nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-28, 09:18   #2791
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez czarniutka19 Pokaż wiadomość
A mam do Was jeszcze takie pytanko.. Bo ja zamowilam ten podklad na allegro, tzn. zlozylam zamowienie u pewnej pani, napisalam do niej meila w jakim kolorze chce ten podklad i do jakiej cery. Nie dostalam od niej zadnej wiadomosci, nic mi nie odpisala, no i teraz nie wiem co zrobic
Poza tym, nigdy wczesniej nie zamawialam nic na allegro, a teraz musialam, bo revlon nie jest dostepny w zadnej drogerii w mojej miejscowosci. Nie wiem, czy wplacic pieniazki na konto tej osoby, skoro sie nie odezwala? Poradzcie, bo nie wiem co zrobic
no moglas dac taka opcje, ze chcesz potwierdzenia odbioru i przeczytania wiadomosci, ale jak nie jestes pewna to napisz do niej jeszcze raz czy dostepny jest ten kolor do tej cery, ktory napisalas i czy mozesz zaplacic za niego?
dimiti jest offline  
Stary 2009-10-28, 10:42   #2792
pani ćma
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elize07 Pokaż wiadomość
jaki odcień miałaś affinitone i jaki masz revlona?
affinitone mialam 03 light sandbeige, teraz mam 150 buff - jest idealny

Cytat:
A mam do Was jeszcze takie pytanko.. Bo ja zamowilam ten podklad na allegro, tzn. zlozylam zamowienie u pewnej pani, napisalam do niej meila w jakim kolorze chce ten podklad i do jakiej cery. Nie dostalam od niej zadnej wiadomosci, nic mi nie odpisala, no i teraz nie wiem co zrobic
Nie wiem, czy wplacic pieniazki na konto tej osoby, skoro sie nie odezwala? Poradzcie, bo nie wiem co zrobic
jesli zamawialas u osoby, ktora ma duzo zamowien, to tak to wyglada, ze raczej nie odpisuja jednak skoro jeszcze nie wplacilas, wyslij ponownie maila z wybrana cera i odcieniem i POPROS w mailu o potwierdzenie odebrania Twojej wiadomosci, zebys mogla przelac kase

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.

65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline  
Stary 2009-10-28, 10:59   #2793
imago84
Wtajemniczenie

też potwierdzam s_kaniszczak jako sprzedawce oryginałów Revlona
Stary 2009-10-28, 14:38   #2794
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz

Hej mi w daglasie klientka dobrala kolor 220 natural beige !! i jest idealny dla mnie!! nie jestem opalona mam jasna karnacje a on jest iddealny !! kazdy pisze ze on wchodzi w roz ale na mojej ceze ma jasniutki kolor bezu i jest rewelacyjny!! mam do cery tlustej i mieszanej!! Wkoncu znalazlam podklad jakiego zawsze szukalam!! mialam tez z revlona ten custome creations 5 w 1 ale nie jestem zadowolona z niego!! MAM PYTANKO A czy do cery normalnej i suchej moj 220 bedzie mial inny odcien czy taki sam??
katarzyna sz jest offline  
Stary 2009-10-28, 15:29   #2795
elize07
Przyczajenie

raczej inny bo np 330 do cery suchej jest dużo ciemniejszy niż dla mieszanej, też bym chciała żeby były identyczne bo w zadnym douglasie w krk nie ma odcieni pomiędzy 220 a 320 do cery mieszanej...
elize07 jest offline  
Stary 2009-10-29, 08:38   #2796
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz

Cytat:
raczej inny bo np 330 do cery suchej jest dużo ciemniejszy niż dla mieszanej, też bym chciała żeby były identyczne bo w zadnym douglasie w krk nie ma odcieni pomiędzy 220 a 320 do cery mieszanej...
elize07--- ja bylam w Daglasie w Opolu i tez mieli biede w Revlonach ale akurat mieli numery do 300!! na allegro wybralam sobie kolor 300 do mieszanej cery ale jak dalam go na reke to masakra tak ciemny!! Moja kumpela byla ze mna ktora korzysta z solarium i ekspedientka dobrala jej kolor 250 do cery suchej normalnej!! NAjlepsze to to ze kolezanka mowila ze na bank go niewezmie bo za jasny ze zle dobrala jej ten 250 !! Ale skonczylo sie na tym ze dala na twarz i powiedziala ze jest idealkny wrecz dla niej a ze sama sobie dobierajac niew3ziela by nigdy tego !! A prawda jest taka ze juz leci do nas z Allegro kolor dla mnie 220 a dla niej 250!! A ona dla siebie sama wybrala sobie 330 a tak naprawde idealny jest 250!! Niezla roznica ale mozna sie samemu pomylic!
A mam pytanko jak to jest z tym kolorem Buff jestem bardzoi ciekawa bo w sloiczku jest istnie bialy kolor powiedzicei jak on wyglada na twarzy?????????????????? Czytam non stop forum i na 10 dziewczyn 8 bierze buff !! Odpowiedzice kochane bo jestem ciekawe tegoi odcieniu!! Buziaki
Stary 2009-10-29, 09:43   #2797
odada
Rozeznanie

Bo polskie dziewczyny to same bladziochy
Ja również używam Buff do cery suchej/ normalnej i jestem bardzo zadowolona. Nie mogę powiedzieć że jest to beż raczej taki fajnie żółty odcień bez grama różu. I nie powiedziałabym wcale że to aż tak biały odcień, bo dla mnie jest jakby odrobinkę za ciemny, ale ciało mam ciemniejsze niż twarz (zawsze) więc ładnie stapia się z szyją i dekoltem, nic mi się nie odcina, jak moja druga skóra. Pierwszy raz mam naprawdę mój odcień Przez kilka dni testowałam też Ivory do cery tłustej ale jak dla mnie był zbyt różowy i mogłabym go nosić ewentualnie do golfu, bo na tle mojego żółtego dekoltu, twarz wyglądała jak u świnki
odada jest offline  
Stary 2009-10-29, 10:19   #2798
czarniutka19
Raczkowanie

Dziewczyny, a skoro dziś wpłaciłam kasę na konto za podkład, to zazwyczaj ile czasu czeka się na podkład?
czarniutka19 jest offline  
Stary 2009-10-29, 12:32   #2799
jennifer2006
Raczkowanie

Angry Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kiedyś nie wyobrażałam sobie życia bez tego podkładu, a teraz odkąd stan mojej cery się poprawił, coraz mniej mi się podoba. Jest zbyt ciężki, w dodatku mam za ciemny odcień.
jennifer2006 jest offline  
Stary 2009-10-29, 17:17   #2800
elize07
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez katarzyna sz Pokaż wiadomość
elize07--- ja bylam w Daglasie w Opolu i tez mieli biede w Revlonach ale akurat mieli numery do 300!! na allegro wybralam sobie kolor 300 do mieszanej cery ale jak dalam go na reke to masakra tak ciemny!! Moja kumpela byla ze mna ktora korzysta z solarium i ekspedientka dobrala jej kolor 250 do cery suchej normalnej!! NAjlepsze to to ze kolezanka mowila ze na bank go niewezmie bo za jasny ze zle dobrala jej ten 250 !! Ale skonczylo sie na tym ze dala na twarz i powiedziala ze jest idealkny wrecz dla niej a ze sama sobie dobierajac niew3ziela by nigdy tego !! A prawda jest taka ze juz leci do nas z Allegro kolor dla mnie 220 a dla niej 250!! A ona dla siebie sama wybrala sobie 330 a tak naprawde idealny jest 250!! Niezla roznica ale mozna sie samemu pomylic! Buziaki
no właśnie ekspedientka dobrała mi 330 i jest za ciemny, moja koleżanka ma 180 i za jasny dla mnie. Dzisiaj byłam w kolejnych dwóch drogeriach i nie ma odcieni pośrodku, potrzebuje tak ton lub dwa ciemniejszy niż 180. Po tym co mówisz to chyba spróbuje jakiś jaśniejszy, może 240. Chociaż z drugiej strony kolory do cery suchej są ciemniejsze niż do mieszanej a przynajmniej natural tan....

A orientujecie się jaki revlon będzie odpowiednikiem lasting performance 106?

Edytowane przez elize07
Czas edycji: 2009-10-29 o 17:41
elize07 jest offline  
Stary 2009-10-29, 20:12   #2801
sabbatha
Zakorzenienie

Cytat:
elize07--- ja bylam w Daglasie w Opolu i tez mieli biede w Revlonach ale akurat mieli numery do 300!! na allegro wybralam sobie kolor 300 do mieszanej cery ale jak dalam go na reke to masakra tak ciemny!! Moja kumpela byla ze mna ktora korzysta z solarium i ekspedientka dobrala jej kolor 250 do cery suchej normalnej!! NAjlepsze to to ze kolezanka mowila ze na bank go niewezmie bo za jasny ze zle dobrala jej ten 250 !! Ale skonczylo sie na tym ze dala na twarz i powiedziala ze jest idealkny wrecz dla niej a ze sama sobie dobierajac niew3ziela by nigdy tego !! A prawda jest taka ze juz leci do nas z Allegro kolor dla mnie 220 a dla niej 250!! A ona dla siebie sama wybrala sobie 330 a tak naprawde idealny jest 250!! Niezla roznica ale mozna sie samemu pomylic!
A mam pytanko jak to jest z tym kolorem Buff jestem bardzoi ciekawa bo w sloiczku jest istnie bialy kolor powiedzicei jak on wyglada na twarzy?????????????????? Czytam non stop forum i na 10 dziewczyn 8 bierze buff !! Odpowiedzice kochane bo jestem ciekawe tegoi odcieniu!! Buziaki

BTW w superpharm jest tez revlon, tam na krakowskiej ostatnio byly od buff do kilku odcieni do gory i to obie cery.

sabbatha jest offline  
Stary 2009-10-30, 08:50   #2802
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz

hypnose333------- mam pytanko gdzie zamowilas to cudenko http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...3-Korektor.htm bo z checia bym tez zamowila ale na allegro nie znalazlam

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

i jeszcze jedno pytanko jaki odcien revlona do cery mieszanej jest podobny do mF performance

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

a tak wogole to polecam krem pod makijaz matujacy na dzien z serii AA koszt kolo 20 zl ale bardzo wydajny macie tu linka http://www.allegro.pl/item794871747_..._na_dzien.html pisze tam tradzik ale powiem wam ze jak mi wyskoczy pryszcz na twarzy to jest swieto moze jeden na rok i uzywam tego kremu i kompletnie nic mi po nim nie wyskakuje!! uzywalam baz i wszystkiego co sie da ale ten krem jest dla mnie naj naj naj naj!!!
Stary 2009-10-30, 15:26   #2803
Andelulla
Przyczajenie

Brzoskiwnka znalazłam trochę czasu i zgodnie z obietnicą wrzucam Ci foteczki

Pierwsza foteczka no tuż po nałożeniu Revlona ColorStay SandBeige 180.
Druga z kolei to po nałożeniu Maybelline Dream Matte Powder Sand Sable.
Trzecia to jak wygląda mniej więcej

Mam nadzieję, że pomogłam, bo ja po nałożeniu Revlona widać, że mam jasną wtedy twarz, ale dziękuję, że kryje mi wory pod oczami< efekt czasami siedzenia do 1 w nocy>
Po nałożeniu pudru minimalnie ściemnia, wygładzając mi policzki.

Mam nadzieję, że Ci pomogłam w wyborze?
Pozdrawiam serdecznie
Andelulla jest offline  
Stary 2009-10-30, 15:54   #2804
Brzoskfiniowa
Raczkowanie

Andelulla, dzięki serdeczne za fotki, kolor w porządku, a więc rozejrzę się za nim
Katarzyna sz, ja ostatnio zaczęłam używać matującego kremu Avon Solutions Pure Pore Fection i o dziwo jest świetny! Matuje na jakieś 7, 8 godzin, później moja skóra się błyszczy, ale nieznacznie. Z nawilżeniem nieco gorzej ale i tak jest ok i jestem pozytywnie zaskoczona Nie wiem jak długo będzie matowa moja skóra gdy użyje jeszcze na to podkład, ale to okaże się jutro.
Brzoskfiniowa jest offline  
Stary 2009-10-30, 19:17   #2805
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz

Brzoskfiniowa --- to zdaj mi relacje !! a ja juz patrze za tym kremem na all....(jestem uzalezniona od all...)

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Brzoskfiniowa -------- czy to ten krem http://www.allegro.pl/item793875942_..._krem_zel.html
Stary 2009-10-31, 09:18   #2806
maja2005
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Brzoskfiniowa Pokaż wiadomość
Andelulla, dzięki serdeczne za fotki, kolor w porządku, a więc rozejrzę się za nim
Katarzyna sz, ja ostatnio zaczęłam używać matującego kremu Avon Solutions Pure Pore Fection i o dziwo jest świetny! Matuje na jakieś 7, 8 godzin, później moja skóra się błyszczy, ale nieznacznie. Z nawilżeniem nieco gorzej ale i tak jest ok i jestem pozytywnie zaskoczona Nie wiem jak długo będzie matowa moja skóra gdy użyje jeszcze na to podkład, ale to okaże się jutro.
Jestem ciekawa Twojej opinii, bo według mnie ten krem nie nadaje sie pod podkład. Ciężko rozprowadzić na nim podkład, a jeśli już się to uda, to strasznie uwidacznia pory (przynajmniej u mnie tak było )
Próbowałam nawet różnych podkładów, ale za każdym razem było tak samo.
maja2005 jest offline  
Stary 2009-10-31, 10:35   #2807
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz

Kochane znajdzcie mi linka na tego Revlon Colorstay ale bez softlex !! Chcialabym go sprobowac hehe Musze sie przekonac na wlasnej skorze!! Mam teraz z softlex ale tak z ciekawosci :P:P:P chcialabym bez softlex!! Widzialam jakies na allegro z dozownikiem a tu widzialam na forum zdjecia bez softlex ale w takim samym sloiczku jak softlex!! troche nakrecilam hahah ale ciezko sie wyslowic czasami :P:P:P
Stary 2009-10-31, 15:40   #2808
odada
Rozeznanie

Cytat:
Kochane znajdzcie mi linka na tego Revlon Colorstay ale bez softlex !! Chcialabym go sprobowac hehe Musze sie przekonac na wlasnej skorze!! Mam teraz z softlex ale tak z ciekawosci :P:P:P chcialabym bez softlex!! Widzialam jakies na allegro z dozownikiem a tu widzialam na forum zdjecia bez softlex ale w takim samym sloiczku jak softlex!! troche nakrecilam hahah ale ciezko sie wyslowic czasami :P:P:P
Nie jestem pewna ale wersji bez SoftFlexu już chyba nie ma, nie produkują jej. Przynajmniej ja nie widziałam w żadnym sklepie w Polsce ani w Anglii. Więc jest ryzyko że kupisz jakiegoś starocia kupując na allegro Colorstaya bez Softflexu.
odada jest offline  
Stary 2009-10-31, 17:36   #2809
Brzoskfiniowa
Raczkowanie

Katarzyna sz, tak, to ten krem. I cena przystępna bo ja za niego dałam 19,90 zł.
Maja2005, niedługo będę się malować to się okaże. Jutro się odezwę czy nadaje się pod podkład. Ogólnie zdaje mi się, że nie powinno z tym być problemu, wystarczy poczekać 10, 15 minut aż się dobrze wchłonie
Stary 2009-10-31, 18:42   #2810
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz

kochane powiedzcie mi co to za Revlon?? http://www.allegro.pl/item797270946_...em_29_5ml.html
Stary 2009-11-02, 11:37   #2811
elize07
Przyczajenie

po jeszcze jednym podejściu do douglasa znów nie znalazłam odcieni pomiędzy 220 a 320 więc posłużę się opinią od Was...
Dzisiaj muszę zamówić i waham się pomiędzy 240 a 300 więc proszę o radę. Mam raczej średnią karnację, ani jasna ani zbyt ciemna, opalam się na brązowo z tym że aktualnie moja opalenizna nie jest mocna, ale znając siebie to przewiduję pójście ze trzy razy do solarium.
Który kolor wybrać? tak żeby nie był za jasny ani za ciemny, tak ze dwa odcienie jaśniejszy niż 330 natural tan. Obecnie mam Lasting Performance 106 i jest ok. Czekam na pomoc

Edytowane przez elize07
Czas edycji: 2009-11-02 o 12:28
elize07 jest offline  
Stary 2009-11-02, 18:20   #2812
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz

Cytat:
po jeszcze jednym podejściu do douglasa znów nie znalazłam odcieni pomiędzy 220 a 320 więc posłużę się opinią od Was...
Dzisiaj muszę zamówić i waham się pomiędzy 240 a 300 więc proszę o radę. Mam raczej średnią karnację, ani jasna ani zbyt ciemna, opalam się na brązowo z tym że aktualnie moja opalenizna nie jest mocna, ale znając siebie to przewiduję pójście ze trzy razy do solarium.
Który kolor wybrać? tak żeby nie był za jasny ani za ciemny, tak ze dwa odcienie jaśniejszy niż 330 natural tan. Obecnie mam Lasting Performance 106 i jest ok. Czekam na pomoc
niewiem jaka masz cere ale powiem ci ze ja mialam dla siebie wybrany na allegro odcien 300 a moja kumpela ktora korzystra z solarium ma ladny braz skory wynrala sobie 320!! Ale niebylysmy pewne pojechalysmy do opola do Daglasa bo mialysmy najblizej i eksedientak bardzo bardzo mila dobrala mi kolor 220 do cery mieszanej a moojej opalonej kolezance 250 do suchej zrobila nam pani odlewki smialysmy sie ze i tak do dupy bo beda za jasne ale wrocilysmy do domu nalozylysmy na twarz i wiesz co okazaly sie idealne tak jak dla mnie moj kolor tak dla niej jej kolor!! Powiem ci ze do tej pory sie smiejemy ze w zyciu niewziely bysmy tych kolorow co nam pani dobrala bo my wogole na te o numerze 200cos niepatrzylysmy!! teraz dziekujemy bogu ze tam pojechalysmy bo bysmy zmarnowaly 40zl i podklad by sie nie nadal nam na nic bo by byly bardzo za ciemneeeeeeeeeeeee!! Moze ci pomoglam ale powaznie niewiem jak wygladasz ale proponowalabym ci numer 250 (ale to do normalnej cery) wiesz jak tu dziewczyny pisaly lepiej jeden odcien jasniejszy i przyciemnic bronzerem niz kupic za ciemny!! Wogole dziwne co miasto to inne odcienie revlona maja!! w jednym same 200 cos a w drugim numeracja 300cos !! <szok> mam nadzieje ze pomoglam!! jak zamowisz napisz jaki kolor zamowilas i jak sie sprawdzil na buzce!! Obecnie jestem z niego zadowolona probowalam juz wszystko ale takiego idealnego to niemialam !! nawet uzywalam revlona custome creations czy cos w tym stylu ogolnie revlona 5 w 1 i powiem ci ze niejestem zadowolona i juz go nie kupie !!
Stary 2009-11-02, 23:16   #2813
elize07
Przyczajenie

Dzięki wielkie, bardzo mi pomogłaś. Zamawiam medium beige do cery mieszanej i jak dojdzie to dam znać jak się dopasował do mojej cery
Jeszcze raz dzięki za pomoc
elize07 jest offline  
Stary 2009-11-03, 08:01   #2814
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz

Cytat:
Dzięki wielkie, bardzo mi pomogłaś. Zamawiam medium beige do cery mieszanej i jak dojdzie to dam znać jak się dopasował do mojej cery
Jeszcze raz dzięki za pomoc
No mam nadzieje ze sie odezwiesz jak cos??!! no to powodzenia!! Pamietaj ze jak go nalozysz odczekaj troche zanim nabierze koloru na buzce!! Wiec czekam na znak od ciebie!! Pozdrawiam
Stary 2009-11-03, 12:06   #2815
JOANNA16
Zakorzenienie

dziewczyny czy któraś z Was miała podkład revlon z pompką?
bo ja do tej pory kupowałam ten bez pompki na allegro i jest bardzo dobry ale jednak nie ma jak to pompka.. a nie taka paplanina

tylko teraz tak zależy mi żeby podkład dobrzy krył niedoskonalości..
czy ten z aplikatorem a tamten bez t te same pudry? czy mają inne właściwości? doradzcie

popatrz co myślicie oryginalne?
http://allegro.pl/item790725057_revl...2.html#gallery

http://allegro.pl/item797270946_revl...l.html#gallery
http://allegro.pl/item795642080_revl...n.html#gallery
http://allegro.pl/item790725041_revl...2.html#gallery
zastanawiaja mnie te ceny czego ten kosztuje 20zł a bez aplikatora ponad 30

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2009-11-03 o 12:07
JOANNA16 jest offline  
Stary 2009-11-03, 14:10   #2816
Brzoskfiniowa
Raczkowanie

Z braku czasu nie odezwałam się, a miałam zdać relację
Dla mnie ten krem jest świetny, pod podkład też, przez całą imprezę się nie świeciłam. Także polecam
Stary 2009-11-04, 08:00   #2817
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz
Wink Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z Was miała podkład revlon z pompką?
bo ja do tej pory kupowałam ten bez pompki na allegro i jest bardzo dobry ale jednak nie ma jak to pompka.. a nie taka paplanina

tylko teraz tak zależy mi żeby podkład dobrzy krył niedoskonalości..
czy ten z aplikatorem a tamten bez t te same pudry? czy mają inne właściwości? doradzcie

popatrz co myślicie oryginalne?
http://allegro.pl/item790725057_revl...2.html#gallery

http://allegro.pl/item797270946_revl...l.html#gallery
http://allegro.pl/item795642080_revl...n.html#gallery
http://allegro.pl/item790725041_revl...2.html#gallery
zastanawiaja mnie te ceny czego ten kosztuje 20zł a bez aplikatora ponad 30
Hej wiesz napisalam to samo pytanie ale nie ma dziewczyn i nikt nie odpowiedzial hehe!! Ale wydaje mi sie ze to ten bez softlexu ale ponoc go wycofali wiec niewiem !! pozdrawiwam

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Brzoskfiniowa Pokaż wiadomość
Z braku czasu nie odezwałam się, a miałam zdać relację
Dla mnie ten krem jest świetny, pod podkład też, przez całą imprezę się nie świeciłam. Także polecam
Wiec go wyprubuje heheh i zdam relacje!!
Stary 2009-11-04, 11:58   #2818
katarinos
Przyczajenie

hej dziewczyny,

przyznam się że to mój pierwszy raz jeżeli chodzi o udzielanie się na forum...ale mam pytanie, ponieważ nie mam kiedy jechac do drogerii i wybierać koloru może mi doradzicie.
Chcę sobie zamówić ten podkład (soft flex) ale wiem jaki odcień. Zazwyczaj używam True Match C3 jaki będzie zbliżone revlona? wiem że cięzko tak doradzać komuś ale przynajmniej jakieś propozycje??

buźka
Stary 2009-11-05, 13:41   #2819
czarniutka19
Raczkowanie

Dziewcvzyny a jaki kolor mozna pomieszac z kolorem sand beige do cery tl.? bo to dla mnie za jasny musze mieszac z ciemnym, ale nie wiem z jakim zeby ladny kolorek wyszedl..
czarniutka19 jest offline  
Stary 2009-11-05, 16:44   #2820
Rossi
Zadomowienie

GG do Rossi

Cytat:
Dziewcvzyny a jaki kolor mozna pomieszac z kolorem sand beige do cery tl.? bo to dla mnie za jasny musze mieszac z ciemnym, ale nie wiem z jakim zeby ladny kolorek wyszedl..
Myślę, że coś z 300, 310... ja mieszam z MF Lasting Performance 109
Rossi jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości