeśli zależy Ci na kryciu i matowieniu to wybierz wersję do skóry tłustej/mieszanej. Ta jednak ma w składzie alkohol więc jeśli pojawiają się u Ciebie suche skórki to koniecznie pamietaj o regularnym peelingu i nawilżaniu.
Stary 2011-08-01, 19:51   #4415
gosica
Zadomowienie

proszę, oto zdjęcia koloru 300 i 330 do cery tł/miesz
ciężko uchwycić kolor moim aparatem ale widać, że 330 jest zdecydowanie ciemniejszy.
ciemniejszy oczywiście to natural tan, bardzo mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL371350.jpg (22,5 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL371351.jpg (25,5 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL371346.jpg (21,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL371347.jpg (27,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL371352.jpg (33,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL371353.jpg (33,8 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL371354.jpg (31,4 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez gosica
Czas edycji: 2011-08-01 o 19:53
gosica jest offline  
Stary 2011-08-01, 21:24   #4416
ksenka
Zadomowienie

widze ze obydwa wpadaja w zolte tony ?? a czy widac w nich jakies rozowosci?? nakladalas moze 330 juz na twarz?? bo chodzi mi o to czy zmienia kolor po czasie?
ksenka jest offline  
Stary 2011-08-02, 12:04   #4417
gosica
Zadomowienie

tak, wpadają w żółte tony, nie ma w nich nic różowego wg mnie.
na mojej twarzy nie zmienia wyglądu
gosica jest offline  
Stary 2011-08-02, 16:51   #4418
maaluch
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Moim zdaniem 180 powinnien być ok Ale nie namawiam Cię
zamowilam 180, dzieki bo naprawde nie moglam sie zdecydowac
maaluch jest offline  
Stary 2011-08-02, 20:43   #4419
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez maaluch Pokaż wiadomość
zamowilam 180, dzieki bo naprawde nie moglam sie zdecydowac
Jeśli kolor okaże się dla Ciebie nieodpowiedni, będę czuła się winna
Stary 2011-08-02, 21:29   #4420
Senaliah
Raczkowanie

Dziewczyny kupiłam jak zwykle najjaśniejszy odcień Ivory, dopiero dziś zauważyłam,że ma nowe opakowanie, a dlaczego dopiero dziś? Dlatego, że coś mi ciągle nie pasuje przy aplikacji! Nakładam go tak jak zwykle od 4 lat. Próbowałam pędzlem, palcami, gąbką, na krem, bez kremu , z bazą oraz bez i co? Jedna wielka masakra! Albo to są podróbki (wkurzona już nawet napisałam do babki od aukcji) albo popsuli formułę! Może to dlatego, że nie ma tego Soflex? Jestem załamana. Był to najlepszy podkład, a teraz jest co najmniej średni, a nawet okropny. Spływa, nie kryje, i pozostawia plamy...

Czy tylko ja mam takie odczucia???
Senaliah jest offline  
Stary 2011-08-04, 06:27   #4421
JolkaOlka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Senaliah Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam jak zwykle najjaśniejszy odcień Ivory, dopiero dziś zauważyłam,że ma nowe opakowanie, a dlaczego dopiero dziś? Dlatego, że coś mi ciągle nie pasuje przy aplikacji! Nakładam go tak jak zwykle od 4 lat. Próbowałam pędzlem, palcami, gąbką, na krem, bez kremu , z bazą oraz bez i co? Jedna wielka masakra! Albo to są podróbki (wkurzona już nawet napisałam do babki od aukcji) albo popsuli formułę! Może to dlatego, że nie ma tego Soflex? Jestem załamana. Był to najlepszy podkład, a teraz jest co najmniej średni, a nawet okropny. Spływa, nie kryje, i pozostawia plamy...

Czy tylko ja mam takie odczucia???
Ten podkład z wersją Softflex już od dłuższego czasu nie ma tej informacji na buteleczce, jest tylko napis Revlon Colorstay Makeup. W każdej drogerii tak jest, no i na Allegro podobnie.
JolkaOlka jest offline  
Stary 2011-08-04, 11:22   #4422
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Dziewczyny, mam zamiar kupic podkład Gosha X-Ceptional Wear. Może któraś z Was również go używała i mogłaby porównac odcien 12 Natural do 150 Buffa/180 Sand Beige CS?
Stary 2011-08-07, 21:26   #4423
arbuziak
Zadomowienie

Hej dziewczyny Do tej pory używałam podkładu Bourjois Healthy Mix (a wcześniej 10HSE) w odcieniu 53 Light beige. Używała go któraś? Do którego odcienia Revlonu będzie on najbardziej zbliżony? Zastanawiam się nad kupnem Fresh Beige, ale boję się czy nie będzie za jasny. Bardzo proszę o pomoc
arbuziak jest offline  
Stary 2011-08-08, 13:30   #4424
Lily94
Raczkowanie

Angry Podkład Revlon Colorstay-Jaki kolor wybrać?

Postanowiłam wybrać podkład Revlon Color Stay po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii o nim...poza tym miałam okazję go użyć u koleżanki-jednak ona miała zbyt ciemny kolor-350 Rich Tan.Mam jasną cerę,ale nie bladą.Nie mam pojęcia jaki kolor powinnam wybrać.Lista kolorów:
150 Buff
180 Sand Beige
200 Nude
220 Natural Beige
240 Medium Beige
250 Fresh Beige
300 Golden Beige
310 Warm Golden
320 True Beige
330 Natural Tan
340 Early Tan
350 Rich Tan
360 Golden Caramel
Zastanawiam się pomiędzy podkładem 180,a 200...jednak czy one nie są zbyt jasne? Już kompletnie pogubiłam się w tym wszystkim i obawiam się,że albo wybiorę za jasny albo zbyt ciemny.Zależy mi na tym,aby ten podkład był naturalny-nie wpadający ani w pomarańcz ani w żółć.

You don't need to buy a diamond key to unlock my heart
You shelter my soul
Lily94 jest offline  
Stary 2011-08-08, 14:14   #4425
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau
Dot.: Revlon colorstay

Dziewczyny, mogłybyście polecić jakiś sprawdzonych i w miarę aktualnych sprzedawców na allegro? Chcę kupić przynajmniej 3 podkłady, a nie chciałabym wywalić kasy w błoto na podróbkę...
Będę wdzięczna za pomoc

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2011-08-08, 14:17   #4426
nurek119
Zakorzenienie

Dot.: Podkład Revlon Colorstay-Jaki kolor wybrać?

Cytat:
Napisane przez Lily94 Pokaż wiadomość
Postanowiłam wybrać podkład Revlon Color Stay po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii o nim...poza tym miałam okazję go użyć u koleżanki-jednak ona miała zbyt ciemny kolor-350 Rich Tan.Mam jasną cerę,ale nie bladą.Nie mam pojęcia jaki kolor powinnam wybrać.Lista kolorów:
150 Buff
180 Sand Beige
200 Nude
220 Natural Beige
240 Medium Beige
250 Fresh Beige
300 Golden Beige
310 Warm Golden
320 True Beige
330 Natural Tan
340 Early Tan
350 Rich Tan
360 Golden Caramel
Zastanawiam się pomiędzy podkładem 180,a 200...jednak czy one nie są zbyt jasne? Już kompletnie pogubiłam się w tym wszystkim i obawiam się,że albo wybiorę za jasny albo zbyt ciemny.Zależy mi na tym,aby ten podkład był naturalny-nie wpadający ani w pomarańcz ani w żółć.
nie masz możliwości sprawdzenia jaki odcien jak tak na prawde wyglada?
nurek119 jest offline  
Stary 2011-08-08, 14:51   #4427
CatchyKathy
Wtajemniczenie

Posiadam jasną (ale nie alabastrową ) karnację i od roku używam 220 Natural Beige, też dużo zależy czy wybierzesz dla skóry normalnej i suchej, czy do tłustej, bo mimo, że są w tych samych kolorach to dla tłustej są nieco ciemnejsze podkłady niż dla suchej skóry.
CatchyKathy jest offline  
Stary 2011-08-08, 16:45   #4428
Lily94
Raczkowanie

Ja mam cerę mieszaną.Z tego co wiem to jest Revlon Color Stay do skóry suchej i cery mieszanej/tłustej. Niestety nie mam możliwości sprawdzenia jak wyglądają te odcienie na żywo,stąd proszę o waszą pomoc wizażanki

You don't need to buy a diamond key to unlock my heart
You shelter my soul
Lily94 jest offline  
Stary 2011-08-08, 22:27   #4429
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lily94 Pokaż wiadomość
Ja mam cerę mieszaną.Z tego co wiem to jest Revlon Color Stay do skóry suchej i cery mieszanej/tłustej. Niestety nie mam możliwości sprawdzenia jak wyglądają te odcienie na żywo,stąd proszę o waszą pomoc wizażanki
Poszukaj swatchy w necie, pełno tego jest, dużo jakichś porównań do innych podkładów. Powinnaś dojść do tego, który odcień będzie właściwy.
No i pamiętaj, że jeśli już, to lepiej za jasny podkład niż za ciemny.
enn_ jest offline  
Stary 2011-08-09, 11:59   #4430
kaki23
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

a do jakiej cery chcesz dobrać kolor podkładu bo niektore odcienie wystepuja tylko dla cery normalnej i suchej a inne dla mieszanej i tlustej... ja mam te do cery suchej wiec moge porobić ci zdjecia koloru 150 buff, 180 Sand Beige, 220 Narural Beige i 240 Medium Beige
kaki23 jest offline  
Stary 2011-08-09, 12:59   #4431
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez JolkaOlka Pokaż wiadomość
Ten podkład z wersją Softflex już od dłuższego czasu nie ma tej informacji na buteleczce, jest tylko napis Revlon Colorstay Makeup. W każdej drogerii tak jest, no i na Allegro podobnie.
Skąd masz takie dziwne wieści? Nawet na stronie producenta wciąż jest napis: http://www.revlon.com/Revlon-Home/Pr...-Dry-Skin.aspx http://www.revlon.com/Revlon-Home/Pr...Oily-Skin.aspx
Jeśli widzisz gdzieś buteleczki bez napisu, to pewnie jest poprzednia wersja bez SoftFlex.

Firmy nie rezygnują z reklamowania na opakowaniach swojego opatentowanego dodatku
Stary 2011-08-09, 13:01   #4432
maaluch
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Jeśli kolor okaże się dla Ciebie nieodpowiedni, będę czuła się winna
okazał sie odpiwiedni wiec jeszcze raz dziekuje
maaluch jest offline  
Stary 2011-08-09, 13:02   #4433
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Posiadam jasną (ale nie alabastrową ) karnację i od roku używam 220 Natural Beige, też dużo zależy czy wybierzesz dla skóry normalnej i suchej, czy do tłustej, bo mimo, że są w tych samych kolorach to dla tłustej są nieco ciemnejsze podkłady niż dla suchej skóry.
Po przeczytaniu wątków dotyczących Revlon CS mam wrażenie, że wszyscy twierdzili odwrotnie - dla cery suchej są ciemniejsze.

A w innym wątku znalazłam link do strony z porównaniem wszystkich kolorów. Bardzo przydatne.
http://da24.republika.pl/rcso.htm
Stary 2011-08-09, 13:45   #4434
ms_strikerr
Przyczajenie

ja używałam 180, poza okresem kiedy jestem opalona.
Podkład trochę ciemnieje po nałożeniu, wiele osób się na to skarży, więc weź to pod uwagę
ms_strikerr jest offline  
Stary 2011-08-09, 13:48   #4435
CatchyKathy
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu wątków dotyczących Revlon CS mam wrażenie, że wszyscy twierdzili odwrotnie - dla cery suchej są ciemniejsze.
Mogło mi się pomylić
CatchyKathy jest offline  
Stary 2011-08-09, 14:53   #4436
Margot230
Raczkowanie

Cytat:
Skąd masz takie dziwne wieści? Nawet na stronie producenta wciąż jest napis: http://www.revlon.com/Revlon-Home/Pr...-Dry-Skin.aspx http://www.revlon.com/Revlon-Home/Pr...Oily-Skin.aspx
Jeśli widzisz gdzieś buteleczki bez napisu, to pewnie jest poprzednia wersja bez SoftFlex.

Firmy nie rezygnują z reklamowania na opakowaniach swojego opatentowanego dodatku
Ja też spotkałam się z wyjaśnieniem że ta informacja nie jest już umieszczana na buteleczce ... w 2 drogeriach tak mi powiedziały panie , a w internetowych sklepach to nie jestem w stanie zliczyć ile dostałam takich odpowiedzi ... moje pytanko jak może być to poprzednia wersja skoro masz datę produkcji na opakowaniu ?
Margot230 jest offline  
Stary 2011-08-09, 15:06   #4437
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margot230 Pokaż wiadomość
Ja też spotkałam się z wyjaśnieniem że ta informacja nie jest już umieszczana na buteleczce ... w 2 drogeriach tak mi powiedziały panie , a w internetowych sklepach to nie jestem w stanie zliczyć ile dostałam takich odpowiedzi ... moje pytanko jak może być to poprzednia wersja skoro masz datę produkcji na opakowaniu ?
Ja tylko napisałam swoje przypuszczenia, nie spotkałam się w drogerii z butelką bez napisu, a na Allegro nie kupowałam

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2011-08-09 o 15:16
Kasza Manna jest offline  
Stary 2011-08-09, 17:58   #4438
mila1122
Zakorzenienie

Dziewczyny, obecnie używam revlonu do cery suchej nr 180, jest lato , więc potrzebuję czegoś ciemniejszego. Obecnie gdy nakładam pokłąd mieszam Revlon ( minimalną ilośc, kropelczeke, może ok 1/8 całości podkładu ktory nakładam na twarz) Avon antystresowy kolor cream i jeszcze nivea podklad i krem w jedynm ( zeby konsystencja byla rzadsza). Teraz postanowiłam zainwestować wyłącznie w Revlon.

Tylko nie wiem który odcień kupić- 220, 240 czy 250 , jak myslicie ?
W załącznikach jest kolor podkłądu z Avonu który stosuję ( Cream) oraz na mojej dłoni właśnie Avon i Revlon nr 180. Mam nadzieję, że mi pomożecie znaleźć Revlon który ma podobny kolor do podkładu z Avonu

PO LEWO NA RĘKU OCZYWIŚCIE AVON, A PO PRAWEJ REVLON
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1743424069.jpg (22,6 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6039.jpg (58,1 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6040.jpg (119,1 KB, 124 załadowań)
mila1122 jest offline  
Stary 2011-08-09, 18:08   #4439
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obecnie używam revlonu do cery suchej nr 180, jest lato , więc potrzebuję czegoś ciemniejszego. Obecnie gdy nakładam pokłąd mieszam Revlon ( minimalną ilośc, kropelczeke, może ok 1/8 całości podkładu ktory nakładam na twarz) Avon antystresowy kolor cream i jeszcze nivea podklad i krem w jedynm ( zeby konsystencja byla rzadsza). Teraz postanowiłam zainwestować wyłącznie w Revlon.

Tylko nie wiem który odcień kupić- 220, 240 czy 250 , jak myslicie ?
W załącznikach jest kolor podkłądu z Avonu który stosuję ( Cream) oraz na mojej dłoni właśnie Avon i Revlon nr 180. Mam nadzieję, że mi pomożecie znaleźć Revlon który ma podobny kolor do podkładu z Avonu

PO LEWO NA RĘKU OCZYWIŚCIE AVON, A PO PRAWEJ REVLON
Zobacz tutaj http://da24.republika.pl/rcso.htm wszystkie kolory są opisane i porównane z kolejnymi (tymi przed i po)
Stary 2011-08-09, 18:17   #4440
mila1122
Zakorzenienie

Cytat:
Zobacz tutaj http://da24.republika.pl/rcso.htm wszystkie kolory są opisane i porównane z kolejnymi (tymi przed i po)
dzieki wielkie, przekonało mnie to do koloru 250
mila1122 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości