nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-28, 23:13   #1351
Doris Day
Mroczyca

Dot.: Colorstay

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Tak chodzi mi o ten bez softlexu.Ale dlaczego zniknał on wogóle z kwc?

zapewne masz na myśli ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3,revlon-colorstay-makeup-fond-de-teint-spf-6-stara-wersja.html
Doris Day jest offline  
Stary 2008-09-28, 23:45   #1352
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ivory jest bardzo jasny, To cieply czysty bęż - bez zadnegoi absolutnie rozo ani zolci. Czysty swietny beż. Buff tez jest beżem, tylko ze nieco ciemniejszym
Immolation jest offline  
Stary 2008-09-29, 12:06   #1353
Clove1
Rozeznanie

a mozesz powiedziec jakiemu odcieniowi z lasting performance max factora odpowiada mniej wiecej buff? prosze o pomoc
Clove1 jest offline  
Stary 2008-09-29, 13:17   #1354
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Z tego co wiem to ten drugi począwszy od najjasniejszego Tak pisaly dziewczyny
Immolation jest offline  
Stary 2008-09-29, 13:33   #1355
Korlat
Rozeznanie

GG do Korlat

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ivory absolutnie NIE JEST w żadnym odcieniu różu!!! Na pewno była niekompetentna ta Pani
Używam Ivory od dłuższegoc zasu i jest to śliczny czysty beżyk.
Obawiam sie, ze masz racje (a ta jej niekompetentnoscia... :/ ) No coz, mnie odcien pasuje i to jest chyba najwazniejsze
A Ivory masz do cery suchej/normalnej czy do mieszanej tlustej?
Wogole to bezsensu podzial (chociaz tez ciezko o inny... ) bo ja mam np. cere normalna ze skolonnoscia do mieszanej...
Korlat jest offline  
Stary 2008-09-29, 16:46   #1356
cherryPrincess69
Raczkowanie

niestety zostal wycofany, ale na all mozna go jeszcze znalezc. Mialam kiedys z softlexem i w sumie nie widzialam zbytnio roznicy
cherryPrincess69 jest offline  
Stary 2008-09-29, 16:58   #1357
Violleczka
Przyczajenie

Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
czy orietuje sie ktoras z was czy colorstay ma w skladzie silikon?
czytałam gdzies kiedys ze ma.
Violleczka jest offline  
Stary 2008-09-29, 17:48   #1358
anulka262
Zadomowienie

a czy ktoras z Was ma porownanie colorstaya tego z drogerii i tego z allegro? czy jest jakas roznica?
anulka262 jest offline  
Stary 2008-09-29, 18:10   #1359
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cherryPrincess69 Pokaż wiadomość
niestety zostal wycofany, ale na all mozna go jeszcze znalezc. Mialam kiedys z softlexem i w sumie nie widzialam zbytnio roznicy
Różnica jest znaczna, chociażby w trwałości. Trwałość tego bez Softlexu była nieprawdopodobna. Ten jest lżejszy, ale to chyba lepiej dla cery
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:32   #1360
LittleAna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
a ile kosztuje ten podkład na allegro?
ja płaciłam 35 plus wysyłka
Tak poza tym to naprawde moge polecic kosmetykowe zakupy przez allegro, ten podkład był moim pierwszym i tak udanym tego typu nabytkiem ze w podobny sposób kupilam jeszcze mase innych rzeczy na które normalnie pewnie wydałabym fortune.... (np. tusz max factor za 22 zł !! )
LittleAna jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:40   #1361
LittleAna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez justkaaa Pokaż wiadomość
Hey, widzę ze jestescie ekspertkami w sprawie tego podkładu, mam wiec pytanko (też kupilam ten podkład na all od Paintball-rybnik, nie wiem czy jest on oryginalny bo bez zadnych naklejek na nakretce)gdzie mozna sprawdzic date ważności, bo nie moglam jakos znalezc...?

na podkładach i kosmetykach zazwyczaj jest tylko znaczek ważności np 6 czy 12 miesieczy od otwarcia. Na moim ( kupionym na allegro) taki znaczek był, otwarłam go na pewno wczesniej niz poł roku temu... cos go wolno zuzywam, ale wg mnie to on sie zrobił duuuzo lepszy niz jak był swieżutki serio

ak poza tym, ja w sklepie widzialam pusty czarny korek, natomiast otrzymalam w paczce taki z napisem soft-flex system cos tam
LittleAna jest offline  
Stary 2008-09-29, 23:01   #1362
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja mam do tłustej, ale bez Softflexu bo mocniej kryje
Immolation jest offline  
Stary 2008-09-30, 15:02   #1363
Giga10
Rozeznanie

dziewczyny, zakupiłam Revlonka 180 do cery suchej/normalnej, ale niestety jest za jasny . Więc jeśli ktoś ma ochotę zapraszam na pw
Giga10 jest offline  
Stary 2008-10-01, 16:55   #1364
Violleczka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
a czy ktoras z Was ma porownanie colorstaya tego z drogerii i tego z allegro? czy jest jakas roznica?
Nie wiem czy jest jakaś róznica ale podobno te wyprodukowane w Europie są trochę ciemniejsze od tych z USA.
Violleczka jest offline  
Stary 2008-10-02, 13:05   #1365
anulka262
Zadomowienie

to wlasnie wiem, ale moze ktos mial jakies doswiadczenia.
anulka262 jest offline  
Stary 2008-10-02, 19:39   #1366
ciaszunia
Zakorzenienie

GG do ciaszunia

Dziewczyny czy ktoras z Was moglaby mi opisac kolor Sand Beige (180) i Buff (150) do cery tlustej?I je porownac Bardzo mi zalezy. Staralam sie przeszukac watek ale konkretnego opisu tego kolorku nie znalazlam, a jesli przeoczylam to przepraszam.
ciaszunia jest offline  
Stary 2008-10-02, 20:30   #1367
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
dziewczyny, zakupiłam Revlonka 180 do cery suchej/normalnej, ale niestety jest za jasny . Więc jeśli ktoś ma ochotę zapraszam na pw
to ciemniejszy z tym samym czystym odcieniu to 250 dla mnie i ten za jasny poki co
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-02, 20:38   #1368
Giga10
Rozeznanie

bardzo dziękuję za odpowiedź dla Ciebie - nigdy nie zostawiasz mnie samej z moimi pytaniami
Giga10 jest offline  
Stary 2008-10-02, 20:47   #1369
magik89
Raczkowanie

hm przeczytalam kilka stron tego watku i doszlam do wniosku, ze kazdy powinien odcien wyprobowac na sobie... zdziwilam sie bardzo Waszymi doswiadczeniami, ja mialam dwa odcienie tego podkladu, buff i ivory... po pierwsze jakis czas po nalozeniu kolory ciemnieja i nie nadaja sie dla bladolicych. najpierw mialam buff, po nalozeniu byl idealny - sliczny jasny bez, a potem robil sie ciemno zolty! tata smial sie ze mam zoltaczke ;p ;/ postanowilam dac revlonowi jeszcze jedna szanse i sprobowac z ivory. ten z kolei po nalozeniu jest bardzo jasny ROZOWY, a po jakims czasie, sama nie wiem, ciemny rozowo-brazowy. i mimo iz sam podklad jest super - nigdy wiecej, przez te tragiczne kolory.
pozdrawiam
magik89 jest offline  
Stary 2008-10-02, 20:56   #1370
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
bardzo dziękuję za odpowiedź dla Ciebie - nigdy nie zostawiasz mnie samej z moimi pytaniami
dziekuje
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-03, 07:07   #1371
ciaszunia
Zakorzenienie

GG do ciaszunia

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was moglaby mi opisac kolor Sand Beige (180) i Buff (150) do cery tlustej?I je porownac Bardzo mi zalezy. Staralam sie przeszukac watek ale konkretnego opisu tego kolorku nie znalazlam, a jesli przeoczylam to przepraszam.
Bardzo prosze o odpowiedz

Zalezy mi na porownaniu tychze kolorkow. Mam cere raczej jasna podchodzaca pod normalna. Skierowana glownie ku zolci choc neutralne podklady tez sa ok. Blagam Was pomozcie mi gdzyz chce zakupic ten podklad na all, a mieszkam w takiej miescinie, ze nigdzie nie ma kolorowki Revlonai sama nie mam jak sprawdzic.
Pozdrawiam.

Edytowane przez ciaszunia
Czas edycji: 2008-10-03 o 16:51 Powód: Dopisek:)
ciaszunia jest offline  
Stary 2008-10-04, 00:53   #1372
coffee and cigarettes
Raczkowanie

Mam pytanie dot. odcienia Revlonu CS Softflex do cery tłustej - miałam odcień Natural Beige i był za różowy, a także na pograniczu zajasności . Przeczytałam cały wątek i wiem już, że czystym beżem jest 180 Sand Beige, ale ten na pewno będzie za jasny. Kilka postów wyżej dziewczyny pisały, że o ton ciemniejszy od 180 [w tym samym kolorze] jest 250 Fresh Beige. Wypowiedź dotyczyła wersji do cery suchej.

Czy 250 w wersji do cery tłustej jest o ton ciemniejszy od 180 i jednocześnie będąc czystym beżem, bez dodatku różu[jak Natural Beige, Medium Beige]? I czy jest bardzo ciemny? Moja karnacja jest b. przecietna, ani jasna, ani specjalnie ciemna.

Bardzo dziękuję za próby rozwiązania mojego problemu

Edytowane przez coffee and cigarettes
Czas edycji: 2008-10-04 o 11:50
coffee and cigarettes jest offline  
Stary 2008-10-04, 11:03   #1373
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Mam pytanie dot. odcienia Revlonu CS Softflex do cery tłustej - miałam odcień Natural Beige i był za różowy, a także na pograniczu zajasności . Przeczytałam cały wątek i wiem już, że czystym beżem jest 180 Sand Beige, ale ten na pewno będzie za jasny. Kilka postów wyżej dziewczyny pisały, że o ton ciemniejszy od 180 [w tym samym kolorze] jest 250 True Beige. Wypowiedź dotyczyła wersji do cery suchej.

Czy 250 w wersji do cery tłustej jest o ton ciemniejszy od 180 i jednocześnie będąc czystym beżem, bez dodatku różu[jak Natural Beige, Medium Beige]? I czy jest bardzo ciemny? Moja karnacja jest b. przecietna, ani jasna, ani specjalnie ciemna.

Bardzo dziękuję za próby rozwiązania mojego problemu
podklady revlonu do cery suchej sa ciut ciemniejsze niz te do cery tlustej ale kolorystycznie bedzie raczej tak samo 250 jest w ten samej, czystej tonacji ale ciemniejszy o ton od 180 najlepiej bedzie zebys sobie go sama sprawdzila jak masz mozliwosc na rece
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-04, 11:43   #1374
coffee and cigarettes
Raczkowanie

Bardzo dziękuję dimiti. Mój problem z doborem koloru podkładu polega na tym, że zdaję sobie sprawę tylko z tego, że mam się wystrzegać jak ognia różu, a gdy juz stojąc w sklepie wyeliminuję te różowe, to wydaje mi się, że każdy, który zostanie na dobrą sprawę byłby dobry.
Bo "w zasadzie to ten ma kolor mojej skóry", ale..."jak użyję samoopalacza to przecież będę miała za jasną twarz" etc. W rezultacie mierzi mnie ciapkanie się tymi zapaskudzonymi testerami przy lusterku 10x10 .
Inaczej jest już w drogeriach, w których Pani ekspedientka sama mi dobierze kolor, ale wtedy mam poczucie, że powinnam go już kupić, gdy mam idelanie dobrany kolor.
A teraz mam zamiar dokonać tego zakupu na allegro, więc dzięki Twoim wskazówkom i innym wytycznym z tego wątku zamówię 250 w ciemno.

Te kolory na stronie Revlonu sa naprawdę dziwne [http://www.revlon.com/ProductCatalog...&ProductID=15] wszystkie wydają się różowe.
według tej kolorówki Medium Beige jest mniej różowy niż Fresh Beige, a to sie nie zgadza z tym co napisałyście.
Jednak uwierzę Wam dziewczyny, tylko powiedzcie mi dlaczego oni tak zafałszowali te odcienie i czy naprawdę nie warto się nimi sugerować?
coffee and cigarettes jest offline  
Stary 2008-10-04, 12:18   #1375
agusia642
Zakorzenienie

hmm.. ja też mam duży problem jaki odcień wybrać, mam duży problem z naczynkami i dosyć jasną cerę, jestem już prawie zdecydowana na 180 Sand Beige do cery tłustej, co myślicie?
agusia642 jest offline  
Stary 2008-10-04, 14:22   #1376
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
hmm.. ja też mam duży problem jaki odcień wybrać, mam duży problem z naczynkami i dosyć jasną cerę, jestem już prawie zdecydowana na 180 Sand Beige do cery tłustej, co myślicie?
a jak jasna masz cere? bardzo?? bo 180 jest jakby lekko opalona. Nie wiem czy naczynka ukryje w 100% wiec moze sie baza przydac jakas zielona ale do tlustej cery ma inna formule wiec moze lepiej kryje? chyba ze wybierzesz zwyklego colorstaya bez softflexu to krycie bedzie wieksze

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję dimiti. Mój problem z doborem koloru podkładu polega na tym, że zdaję sobie sprawę tylko z tego, że mam się wystrzegać jak ognia różu, a gdy juz stojąc w sklepie wyeliminuję te różowe, to wydaje mi się, że każdy, który zostanie na dobrą sprawę byłby dobry.
Bo "w zasadzie to ten ma kolor mojej skóry", ale..."jak użyję samoopalacza to przecież będę miała za jasną twarz" etc. W rezultacie mierzi mnie ciapkanie się tymi zapaskudzonymi testerami przy lusterku 10x10 .
Inaczej jest już w drogeriach, w których Pani ekspedientka sama mi dobierze kolor, ale wtedy mam poczucie, że powinnam go już kupić, gdy mam idelanie dobrany kolor.
A teraz mam zamiar dokonać tego zakupu na allegro, więc dzięki Twoim wskazówkom i innym wytycznym z tego wątku zamówię 250 w ciemno.

Te kolory na stronie Revlonu sa naprawdę dziwne [http://www.revlon.com/ProductCatalog...&ProductID=15] wszystkie wydają się różowe.
według tej kolorówki Medium Beige jest mniej różowy niż Fresh Beige, a to sie nie zgadza z tym co napisałyście.
Jednak uwierzę Wam dziewczyny, tylko powiedzcie mi dlaczego oni tak zafałszowali te odcienie i czy naprawdę nie warto się nimi sugerować?
wiesz co nie wiem ale czasami monitor inaczej wyswietla kolory i te odcienie moga sie odrobine roznic bo zalezy jaki jest dystrybutor chyba, 180 i 250 to na pewno czyste beze 250 jest ciemniejszy ale nie taki strasznie zreszta odrobine dopasuje sie do Twojego naturalnego koloru (tak mysle)
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-04, 15:14   #1377
agusia642
Zakorzenienie

[quote=dimiti;9234328]a jak jasna masz cere? bardzo?? bo 180 jest jakby lekko opalona. Nie wiem czy naczynka ukryje w 100% wiec moze sie baza przydac jakas zielona ale do tlustej cery ma inna formule wiec moze lepiej kryje? chyba ze wybierzesz zwyklego colorstaya bez softflexu to krycie bedzie wieksze

no jestem bladzioszek, ale staram się przyciemniać wszelkimi balsamami etc. wiec nei chce jaśniejszego niż 180 chce mocne krycie, ale boje sie tego starszego revlona, że wyjdzie mi maska jakas na twarzy ja to z tymi podkładami to mam dopiero problem
agusia642 jest offline  
Stary 2008-10-04, 15:18   #1378
dimiti
Zakorzenienie

[quote=agusia642;9234945]
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jak jasna masz cere? bardzo?? bo 180 jest jakby lekko opalona. Nie wiem czy naczynka ukryje w 100% wiec moze sie baza przydac jakas zielona ale do tlustej cery ma inna formule wiec moze lepiej kryje? chyba ze wybierzesz zwyklego colorstaya bez softflexu to krycie bedzie wieksze

no jestem bladzioszek, ale staram się przyciemniać wszelkimi balsamami etc. wiec nei chce jaśniejszego niż 180 chce mocne krycie, ale boje sie tego starszego revlona, że wyjdzie mi maska jakas na twarzy ja to z tymi podkładami to mam dopiero problem
nie tylko Ty masz problem wiec sie nie przejmuj to wez 180 z softflexem zawsze mozna sie wspomoc korektorem
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-04, 22:20   #1379
ciaszunia
Zakorzenienie

GG do ciaszunia

dimiti - widze, ze jestes znawczynia tematu wobec czego czy moglabym Cie prosic o porade? mam okropny dylemat odnosnie kolorow CS. chodzi mi o podklad do cery tlustej z softlexem i o kolory: sand beige i buff. strasznie sie wacham a nie mam mozliwosci sprawdzenia kolorow na skorze mam cere raczej jasna podchodzaca pod normalna. skierowana glownie ku zolci choc neutralne podklady tez sa ok. teraz jest noramlna ale boje sie, ze ku zimie zrobi sie za jasna na sand beige a teraz z now boje sie ze jasny bedzie buff co bys mi doradzila?
ciaszunia jest offline  
Stary 2008-10-04, 22:39   #1380
Apiska
Zakorzenienie

potrzebuję odcień, do buźki z kórej zeszła już opalenizna. Ale...nie chcę odcienia, który będzie na twarzy różowy.
Miałam buff i był troszkę za jasny.
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości