nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-03, 16:00   #4651
Hedvigis
Zakorzenienie

Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość

właśnie ja mam teraz 150.. tylko że on ciemnieje na twarzy i będzie się odznaczał zimą..

myślałam jeszcze o photoready - ale tu z kolei zupełnie nie wiem który odcień jest jaki 001 czy 002 ?
Rozumiem ) Ja popróbuję z Buffem, ale myślę, że może jeszcze wrócę do Ivory, dopiero jak dłużej poużywam to się upewnię w wyborze

Mam photoready 002 Vanilla, jest bardzo jasny, nie ma różowawych podtonów, jest zupełnie neutralnym jasnym kolorem, tylko nie mam porównania do 001, bo nawet nie oglądałam go w drogerii Aczkolwiek jeśli Ci zależy na dobrym kryciu to na pewno nie jest dla Ciebie- słabiutko kryje. I też zależy czy Ci nie będą przeszkadzać te drobinki Dla mnie w lecie był w porządku, bo nie miałam jakiś sporych problemów z cerą, teraz wróciły, więc znów się przerzuciłam na Colorstay.

Cytat:
Napisane przez alex888 Pokaż wiadomość
Dzięki za info Chyba jednak muszę się wybrać do sklepu, gdzie będa testery tych kolorków, o których piszesz bo w Douglasie, w którym byłam, były pustki. Chciałam kupić w ciemno na allegro ale nie wiem, czy to dobry pomysł bo teraz z kolei nie wiem - buff czy golden beige?
Zdecydowanie nie kupuj w ciemno. Wg mnie to za duży rozrzut pomiędzy buffem, a golden beige, bo buff jest dla naprawdę jasnych cer, a golden beige dla tych średnich już.

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2011-11-03 o 16:06
Hedvigis jest offline  
Stary 2011-11-04, 09:38   #4652
Hedvigis
Zakorzenienie

Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Poszukuję odpowiednika Revlon Colorstayodcień Buff (dla suchej i mieszanej skóry) dla podkładu Revlon Photoready. Odpadają różowe i pomarańczowe tony.
002 Vanilla. Jest beżowy, brak w nim tonów o których piszesz.

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, bo trochę już się pogubiłam
Czy CS jest teraz produkowany w wersji z softlexem i bez ? Jeśli zamówię na allegro podkład, na którym nie jest napisane, że posiada technologię Softlex, tylko na etykietce są napisy w trzech bodajże językach, to oznacza, że tej technologii nie ma, czy po prostu, że nie jest o niej napisane?
Teraz jest produkowany wyłącznie bez softflexu. Ja mam kupowany już dawno z softflexem i jest o niebo lepszy. Ten w 3 językach to jest najnowsza produkcja- bez niego.

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
czy to prawda ze revlonu nie powinno sie nakładac pod oczy?
Też o tym słyszałam, że nie wolno aczkolwiek nie wyobrażam sobie nakładania podkładu i pominięcia okolic oczu...

Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2011-11-04 o 09:42
Hedvigis jest offline  
Stary 2011-11-04, 10:02   #4653
alex888
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
150 jest bardziej zółty wg mnie ale to pewnie wynika tez z tego ze jest sporo jasniejszy od 180, dla mnie 180 to czysty beż bez żadnych podtonów - na mojej twarzy wyglada troche "ziemiscie" dlatego wole nr 300 który ma żółte tony
co do nr 330 to nie wiem bo nie miałam
A mam jeszcze pytanko - czy ten 300 jest dużo ciemniejszy od 180? Tak sobie myślę, że kupię któryś z nich i w razie potrzeby zmieszam z buffem A kolorek 330 zalatuje troszkę różem, "ziemistością"...
alex888 jest offline  
Stary 2011-11-04, 10:52   #4654
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
A mam jeszcze pytanko - czy ten 300 jest dużo ciemniejszy od 180? Tak sobie myślę, że kupię któryś z nich i w razie potrzeby zmieszam z buffem A kolorek 330 zalatuje troszkę różem, "ziemistością"...
nie jest duzo ciemniejszy, mysle ze gdzies tak o ton, spkojnie go rozjasnisz Buff - sama tak robie

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Stary 2011-11-04, 11:41   #4655
dziolcha86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
002 Vanilla. Jest beżowy, brak w nim tonów o których piszesz.
Dzięki za odpowiedź,
Myślisz, że Photoready będzie nadawał się na zimę?
Poszukuję coś lekko/średnio kryjącego, bez efektu maski i nie zalezy mi na matowieniu, a na rozświetleniu, ale nie za bardzo - a tu słyszałam, że może być efekt choinki, a o aż taki efekt mi nie chodzi...
Napisz co nieco o nim
Pozdrawiam

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2011-11-04 o 11:43
dziolcha86 jest offline  
Stary 2011-11-04, 14:08   #4656
alex888
Przyczajenie

Dzięki za rady Właśnie kupiłam na allegro buff i golden beige. Mam nadzieję, że połączone będą ok do mojej karnacji Pozdrawiam cebulki
alex888 jest offline  
Stary 2011-11-04, 15:32   #4657
alw
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, bo trochę już się pogubiłam
Czy CS jest teraz produkowany w wersji z softlexem i bez ? Jeśli zamówię na allegro podkład, na którym nie jest napisane, że posiada technologię Softlex, tylko na etykietce są napisy w trzech bodajże językach, to oznacza, że tej technologii nie ma, czy po prostu, że nie jest o niej napisane?
Podobno producent zapewnia,ze podklad nie zostal zmieniony tylko samo opakowanie,wiec bez napisu to ten sam podklad z softlexem.Ja mam obie buteleczki i uwazam,ze nie ma roznicy
alw jest offline  
Stary 2011-11-04, 15:56   #4658
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Dzięki za rady Właśnie kupiłam na allegro buff i golden beige. Mam nadzieję, że połączone będą ok do mojej karnacji Pozdrawiam cebulki
nie ma za co mysle ze bedziesz zadowolona, to sa naprawde ładne kolory.

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Stary 2011-11-04, 23:48   #4659
Hedvigis
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za odpowiedź,
Myślisz, że Photoready będzie nadawał się na zimę?
Poszukuję coś lekko/średnio kryjącego, bez efektu maski i nie zalezy mi na matowieniu, a na rozświetleniu, ale nie za bardzo - a tu słyszałam, że może być efekt choinki, a o aż taki efekt mi nie chodzi...
Napisz co nieco o nim
Pozdrawiam
Już piszę ) Jest lekko kryjący, więc to akurat powinno Ci się w nim spodobać Nie daje zupełnie efektu maski- możesz nałożyć pół opakowania nawet i będzie wyglądał tak jak w wypadku nałożenia małej ilości- to był pierwszy podkład, który pod tym kątem mnie pozytywnie zaskoczył Faktycznie nie matowi, troszkę rozświetla. W moim wypadku nie było efektu choinki- ciągle mi się wydawało, że w pełnym słońcu widać te drobinki, ale pytałam TŻ, koleżanek i dla nich to nie było dostrzegalne, więc tu nie ma obaw Tym bardziej zimą nie ma powodu do obaw Ja go używałam latem, bo nie chciałam CS obciążać skóry i miał wysoki filtr- 20. Dla mnie jego jedyna wada to to, że po 4 godzinach zaczyna mi znikać z twarzy, jest naprawdę mało trwały. Nawet teraz jesienią robiłam pod tym kątem testy, jest podobnie, nie wiem z czego to wynika.

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
Podobno producent zapewnia,ze podklad nie zostal zmieniony tylko samo opakowanie,wiec bez napisu to ten sam podklad z softlexem.Ja mam obie buteleczki i uwazam,ze nie ma roznicy
W moim przypadku jest tak, że wydaje mi się iż ten w nowej buteleczce krócej się trzyma.

Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2011-11-04 o 23:50
Hedvigis jest offline  
Stary 2011-11-05, 08:20   #4660
alex888
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
nie ma za co mysle ze bedziesz zadowolona, to sa naprawde ładne kolory.
A używałaś Revlon ColorStay Mineral Blush ? Trafiłam na to szukając podkładu i chyba skuszę się na 040 Golden Bronze ale na razie mam końcówkę Egyptische Erde i wykańczam go na policzki A pozostałe kosmetyki Revlona? Warte są uwagi?
alex888 jest offline  
Stary 2011-11-05, 10:35   #4661
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
A używałaś Revlon ColorStay Mineral Blush ? Trafiłam na to szukając podkładu i chyba skuszę się na 040 Golden Bronze ale na razie mam końcówkę Egyptische Erde i wykańczam go na policzki A pozostałe kosmetyki Revlona? Warte są uwagi?
nie uzywałam mineral blush, co do reszty kosmetyków revlona to niezbyt moge sie wypowiedziec, miałam ich poczwórne cienie le niestety dla mnie sa za słabo napigmentowane i po zakupie zaraz je odsprzedałam, polecam natomiast puder prasowany colorstay - b. dobry

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Stary 2011-11-05, 11:13   #4662
iamcookie
Rozeznanie

Cytat:
Można wiedzieć od jakiego sprzedawcy? Też jestem zainteresowana kolorem 300, ale zastanawiam się od kogo kupić, może ten Twój jest godny polecenia? :P

aparatka

31.01.2013 - góra

iamcookie jest offline  
Stary 2011-11-05, 15:10   #4663
alex888
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez iamcookie Pokaż wiadomość
Można wiedzieć od jakiego sprzedawcy? Też jestem zainteresowana kolorem 300, ale zastanawiam się od kogo kupić, może ten Twój jest godny polecenia? :P
Długo zastanawiałam się nad sprzedawcą ale w związku z tym, że kupiłam dwa podkłady, wybrałam takiego, który nie każe sobie płacić za dodatkową sztukę Zdecydowałam się na www_prozakupy_pl i mam nadzieję, że nie będę żałowała
alex888 jest offline  
Stary 2011-11-05, 21:40   #4664
Hedvigis
Zakorzenienie

Czy któraś z was używała tego podkładu mineralnego colorstay w musie i mogłaby napisać mi krótkie porównanie ze zwykłym CS?

Hedvigis jest offline  
Stary 2011-11-06, 13:44   #4665
MaybeTomorrow
Raczkowanie

To ja też mam pytanie

W Douglasie dostałam próbkę Revlona O/C numer 220. Kolor niby ok, może małą odrobinę za ciemny, ale mam wrażenie, że na mojej cerze wydaje się wpadać w lekko pomarańczowy odcień i nie bardzo mi się to widzi. Który z Waszego doświadczenia będzie pozbawiony tego odcienia, 200 czy 180?
MaybeTomorrow jest offline  
Stary 2011-11-06, 16:43   #4666
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez MaybeTomorrow Pokaż wiadomość
To ja też mam pytanie

W Douglasie dostałam próbkę Revlona O/C numer 220. Kolor niby ok, może małą odrobinę za ciemny, ale mam wrażenie, że na mojej cerze wydaje się wpadać w lekko pomarańczowy odcień i nie bardzo mi się to widzi. Który z Waszego doświadczenia będzie pozbawiony tego odcienia, 200 czy 180?
180 bez pomaranczy

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Stary 2011-11-06, 16:53   #4667
Noodle Soup
Zadomowienie

Hej dziewczyny
Planuje zakup CS i mam problem z odcieniami. Myślałam, że wybiorę Ivory, jednak boje się, że będzie za różowy, przy mojej naczynkowej cerze nie wypadłoby to dobrze... W związku z tym, czy kolor Buff jest dużo ciemniejszy? Wydaje mi się, że wpada bardziej w żółte tony, co byłoby dla mnie bardziej korzystne. Jednak ze swatchy w internecie trudno mi cokolwiek wywnioskować, często światło flesha przekłamuje kolory... Boje się, że będzie za ciemny.

Mam możliwość też poproszenia o próbki w Douglasie, tylko nigdy z tego nie korzystałam - mogę sobie najnormalniej wejść, poprosić i wyjść?
Noodle Soup jest teraz online  
Stary 2011-11-06, 18:53   #4668
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Planuje zakup CS i mam problem z odcieniami. Myślałam, że wybiorę Ivory, jednak boje się, że będzie za różowy, przy mojej naczynkowej cerze nie wypadłoby to dobrze... W związku z tym, czy kolor Buff jest dużo ciemniejszy? Wydaje mi się, że wpada bardziej w żółte tony, co byłoby dla mnie bardziej korzystne. Jednak ze swatchy w internecie trudno mi cokolwiek wywnioskować, często światło flesha przekłamuje kolory... Boje się, że będzie za ciemny.

Mam możliwość też poproszenia o próbki w Douglasie, tylko nigdy z tego nie korzystałam - mogę sobie najnormalniej wejść, poprosić i wyjść?
Ja mam jasną cerę, raczej bladą wpadającą w żółty i Buff był dla mnie idealnym odcieniem
Jak najbardziej możesz wejść, poprosic o próbki, panie doradzą Ci, który kolor będzie najodpowiedniejszy, zrobią Ci odlewki, żebyś mogła spokojnie przetestować podkład w domu
Stary 2011-11-07, 19:17   #4669
silesiaaa
Raczkowanie

Hej dziewczyny
Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego podkładu marzę o jego zakupie, jednak sprawa jest o tyle trudna, że nie mam możliwości doboru koloru, gdyż najbliższy sklep posiadający produkty firmy Revlon znajduję się ode mnie jakieś 50km
Cierpię na nadpotliwość, dlatego też o efekt błyszczenia w moim przypadku nie trudno, głównie w strefie T, bo w pozostałych miejscach tj. pod oczami i na skroniach często czuję efekt spiętej skóry i niesamowitej suchości. Mój typ urody jest zimny, mam jasną cerę, duże cienie i worki pod oczami (z którymi ciężko mi sobie poradzić), cerę naczynkową, rozszerzone pory. Zawsze mam problem z doborem koloru podkładu, gdyż zazwyczaj kupuję za jasny i jestem blada jak ściana :P
Kiedyś stosowałam podkład Rimmel, "True Ivory" i był dla mnie chyba za jasny tzn. tak wszyscy twierdzili. Wcześniej używałam L'oreal "Rose Beige", a dziś za namową pani z Rossmana zakupiłam podkład koloru "Classic Beige" i sama już nie wiem jaki kolor jest dla mnie odpowiedni, mam mętlik w głowie. Z jednej strony nie chcę bardzo jasnego podkładu, bo stosuje puder Kryolan'u Ani Shine (biały), który powoduje, że skóra staje się jaśniejsza Stąd moje pytanie, czy któraś z Was, drogie wizażanki byłaby w stanie mi pomóc? Bardzo Was proszę
silesiaaa jest offline  
Stary 2011-11-07, 23:48   #4670
dziolcha86
Zadomowienie

Hedvigis,

lubię podkłady Revlona, miałam 2 i sprawdziły się na mojej cerze, więc spróbowałabym tego Photoready.

W której drogerii/perfumerii można go dostać?
Dają próbki/odlewki? Raczej nie kupię tak w ciemno...
Jak z bazą kolorystyczną dostępną w Polsce?
Odcień 002 vanilla jest ogólnodostępny?
Stary 2011-11-08, 08:20   #4671
Hedvigis
Zakorzenienie

Cytat:
Hedvigis,

lubię podkłady Revlona, miałam 2 i sprawdziły się na mojej cerze, więc spróbowałabym tego Photoready.

W której drogerii/perfumerii można go dostać?
Dają próbki/odlewki? Raczej nie kupię tak w ciemno...
Jak z bazą kolorystyczną dostępną w Polsce?
Odcień 002 vanilla jest ogólnodostępny?
Ja byłam kiedyś po próbkę w Douglasie, ale pani była koszmarnie niemiła i nalała mi tyle, że starczyło mi do pokrycia na jeden policzek... Tak możesz sobie na spokojnie pooglądać odcienie - widziałam tam wszystkie możliwe rodzaje Revlona- w tym Photoready. W superpharmie widziałam tylko CS, ale zaczynała się kolorówka od Buff, więc nie było najjaśniejszego Ivory. Ja zawsze kupuję podkłady Revlona na allegro- tu mogę na 100 % potwierdzić, że vanilla jest powszechnie dostępna

Hedvigis jest offline  
Stary 2011-11-08, 11:14   #4672
Madaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny szukam mocno kryjącego korektora w odcieniu podobnmy do buff, moze ciut ciemniejszym. Chodzi mi o zakrycie przebarwien, ciemniejszych miejsc na twarzy po roznych niespodziankach. Niestety u mnie ciezko schodzi i sie goi, zostają mi brzydkie czerwone slady, albo przebarwienia ciemniejsze...zwykle korektory srednio sobie radza... widc na je na twarzy, bo kompletnie sie nie stapiaja z podkladem...

Mam dermacol 208 ale jest za jasny Chociaz naczytalam sie troche opini ze zapycha... wiec obawiam sie tez go troszke zeby nie pogorszył mi stanu mojej cery.
Zachecil mnie tez korektor NYX, ale mam obawy czy odcien light nie bedzie jasny.

Moze macie jakieś swoje sprawdzone KWC w korektorach??

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez silesiaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego podkładu marzę o jego zakupie, jednak sprawa jest o tyle trudna, że nie mam możliwości doboru koloru, gdyż najbliższy sklep posiadający produkty firmy Revlon znajduję się ode mnie jakieś 50km
Cierpię na nadpotliwość, dlatego też o efekt błyszczenia w moim przypadku nie trudno, głównie w strefie T, bo w pozostałych miejscach tj. pod oczami i na skroniach często czuję efekt spiętej skóry i niesamowitej suchości. Mój typ urody jest zimny, mam jasną cerę, duże cienie i worki pod oczami (z którymi ciężko mi sobie poradzić), cerę naczynkową, rozszerzone pory. Zawsze mam problem z doborem koloru podkładu, gdyż zazwyczaj kupuję za jasny i jestem blada jak ściana :P
Kiedyś stosowałam podkład Rimmel, "True Ivory" i był dla mnie chyba za jasny tzn. tak wszyscy twierdzili. Wcześniej używałam L'oreal "Rose Beige", a dziś za namową pani z Rossmana zakupiłam podkład koloru "Classic Beige" i sama już nie wiem jaki kolor jest dla mnie odpowiedni, mam mętlik w głowie. Z jednej strony nie chcę bardzo jasnego podkładu, bo stosuje puder Kryolan'u Ani Shine (biały), który powoduje, że skóra staje się jaśniejsza Stąd moje pytanie, czy któraś z Was, drogie wizażanki byłaby w stanie mi pomóc? Bardzo Was proszę
Napiszę ci, że ja sama dobierałam sobie podkład na oko z internetu. Moim pierwszym był Buff i trafiłam z odcieniem.Chociaz wszyscy mowili mi,że jestem strasznie balada, więc zaczelam mieszać Buff z Sand beige.I tez bylo ok. Teraz Sand beige niestety jest ciemny troszkę, ale z jasnym pudrem daje rade. Latem u mnie byl idealny. Mam cere mieszaną i wybrałam do takiej cery, chociaż tez policzki i miejsca kolo ust mam bardzo suche. Tutaj wystarczy doby krem nawilżający. Ja stosuje ten i jestem mega zadowolona.Bardzo dobry, tani i na długo starcza
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36...aju-skory.html

Tez jestem blada, ale czesto spotykam kosmetyki ktore sa dla mnie za jasne. Tak jak wyzej pisalam, najjasniejszy kolor dermacolu powoduje u mnie bladolicosc. Gdy posmarowlama sobie brode nim, to w porownaniu do reszty twarzy byla blada. Straszna roznica.

Ostatnio kupiłam tez podkład Rimmela ten nowy w zelu
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,46...e-do-cery.html
Najjaśniejszy Ivory i jest idealny kolorystycznie, chociaż kryje odrobine słabiej jak Revlon, ale jest duzo lżejszy i nie śmierdzi alkoholem. Ah i duzo tańszy byl bo kosztował 20 zł Szukam tylko jakiegoś korektora, bo nawet z Revlon, ktory rzekomo dobrze kryje jest mi potrzebny.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2011-11-08 o 11:16
Madaaa jest offline  
Stary 2011-11-08, 11:26   #4673
dziolcha86
Zadomowienie

Hedvigis,

Te babki z tych perfumerii niekiedy tak mają, brałam ze 3 x próbkę, to raz miałam też sytuację, że wielką łąskę zrobiła... jak ja mam wydać ok. 100 zł na podkład w ciemno? Bez sensu...

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2011-11-08 o 11:29
dziolcha86 jest offline  
Stary 2011-11-08, 12:19   #4674
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam mocno kryjącego korektora w odcieniu podobnmy do buff, moze ciut ciemniejszym. Chodzi mi o zakrycie przebarwien, ciemniejszych miejsc na twarzy po roznych niespodziankach. Niestety u mnie ciezko schodzi i sie goi, zostają mi brzydkie czerwone slady, albo przebarwienia ciemniejsze...zwykle korektory srednio sobie radza... widc na je na twarzy, bo kompletnie sie nie stapiaja z podkladem...

Mam dermacol 208 ale jest za jasny Chociaz naczytalam sie troche opini ze zapycha... wiec obawiam sie tez go troszke zeby nie pogorszył mi stanu mojej cery.
Zachecil mnie tez korektor NYX, ale mam obawy czy odcien light nie bedzie jasny.

Moze macie jakieś swoje sprawdzone KWC w korektorach?
Podepnę się pod Twoje pytanko, ponieważ mam identyczny problem z przebarwieniami i niespodziankami. Żaden korektor nie daje sobie rady.
Mam taki sam odcień skóry jak Ty, przynajmniej tak wnioskuję na podstawie opisu, obecnie używam podkładu Rimmela w żelu i bardzo mi odpowiada, ale koniecznie muszę wspomagać się korektorem.
Sama zastanawiam się nad http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25...am.html&next=1

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-11-08 o 12:31
sensualitat jest offline  
Stary 2011-11-08, 22:37   #4675
olcix
Raczkowanie

Cytat:

Moze macie jakieś swoje sprawdzone KWC w korektorach??
ja używam NYX-a w słoiczku z CS 180 i 300. Na początku wydawał mi się za jasny, ale teraz jest idealny. Ogólnie im dłużej go używam tym bardziej go lubię: konsystencja przestała być tępa i nakłada się bardzo dobrze pędzelkiem - w moim przypadku koniecznie na krem. Używam też innych podkładów i dobrze współpracuje ze wszystkimi. Jestem bardzo zadowolona, jest wydajny, dobrze kryje sińce i nie zauważyłam pogorszenia kondycji skóry.

‎"[...] zamartwianie się tym, nad czym nie mamy kontroli, jest bezsensu, prawda?"
/King/

olcix jest offline  
Stary 2011-11-08, 22:51   #4676
Madaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olcix Pokaż wiadomość
ja używam NYX-a w słoiczku z CS 180 i 300. Na początku wydawał mi się za jasny, ale teraz jest idealny. Ogólnie im dłużej go używam tym bardziej go lubię: konsystencja przestała być tępa i nakłada się bardzo dobrze pędzelkiem - w moim przypadku koniecznie na krem. Używam też innych podkładów i dobrze współpracuje ze wszystkimi. Jestem bardzo zadowolona, jest wydajny, dobrze kryje sińce i nie zauważyłam pogorszenia kondycji skóry.
a ktory kolor Nyx ci odpowiada. Czytalam ze Fair jest bardzo blady, wiec myslalam o light....
Madaaa jest offline  
Stary 2011-11-08, 23:08   #4677
olcix
Raczkowanie

Cytat:
a ktory kolor Nyx ci odpowiada. Czytalam ze Fair jest bardzo blady, wiec myslalam o light....
Zapomniałam dodać - tak, mam własnie odcień light

‎"[...] zamartwianie się tym, nad czym nie mamy kontroli, jest bezsensu, prawda?"
/King/

olcix jest offline  
Stary 2011-11-09, 07:49   #4678
buoyancy
Przyczajenie

cześć dziewczyny, mam do was pytanie dot. odcieni.
byłam w drogerii i testowałam odcienie 180 i 320 (był bardzo mały wybór) i 180 jest dla mnie nieco za jasny a 320 nieco za ciemny. i zastanawiam się nad kupnem na allegro, z tym, że nie wiem jaki odcień będzie najlepszy, czy 200 nude, czy 220 natural beige, czy też polecany wcześniej 300?
dodam, że mam cerę mieszaną a moim problemem sa zaczerwienione policzki, które chcę zakryć, także różowy odcień odpada ;(
pomożecie?

Edytowane przez buoyancy
Czas edycji: 2011-11-09 o 07:55
buoyancy jest offline  
Stary 2011-11-09, 08:37   #4679
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez buoyancy Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, mam do was pytanie dot. odcieni.
byłam w drogerii i testowałam odcienie 180 i 320 (był bardzo mały wybór) i 180 jest dla mnie nieco za jasny a 320 nieco za ciemny. i zastanawiam się nad kupnem na allegro, z tym, że nie wiem jaki odcień będzie najlepszy, czy 200 nude, czy 220 natural beige, czy też polecany wcześniej 300?
dodam, że mam cerę mieszaną a moim problemem sa zaczerwienione policzki, które chcę zakryć, także różowy odcień odpada ;(
pomożecie?
ja polecałabym 300 ale tylko na allegro go kupisz

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Stary 2011-11-09, 08:40   #4680
buoyancy
Przyczajenie

a jak to jest z tą numerację revlon'u? czy numery z *00 są z odcieniem żółtym , *20 neutralnym a *40 ??
buoyancy jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości