nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-13, 19:18   #2131
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktorąs z was ten podklad kiedys zapchal????
Niestety mam z tym czesty problem i chcialabym sie dowiedziec jak z nim jest bo bardzo kusicie revlonem
mnie wszystkie podklady uczulily z mozliwych i zapchaly (na czole i kolo nosa grudki, a na policzkach suche, luszczace sie plamy) ale mam colorstaya do suchej i jest ok chociaz wiadomo, ze kazda skora inaczej reaguje. Probowalam mineralnych z EDM, ale niestety wchodza mi w pory i zle to wyglada u mnie
dimiti jest offline  
Stary 2009-04-14, 07:42   #2132
AgajkaJ
Przyczajenie

GG do AgajkaJ

Witajcie! Ja mam te dwa revvlony i nie jestem z nich zadowolona.Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry podkład,ktory daje pudrowe wykończenie?Oczywiscie do cery tlustej..
AgajkaJ jest offline  
Stary 2009-04-14, 09:03   #2133
karoolaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
mam pytanie do posiadaczek cer mieszanych Ktorego rodzaju podkladu uzywacie ? Przez zime uzywalam revlona do cery N/T i byl super,mat trzymal sie prawie caly dzien. Zastanawiam sie czy teraz nie kupic tego do cery M/T - no i moje pytanie - jak jest z matem ? dlugo sie trzyma ?

ponawiam pytanie
karoolaaa jest offline  
Stary 2009-04-14, 12:21   #2134
feelin_soo_me
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mnie wszystkie podklady uczulily z mozliwych i zapchaly (na czole i kolo nosa grudki, a na policzkach suche, luszczace sie plamy) ale mam colorstaya do suchej i jest ok chociaz wiadomo, ze kazda skora inaczej reaguje. Probowalam mineralnych z EDM, ale niestety wchodza mi w pory i zle to wyglada u mnie

Juz sama nie wiem czy probowac z tym Revlonem czy nie... no i co wazniejsze nie wiem czy ten dla suchej czy przetluszczajecej cery. Tez mam grudki kolo nosa no i moj koszmar czyli broda (pisalam wczesniej) ostatnio nawet na policzkach wyskoczyly mi jakies grudki, wyglada to typowo jakby mi sie wlasnie tam pory zatkaly, nie mam pojecia od czego:O A cere mam hmmm.. sucha przetluszczajca sie taka mieszanka, suche skorki na nosie i czole, ale po ok. 2h swiece sie niemilosiernie

Przylaczam sie karoliii

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2009-04-14 o 12:23 Powód: p
feelin_soo_me jest offline  
Stary 2009-04-14, 13:26   #2135
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Po prostu nietrafione kolory
Można wiedzieć jaki kolor revlona używałaś i jaki odcień z minerałów ci pasuje?

Mam problem szczególnie z dopasowaniem koloru z EDM

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
ponawiam pytanie
Różnica między wersja do normalnej/suchej a mieszanej/tłustej jest minimalna.
W matownieniu prawie żadna. Podkład jest jakby bardziej mokry, mniej odznaczaja się skórki, ale wszytskie te różnice są naprawdę malutkie.
Odcienie są minimalnie inne, wydaje mi się, że wersja dla suchej jest ciut cieplejsza.
Kupiłam raz przez pomyłkę tą wersję i na wizażu dziewczyny mi właśnie poradziły żebym zostawiła, bo to prawie to samo.
alkaxy jest offline  
Stary 2009-04-14, 14:13   #2136
karoolaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość

Mam problem szczególnie z dopasowaniem koloru z EDM

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Różnica między wersja do normalnej/suchej a mieszanej/tłustej jest minimalna.
W matownieniu prawie żadna. Podkład jest jakby bardziej mokry, mniej odznaczaja się skórki, ale wszytskie te różnice są naprawdę malutkie.
Odcienie są minimalnie inne, wydaje mi się, że wersja dla suchej jest ciut cieplejsza.
Kupiłam raz przez pomyłkę tą wersję i na wizażu dziewczyny mi właśnie poradziły żebym zostawiła, bo to prawie to samo.

dzieki za odpowiedz to teraz mam dylemat czy zmieniac czy zostac przy tym do N/S
karoolaaa jest offline  
Stary 2009-04-14, 17:41   #2137
Jackie_S
Zakorzenienie

Cytat:
Używałam koloru Buff do cery suchej/normalnej,ale był on odrobinę za ciemny. Teraz używam odcienia olive fair z edm.
Stary 2009-04-14, 17:45   #2138
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
ponawiam pytanie
ja mam przetluszczajaca sie strefe T ale suche policzki i uzywam revlona do suchej mat mam spokojnie przez ok 5h idealny, pozniej sie lekko swiece, ale nie jakos strasznie, tylko tak ciut ciut w sumie nawet mi to nie przeszkadza, bo i tak wszesniej mieszam revlona z emulsja rozswietlajaca, wiec sam powinien dluzej wytrzymac

Cytat:
Juz sama nie wiem czy probowac z tym Revlonem czy nie... no i co wazniejsze nie wiem czy ten dla suchej czy przetluszczajecej cery. Tez mam grudki kolo nosa no i moj koszmar czyli broda (pisalam wczesniej) ostatnio nawet na policzkach wyskoczyly mi jakies grudki, wyglada to typowo jakby mi sie wlasnie tam pory zatkaly, nie mam pojecia od czego:O A cere mam hmmm.. sucha przetluszczajca sie taka mieszanka, suche skorki na nosie i czole, ale po ok. 2h swiece sie niemilosiernie

Przylaczam sie karoliii
kup moze lepiej probke 5ml na all wiem ze bylo ich dosc duzo kiedys i to chyba we wszystkich odcieniach, 5 ml wystarczy ci na dosc dlugo wiec bedziesz mogla spokojnie sobie spr czy Cie zapcha i czy ci pasuje
dimiti jest offline  
Stary 2009-04-14, 18:01   #2139
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Używałam koloru Buff do cery suchej/normalnej,ale był on odrobinę za ciemny. Teraz używam odcienia olive fair z edm.
Dzięki, dla mnie buff dobry w zimie, zamówiłam z edm golden fair, sandy fair i sunkissedfair - 2 pierwsze za jasne, a trzeci za ciemny, narazie mieszam i jakos jest Czyli olive fair tez byłby za jasny.
alkaxy jest offline  
Stary 2009-04-14, 18:18   #2140
Jackie_S
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki, dla mnie buff dobry w zimie, zamówiłam z edm golden fair, sandy fair i sunkissedfair - 2 pierwsze za jasne, a trzeci za ciemny, narazie mieszam i jakos jest Czyli olive fair tez byłby za jasny.
Niekoniecznie. Olive fair w słoiczku wydaje się jasny,a na twarzy ciemnieje.W tych dwóch pierwszych odcieniach,które wymieniłaś, wyglądałam jak trup(aż sama byłam zaskoczona).
Stary 2009-04-15, 10:06   #2141
feelin_soo_me
Zadomowienie

Do specjalistek od Revlona
Mialam kieeeedys probke (taka na jeden raz Colorstay tego docery tlustej odcien 220 Natural beige) Jaki bedzie jego odpowiednik do cery normalnej i suchej ?
Stary 2009-04-15, 20:18   #2142
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Do specjalistek od Revlona
Mialam kieeeedys probke (taka na jeden raz Colorstay tego docery tlustej odcien 220 Natural beige) Jaki bedzie jego odpowiednik do cery normalnej i suchej ?
220 natural beige
dimiti jest offline  
Stary 2009-04-16, 08:40   #2143
karoolaaa
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam przetluszczajaca sie strefe T ale suche policzki i uzywam revlona do suchej mat mam spokojnie przez ok 5h idealny, pozniej sie lekko swiece, ale nie jakos strasznie, tylko tak ciut ciut w sumie nawet mi to nie przeszkadza, bo i tak wszesniej mieszam revlona z emulsja rozswietlajaca, wiec sam powinien dluzej wytrzymac

kup moze lepiej probke 5ml na all wiem ze bylo ich dosc duzo kiedys i to chyba we wszystkich odcieniach, 5 ml wystarczy ci na dosc dlugo wiec bedziesz mogla spokojnie sobie spr czy Cie zapcha i czy ci pasuje

dzieki . ja tez mam przetluszczajaca sie strefe T i suche policzki - narazie uzywam tego do suchej i mi pasuje.Myslalam,ze moze ten 2 bedzie lepszy na pozniej,ale z tego co czytam niczym sie od siebie nie roznia jesli chodzi o mat
karoolaaa jest offline  
Stary 2009-04-16, 10:17   #2144
feelin_soo_me
Zadomowienie

Cytat:
220 natural beige
A rzeczywiscie sprawdzilam na allegro i to sa te same 2 kolory w obu wersjach dzieki
Stary 2009-04-17, 01:08   #2145
migotka007
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

dziewczyny a jest cos leko lżejszego z rewlona niz soft lex (np ten przeciwzmarszczkowy). mnie osobiscie nie wysypal a to dla mnie dziwne bo wszystko inne wysypuje mnie na twarzy. pytam bo ten jest dla mnie ciut za ciezki a chcialabym jednak uzywac revlona jezeli stosowalyscie to napiszcie roznice pomiedzy nimi
migotka007 jest offline  
Stary 2009-04-21, 08:48   #2146
Apiska
Zakorzenienie

Dziewczyny, zrobiłam sobie mała przerwę z revlonem i dziś wlasnie nałożyłam fresh beige Revlonu i buzia mnie szczypie. Czyli jest jakiś składnik, który mnie podrażnia...
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline  
Stary 2009-04-21, 21:52   #2147
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki . ja tez mam przetluszczajaca sie strefe T i suche policzki - narazie uzywam tego do suchej i mi pasuje.Myslalam,ze moze ten 2 bedzie lepszy na pozniej,ale z tego co czytam niczym sie od siebie nie roznia jesli chodzi o mat
nie bierz do tlustej bo ci policzki wysuszy i bedziesz miala tak jak ja luszczace plamy, a to widac pod podkladem strasznie....wyglada jakbys sobie go zle nalozyla wiec nie ma co ryzykowac

Cytat:
A rzeczywiscie sprawdzilam na allegro i to sa te same 2 kolory w obu wersjach dzieki
prosze w kolorku nie powinno byc zadnej takiej strasznej roznicy

Cytat:
Napisane przez migotka007 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jest cos leko lżejszego z rewlona niz soft lex (np ten przeciwzmarszczkowy). mnie osobiscie nie wysypal a to dla mnie dziwne bo wszystko inne wysypuje mnie na twarzy. pytam bo ten jest dla mnie ciut za ciezki a chcialabym jednak uzywac revlona jezeli stosowalyscie to napiszcie roznice pomiedzy nimi
jest najnowszy revlon tez z softflexem, ale on jest rozswietlajacy na allegro widzialam ze sa wlasnie,
http://www.allegro.pl/item606347067_...e_300_330.html
chyba to ten ale spr go sobie na KWC jeszcze sama o nim mysle czy nie wziac probki bo moze fajny bylby tak na teraz
dimiti jest offline  
Stary 2009-04-22, 20:27   #2148
agusia642
Zakorzenienie

ja uwielbiam Revlona, chociaż mógłby lepiej pokrywać moje czerwone poliki właśnie chcę zamówić drugą buteleczkę, czy zamawiałyście kiedyś na allegro od uzytkownika: milofajnietanio lepiej zamówić pewnie i zapytać jak się ma możliwość
agusia642 jest offline  
Stary 2009-04-26, 20:45   #2149
dimiti
Zakorzenienie

ja nie zamawialam najlepiej sie dowiedziec jakiego dystrybutora ma, bo revlon jest na stany i na europe i jednak odcienie sie roznia, bo jedne maja rozu wiecej a inne w tych samych numerkach zolc
dimiti jest offline  
Stary 2009-04-26, 20:59   #2150
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Cytat:
dziewczyny czy tak naprawde to ten sam kolor??
ja uzywam do tlustej i przez pomyle kupilam do suchej ten sam kolor i jak dla mnie róznica i to bardzo w odcieniu - ciemniejszy oraz ogolna reakcja na twarzy - mniej trwały i ukazał sie blysk.hm
Stary 2009-04-26, 21:02   #2151
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy tak naprawde to ten sam kolor??
ja uzywam do tlustej i przez pomyle kupilam do suchej ten sam kolor i jak dla mnie róznica i to bardzo w odcieniu - ciemniejszy oraz ogolna reakcja na twarzy - mniej trwały i ukazał sie blysk.hm
ja do tlustej nie mialam, ale nie widzialam nigdy przy sprawdzaniu w sklepie zeby byla jakas wielka roznica
na pewno w suchych i tlustych (ten sam odcien) jest mniejsza roznica niz miedzy innymi numerkami do suchej i tlustej. WIec nie ma co kombinowac niestety bo i tak nic sie nie wymysli
suchy jest zawsze ciemniejszy, ale ino ciut, trwalosciowo nie mam pojecia, z blysku tez nie, mi suchy pasuje mimo ze mam mieszana skore, bo przynajmniej mi policzkow nie wysusza
dimiti jest offline  
Stary 2009-04-26, 21:10   #2152
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Cytat:
ja do tlustej nie mialam, ale nie widzialam nigdy przy sprawdzaniu w sklepie zeby byla jakas wielka roznica
na pewno w suchych i tlustych (ten sam odcien) jest mniejsza roznica niz miedzy innymi numerkami do suchej i tlustej. WIec nie ma co kombinowac niestety bo i tak nic sie nie wymysli
suchy jest zawsze ciemniejszy, ale ino ciut, trwalosciowo nie mam pojecia, z blysku tez nie, mi suchy pasuje mimo ze mam mieszana skore, bo przynajmniej mi policzkow nie wysusza
no wiadomo kazdemu pasuje co inne ja sobie sprobowalam i wiem że lepiej spr.sie u mnie ten do tlustej
a z innej beczki - jak mozna znasz badz masz w swoim zbiorze kosmetycznym jakis lżejszy podkład badz krem koloryzujacy zalezy mi na ujednoliceniu kolorytu twarzy tak na lato
Stary 2009-04-26, 21:20   #2153
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
no wiadomo kazdemu pasuje co inne ja sobie sprobowalam i wiem że lepiej spr.sie u mnie ten do tlustej
a z innej beczki - jak mozna znasz badz masz w swoim zbiorze kosmetycznym jakis lżejszy podkład badz krem koloryzujacy zalezy mi na ujednoliceniu kolorytu twarzy tak na lato
hym,
lzejszy jest na pewno rimmel recover, ale on jest rozswietlajacy i jak ktos ma tendencje do przetluszczania sie to moze nie przypasowac
jest tez nowy revlon z softflexem rozswietlajacy active light up czy cos podobnego. Na all sa te probki 5ml z biala zakretka i taki bialym paseczkiem
moja siostra ma podklad Lancoma tent idole i jest bardzo delikatny z odcieniami tez jest fajnie, bo ma bardzo duzo ladnych, naturalnych kolorow, wiec mozna cos wybrac
uzywalam jeszcze kiedys clinique
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21480
tez rozswietlajacy, nawilza fajnie no i do tego ladnie ujednolica
wlasnie jak sie opale mam zamiar kupic sobie jakis, najlepiej spr krem koloryzujacy ale ja sie boje ze mi sie bedzie czolo swiecilo, bo u mnie to czeste
dimiti jest offline  
Stary 2009-04-26, 21:27   #2154
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

dimiti dziekuje za odp. zaczynam wertowac KWC a nóz na cos trafie
Stary 2009-04-26, 21:32   #2155
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
dimiti dziekuje za odp. zaczynam wertowac KWC a nóz na cos trafie
prosze
kiedys myslalam jeszcze nad affinitone tym z maybellina (nie wiem czy nazwe dobrze napisalam) ponoc taki wlasnie delikatny jest
dimiti jest offline  
Stary 2009-04-27, 09:48   #2156
Ankalime
Zadomowienie

mam pytanko.. jak nakładacie colorstay'a? pedzlem, gąbeczką, palcami? przeszukałąm watek i znalazłam info jedynie dotyczące tego, że się wygrzebuje go paluchem z zakrętki
czy to prawda, że on zasycha bardzo szybko? przymierzam się do niego i zbieram informacje
Ankalime jest offline  
Stary 2009-04-27, 16:12   #2157
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Mam pytanko czy duza roznica jest pomiedzy odcieniem medium beige a golden beige?? bo nie moge sie zdecydowac a niestety nie mam mozliwosci sprawdzenia tych kolorow i porownania. Byla bym wdzieczna za opis tych odcieni
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-04-27, 22:37   #2158
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
mam pytanko.. jak nakładacie colorstay'a? pedzlem, gąbeczką, palcami? przeszukałąm watek i znalazłam info jedynie dotyczące tego, że się wygrzebuje go paluchem z zakrętki
czy to prawda, że on zasycha bardzo szybko? przymierzam się do niego i zbieram informacje
oj duzo bylo juz info na ten temat
ja tam nie widze zeby szybko zasychal ale tez prawda, ze ja go mieszam z rozswietlaczem
ja nakladam na dlon a pozniej palcami na twarz, lepiej i szybciej sie wchlania i "przywiera" do skory,gabeczka troche dziwnie sie rozsmarowuje przynajmniej wedlug mnie a pedzlem jednak troche za duzo sie go naklada
dimiti jest offline  
Stary 2009-04-27, 23:56   #2159
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
Dużo dziewczyn chwali sobie nakładanie pędzlem z Sephory do podkładu : szybko i dokładnie.
alkaxy jest offline  
Stary 2009-04-28, 08:30   #2160
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Cytat:
prosze
kiedys myslalam jeszcze nad affinitone tym z maybellina (nie wiem czy nazwe dobrze napisalam) ponoc taki wlasnie delikatny jest
dzieki za nastepna propozycje do sprawdzenia a ja nadal wertuje i czytam ...
Dimiti własnie ujrzałam reklame w tv hehe a tam chyba nowy podkład chyba w musie meybellin dream cos tam liqid ciekawe bo pokazane było że piłeczke golfowa pokrył bez uwidocznienia tych "ala porów" hehe ide sprawdzic-i sorki bo to wątek o innym podkładzie

Ankalime - ja tekże chwale sobie nakładanie palcami - ogrzeje sie na dłoni a potem pieknie sie rozsmarowuje

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości