nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-11-04, 16:49   #181
April007
Zadomowienie

GG do April007
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hmmm... to może mi światła przekłamały... Wydawało mi się że różowił mi troszkę na nadgarstku. W każdym razie dla mnie sand beige jest super ))
April007 jest offline  
Stary 2006-11-04, 18:02   #182
Ashia
Rozeznanie

Talking Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Miałam próbkę natural baige i był bardzo różowy , teraz mam sand baige, którego nie zamienię na inny (i napewno nie wpada róż )
Stary 2006-11-04, 22:04   #183
Kadunia
Zakorzenienie

jestem zaskoczona bo ja mam natural beige i wogole nie jest rozowy to taki ciemny beżyk

Kadunia jest offline  
Stary 2006-11-04, 22:30   #184
Ashia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
jestem zaskoczona bo ja mam natural beige i wogole nie jest rozowy to taki ciemny beżyk
Kadunia to moze ja jestem za różowa
Stary 2006-11-04, 22:35   #185
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Kadunia to moze ja jestem za różowa
albo ja za beżowa

Kadunia jest offline  
Stary 2006-11-05, 16:33   #186
marcia77
Raczkowanie

Byłam w doglasie ,by dobrac odcien porownywalam natural beige i sand beige na ktory byałm zdecydowna podeszła ekspedientka i jednoznacznie stwierdział ,ze jak dla mnie to sand beige ,bo natural bedie dla mnie za rózowy.Tylko cena mniee troszke poraziła ,bo 69 zł wiec nie kupiałm tylko zamowiałm na allegro i czekam na przesyłke
marcia77 jest offline  
Stary 2006-11-05, 17:23   #187
aniser
Zakorzenienie

nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez marcia77 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnosnie tego odcienia sannd beige czy on jest taki naturalny bezowy?Szukam wałsnieczegos takiego lub ewntualnie moze wpdac troszke w roż.
Ja sie zdecydowalam na Sand Beige i jak dla mnie to on ma kolor neutralnego bezu o lekko chlodnym ocieniu. Po nalozeniu na buzie nie jest ani zolty,ani rozowy,w sumie mimo,ze rozni sie nieco do mojego odcienia skory to po kilku minutach zlewa sie z nia niemal idealnie.Szczerze polecam ten odcien Revlona C. jesli masz cere od jasnej do normalnej...

A po colorstay'u przypudrowuje juz tylko nos i brode prasowanym Diorskin'em i to tylko jak wybieram sie na caly dzien do szkoly i nie chce poprawiac nic na uczelni,ale generalnie uwazam,ze sam Revlon na tyle dlugo sie trzyma,ze dodatkowe utrwalanie go nie jest potrzebne...
Stary 2006-11-05, 22:31   #188
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
No i kurde... nie wchodziłam tyle czasu na wizaż bo zaczął pożerac mi mnóstwo pieniędzy. Wchodzę po przerwie i co... trafiam na ten watek i kupuje Revlona :P
No właśnie - całe wieki Cię nie było... Ale fajnie, że wróciłaś
Cytat:
Do rzeczy - kupilam sobie ten podkladzik bo chcialam cos ciezszego na zime, i jestem bardzo zadowolona. Kupilam w Galerii Krakowskiej gdzie bardzo mila pani odstapila mi swoj odłożony podkładzik w odcieniu Sand Beige, bo niestety na polce pozostaly jedynie Natural Beige (rozowy :/) i ciemniejsze. Bałam sie, że bedzie troche za ciemny ale jest super - a mam naprawdę blade lico. Mieszam go ciutke z emulsją skinlights. Faktycznie ten podkład nie ściera się - wycierałam nos chusteczką - czysta, ubrania czyste. I to do wieczora. Skórę mam suchą ale podkład nie podkreśla suchych partii ( a mam takie w okolicach ust ). Jestem bardzo zadowolona - a zapach jak zapach, znika po nałożeniu Mnie alkohol nie podrażnia mimo że mam teraz bardzo wrażliwą cerę. Nie wiem jak jest z kryciem bo duzo do krycia nie mam. Jedynie cienie pod oczami i z tym daje sobie rade.Mogę z czystym sumieniem polecic wszystkim którzy się wahają
Po takiej opinii to i ja mam ochotę ogołocić portfel
MagJa jest offline  
Stary 2006-11-05, 23:16   #189
April007
Zadomowienie

GG do April007

MagJa no wieki wieki ale sie wdrazam od nowa )))

Poza tym zawsze mozesz powiedziec : " Zrob mi probke" a bedzie na Ciebie czekac w wiadomym sklepie przy placu szczepanskim Co bys portfel ogolocila dopiero po upewnieniu sie ))))
April007 jest offline  
Stary 2006-11-16, 19:37   #190
baybe3
Rozeznanie

jaki wybrać odcień

Dziewczyny, Zamówiłam dziś w necie kolorek Sand Beige... ale teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. Mam cerę o odcieniu jasnym (ale na pewno nie jestem bladolica...taka normalna, wpadająca w brzoskwinię). Niestety mam duże skłonności do rumienienia się stąd podkład absolutnie nie powinien wpadać w róż żeby nie pogłębiać dodatkowo problemu. Zastanawiam się czy nie powinnam wybrac kolorku ciemniejszego(może natural tan...). Do tej pory uzywałam MF Lasting Performance odcień 106 Natural Beige...doradźcie.
baybe3 jest offline  
Stary 2006-11-16, 19:44   #191
Sathi
Zakorzenienie

Dot.: jaki wybrać odcień

Najprościej przejść się do sklepu i potestować, ciężko dobrać kolor testując w drogerii a co dopiero wirtualnie

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline  
Stary 2006-11-16, 19:45   #192
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
MagJa no wieki wieki ale sie wdrazam od nowa )))
I tak trzymać
Cytat:
Poza tym zawsze mozesz powiedziec : " Zrob mi probke" a bedzie na Ciebie czekac w wiadomym sklepie przy placu szczepanskim Co bys portfel ogolocila dopiero po upewnieniu sie ))))
Dzięki za propozycję, ale próbkę dostałam od innej Wizażanki przy okazji wymianki targowiskowej i muszę przyznać, że podkład jest świetny Chyba napiszę list do Mikołaja w tej sprawie, bo na razie, to nawet nie mam z czego tego mojego portfela ogołacać, bo już ogołocony
MagJa jest offline  
Stary 2006-11-16, 20:01   #193
baybe3
Rozeznanie

Hmmm masz racje...ale poszłam na żywioł i przy okazji kupowania czegoś innego zamówiłam od razu podkład ponieważ byl w dobrej cenie..jutro wysyłają paczke wieć albo się zdam na Was Szanowne Wizażanki albo na intuicję
baybe3 jest offline  
Stary 2006-11-16, 23:00   #194
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Zamówiłam dziś w necie kolorek Sand Beige... ale teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. Mam cerę o odcieniu jasnym (ale na pewno nie jestem bladolica...taka normalna, wpadająca w brzoskwinię). Niestety mam duże skłonności do rumienienia się stąd podkład absolutnie nie powinien wpadać w róż żeby nie pogłębiać dodatkowo problemu. Zastanawiam się czy nie powinnam wybrac kolorku ciemniejszego(może natural tan...). Do tej pory uzywałam MF Lasting Performance odcień 106 Natural Beige...doradźcie.
Takze uzywalam odcienia 106 z MF LP-cera o odcieniu brzoskwini i zawsze uzywalam odcienia Buff z ColorStaya,teraz takze skusilam sie na nowa formule w odcieniu Buff-mam co prawda probke koloru Sand Beige ale jest on o jeden ton jakby za ciemny,choc z drugiej strony ladnie stapia sie z cera.Wydaje mi sie jednak,ze powinnas byc zadowolona-dla mnie Buff i Sand Beige to najbardziej optymalne odcienie.
Wg mnie nie ma sensu brac ciemniejszego odcienia,tymbardziej Natural Tan bo bedzie na bank za ciemny i bedziesz miala problem nawet jak go rozjasnic.
Stary 2006-11-16, 23:05   #195
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Takze uzywalam odcienia 106 z MF LP-cera o odcieniu brzoskwini i zawsze uzywalam odcienia Buff z ColorStaya,teraz takze skusilam sie na nowa formule w odcieniu Buff-mam co prawda probke koloru Sand Beige ale jest on o jeden ton jakby za ciemny,choc z drugiej strony ladnie stapia sie z cera.Wydaje mi sie jednak,ze powinnas byc zadowolona-dla mnie Buff i Sand Beige to najbardziej optymalne odcienie.
Wg mnie nie ma sensu brac ciemniejszego odcienia,tymbardziej Natural Tan bo bedzie na bank za ciemny i bedziesz miala problem nawet jak go rozjasnic.
oj tak natural tan jest naprawde ciemny

Kadunia jest offline  
Stary 2006-11-17, 02:21   #196
smileofangel
Zakorzenienie

a ja nie moge chwilowo uzywac mojego podkladziku bo jestem za brazowa ale jak sie upre to mieszam go z innym baaaaaaaaaaardzo ciemnym PALOMY i uzywam i nie ma co utrwala makijaz w sensie ulepsza wlasciwosci tego z palomy swoja osoba ciesze sie ze go kupilam a zapach wodeczki bardzo lubie ^^ (jestem abstynetka bez 1 dnia w roku
Stary 2006-11-17, 08:22   #197
baybe3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

OOO super super dziekuje, jestem uspokojona. Czekam na paczuszkę Buźka
baybe3 jest offline  
Stary 2006-11-18, 17:19   #198
Ashia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
sand nie wpada w róż
Stary 2006-11-26, 18:19   #199
Kasi'A
Raczkowanie

Revlon Colorstay-ktora pomoze dobrac kolor ???

Szukam zyczliwej wizazanki, ktora pomogla by mi dobrac kolor podkladu na podstawie tego ktory juz mam. Mieszkam w malej miejscowosci wiec nie mam dostepu do Sephory czy Douglasa, zeby wyprobowac na wlasnej skorze Naczytalam sie na KWC tyle dobrych opini o Revlonie Colorstay'u jak rowniez o MF lasting Performance. Obecnie uzywam podkladu Lirene ShinyTouch-kolor toffi. Prosze dziewczynki pomozcie

Edytowane przez Kasi'A
Czas edycji: 2006-11-26 o 18:25 Powód: cosik zapomnialam dopisac
Kasi'A jest offline  
Stary 2006-11-26, 19:16   #200
malutka86
Raczkowanie

GG do malutka86
Dot.: Revlon Colorstay-ktora pomoze dobrac kolor ???

a nie ma u Ciebie w miescie stoiska na ktorym sprzedaja Revlony..? to nie musi byc zadna duza siec, ja spotkalam je u siebie na nieduzym stoisku..i mieli testery, wiec mozna bylo zobaczyc kolorek. a co do koloru to nie pomoge, bo niestety nie znam wszystkich..
malutka86 jest offline  
Stary 2006-11-26, 20:21   #201
Kasi'A
Raczkowanie

Dot.: Revlon Colorstay-ktora pomoze dobrac kolor ???

No wlasnie nie ma Jedyny wiekszy sklep jaki mamy to rossman. Tam raczej tez ich nie ma bo ostatnio jak bylam nie widzialam...
Stary 2006-11-27, 12:55   #202
electra
Raczkowanie

hmmm... a ja mam z tym podkładem pewien problem. owszem, fajnie i na dosyć długo matuje moja tłusta skórę, a to juz duzy plus. mam jednak jedno duże ale: mam wrazenie że to własnie on mnie uczulił!!!!! nie widze innego potencjalnego sprawcy na horyzoncie, wiec zostaje tylko revlon. a musze zaznaczyc, ze moja buźka jest absolutnie nie-alergiczna i niespecjalnie wrazliwa na roznego typu mazidła, wiec uczulenie jej jest sporym wyczynem!
czy jakas znawczyni składów kosmetyków, moze mi powiedzieć, czy colorstay softlex zawiera jakiś skladnik, który potencjalnie moze uczulać i który często uczula??? bo chyba nie mam wyjścia i bede musiała go odstawić... z zalem, ale jednak...
electra jest offline  
Stary 2006-11-27, 12:55   #203
electra
Raczkowanie

hmmm... a ja mam z tym podkładem pewien problem. owszem, fajnie i na dosyć długo matuje moja tłusta skórę, a to juz duzy plus. mam jednak jedno duże ale: mam wrazenie że to własnie on mnie uczulił!!!!! nie widze innego potencjalnego sprawcy na horyzoncie, wiec zostaje tylko revlon. a musze zaznaczyc, ze moja buźka jest absolutnie nie-alergiczna i niespecjalnie wrazliwa na roznego typu mazidła, wiec uczulenie jej jest sporym wyczynem!
czy jakas znawczyni składów kosmetyków, moze mi powiedzieć, czy colorstay softlex zawiera jakiś skladnik, który potencjalnie moze uczulać i który często uczula??? bo chyba nie mam wyjścia i bede musiała go odstawić... z zalem, ale jednak...
electra jest offline  
Stary 2006-11-27, 13:48   #204
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez electra Pokaż wiadomość
Na pewno ma w składzie i to dość wysoko alcohol denat., który lubi podrażniać Co więcej nie wiem, bo się nie znam, poczekaj może na opinię znawczyń. Ale z drugiej strony nie każdego to samo uczula czy podrażnia. Jednych tak, drugich nie.
A czym się dokładniej objawia to Twoje uczulenie?
MagJa jest offline  
Stary 2006-11-28, 08:41   #205
pocahontas69
Raczkowanie

Po wczorajszym dniu koniecznie muszę napisać, że kocham ten podkład -> nie spłynął nawet po obfitym płaczu! To był test przypadkowy, płakac fajnie nie jest, ale przynajmniej jeden pozytyw z tego wyszedł - 15 minut krokodylich łez a Revlon nic na płacz sobie nie robił. Cały czas mialam go na twarzy, nie splynął. Na opakowaniu nie było napisane przeciez że on jest waterproof(?)
pocahontas69 jest offline  
Stary 2006-11-28, 08:50   #206
Kadunia
Zakorzenienie

a ja sie zastanawiam dlaczego na opakwoaniu pisze "nie stosować punktowo"

Kadunia jest offline  
Stary 2006-11-28, 20:13   #207
eliko
Przyczajenie

GG do eliko
Revlon ColorStay dla cery suchej???

Mam takie pytanko, nie wiem czy w odpowiednim podforum pisze ale jestem tu nowa i jeszcze się zbytnio nie orientuję .
Czytałam wiele pochlebnych opinii na temat podkładu colorstay i myśle nad jego kupnem ale nie chce wydać 60 zł na darmo wiec chciałam zapytać do jakiej on jest cery. Mam suchą cerę i często pojawiają się na mojej twarzy pryszcze i nie wiem czy colorstay by sie nadawał???
Taki głupi problemik ale wdzięczna bede za odpowiedz i ewentualną podpowiedz jaki podkład jest najlepszy do cer takich jak moja
eliko jest offline  
Stary 2006-11-28, 20:39   #208
April007
Zadomowienie

GG do April007

Może dlatego, że odcina się od skóry, nie jest to podkład półtransparentny, który nałożony punktowo wtopi się w skórę - Revlon będzie widoczny. Tak mi się wydaje.
Revlon wciąż pozostaje moim ulubieńcem. Przeżywa wszystkie imprezy salsowe, z których wychodze mokra ( dokładnie ). Fryzura inna niż kucyk, nie ma prawa bytu, bluzka do wykręcania, tusz pod oczami zamiast na rzęsach, a podkład na twarzy trwa i trwa i trwa.... Coś niesamowitego. Że tak zaoftopuje - zna któraś z was maksymalnie wytrzymaly tusz do rzes?
April007 jest offline  
Stary 2006-11-28, 23:08   #209
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Może dlatego, że odcina się od skóry, nie jest to podkład półtransparentny, który nałożony punktowo wtopi się w skórę - Revlon będzie widoczny. Tak mi się wydaje.
Revlon wciąż pozostaje moim ulubieńcem. Przeżywa wszystkie imprezy salsowe, z których wychodze mokra ( dokładnie ). Fryzura inna niż kucyk, nie ma prawa bytu, bluzka do wykręcania, tusz pod oczami zamiast na rzęsach, a podkład na twarzy trwa i trwa i trwa.... Coś niesamowitego. Że tak zaoftopuje - zna któraś z was maksymalnie wytrzymaly tusz do rzes?
Wstrętna kusicielka
Ja jeszcze nie kupiłam tego podkładu, ale już wiem, że kupię na 100% Tylko niech no jakaś kaska wpadnie
MagJa jest offline  
Stary 2006-11-30, 00:15   #210
aniko
Przyczajenie

Dot.: Revlon ColorStay dla cery suchej???

Cytat:
Napisane przez eliko Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko, nie wiem czy w odpowiednim podforum pisze ale jestem tu nowa i jeszcze się zbytnio nie orientuję .
Czytałam wiele pochlebnych opinii na temat podkładu colorstay i myśle nad jego kupnem ale nie chce wydać 60 zł na darmo wiec chciałam zapytać do jakiej on jest cery. Mam suchą cerę i często pojawiają się na mojej twarzy pryszcze i nie wiem czy colorstay by sie nadawał???
Taki głupi problemik ale wdzięczna bede za odpowiedz i ewentualną podpowiedz jaki podkład jest najlepszy do cer takich jak moja
Revlon, ColorStay z kompleksem SoftFlex
Zgłaszająca osoba: princess_m

Wyjatkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.

jak masz cerę cuchą, to kup podkłąd do cery suchej. proste
aniko jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości