nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 180 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-09-18, 10:45   #5371
guniagusia
Zakorzenienie

Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny dostalam nową wersję podkladu revlon colorstay do cery tłustej a od lat używałam starej Czy coś się zmienilo z jego zapachem??? bo ten poprzedni jak nieraz piszecie mocno pachnie cos jakby alkoholem a ten mój nowy prawie nie ma zapachu
czy to na pewno oryginal?
guniagusia jest offline  
Stary 2013-09-18, 10:50   #5372
Marybeth
Rozeznanie

guniagusia, ja prawie dwa tygodnie temu kupiłam ten nowy Revlon CS w drogerii na promocji, więc mogę Ci powiedzieć, że zapach wręcz mnie odrzucił. Mocno alkoholowy, ale po zetknięciu ze skórą znika. Nie jestem tak bardzo obeznana w temacie, ale być może z Twoim podkładem jest coś "nie halo".
Marybeth jest offline  
Stary 2013-09-20, 19:21   #5373

Cytat:
Napisane przez Monuquilla Pokaż wiadomość
Możecie kliknąć TU, jeżeli checie zobaczyć moje zdjęcie i na jego podstawie mi pomóc w doborze koloru.
Zdjęcie masz obrobione, więc trudno będzie Ci dopasować kolor Ale zważ na to, iż po lecie możesz mieć lekko opaloną twarz i czy przypadkiem Ivory nie będzie zbyt jasne. Ja mam jasną cerę, również z rumieniem i stosuję kolor Buff, który po lecie i tak jest dla mnie trochę zbyt jasny, ale i tak Revlon używam głównie zimą.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Co do zapachu - mój pachnie lekko alkoholem i takim... pudrowym zapachem. Nie czuję silnej woni alkoholu, ale coś czuć na pewno
ville jest offline  
Stary 2013-09-25, 22:15   #5374
sylwka37
koci świat

czytała i czytałam cały wątek i wczoraj kupiłam Revlona CS !!! Mój boże chyba z godzinę spędziłam dobierając kolor wybrałam 250 dla cery suchej , dziś ubrałam się w niego i moje doznania całkiem lekki -wydawało mi się że będzie ciężki ale nie ! ładnie się rozprowadza , kryje i wygładza ! zobaczymy jak będzie dalej bo wiele podkładów już przeszłam i na początku było ok a potem już różnie i ciągle szukam tego naj !!! mam ochotę jeszcze na 320 dla tłustej więc jutro znowu hebe i testowanie
Stary 2013-09-28, 11:11   #5375
goldika
Zakorzenienie

dziewczyny, ktory kolor w wersji c/o bedzie troszke ciemniejszy od 310 i zdecydowanie w zoltej tonacji?
mam 240 i 310 i sa prawie identyczne. 310 ma minimalnie wiecej zolci.

czy miedzy 310, a 350 jest gigantyczna przepasc? bo z teog oc wyczytalam 350 jest jasniejszy od 330

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-28, 12:19   #5376
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dziewczyny, ktory kolor w wersji c/o bedzie troszke ciemniejszy od 310 i zdecydowanie w zoltej tonacji?
mam 240 i 310 i sa prawie identyczne. 310 ma minimalnie wiecej zolci.

czy miedzy 310, a 350 jest gigantyczna przepasc? bo z teog oc wyczytalam 350 jest jasniejszy od 330
najlepiej jakbyś udała się do jakiejś drogerii i wypróbowała . Ja też naczytałam się o tych kolorach , naoglądałam się próbek w internecie a na żywo one zupełnie inaczej wychodzą i też wszystko od skóry zależy
ja obecnie mam 250 i piszą że idzie w róż i że ciemny - u mnie na twarzy jest jasny i różu nie widzę jakby czysty jasny beż. Teraz na alle dokupiłam 320 na ręku wyglądał całkiem całkiem ciemny beż ale jak będzie na buzi to się okaże - najwyżej będę mieszać
Stary 2013-11-10, 19:42   #5377
Gosiurek
Wtajemniczenie

Z tego co zobaczyłam na Allegro, to Revlon zmienił filtr słoneczny na 15, konsystencję (stąd taka gęstość), skład i niestety kolory. Czy ktoś już używał nowego 180 (sand beige)? Możecie mi powiedzieć jak bardzo zmienił się kolor?
Gosiurek jest offline  
Stary 2013-11-10, 19:44   #5378
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Z tego co zobaczyłam na Allegro, to Revlon zmienił filtr słoneczny na 15, konsystencję (stąd taka gęstość), skład i niestety kolory. Czy ktoś już używał nowego 180 (sand beige)? Możecie mi powiedzieć jak bardzo zmienił się kolor?
ja nie widzę zbytniej różnicy dalej go lubię
Stary 2013-11-11, 10:12   #5379
Gosiurek
Wtajemniczenie

Dzięki, w takim razie zamawiam i napiszę jak według mnie się prezentuje
Gosiurek jest offline  
Stary 2013-11-23, 00:56   #5380
InvincibleK
Raczkowanie

Ten Revlon to dla mnie jakiś dziwny jest.

Dostałam połowę buteleczki od koleżanki. Kolor 180, niestety trochę za ciemny.. Używałam, nawet mi się spodobał, więc zamówiłam nowy(do suchej, od koleżanki miałam do mieszanej a nawet o tym nie wiedziałam). Tym razem 150.
Ten podkład jest znów za jasny! W dodatku mnie wysusza. Podkład do cery suchej wysusza? Jakim cudem? Tamten do mieszanej nie wysuszał.. W dodatku ten ma SPF 20, poprzedni miał 15.
150 ma inną konsystencję, strasznie lejącą się(porównałabym to do maybelline affinitone), 180 miał strasznie gęstą...
W DODATKU MNIE UCZULIŁ. Jak, po raz kolejny... JAK? Składem się chyba nie różnią, jedynie odcieniem i gęstością..
Jestem zawiedziona.

Znacie coś podobnego do Revlonu? Dobrze kryjącego?
InvincibleK jest offline  
Stary 2013-11-23, 01:09   #5381
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość

Dostałam połowę buteleczki od koleżanki. Kolor 180, niestety trochę za ciemny.. Używałam, nawet mi się spodobał, więc zamówiłam nowy(do suchej, od koleżanki miałam do mieszanej a nawet o tym nie wiedziałam). Tym razem 150.
Ten podkład jest znów za jasny! W dodatku mnie wysusza. Podkład do cery suchej wysusza? Jakim cudem? Tamten do mieszanej nie wysuszał.. W dodatku ten ma SPF 20, poprzedni miał 15.
150 ma inną konsystencję, strasznie lejącą się(porównałabym to do maybelline affinitone), 180 miał strasznie gęstą...
W DODATKU MNIE UCZULIŁ. Jak, po raz kolejny... JAK? Składem się chyba nie różnią, jedynie odcieniem i gęstością..
Jestem zawiedziona.

coś w tym składzie chyba jednak podobno namieszali - i przez zwiększenie SPF ma trochę inną gęstość . Mi na szczęście ta zmiana nie zaszkodziła i używam do suchej i nie wysusza a właśie jak miałam do mieszanej to tak. Jak jeden za ciemny a drugi za jasny to wymieszaj oba i powinno wyjść coś pośredniego czyli taki jaki chcesz nie za ciemny i nie jasny
jeżeli ci chodzi o podobnie trwałe podkłady to jest jeszcze estee lauder double wear ale o wiele droższy - ja go uwielbiam
Stary 2013-11-23, 08:20   #5382
InvincibleK
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
coś w tym składzie chyba jednak podobno namieszali - i przez zwiększenie SPF ma trochę inną gęstość . Mi na szczęście ta zmiana nie zaszkodziła i używam do suchej i nie wysusza a właśie jak miałam do mieszanej to tak. Jak jeden za ciemny a drugi za jasny to wymieszaj oba i powinno wyjść coś pośredniego czyli taki jaki chcesz nie za ciemny i nie jasny
jeżeli ci chodzi o podobnie trwałe podkłady to jest jeszcze estee lauder double wear ale o wiele droższy - ja go uwielbiam
Myślałam o wymieszaniu, jak zobaczyłam, jak jasny jest.. Ale.. Wieczorem, po powrocie do domu zaczęło strasznie piec i swędzieć mnie czoło.. Nigdy tak nie miałam, choć cerę mam problemową. Zmyłam makijaż i co widzę? Caaaaałe czerwone.. Trochę się zniechęciłam.
Estee Lauder znam i używałam, ale jednak jest odrobinkę za drogi na moją kieszeń.
InvincibleK jest offline  
Stary 2013-11-23, 08:27   #5383
karoolaaa
Zakorzenienie

Cytat:

Jestem zawiedziona.

Ta wersja do skóry mieszanej jest podobno o ton/ pol tonu jasniejsza niz ta do suchej/ normalnej. A jesli chodzi o gestosc- moze pod wplywem "uzywania" podklad troche zgestnial,stad ta roznica.

Sprobuj moze bourjois 123. Fajnie tuszuje wszelkie niedoskonałości

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-11-23, 18:50   #5384
InvincibleK
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o gestosc- moze pod wplywem "uzywania" podklad troche zgestnial,stad ta roznica.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Na pewno nie. Koleżanka użyła podkładu raz, na wesele. Reszta buteleczki jej się rozlała.
Zresztą.. Czytałam trochę o nim i ta "nowa formuła" jest podobno baardzo gęsta. Więc ja miałam tę nową.. Ale w takim razie ta, którą mam teraz, to jaka jest?
InvincibleK jest offline  
Stary 2013-11-24, 10:39   #5385
Gosiurek
Wtajemniczenie

Cytat:
Na pewno nie. Koleżanka użyła podkładu raz, na wesele. Reszta buteleczki jej się rozlała.
Zresztą.. Czytałam trochę o nim i ta "nowa formuła" jest podobno baardzo gęsta. Więc ja miałam tę nową.. Ale w takim razie ta, którą mam teraz, to jaka jest?
Jak masz SPF 15 w wersji dla cery tłustej/mieszanej lub SPF 20 dla suchej/normalnej to znaczy że masz nową wersję.

Ja dobijam stary podkład i cały czas waham się czy kupować tę nową wersję. Jak oglądałam próbki to ciężko było wylać odrobinę na dłoń
Gosiurek jest offline  
Stary 2013-11-26, 23:12   #5386
esperanza26
Przyczajenie

Exclamation revlon colorstay- proszę o poradę

Witam serdecznie, zapewne było wiele wątków na temat podkładu revlon colorstay- zakładam ten wątek gdyż nie znalazłam info na mój "problem".
A mianowicie: używałam revlon colorstay nr 240 cera sucha/normalna ale wydawał mi się trochę za jasny więc postanowiłam zmienić na ciemniejszy. Z palety odcieni następny jest nr 250.

I tutaj jest moje pytanie, czy nr 250 jest rzeczywiście ciemniejszy od 240??

patrząc na buteleczkę nr 250 ( jest dużo jaśniejsza niż 240) mam poważne wątpliwości, a opis kolorów przedstawionych w internecie niewiele mi ułatwia wybór.

Moje pytanie kieruje tylko do kobiet, które miały styczność z omawianymi podkładami.

Bardzo dziękuje za ewentualną pomoc i pozdrawiam
esperanza26 jest offline  
Stary 2013-11-26, 23:54   #5387
dobbinka
Zakorzenienie

Dot.: revlon colorstay- proszę o poradę

http://da24.republika.pl/rcso.htm
dobbinka jest offline  
Stary 2013-11-29, 12:37   #5388
InvincibleK
Raczkowanie

Ten pierwszy miał SPF 15. I to był dla skóry mieszanej.
Ten drugi, który sama zamówiłam - do skóry suchej - SPF 20.

A różnią się bardzo. Po pierwsze, buteleczką. Po drugie, ostatnie i najwazniejsze: konsystencją.

Tego drugiego została resztka, chciałam coś z niego dziś wydobyć i NIE DA SIĘ. Podkładu zostało na mniej więcej 2, albo i nawet 3 krycia, a on nie chce wylecieć. Zostawiłam buteleczkę na noc, aby stała do góry nogami i jest to samo.. A nie jest zaschnięty. Wymyśliłam niesamowity plan i chwyciłam patyczek do uszu pęsetą i wygrzebałam ten podkład...
Jest taki jak zawsze. Tragedia.
W dodatku naprawdę mnie uczulił - mam pełno małych krostek na czole.. Nie skończę nawet tej drugiej buteleczki, szukam czegoś nowego, ale nie wiem czego spróbować.. Myślałam o healthy mix.
InvincibleK jest offline  
Stary 2013-11-30, 00:26   #5389
Monuquilla
Przyczajenie

Mi się właśnie skończył Revlon, więc mogę coś o nim wreszcie napisać.
Mimo, że to był najlepszy podkład jaki używałam do tej pory (a było ich jak dotąd 4, może 5), to i tak nie spełnił moich oczekiwań. Zacznę może od tego, że wybrałam zły odcień i chodziłam jak trup, ale doesn't matter. Konsystencja jest dziwna, po nałożeniu skóra nie podoba mi się w dotyku i zawsze jeszcze używam mąki ziemniaczanej, aby ja wygładzić. Trzyma się ok. 6 godz. dobrze i po tym czasie zaczyna spływać. Po szkole, czyli po ok. 9 godz. podkład nadal jest na twarzy, ale niestety... widać wszystkie suche skórki, podkład tak jakby się waży (?), w jednych miejscach jest, w drugich go nie ma... Dlatego po tym czasie wygląda okropnie, co nie zmienia faktu, że utrzymuje się i tak długo. Na twarzy nie wygląda zbyt ładnie. Dobrze kryje, ale nie wszystko. Tworzy trochę efekt maski, ale wiem, że niektórzy tego nie odczuwają. Jak już jest na twarzy, to niestety daje bardzo nienaturalny efekt. Jeżeli ktoś nie ma suchych skórek i wyprysków to pewnie podkład będzie ładnie się prezentował, ale jeżeli ktoś ma równie brzydką cerę jak ja... nie ma na co liczyć.

Edytowane przez Monuquilla
Czas edycji: 2013-11-30 o 00:28
Monuquilla jest offline  
Stary 2013-12-01, 19:19   #5390
repugnance
Przyczajenie

Wolałam starą wersję
repugnance jest offline  
Stary 2013-12-01, 21:44   #5391
Gosiurek
Wtajemniczenie

Nie tylko Ty. Nie kupię nowej wersji.
Gosiurek jest offline  
Stary 2013-12-02, 21:31   #5392
ullcia92
Raczkowanie

Cytat:
A różnią się bardzo. Po pierwsze, buteleczką. Po drugie, ostatnie i najwazniejsze: konsystencją.
Co do opakowań - te do mieszanej różnią się nakrętką od tych do suchej.

Ja kupiłam teraz nową wersję do mieszanej i wydaje mi się lepsza.
Starsza wersja MOIM zdaniem była bardziej płynna ale za to po nałożeniu na skórę miałam wrażenie że jednak jest dość ciężki.
NOWA wersja jest delikatnie gęstsza - jakby kremowa ale za to po nałożeniu na skórę wydaje mi się o wiele lżejsza.
ullcia92 jest offline  
Stary 2013-12-03, 13:45   #5393
Gosiurek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ullcia92 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam teraz nową wersję do mieszanej i wydaje mi się lepsza.
Starsza wersja MOIM zdaniem była bardziej płynna ale za to po nałożeniu na skórę miałam wrażenie że jednak jest dość ciężki.
NOWA wersja jest delikatnie gęstsza - jakby kremowa ale po nałożeniu na skórę wydaje mi się o wiele lżejsza.
A jak wyciągasz fluid z butelki? Bo jak oglądałam w SP to żadnym cudem nie chciało nic wylecieć.
Gosiurek jest offline  
Stary 2013-12-03, 13:51   #5394
sylwka37
koci świat

ja osobiście przelewam do tych małych pojemniczków w których dają próbki podkładów
Stary 2013-12-03, 18:29   #5395
ullcia92
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
A jak wyciągasz fluid z butelki? Bo jak oglądałam w SP to żadnym cudem nie chciało nic wylecieć.

Haha jak keczup z butelki:P Przepraszam, tak mi się skojarzyło.
Potrząsam trzymając butelkę do góry nogami, odkręcam i już jest
Aż tragicznie nie jest żeby te kilka mm nie chciał się przesunąć potem do wyjścia.
ullcia92 jest offline  
Stary 2013-12-03, 20:05   #5396
201705121341
Konto usunięte

Czy któraś z Was zamawiała Revlona w internecie? U mnie w mieście Revlon jest dostępny tylko w Douglasie za 70zł :/ Zależy mi na szybkiej wysyłce, najlepiej do Paczkomatu. Czy któryś z zaufanych sklepów internetowych ma taką opcję?
201705121341 jest offline  
Stary 2013-12-03, 21:24   #5397
Gosiurek
Wtajemniczenie

W hebe jest duuużo taniej. Co do paczkomatów to musisz szukać.
Ja oszczędzam resztki starego Revlona i kupiłam kryjący Iwostin, ale nie oszukujmy się - nie ta trwałość, nie to krycie.
Skoro nie jest tak źle to chyba się skuszę. Możliwe że w SP był wyschnięty przez ciągłe otwieranie
Gosiurek jest offline  
Stary 2013-12-03, 21:29   #5398
sylwka37
koci świat

ja mam nowy i wcale nie widzę żeby był jakiś mega gęsty
Uwielbiam go i składam hołd dla jego wynalazcy
Stary 2013-12-03, 21:52   #5399
ullcia92
Raczkowanie

W Hebe jest teraz za 39 zł

http://www.paatal.pl/ - Ja zamawiałam z tej strony i tak jak pisałam wcześniej jestem zadowolona. Pomimo zdjęć staarej wersji ja dostałam tą najnowszą . Odbiór w paczkomacie.
ullcia92 jest offline  
Stary 2013-12-08, 17:15   #5400
Kaoru22
Zadomowienie

Dot.: revlon colorstay- proszę o poradę

Byłam dzisiaj w Hebe kupić sobie Colorstaya i poprzyglądałam się tym odcieniom, prawdę mówiąc jak dla mnie są prawie identyczne. Najlepiej by było gdybyś poprosiła w Hebe lub Douglasie o malutkie odlewki ciemniejszych kolorów i sprawdziła jak sytuacja wygląda w świetle dziennym Jeśli nie masz w pobliżu drogerii które oferują ten podkład możesz ewentualnie poczekać z zakupem, jak będę w Hebe (jakoś w przeciągu kilku dni) postaram się zrobić swatche ciemniejszych kolorów na przedramieniu
Kaoru22 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości