nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-23, 16:16   #511
ellistir
Przyczajenie

Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam, wyciągam temat, ponieważ jestem zainteresowana tym podkładem. Jednak chciałabym zamówić go na allegro, ale wiadomo jak to bywa z kosmetykami stamtąd zamawianymi. Dlatego mam do Was pytania. Czy zamawiałyście revlon z allegro i macie jakiegoś sprawdzonego allegrowicza? Jeśli tak, to bardzo proszę o podanie mi jego nicku (tutaj lub jeśli może być to reklama, to na pw).
Wiem, że to nie jest wątek o weryfikacji oryginalności, ale może któraś z Was z o wiele większą wiedzą, powie mi czy te dwie aukcje wyglądają ok.
Chciałabym zamówić sobie ten podkład, ale cena sklepowa jak na studentkę, jest trochę za wysoka Dlatego próbuję na all.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Tutaj są te dwie aukcje (pierwsza z softflexem, druga bez):
http://www.allegro.pl/item247451675_..._softflex.html
http://www.allegro.pl/item247532235_...z_pompka_.html
ellistir jest offline  
Stary 2007-09-28, 02:11   #512
aur_0_ra
Raczkowanie

Wlasnie, tez bym sie chciala przylaczyc do pytania ellistir o wiarygodnych sprzedawcow... Nie rozumiem, skad az takie zbicie cen na allegro (ja akurat chyba trafilam na aukcje bez softflexu - wszystkie w granicach 26-28 PLN) skoro w sklepie kosztuje 72 PLN o__O ???

aur_0_ra jest offline  
Stary 2007-09-28, 13:58   #513
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
Wlasnie, tez bym sie chciala przylaczyc do pytania ellistir o wiarygodnych sprzedawcow... Nie rozumiem, skad az takie zbicie cen na allegro (ja akurat chyba trafilam na aukcje bez softflexu - wszystkie w granicach 26-28 PLN) skoro w sklepie kosztuje 72 PLN o__O ???
one są głownie sprowadzane z USA

evitka21 jest offline  
Stary 2007-09-28, 16:31   #514
srubka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
one są głownie sprowadzane z USA
w stanach Revlon kosztujesz kolo 11,12$
Stary 2007-09-29, 01:29   #515
aur_0_ra
Raczkowanie

Dzieki za odpowiedzi. Wiec mozna miec nadzieje, ze za te 30 PLN sie dostanie oryginal...?

aur_0_ra jest offline  
Stary 2007-10-03, 11:18   #516
tootsie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedzi. Wiec mozna miec nadzieje, ze za te 30 PLN sie dostanie oryginal...?
kupiłam ostatnio Revlon colostay na allegro i jesten pewna,że oryginał
Przez zakupem sprawdziłam w galerii centrum kolor, dostałam próbkę, więc wiem jak powinien zachowywać się na twarzy oryginalny colorstay

Odbierałam podkład osobiście, to są raczej testery(ale bez żadnych napisów ,,tester,,), bo były pakowane po dwa w takim szarym pudełku.
Zapłaciłam 26,90 i jestem w 100% zadowolona
Jestem pewna na 100% że jest to oryginał

Żeby nie robic reklamy, nick tego allegrowicza mogę podac na PW

tootsie jest offline  
Stary 2007-10-03, 16:46   #517
kaja_1985r
Rozeznanie

Tak patrzę i wcale nie ma takiej dużej rówżnicy w cenie między Revlonem z Douglasa (69) a z allegro (44+przedyłka, więc będzie z 54). Ja wolałabym dołożyć 10 zł i kupić w drogerii.
Ale nie o to chciałam zapytać. Mam odcień Natural Beige i wydaje mi się, że wpada w róż. Czy któras używała odcienia Fresh Beige? Nie wiedziałam, że też taki jest, dopiero na linkach do allegro zauważyłam. Nie wiecie może czym on się różni od Natural Beige? Jest jaśniejszy, ceimniejszy, czy różni się tylko odcieniem?
kaja_1985r jest offline  
Stary 2007-10-03, 19:04   #518
Linka25
Zakorzenienie

Kaja_1985r Ja też miałam Natural Beige i przy zakupie wydawało mi się, że nie wpada w róż, później przekonałam się jak się myliłam. Teraz mam nr 180, Sand Beige i jest super, żadnego różu, b. naturalny, przepiękny kolorek. Być może jest odrobinkę jaśniejszy, ale niewiele, i nawet nie jestem pewna czy w ogóle. Porównując Natural i Sand wyraźnie widać jak ten pierwszy jest różowy Koloru Fresh B nie znam.
Stary 2007-10-03, 21:59   #519
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Kaja_1985r Ja też miałam Natural Beige i przy zakupie wydawało mi się, że nie wpada w róż, później przekonałam się jak się myliłam. Teraz mam nr 180, Sand Beige i jest super, żadnego różu, b. naturalny, przepiękny kolorek. Być może jest odrobinkę jaśniejszy, ale niewiele, i nawet nie jestem pewna czy w ogóle. Porównując Natural i Sand wyraźnie widać jak ten pierwszy jest różowy Koloru Fresh B nie znam.
Ja właśnie jak wybierałam odcień to byłam z chłopakiem i mnie nastraszył, że Sand będzie za jasny, a chciałam właśnie go kupić. Pewnie nawet tego nie zauważył, ale skoro do tej pory używałam Natural to był dobry i nic nie powinnam zmieniać.
Ale w takim razie teraz kupie Sand, tylko kiedy to będzie, bo jeszcze nie otworzyłam nowego opakowania Dziękuję Ci bardzo za pomoc
kaja_1985r jest offline  
Stary 2007-10-03, 23:16   #520
tootsie
Zakorzenienie

testowałam próbkę Soft Flex`u, miałam kolor sand beige.
Piękny beż, absolutnie nie wpada w róż
Na mojej skórze, która ma lekko piaskowy odcień wygląda świetnie
Jeszcze nigdy nie kupiłam podkładu, którego kolor odpowiadałby mi w 100 %
Sand beige jest idealny

tootsie jest offline  
Stary 2007-10-04, 10:12   #521
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
testowałam próbkę Soft Flex`u, miałam kolor sand beige.
Piękny beż, absolutnie nie wpada w róż
Na mojej skórze, która ma lekko piaskowy odcień wygląda świetnie
Jeszcze nigdy nie kupiłam podkładu, którego kolor odpowiadałby mi w 100 %
Sand beige jest idealny
Nie wiem jak ja teraz zuzyje jeszcze nieotwarty podkład z perspektywą, że to nie mój kolor. Szkoda, że nie mam paragonu, to bym wymieniła, bo jest jeszcze zaklejony folią. Ale i tak dzięki Wam dziewczyny, przynajmniej nastepnym razem nie będę miała wątpliwości
kaja_1985r jest offline  
Stary 2007-10-11, 20:59   #522
Izaluka
BAN stały

Dziewczyny ja z prośbą...

Mam cerę chyba dosyć jasną. Trudno mi to samej określić. Chcę zakupić Revlon przez Allegro i nie wiem jaki odcień wybrać Zamierzam kupić wersję do cery tłustej i mieszanej albo starą wersję Revlon Colrstay.

Do tej pory używałam podkładu Eris Lirene Natural, odcień cappucino.
Czy któraś może ma doświadczenia z tym kolorem i wie co będzie odpowiednie dla mnie Oczywiście, jak większość nie przepadam za typowo żółtymi pigmentami oraz różowymi - najlepiej piękny beż

Fotka odcieni podkładu Lirene pożyczona z Allegro.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26908.jpg (7,7 KB, 113 załadowań)
Izaluka jest offline  
Stary 2007-10-15, 11:09   #523
Izaluka
BAN stały

Podbijam
Izaluka jest offline  
Stary 2007-10-16, 20:27   #524
tootsie
Zakorzenienie

nie polecam kupowania w ciemno bo na pierwszy rzut oka odcienie wyglądają na piękne beże,jednak na twarzy sa bardziej rózowe
Mi podpasował tylko jeden kolor- sand beige To chyba jedyny kolor z tych jasniejszych, który nie wpada w rózowy

tootsie jest offline  
Stary 2007-10-16, 20:56   #525
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Podbijam
Jeśli chcesz kupi przez allegro to może najpierw idź do perfumerii i dobierz sobie odcień.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2007-10-16, 21:11   #526
kaaSkaa
BAN stały

REVLON COLORSTAY który najlepszy?

Przepraszam za zakładanie kolejnego bezsensownego wątku, wiem że mogłam podpiąć się pod inny ale wybaczcie, już się kompletnie pogubiłam

Miałam sobie kupić Revlona na lato ale wkońcu po różnych opiniach stwierdziłam że jednak będzie lepszy na zime. Opalenizna mi już zeszła, dlatego postanowiłam że kupie odcień Sand Beige. I tu zaczynają się schody. Ten kolor na allegro jest dostępny tylko jako zwykły Colorstay i z formułą Softflex do cery suchej i normalnej. Czy te odcienie są takimi samymi ładnymi beżami jak tak bardzo wychwalany Sand Beige z Colorstay Softflex do cery mieszanej i tłustej ? Chodzi mi głównie o to żeby nie był różowy.

Jeszcze raz przepraszam ale z Revlonem miałam jak narazie mało do czynienia i te wszystkie różnice między nimi wszystkimi to dla mnie jak narazie czarna magia
kaaSkaa jest offline  
Stary 2007-10-16, 22:36   #527
misiapisia
Wtajemniczenie

Dot.: REVLON COLORSTAY który najlepszy?

Mialam Sand Beige do cery tlustej i mieszanej, raczej nie byl rozowy, byl... bezowy
Mialam tez probki Sand Beige do cery suchej i niestety, ten do suchej jest ciemniejszy od tego do mieszanej, mimo, ze nazwa odcienia jest ta sama.
Jak to jest z klasycznym Colorstay'em (tym bez Softflexa) nie wiem. Nie mam pojecia czy "stary" Soft Beige odpowiada kolorystycznie temu do suchej, czy temu do mieszanej.

Jesli masz cere mieszana, to moze lepiej wybierz ten do mieszanej, co prawda mnie on nie pasowal (zapychal, postarzal, podkreslal zmarszczki i ogolnie sprawial, ze z czasem moja twarz wygladala na zmeczona), ale byl, moim zdaniem, lepszy od tego do suchej.
misiapisia jest offline  
Stary 2007-10-17, 10:33   #528
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Do mnie od wczoraj leci wersja dla cery mieszanej zapłaciłam 51zł, kolor Ivory i... mam nadzieję, że nie będzie za ciemny

studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline  
Stary 2007-10-17, 10:46   #529
gavina
Raczkowanie

hej dziewczyny !
Mam druga buteleczke tego podkladu i niestety musze powiedziec ze teraz jestem zawiedziona i to bardzo
podklad strasznie wysuszyl mi buzie jest sciagnieta i czuje sie okropnie... uzywam teraz podkladu shiseido ktorego mi troszke zostalo, poniewaz on nawilza mi buzie. Revlon odstawilam na bok i jutro biegne do perfumerii po nowy podkladzik.
moim zdaniem revlon na dluzsza mete sie nie nadaje. a dla dziewczyn/kobiet z cera sucha kompetlnie sie nie nadaje.
gavina jest offline  
Stary 2007-10-23, 20:11   #530
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

a dziewczyny i mnie zaciekawiły także te podkłady i chciałabym zapytac ktory lepszy stara wersja czy nowsza z sun flexsem wiem wiem ze jest watek o tych podkładach wyczytałam ale chcialabym poznac jeszce inne zdania opinie
Ja uzywam loreala infalible czy jak sie to pisze i mi odpowiada nawet krycie a co jest z tym revlonem?? jest ktos w stanie powiedziec porównac krycie revlonu do loreala
i jeszcze jedno z loreala mam odcien honey jest mysle ze w sam raz a jaki wybrac z revlona wiem ze moge popedzic popytac nio ale moze ktos wie i doradzi
Pozdrawiam .
Stary 2007-10-24, 15:21   #531
Linka25
Zakorzenienie

Ja miałam kiedyś Infallible L'Oreal ale w porównaniu z Revlonem to był dla mnie jakiś koszmar. A revlona uwielbiam (wersja z softflex). Miałam też starszą wersję revlona i wg mnie wersja z softfelxem jest lepsza (m.in dlatego, że lepiej się rozprowadza). Aha i myślę że Revlon kryje dużo lepiej niż Infallible. Poza tym Revlon lepiej matuje (mam wersję do cery tłustej i mieszanej) i jest bardziej wytrzymały..co tu dużo mówić jest bez porównania lepszy.
Stary 2007-10-24, 18:20   #532
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Linka25 dziekuje Ci serdecznie za odpowiedz. Powiadasz lepiej kryje i matowi no no wiec przekonałas mnie bo sie zastanawiłam ale trzeba wypróbowac dziekuje Ci raz jeszcze tylko teraz problem z tym odcieniem
Stary 2007-10-24, 18:26   #533
naked21
Wtajemniczenie

GG do naked21

też jestem zainteresowana tym podkładem tylko jakos koloru nie mogę sobie wybrać... szukam podkładu w ciepłej tonacji, lekko "opalony" zimą z reguły używałam z L'oreala podkłady w koloże Golden Beige. orientujecie sie czy Revlon ma w swojej ofercie coś podobnego??
Stary 2007-10-26, 20:22   #534
aagulllaa
Przyczajenie

REVLON COLORSTAY podkład

Dzisiaj sie dowiedziałam, że podkład Revlon Colorstay został wycofany ze sprzedaży i zastąpiony wersją softflex, jak dla mnie niestety gorszą. Czy ktoś może wie jaki podkład ma podobne właściwości kryjące i matujące oraz jest tak długotrwały jak Revlon Colorstay?
aagulllaa jest offline  
Stary 2007-10-26, 20:26   #535
srubka
Zakorzenienie

Dot.: REVLON COLORSTAY podkład

ja tam nic nie wiem ze zostal wycofany, u mnie dalej jest w sklepach
Stary 2007-10-26, 20:31   #536
Lawinia2007
Rozeznanie

Dot.: REVLON COLORSTAY podkład

na allegro tez jeszcze jest, na szczescie
Lawinia2007 jest offline  
Stary 2007-11-22, 17:30   #537
AsiaW**
Zakorzenienie

Revlon colorstay

Witam, mam ogromną prośbę, dotyczy podkładu Revlon Colorstay, chcę zamówić podkład w sklepie internetowym ale mam problem z doborem odpowiedniego odcienia, mam raczej jasną cerę ( odcień NATURAL BEIGE z Lasting Performance MaxFactor był dla mnie za ciemny) i zastanawiam się nad kupnem odcienia o4- sand beige, nie chcę spudłować bo jest to dość drogi podkład, mam liczne zmiany trądzikowe które chce zatuszować i boję się czy ten podkład nie będszie za jasny, choć z 2 strony obawiam się ze 05 - natural beige moze okazac sie za ciemny, bardzo prosze o pomoc

Edytowane przez AsiaW**
Czas edycji: 2011-06-08 o 13:33
AsiaW** jest offline  
Stary 2007-11-22, 17:57   #538
timiri
Raczkowanie

Dot.: Revlon colorstay

Hmmm.... ja mam ivory, a jestem bledzioszkiem - i jest chyba z ajasny. Tez go kupilam, bo chcialam zakryc zmiany tradzikowe..ale okazal sie straszny. Najgorszy podklad, jaki mialam w zyciu, na dodatek smierdzi strasznie;/ Nie polecam, ale jesli juz chcesz kupic to cos ciemniejszego chyba.. bo wydaje mi sie,ze te podklady wychodza ciemniejsze....
Stary 2007-11-22, 18:03   #539
AsiaW**
Zakorzenienie

chyba jednak zaryzykuje zkupnem tego podkladu, lecz ciagle waham sie nad odcieniem;( bardzo prosze inne Panie o podpowiedz, z gory dziekuje
AsiaW** jest offline  
Stary 2007-11-22, 20:21   #540
kaaSkaa
BAN stały

Cytat:
Napisane przez timiri Pokaż wiadomość
Hmmm.... ja mam ivory, a jestem bledzioszkiem - i jest chyba z ajasny. Tez go kupilam, bo chcialam zakryc zmiany tradzikowe..ale okazal sie straszny. Najgorszy podklad, jaki mialam w zyciu, na dodatek smierdzi strasznie;/ Nie polecam, ale jesli juz chcesz kupic to cos ciemniejszego chyba.. bo wydaje mi sie,ze te podklady wychodza ciemniejsze....
czemu jest taki zły ?
kaaSkaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości