nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-16, 13:25   #4711
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja jak uzywalam CS to Ivory
Immolation jest offline  
Stary 2011-11-17, 14:44   #4712
moniula01
Wtajemniczenie

cześć dziewczyny,
ja od jakiś dwóch tygodni używam swojego revlona 310 do cery tłustej i mieszanej.
Jestem nim po prostu zachwycona!
Szczerze mówiąc to nastawiałam się na dobry produkt zachęcona dobrymi opiniami. Ale nie spodziewałam się takiego świetnego efektu.
Z odcieniem trafiłam idealnie. Bardzo dobra konsystencja, dobrze sie rozprowadza i świetnie kryje..
Ma tylko jeden minus - opakowanie... Źle się wydobywa podkład, z pompką byłoby dużo łatwiej.
Stary 2011-11-17, 18:28   #4713
_fraise_
Raczkowanie

Dziewczyny czy wiecie może ile revlon kosztuje aktualnie w Douglasie?

_fraise_ jest offline  
Stary 2011-11-18, 00:31   #4714
aniuska18032
Zakorzenienie

Do mnie dopiero dzisiaj doszedł CS ale sand beige jest trochę za ciemny a raczej ma zbyt mało żółtych tonów i przez to szyja wygląda na bledszą mam wrażenie, że jest taki beżowo-pomarańczowy?!
Chyba będę musiała kupić Buff i je mieszać

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014

Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline  
Stary 2011-11-18, 11:59   #4715
Rukmini
Raczkowanie

Cześć,

Poradźcie mi, czy jeśli 180 jest dla mnie ciut za jasny (choć po przypudrowaniu jest OK) i ciut za bardzo szary, za mało żółty; to 300 ma szansę być dobry, czy z jeszcze innym powinnam próbować?
Rukmini jest offline  
Stary 2011-11-18, 13:59   #4716
dziolcha86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Do mnie dopiero dzisiaj doszedł CS ale sand beige jest trochę za ciemny a raczej ma zbyt mało żółtych tonów i przez to szyja wygląda na bledszą mam wrażenie, że jest taki beżowo-pomarańczowy?!
Chyba będę musiała kupić Buff i je mieszać
A mówiłam, żeby brać Buff
Zawsze lepiej trochę jaśniejszy niż nawet odrobinę za ciemny.
Stary 2011-11-18, 15:44   #4717
majaa86
Zadomowienie

Dziewczyny doradzcie jaki kolor dobrac do jasnej karnacji lekko zaróżowionej, cery suchej z lekkim świeceniem w strefie T?
Uzywam obecnie podkladu z maybelline honey beige, ale jest za ciemny trochę a na wierz podkładu sypkiego z Revlona Colorstay, mineralnego Medium. I zastanawiam się jaki podkład w płynie dobrac do tego sypkiego co mam?
Doradzcie prosze.
majaa86 jest offline  
Stary 2011-11-19, 16:41   #4718
aniuska18032
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
A mówiłam, żeby brać Buff
Zawsze lepiej trochę jaśniejszy niż nawet odrobinę za ciemny.
Ale Ty pisałaś chyba o tym do cery suchej i normalnej a ja mam do cery tłustej i mieszanej
Byłam w Douglasie bo jestem w Pzń ale akurat tester z Buff był praktycznie pusty i babka nie miała jak odlać ;(

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014

Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline  
Stary 2011-11-24, 23:54   #4719
datebait
Przyczajenie

Jak wiele dziewczyn myślę nad 180 i 300 i nie mogę się zdecydować . Czy mogłybyście wrzucić fotkę już z podkładem na twarzy (najbardziej zależy mi na 300)? Będę baaaardzo wdzięczna .
datebait jest offline  
Stary 2011-11-25, 11:05   #4720
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Cześć,

Poradźcie mi, czy jeśli 180 jest dla mnie ciut za jasny (choć po przypudrowaniu jest OK) i ciut za bardzo szary, za mało żółty; to 300 ma szansę być dobry, czy z jeszcze innym powinnam próbować?
mam takie samo odczucie , i dlatego polecam 300

Becca Ever Matte Poreless baza
cebulki jest offline  
Stary 2011-11-26, 13:09   #4721
datebait
Przyczajenie

Czy zamawiałyście od użytkownika TG-COMMERCE ? Niby ma same pozytywne komentarze, jednak nie jestem przekonana. Na fotkach są opakowania bez napisu SoftFlex i kiedy napisałam do użytkownika z pytaniem, czy podklady faktycznie go posiadają odpisał:
Fluidy posiadają softflex. Mamy po prostu część słoiczków opisanych formułą softlex a część nie, lecz producent mówi żeby w tym przypadku nie sugerować się opakowaniem.

Edytowane przez datebait
Czas edycji: 2011-11-26 o 13:21
datebait jest offline  
Stary 2011-11-26, 13:26   #4722
_Roksi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez datebait Pokaż wiadomość
Czy zamawiałyście od użytkownika TG-COMMERCE ? Niby ma same pozytywne komentarze, jednak nie jestem przekonana. Na fotkach są opakowania bez napisu SoftFlex i kiedy napisałam do użytkownika z pytaniem, czy podklady faktycznie go posiadają odpisał:
Fluidy posiadają softflex. Mamy po prostu część słoiczków opisanych formułą softlex a część nie, lecz producent mówi żeby w tym przypadku nie sugerować się opakowaniem.
Z tego co wiem, to nowe opakowania nie mają już napisu Softflex, więc to raczej nie jest wyznacznikiem oryginalności.
_Roksi jest offline  
Stary 2011-11-26, 22:28   #4723
Hedvigis
Zakorzenienie

Potwierdzam, że najnowsze nie mają tego napisu, sama teraz używam wyprodukowanego w 2011, więc jest oryginalny.

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline  
Stary 2011-11-26, 22:56   #4724
dziolcha86
Zadomowienie

Dot.: Revlon colorstay

Dziewczyny,

piszę tu o Revlonie Photoready, bo tamten wątek umarł.
Byłam w Douglasie, kolory zaczynają się od 003 shell.
Jaśniejszego - nad którym się zastanawiam 002 vanilla brak.
Muszę powiedzieć, że teraz mam problem, bo ten shell wydaje się całkiem jasny, powiedziałabym, że coś pomiędzy colorstayem buff. Czy ktoś miał te 2 podkłady w tych dwóch odcieniach?
Wcześniej pisałyście, że Buff to odpowiednik bardziej vanilli, a teraz już sama nie wiem....

PS. Pytałam o próbkę, a babka "Tak tutaj może pani sprawdzić" - no i tyle było gadki, wiedziałam, że tak będzie, bo na pierwszy rzut oka (niestety) wiediałam jak mnie załatwi...
Nie rozumiem takiego postępowania, czy ona coś dokłada ze swojej kieszeni za max. 1 ml podkładu?!
Co za tępa dzida! Sorry, ale nie mogę... Jeździłam trochę po świecie i zawsze była świetna obsługa, naprawdę! A tu... w Polsce, nie dość, że ceny 2x wyższe to sprzedawcy w ogóle nie starają się o klienta. Wiem, że wiele dziewczyn pracujących w tego typu perfumeriach wypowiada się na wizażu, więc może ta BITCH to czyta... jeśli tak to pozdrawiam

Sorry dziewczyny za te wylane żale, ale pewnie większość z was dołącza się ze mną do tej wypowiedzi.

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2011-11-26 o 23:07
dziolcha86 jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:45   #4725
lux malina
Przyczajenie

hej,
Mam pytanie,
Chciałabym zamówić w sklepie internetowym podkład revlon colorstay do cery suchej i normalnej, ale nie wiem na jaki kolor się zdecydować. Mam jasną cerę i chciałabym żeby podkład wyglądał bardzo naturalnie. Waham się pomiędzy 180 sand beige a 220 natural beige.. dla porównania dobry odcień jaki mam teraz to maybelline affinitone 03 light sandbeige, a dream satin liquid 010 ivory jest troszkę za ciemny, twarz nie wygląda naturalnie. proszę o radę, nie chciałabym kupić też za jasnego, może któraś z Was wie jaki odcień powinnam wybrać.
lux malina jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:53   #4726
Luzia
Zakorzenienie

Jeżeli dobry jest dla Ciebie 03 z affinitone to ja bym polecała 180

Luzia jest offline  
Stary 2011-11-28, 15:31   #4727
lux malina
Przyczajenie

dzieki
lux malina jest offline  
Stary 2011-11-28, 16:50   #4728
nina hrabina
Przyczajenie

witam,
chciałabym się Was poradzić. mam cerę z pozostałościami po trądziku (rozszerzone pory, odbarwienia, od czasu do czasu jakieś krostki) i zastanawiam się nad tym podkładem, bo czytałam, że nadaje się on właśnie do cery tłustej i mieszanej z problemami. tylko teraz mam problem, bo nie mam pojęcia jaki odcień wybrać
używałam wiele podkładów, które średnio dobrze współpracowały z moim kolorem skóry. aktualnie używam podkładu Lirene City Matt kolor 204 naturalny oraz pudru mineralnego true match kolor W4 i wyglądam prawie idealnie. zależy mi na tym aby nie był on różowy na twarzy. najlepiej żółto-złotawy. ciężko mi to wytłumaczyć jaki kolor polecacie? używała któraś tego podkładu + transparentnego pudru max factor loose powder? bardzo proszę o pomoc, bo jestem nieco zagubiona w temacie
pozdrawiam
nina hrabina jest offline  
Stary 2011-11-29, 00:05   #4729
dziolcha86
Zadomowienie

Wiecie może czy kolor Revlona Photoready z USA Shell i w polskim Douglasie jest taki sam?
Wiem, że niektóre kosmetyki z USA mają inną gamę kolorystyczną.
Stary 2011-11-29, 00:08   #4730
dziolcha86
Zadomowienie

Wiecie może czy kolor Revlona Photoready z USA Shell i w polskim Douglasie jest taki sam?
Stary 2011-11-29, 20:01   #4731
blueania
Zakorzenienie

Dziewczyny pls o rade
Otoz kupilam RC do cert tlustej/mieszanej w kolorze Natural Tan 330. Niestety okazal sie byc za ciemny,mysle,ze na lato jest idealny.
Ktory odcien jest jasniejszy i nie wpada w roz? Myslalam na True Beige 320,ale wydaje mi sie,ze moze wpadac w rozowe tony.
blueania jest offline  
Stary 2011-11-30, 10:53   #4732
aduska1212
Rozeznanie

Z tego co się orientuję, to jaśniejsze i żółte będą 310 i 300. Z tym, że 300 jest dość jasny, a 310 jest ciemniejszy, tyle, że mniej zółty niz 300
aduska1212 jest offline  
Stary 2011-11-30, 12:35   #4733
blueania
Zakorzenienie

Dziekuje za odpowiedz Mysle tez nad takim rozwiazaniem,zeby kupic 180 i poprostu mieszac z ciemniejszym odcieniem.
blueania jest offline  
Stary 2011-12-05, 12:19   #4734
puma1991
Raczkowanie

Hej dziewczyny doradźcie proszę... mysle znow nad revlonem colorstayem, rok temu zamowilam na all odcien chyba golden beige- byl za ciemny... teraz zastanawiam sie nad odcieniem 180 sand beige do cery tłustej. Czy ten odcien pozwoli mi usyzkac efekt ze zdjecia? Czy moze powinnam pomyslec nad innym?

Na zdjeciu moj ukochany manhattan powder mat RC kupuje poniewaz manhattan chyba został wycofany lub drogierie w adomiu przestaly go zamawiac. Jesli ktoras z Was ma mozliwosci kupienia Manhattan powder mat odcien 80 sand prosze o informacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fluid.jpg (94,0 KB, 243 załadowań)
puma1991 jest offline  
Stary 2011-12-05, 16:37   #4735
safa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Revlon produkuje w fabrykach w USA i we Włoszech, chociaż na produktach i tak jest napisane USA. Na allegro, towar jest mieszany i w ciemno możesz kupić wersje Włoską, której kolory się troszeczkę różnią pomimo tych samych numerów, nie masz też pewności czy kupisz najnowszą wersję z softlex, teraz już nie ma naklejek chyba. Jeżeli dobrze pamiętam, to Włoskie podkłady, są też trochę cięższe - Włoszki mają inną skórę. Nie obawiacie się ryzyka i kupienia podróbki? Producent to sprzedaje za 60zł, a na allegro już za jakieś 25zł można kupić, więc z tym musi być coś nie w porządku.

Macie tutaj trochę zdjęć nowych produktów Revlonu, mam nadzieję, że coś wprowadzą do Polski. http://twitpic.com/photos/safa_xoxo
safa jest offline  
Stary 2011-12-08, 21:36   #4736
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

Cytat:
Napisane przez Lou Lou Pokaż wiadomość
Wertuję ten wątek od wczoraj, ale postanowiłam jeszcze dopytać Mianowicie, bezsprzecznie pasowałby mi odcień 300, wszystko wskazuje na to, że będzie najlepszy, więc zakupu będę dokonywać na Allegro, skoro w sklepach go nie ma. Dlatego byłabym bardzo wdzięczna za informacje od Dziewczyn, które kupują ten odcień na All. i są z tych zakupów zadowolone Kilkakrotnie przeczytałam o sprzedającym s_kaniszczak, ale obecnie nie ma on tych podkładów w ogóle, a i ten odcień generalnie nie jest u każdego, no i większość inf. jakie znalazłam jest z lat 2008-2009, a od tamtej pory coś się zawsze mogło zmienić Dodam, że interesuje mnie akurat wersja do skóry tłustej, ale jeśli ktoś kupuje do suchej i jest ok, to podejrzewam, że ta sama osoba tę drugą wersję też będzie miała w porządku..

No to trafiłaś na mnie ja uzywam 300 do tłustej chociaż jest na mnie pół tonu za ciemny bo przestałam chodzić na solarium.Podkład mi starcza na min 3 mies....
Zastanawiam sie czy nie kupić teraz 300 i 180 i je mieszać.

KOLOR 300 I 310 C/O SA W 100% BEZ PIGMENTÓW RÓŻOWYCH!

Właśnie czy 180 C/O ma różowe pigmenty bo ja preferuje TYLKO podkłady podchodzące pod kolor żółty bo mi sie cera różowi od popękanych naczynek itp.

Dodam tabelke która kiedys sobie stworzyłam

1 do tłustej a druga do suchej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolory revlona do tłustej.jpg (39,5 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revlon cera sucha.jpg (27,2 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2011-12-08 o 21:37
7Paulina7 jest offline  
Stary 2011-12-09, 10:16   #4737
Rossi
Zadomowienie

GG do Rossi

Cytat:
Napisane przez puma1991 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny doradźcie proszę... mysle znow nad revlonem colorstayem, rok temu zamowilam na all odcien chyba golden beige- byl za ciemny... teraz zastanawiam sie nad odcieniem 180 sand beige do cery tłustej. Czy ten odcien pozwoli mi usyzkac efekt ze zdjecia? Czy moze powinnam pomyslec nad innym?

Na zdjeciu moj ukochany manhattan powder mat RC kupuje poniewaz manhattan chyba został wycofany lub drogierie w adomiu przestaly go zamawiac. Jesli ktoras z Was ma mozliwosci kupienia Manhattan powder mat odcien 80 sand prosze o informacje
180 będzie strzałem w 10 moim zdaniem, jest to najbardziej neutralny beż, zero różu. Najladniejszy odcień moim zdaniem. Masz śliczny kolor włosów, możesz napisać jaki to odcień, jeżeli farbujesz oczywiście
Rossi jest offline  
Stary 2011-12-09, 16:28   #4738
desporadka
Zadomowienie

Moje porównanie kolorów 180 i 300, może się komuś przyda, sama kiedyś miałam dylemat przy wyborze
http://kinga-make-up.blogspot.com/20...ay-180300.html
Stary 2011-12-09, 17:19   #4739
atilav
Rozeznanie

A mogłaby któraś z Was pokazać na buzi odcień 300 do cery tłustej/ mieszanej?
Bo nie wiem na który się zdecydować, a nie mam zbyt ostatnio gotówki, więc chcę dobrze trafić

Boje się, że 180 będzie za jasny, a nie wiem czy 300 nie będzie za ciemny
I czy one strasznie ciemnieją na twarzy?

atilav jest offline  
Stary 2011-12-09, 21:21   #4740
Deszcz
Raczkowanie

Mam pytanie do wizażanek stosujących podkład Revlon Colorstay wyprodukowany w 2010 i 2011 roku. Czy data produkcji tych podkładów jest widoczna na naklejce z tyłu opakowania, tak jak to miało miejsce w przypadku podkładów wyprodukowanych w 2009 roku ? A jeśli nie jest to jak sprawdzacie rok produkcji na opakowaniu ? Obawiam się że podkłady sprzedawane na allegro są takie tanie bo są stare...a ja chciałabym kupić najświeższy.
Deszcz jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości