nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-17, 11:34   #1171
AsiaW**
Zakorzenienie

Dot.: pytanie do użytkowniczek REVLON Colorstay

Nie chcę zakładać nowego wątku więc zaytam tutaj chcę zamówić podkład Max factor lasting performance, tylko nie wiem jaki odcień, do tej pory używałam podkładu REVLON COLORSTAY odcień 04 sand beige, do skóry tłustej, jak myślicie, jak odcień MAx factor będzie odpowiadał temu z revlona?
AsiaW** jest offline  
Stary 2008-08-17, 13:04   #1172
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
Nie chcę zakładać nowego wątku więc zaytam tutaj chcę zamówić podkład Max factor lasting performance, tylko nie wiem jaki odcień, do tej pory używałam podkładu REVLON COLORSTAY odcień 04 sand beige, do skóry tłustej, jak myślicie, jak odcień MAx factor będzie odpowiadał temu z revlona?
Ciężko będzie dobrać. Nie pamiętam dobrze oznaczeń MF, ale chyba jakiś 105 Soft Beige był najbardziej zblizony. Poza tym MF to dopiero robi maskę
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-08-17, 13:04   #1173
pannajoannaa
Raczkowanie

Po pierwsze - nauczcie sie czytać, napisałam że nie tworzy efektu maski, ale wygląda nienaturalnie bo widać że ma się fluid. hehe, wasz błąd;p

Drobinki nie są duże, ale dostrzegłam - przyznam, że to jedyny fluid który kupowałam na allegro, nie brałam specjalnie tego najtańszego bo to zazwyczaj podróby, zakupiłam na aukcji która wydawała się oryginalna, ale wszystko się może zdarzyć Nie wiem, nie potrafię sprawdzić jego oryginalności, ale nie wygląda mi na podróbkę.
Zresztą to i tak nieistotne, gdyż użyłam go tylko raz Może to dlatego, że każda cera lubi co innego - ja nie mam problemów z wypryskami, naczynkami czy cieniami, nawilżona też jest. Może mam dziwną skórę, bo z kolei clinique też niektórym nie pasuje - ale to jest tak indywidualna sprawa w aspekcie podkładu, że naprawdę nie macie co mnie tutaj odrazu objeżdżać, bo pasuje mi inny podkład niż wam Trochę kultury. Po prostu piszę jak ja to widzę z mojej perspektywy, myślałam, że spokojnie przyjmiecie to, że nie każdemu on pasuje, ale widzę, że już rzuciły się na mnie dzikie wizażanki, że mam zły odcień, albo niezadbaną cerę, bo mi się ich podkład nie podoba... . Co do założycielki tematu to nie jest powiedziane, że masz mieć taką cerę jak większość, najlepiej gdy sama przetestujesz różne fluidy i znajdziesz odpowiedni dla Ciebie, my możemy Cię tylko nakierować na różne specyfiki Sama przetestowałam wiele fluidów, nawet tych tańszych i oceniłam, który jest dla mnie odpowiedni. Pozdrawiam
Stary 2008-08-17, 13:25   #1174
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez pannajoannaa Pokaż wiadomość
Po pierwsze - nauczcie sie czytać, napisałam że nie tworzy efektu maski, ale wygląda nienaturalnie bo widać że ma się fluid. hehe, wasz błąd;p

Drobinki nie są duże, ale dostrzegłam - przyznam, że to jedyny fluid który kupowałam na allegro, nie brałam specjalnie tego najtańszego bo to zazwyczaj podróby, zakupiłam na aukcji która wydawała się oryginalna, ale wszystko się może zdarzyć Nie wiem, nie potrafię sprawdzić jego oryginalności, ale nie wygląda mi na podróbkę.
Zresztą to i tak nieistotne, gdyż użyłam go tylko raz Może to dlatego, że każda cera lubi co innego - ja nie mam problemów z wypryskami, naczynkami czy cieniami, nawilżona też jest. Może mam dziwną skórę, bo z kolei clinique też niektórym nie pasuje - ale to jest tak indywidualna sprawa w aspekcie podkładu, że naprawdę nie macie co mnie tutaj odrazu objeżdżać, bo pasuje mi inny podkład niż wam Trochę kultury. Po prostu piszę jak ja to widzę z mojej perspektywy, myślałam, że spokojnie przyjmiecie to, że nie każdemu on pasuje, ale widzę, że już rzuciły się na mnie dzikie wizażanki, że mam zły odcień, albo niezadbaną cerę, bo mi się ich podkład nie podoba... . Co do założycielki tematu to nie jest powiedziane, że masz mieć taką cerę jak większość, najlepiej gdy sama przetestujesz różne fluidy i znajdziesz odpowiedni dla Ciebie, my możemy Cię tylko nakierować na różne specyfiki Sama przetestowałam wiele fluidów, nawet tych tańszych i oceniłam, który jest dla mnie odpowiedni. Pozdrawiam
Troszkę przesadzasz Strasznie Cie obruszyło, że ktoś podwazył Twoje zdanie. Teraz ja powinnam napisac "troche kultury"
Nikt sie na nikogo nie rzucil, dziewczyny tylko stwierdzily ze Colorstay nie ma drobinek. I tyle.
Immolation jest offline  
Stary 2008-08-17, 13:44   #1175
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:

Zastanów się nad tym co tu napisałaś.... Nie wiem, komu brakuje kultury. Nikt się na Ciebie nie rzucił, a zwłaszcza nikt dziki... Nikt nie pisał, że masz zaniedbaną cerę. Podkład Colorstay nie ma jednak nawet najmniejszej drobinki-co jest faktem. To, że Tobie robi maskę-Twoja opinia i nikt jej nie podważał-każdy wyrażał swoją.
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-08-17, 15:37   #1176
pannajoannaa
Raczkowanie

Nie mam zamiaru się z wami kłócić, takie odniosłam wrażenie, wspomniałyście o drobinkach, o tym że mam zapewne źle dobrany podkład albo nienawilżoną cerę.

I do Wizażanki nade mną: pokaż mi, gdzie napisałam, że podkład robi maskę? Przydałyby się lekcje języka polskiego, czytasz to co chcesz przeczytać, a nie to co jest napisane ... ale ok, to nie jest miejsce na kłótnie, poza tym szkoda mi trochę czasu. Ja chciałam tylko pomóc założycielce tematu, po to tu jestem, a nie żeby roztrząsać sprawę, czy ktoś mnie uraził, czy nie. Koniec tego tematu! Nie czuję się urażona, ale zrozumcie, że nie każdemu revlon pasuje i nie doszukujcie się zaraz drugiego dna w tym, że nie każdemu on odpowiada.

Pozdrawiam!
Stary 2008-08-17, 17:06   #1177
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

A ja z innej beczki.
Czym sie najlepiej rozprowadza ten podklad na twarzy?
Palcami gabeczka czy pedzlem do podkladu?

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2008-08-17, 17:20   #1178
Biała Dama
Zakorzenienie

ja rozprowadzam palcami
Biała Dama jest offline  
Stary 2008-08-17, 17:24   #1179
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Ja palcami na szybko lub gabeczka jak mam czas.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-08-17, 17:28   #1180
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Zastanów się nad tym co tu napisałaś.... Nie wiem, komu brakuje kultury. Nikt się na Ciebie nie rzucił, a zwłaszcza nikt dziki... Nikt nie pisał, że masz zaniedbaną cerę. Podkład Colorstay nie ma jednak nawet najmniejszej drobinki-co jest faktem. To, że Tobie robi maskę-Twoja opinia i nikt jej nie podważał-każdy wyrażał swoją.
oj tez mi sie nie podoba ze jestem dzika to ze go widac to czesto jest wina ze ma si ewloski na twarzy, ja takie mam na czole i tam podklad jest faktycznie widocznie podobnie jak i na brodzie dlatego musze go scierac odrobinke, nikt nie skacze na nikogo ze revlon nie pasuje, mi nie pasuje max factor czy inny podklad i co z tego?? nawet nieraz skora nawilzona zle wchlania podklad i tez go widac, ale skoro ten revlon mial drobinki a oryginalny nie ma wiec chyba cos jest z nim nie tak? mi on odpowiada,, nie mam popekanych naczyniek, zaskorniakow, przebarwien kompletnie nic, a mi pasuje, wiec wcale nie jest tylko dla osob z niedoskonalosciami czy osobami lubiacymi tynk na twarzy ma swoje wady i zalezy, dla mnie moglby sie dluzej trzymac no ale nie mozna miec wszystkiego
Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A ja z innej beczki.
Czym sie najlepiej rozprowadza ten podklad na twarzy?
Palcami gabeczka czy pedzlem do podkladu?
ja go rozprowadzam gabeczka probowalam kiedys specjalnym pedzlem maca ale to nie to samo
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-17, 17:29   #1181
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja rozprowadzam palcami

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Ja palcami na szybko lub gabeczka jak mam czas.
Kurcze wiedzialam ze Cie tu znajde

Dzieki za rady dziewczyny

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2008-08-17, 19:07   #1182
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Nie mam zamiaru się z wami kłócić, takie odniosłam wrażenie, wspomniałyście o drobinkach, o tym że mam zapewne źle dobrany podkład albo nienawilżoną cerę.

I do Wizażanki nade mną: pokaż mi, gdzie napisałam, że podkład robi maskę? Przydałyby się lekcje języka polskiego, czytasz to co chcesz przeczytać, a nie to co jest napisane ... ale ok, to nie jest miejsce na kłótnie, poza tym szkoda mi trochę czasu. Ja chciałam tylko pomóc założycielce tematu, po to tu jestem, a nie żeby roztrząsać sprawę, czy ktoś mnie uraził, czy nie. Koniec tego tematu! Nie czuję się urażona, ale zrozumcie, że nie każdemu revlon pasuje i nie doszukujcie się zaraz drugiego dna w tym, że nie każdemu on odpowiada.

Pozdrawiam!

Słuchaj, wyluzuj trochę, bo wszyscy spokojnie dyskutują, a ty się rzucasz. Nie wiem, kto tu jest dziki Nikt ciebie nie obraził ani nawet nie miał takiego zamiaru, za to ty TAK. Twoje teksty odsyłające na lekcje języka polskiego są żałosne i obraźliwe. Wskaż natomiast jakiekolwiek moje słowa, które mogłyby obrażać ciebie... To, że podkład ten nie ma drobinek?
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-08-17, 19:28   #1183
pannajoannaa
Raczkowanie

Ja jestem niesamowicie spokojna, nie szukam emocji w internecie;]
Nie ciągnij już tematu bo to naprawdę nudne. Czepiasz się mnie bo poczułam się urażona tym, że przypisujesz mi słowa których nie powiedziałam? Naprawdę, nie będę z Tobą dyskutować, bo widzę, że wzięłaś to bardzo do siebie, a złość piękności szkodzi A słowo 'dzikie' nie miało być żadnym eufemizmem rzuconym w waszą stronę, tylko odzwierciedleniem tego jak wiele osób zaraz się rzuciło z odpowiedzią i zarzutami. Dziko może też znaczyć szybko i bez zastanowienia (a to dlatego, ze właśnie kilka z Was zarzuciło mi, ze mówię o tym, ze fluid robi maskę, a ja powiedziałam że właśnie NIE chodzi o taki efekt). Jeśli jesteście w stanie odebrać to słowo tylko w negatywnym znaczeniu to bardzo mi przykro - ono było neutralne, podkreślało dramaturgię sytuacji hehe;p Już? Koniec? Ja nie jestem pesymistycznie, czy wrogo nastawiona i jeśli masz chęć ze mną się kłócić to jak już wspomniałam - oszczędźmy swój czas i nie zarzucaj mi znowu czegoś w kolejnym poście, bo tym sposobem to będzie się ciągnąć w nieskończoność, a ja mam dużo poważniejsze sprawy niż kłócenie się z Tobą. A teraz ta cała dyskusja sprowadza się do poziomu przekupek na targu. Masz do mnie jakieś zażalenia napisz proszę prywatną wiadomość to Ci wyjaśnię że nie miałam i nie mam złych intencji, ale nie zaśmiecajmy już tutaj tematu.
Stary 2008-08-17, 20:25   #1184
dimiti
Zakorzenienie

Serenitko
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-17, 21:13   #1185
Mariola13
Zakorzenienie

Muszę tu to napisać Czy jedna tu z osób nie jest przypadkiem Dodą ? Bo nie sposób nie zauważyć nadpobudliwych odzywek żywcem wziętych właśnie od niej.

Oj czasami żałuję, że nie jestem moderatorem, bo czasami chętnie uciszyłabym krzykaczy. A jeżeli krzykacz, nie widzi, że nim jest, to nie jest miejsce dla niego na wizażu.

Serenite, wracaj do "naszego" wątku

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-08-17, 21:13   #1186
Guarana
Zakorzenienie

Cytat:
Ja jestem niesamowicie spokojna, nie szukam emocji w internecie;]
Nie ciągnij już tematu bo to naprawdę nudne. Czepiasz się mnie bo poczułam się urażona tym, że przypisujesz mi słowa których nie powiedziałam? Naprawdę, nie będę z Tobą dyskutować, bo widzę, że wzięłaś to bardzo do siebie, a złość piękności szkodzi A słowo 'dzikie' nie miało być żadnym eufemizmem rzuconym w waszą stronę, tylko odzwierciedleniem tego jak wiele osób zaraz się rzuciło z odpowiedzią i zarzutami. Dziko może też znaczyć szybko i bez zastanowienia (a to dlatego, ze właśnie kilka z Was zarzuciło mi, ze mówię o tym, ze fluid robi maskę, a ja powiedziałam że właśnie NIE chodzi o taki efekt). Jeśli jesteście w stanie odebrać to słowo tylko w negatywnym znaczeniu to bardzo mi przykro - ono było neutralne, podkreślało dramaturgię sytuacji hehe;p Już? Koniec? Ja nie jestem pesymistycznie, czy wrogo nastawiona i jeśli masz chęć ze mną się kłócić to jak już wspomniałam - oszczędźmy swój czas i nie zarzucaj mi znowu czegoś w kolejnym poście, bo tym sposobem to będzie się ciągnąć w nieskończoność, a ja mam dużo poważniejsze sprawy niż kłócenie się z Tobą. A teraz ta cała dyskusja sprowadza się do poziomu przekupek na targu. Masz do mnie jakieś zażalenia napisz proszę prywatną wiadomość to Ci wyjaśnię że nie miałam i nie mam złych intencji, ale nie zaśmiecajmy już tutaj tematu.
Może i nie szukasz emocji w internecie, ale zupełnie niepotrzebnie dostarczasz ich innym.
Powinnaś bardziej ważyć swoje słowa, bo to tylko forma pisana, nie widać mimiki i każde słowo może być zrozumiane inaczej. A tymczasem obraziłaś i Dimiti i Serenite, które znane są na wizażu od wielu lat z życzliwości jak i również z poczucia humoru.
Ja też odebrałam Twoje wypowiedzi jako mało kulturalne, atakujące i nie na miejscu. I to raczej Twoje zachowanie przypomina mi nerwową przekupkę na targu.
Guarana jest offline  
Stary 2008-08-17, 21:36   #1187
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Dziewczyny dajcie juz spokoj. Ta klotnia jest bezsensu Moznaby o tym pisac bez konca, a nie o tym jest wątek
Immolation jest offline  
Stary 2008-08-18, 00:40   #1188
Kuciaczek1234
Raczkowanie

Witam. Colorstay z softflex do skóry suchej ma drobinki, małe ale ma Pozdrawiam.
Kuciaczek1234 jest offline  
Stary 2008-08-18, 10:45   #1189
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

A to chyba nowość Bo dziewczyny pisaly wczesniej ze nie ma
Immolation jest offline  
Stary 2008-08-18, 13:54   #1190
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kuciaczek1234 Pokaż wiadomość
Witam. Colorstay z softflex do skóry suchej ma drobinki, małe ale ma Pozdrawiam.
ja mam do suchej z softflexem 250 i nie widzialam nigdy drobinek w sklepie kol mamy tez nie mowila o drobinkach lupe wyciagne z szafki bedzie akcja szpiegowska!
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-18, 14:25   #1191
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Hahaha
Immolation jest offline  
Stary 2008-08-18, 14:53   #1192
201606210931
Konto usunięte

Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dotarł do mnie dziś revlon. Kolor pewnie będzie w sam raz, jeszcze go nie testowałam. Natomiast zdziwiło mnie to, że nie ma patyczka. W tej wersji podstawowej wiem, że są, ten odkręciłam patrzę a tu pusto.
Jak Wy nabieracie podkład bez żadnego dozownika ?
201606210931 jest offline  
Stary 2008-08-18, 15:00   #1193
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
dotarł do mnie dziś revlon. Kolor pewnie będzie w sam raz, jeszcze go nie testowałam. Natomiast zdziwiło mnie to, że nie ma patyczka. W tej wersji podstawowej wiem, że są, ten odkręciłam patrzę a tu pusto.
ja go wylewan na nakretke i zbieram z niej czasami normalnie przelewam na gabeczke ale to troche zajmuje jezeli chce sie odpowiednia ilosc wyciagnac
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-18, 15:04   #1194
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość

W żadnej wersji nie ma patyczka (patyczki są tylko w testerach).Ja potrząsam buteleczką i wybieram palcem to, co zostało w nakrętce.
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-08-18, 15:17   #1195
201606210931
Konto usunięte

i wszystko jasne. Już wiem skąd kosmetyczka bierze Colorstaya.
201606210931 jest offline  
Stary 2008-08-18, 15:24   #1196
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
W żadnej wersji nie ma patyczka (patyczki są tylko w testerach).Ja potrząsam buteleczką i wybieram palcem to, co zostało w nakrętce.
tez tak robilam ale mialam pelno pod paznokciami i sie denerwowalam
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-18, 15:42   #1197
miskowa
Zakorzenienie

a orientujecie się może, czy kolory i nazwy tego podkładu w stanach są takie same jak u nas?
Mój brat zrobi mi zakupy, tylko muszę mu konkretnie podać nazwę i numer i nie wiem sama. Miałam sand beige, był minimalnie za jasny ale z kolei następny był już za ciemny i sama teraz nie wiem, jaki byłby odpowiedni
miskowa jest offline  
Stary 2008-08-18, 15:49   #1198
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a orientujecie się może, czy kolory i nazwy tego podkładu w stanach są takie same jak u nas?
Mój brat zrobi mi zakupy, tylko muszę mu konkretnie podać nazwę i numer i nie wiem sama. Miałam sand beige, był minimalnie za jasny ale z kolei następny był już za ciemny i sama teraz nie wiem, jaki byłby odpowiedni
podobno podklad powinien byc w odcieniu skorry a najlepiej o ton jasniejszy zawsze jasniejszy mozna przyciemnic ja teraz jestem ciemniejsza nic sand beige i go przyciemniam brazerem clinique i jest ok u nas nie wiem od kogo wysylaja podklady, ale odcienie powinny byc takie same
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-18, 17:03   #1199
Kasiek1987
Zakorzenienie

Czy możecie polecić jeszcze innych sprzedawców na allegro oprócz Paintball-rybnik? Przymierzam się do zakupu 2 odcieni, a on niestety ma tylko jeden z nich.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline  
Stary 2008-08-18, 17:19   #1200
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jeszcze innych sprzedawców na allegro oprócz Paintball-rybnik? Przymierzam się do zakupu 2 odcieni, a on niestety ma tylko jeden z nich.
http://www.allegro.pl/item415853655_..._softflex.html

ja kupowalam od tej pani inny jest dystrybutor niz do naszych sklepow wiec kolorki moga ciut sie roznic ale tak nie ma zanej roznicy
dimiti jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości