nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-05, 18:56   #2821
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez katarinos Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

przyznam się że to mój pierwszy raz jeżeli chodzi o udzielanie się na forum...ale mam pytanie, ponieważ nie mam kiedy jechac do drogerii i wybierać koloru może mi doradzicie.
Chcę sobie zamówić ten podkład (soft flex) ale wiem jaki odcień. Zazwyczaj używam True Match C3 jaki będzie zbliżone revlona? wiem że cięzko tak doradzać komuś ale przynajmniej jakieś propozycje??

buźka
A jaka masz skore ?? proponuje cos jezeli do mieszanej 220 a do normalnej suchej 250!! wydaje mi sie ze beda idealne!! bo so cery normalnej sa ciemniejsze niz do mieszanje!!

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez katarinos Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

przyznam się że to mój pierwszy raz jeżeli chodzi o udzielanie się na forum...ale mam pytanie, ponieważ nie mam kiedy jechac do drogerii i wybierać koloru może mi doradzicie.
Chcę sobie zamówić ten podkład (soft flex) ale wiem jaki odcień. Zazwyczaj używam True Match C3 jaki będzie zbliżone revlona? wiem że cięzko tak doradzać komuś ale przynajmniej jakieś propozycje??

buźka
ale bardziej polecam kolor 250 !!
katarzyna sz jest offline  
Stary 2009-11-06, 08:42   #2822
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz

Hej dziewczyny widze za juz duzo was tu nie zaglada hehe!! Wczoraj przezylkam lekki szok!! Jak juz wyzej pisalam kupilam sobie z kolezanka Revlony dobrala nam pani w daglasie i niebede sie powtarzac ze dobrala nam idealnie kolory!! Z tym ze ja do mieszanej 220 poniewaz jestem bladsza a kumpela opalona wiec dobrala jej tez idealnie 250 do cery suchej!! ale co jest w tym najlepsze poszlam wczoraj do kumpeli i nalozylam sobie jej podklad na twarz i bylysmy w szoku niedosc ze kolor tez idealny to jeszcze stwierdzilam ze nie jest tak kryjacy jak moj do mieszanej!! Masakra jak ja sie ciesze ze nie musze miec do suchej/normalnej!! Ale koncowka byla najlepsza poszlysmy do mnie zmylam pol twarzy odcienie 250 do suchej i na te pol twarzy nalozylam moj 220 do mieszanej i nie bylo kompletnie rzadnej roznicy w koloorach mialam tylko jedna strone mniej pokryta!! Chodzilam po miesicie tak i zadna kumpela nie poznala!! Wieczorem mialysmy ubaw bo lazilam caly dzien pol twarzy tak i pol tak a nikt nie poznal!! A moja kumpela za to nalozyla moj podklad na cala twarz musiala przyciemnic bronzerem naprawde odrobinke bo nie lubi jasnych kolorow i sama stweirzdzila ze moj jest lepszy do mieszanej!! A wieczorem jak miala zmyc to stwierdzila ze jest tak ladny ze jej szkoda!! Wiem ze o moim kolorze chodza mity ze jest rozowawy ale ja mam inna cere od kumpeli ale jak u mnie tak u niej niema ani grama rozowego!! I tak samo jak kiedys smileoangel tutaj na forum napisala ze do cery suchej revlon ma zlote drobinki otoz wczoraj zauwazylam to samo z kumpela!! To jednak prawda ma drobniutkie zlote drobinki ktore sa widoczne pod swiatlo!! Oj to sie rozpisalam!! Wiec dlatego polecam zamowic probki lub jednak isc do sklepu dobrac poniewaz mozna niechcacy stracic kase!! Jeden podklad a taka roznica szokkkkkkkkkkkkk BUZKA
Stary 2009-11-06, 09:58   #2823
maja2005
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez katarzyna sz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny widze za juz duzo was tu nie zaglada hehe!! Wczoraj przezylkam lekki szok!! Jak juz wyzej pisalam kupilam sobie z kolezanka Revlony dobrala nam pani w daglasie i niebede sie powtarzac ze dobrala nam idealnie kolory!! Z tym ze ja do mieszanej 220 poniewaz jestem bladsza a kumpela opalona wiec dobrala jej tez idealnie 250 do cery suchej!! ale co jest w tym najlepsze poszlam wczoraj do kumpeli i nalozylam sobie jej podklad na twarz i bylysmy w szoku niedosc ze kolor tez idealny to jeszcze stwierdzilam ze nie jest tak kryjacy jak moj do mieszanej!! Masakra jak ja sie ciesze ze nie musze miec do suchej/normalnej!! Ale koncowka byla najlepsza poszlysmy do mnie zmylam pol twarzy odcienie 250 do suchej i na te pol twarzy nalozylam moj 220 do mieszanej i nie bylo kompletnie rzadnej roznicy w koloorach mialam tylko jedna strone mniej pokryta!! Chodzilam po miesicie tak i zadna kumpela nie poznala!! Wieczorem mialysmy ubaw bo lazilam caly dzien pol twarzy tak i pol tak a nikt nie poznal!! A moja kumpela za to nalozyla moj podklad na cala twarz musiala przyciemnic bronzerem naprawde odrobinke bo nie lubi jasnych kolorow i sama stweirzdzila ze moj jest lepszy do mieszanej!! A wieczorem jak miala zmyc to stwierdzila ze jest tak ladny ze jej szkoda!! Wiem ze o moim kolorze chodza mity ze jest rozowawy ale ja mam inna cere od kumpeli ale jak u mnie tak u niej niema ani grama rozowego!! I tak samo jak kiedys smileoangel tutaj na forum napisala ze do cery suchej revlon ma zlote drobinki otoz wczoraj zauwazylam to samo z kumpela!! To jednak prawda ma drobniutkie zlote drobinki ktore sa widoczne pod swiatlo!! Oj to sie rozpisalam!! Wiec dlatego polecam zamowic probki lub jednak isc do sklepu dobrac poniewaz mozna niechcacy stracic kase!! Jeden podklad a taka roznica szokkkkkkkkkkkkk BUZKA
Odcienie do cery suchej/normalnej i mieszanej/tłustej różnią się między sobą. Te do s/n są ciemniejsze, więc teoretycznie odcień Twojej kumpeli powinien być ciemniejszy, tym bardziej, że ma wyższy numer
Brak zauważalnej różnicy na obu policzkach może być pozorna. Sama kiedyś wypróbowywałam tą metodą odcienie 300 i 310 (do cery m/t). Po nałożeniu na oba policzki różnych odcieni, nie zauważyłam żadnej różnicy i byłam skłonna twierdzić, że niczym się nie różnią, ale po nałożeniu każdego odcienia z osobna na całą twarz, różnica już była znaczna. Dlatego proponuję jednego dnia nałożyć jeden odcień, a następnego drugi (ale nie na chwilę) i wtedy jeszcze raz ocenić
maja2005 jest offline  
Stary 2009-11-06, 10:49   #2824
MdM
in love with life

Cytat:
Wow, bardzo ciekawe doswiadczenie. Tez sie zastanawiam nad tym podkladem. Chce jak najbardziej kryjacy. Nie mam wprawdzie zadnych problemow z cera, ale mam mnostwo rozszerzonych porow i sa one takie jakby czerwone troszke, wiec chce to ukryc.

A probki tego podkladu mozna dostac zwyczajnie w Douglasie czy gdzie?
MdM jest offline  
Stary 2009-11-06, 11:22   #2825
uparta Marti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Wow, bardzo ciekawe doswiadczenie. Tez sie zastanawiam nad tym podkladem. Chce jak najbardziej kryjacy. Nie mam wprawdzie zadnych problemow z cera, ale mam mnostwo rozszerzonych porow i sa one takie jakby czerwone troszke, wiec chce to ukryc.

A probki tego podkladu mozna dostac zwyczajnie w Douglasie czy gdzie?
Tylko lepiej byłob jeśli miałabys juz orientacje w kolorach bo w moim mieście to nie mozna lliczyc na doradztwo w tek sprawie.
Stary 2009-11-06, 13:36   #2826
Agun
Raczkowanie

no i mam
podklad z allegro jak najbardziej prawdziwy;p Tak mi sie przynamniej wydaje bo zapach ewidentnie ten sam;p

Jest bosko
buff<3
Agun jest offline  
Stary 2009-11-07, 14:42   #2827
littledeviil
Przyczajenie

hej dziewczyny
planuje zakup colorstay do cery mieszanej/tłustej na allegro. Ale mam pewien problem... nie wiem, który kolor mam wybrać. Zastanawiam się nad sand beige lub natural beige. Nie wiem tylko czy ten drugi nie będzie dla mnie za ciemny. Na allegro wszystkie jasne kolory wygladają podobnie wiec nie wiem tak naprawdę, na który się zdecydować Mam jasną cerę wpadającą w żółtawy odcień. Nie mam możliwości sprawdzenia kolorów w douglasie
littledeviil jest offline  
Stary 2009-11-07, 15:41   #2828
maja2005
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez littledeviil Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
planuje zakup colorstay do cery mieszanej/tłustej na allegro. Ale mam pewien problem... nie wiem, który kolor mam wybrać. Zastanawiam się nad sand beige lub natural beige. Nie wiem tylko czy ten drugi nie będzie dla mnie za ciemny. Na allegro wszystkie jasne kolory wygladają podobnie wiec nie wiem tak naprawdę, na który się zdecydować Mam jasną cerę wpadającą w żółtawy odcień. Nie mam możliwości sprawdzenia kolorów w douglasie
Ja też mam jasną cerę (ale nie należę do bardzo bladych ) i w tej chwili używam odcienia Sand beige. Jeśli cerę masz żółtawą, to właśnie ten odcień będzie dla Ciebie odpowiedni
maja2005 jest offline  
Stary 2009-11-08, 16:18   #2829
linakaa
Przyczajenie

Czesc, dziewczyny Prosze o rade. Mam cere sklonna do przetluszczen, ale takze zdarzaja mi sie suche place. Czy uwazacie ze w moim przypadku lepiej stosowac 1.krem mocno nawilzajacy i podklad Revlon do cery mieszanej/tlustej, ktory troche zmatowi skore czy uzywac 2. kremu matujacego i podkladu revlon do cery suchej/normalnej ktory nawilzy?
linakaa jest offline  
Stary 2009-11-08, 16:32   #2830
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez elize07 Pokaż wiadomość
raczej inny bo np 330 do cery suchej jest dużo ciemniejszy niż dla mieszanej, też bym chciała żeby były identyczne bo w zadnym douglasie w krk nie ma odcieni pomiędzy 220 a 320 do cery mieszanej...
ehm wydaje mi sie, ze np odcien 330 w tlustej w suchej skorze ma mniejsza roznice w odcieniu niz np inny numerek. Az takiej roznicy miedzy nimi nie powinno byc, zeby wybierac inne numery i az tak kombinowac
Cytat:
Kochane znajdzcie mi linka na tego Revlon Colorstay ale bez softlex !! Chcialabym go sprobowac hehe Musze sie przekonac na wlasnej skorze!! Mam teraz z softlex ale tak z ciekawosci :P:P:P chcialabym bez softlex!! Widzialam jakies na allegro z dozownikiem a tu widzialam na forum zdjecia bez softlex ale w takim samym sloiczku jak softlex!! troche nakrecilam hahah ale ciezko sie wyslowic czasami :P:P:P
nie ma juz bez softflexu a jezeli jakims cudem uda ci sie znalezc to to juz bedzie stary podklad zamienili go na z softflexem i no reszte bez wycofali

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z Was miała podkład revlon z pompką?
bo ja do tej pory kupowałam ten bez pompki na allegro i jest bardzo dobry ale jednak nie ma jak to pompka.. a nie taka paplanina

tylko teraz tak zależy mi żeby podkład dobrzy krył niedoskonalości..
czy ten z aplikatorem a tamten bez t te same pudry? czy mają inne właściwości? doradzcie

popatrz co myślicie oryginalne?
http://allegro.pl/item790725057_revl...2.html#gallery

http://allegro.pl/item797270946_revl...l.html#gallery
http://allegro.pl/item795642080_revl...n.html#gallery
http://allegro.pl/item790725041_revl...2.html#gallery
zastanawiaja mnie te ceny czego ten kosztuje 20zł a bez aplikatora ponad 30
oprocz nazwy ten podklad nie ma nic wspolnego z normalnym colorstayem. Jakby popatrzec na podklady revlona to jest conajmniej 5 o nazwie colorstay a jednak kazdy jest zupelnie inny mozna kupic na przetestowanie zawsze

Cytat:
Napisane przez linakaa Pokaż wiadomość
Czesc, dziewczyny Prosze o rade. Mam cere sklonna do przetluszczen, ale takze zdarzaja mi sie suche place. Czy uwazacie ze w moim przypadku lepiej stosowac 1.krem mocno nawilzajacy i podklad Revlon do cery mieszanej/tlustej, ktory troche zmatowi skore czy uzywac 2. kremu matujacego i podkladu revlon do cery suchej/normalnej ktory nawilzy?
ja bym na Twoim miejscu wybrala ta 2 opcje do skory tlustej moze ci porzadnie wysuszyc skore i niestety krem mocno nawilzajacy za bardzo ci nie pomoze ja mam przetluszczajace sie czolo i nos, a suche policzki i jak mialam podklad do tlustej to po 3 dniach mialam okropne, suche placki na policzkach:/ wygladaly okropnie, a pod podkladem jeszcze gorzej. Zmienilam na revlona do suchej i mat byl rownie dobry, mniejszy efekt maski i zadnych suchych plackow
zreszta przegladnij troche ten watek a sama zobaczysz, ze wiekszosc osob z Twoja cera bralo do suchej i kazdy byl zadowolony

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-11-08 o 16:47
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-08, 16:40   #2831
rose2006
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez linakaa Pokaż wiadomość
Ja z kolei radziłabym Ci wziąć wersję do cery tłustej/mieszanej, gdyż ma większy wybór odcieni i naprawdę lepiej wygląda na twarzy. Ja ok tydz przed zakupem testowałam próbki z Douglasa i po 1. żaden z dostępnych odcieni mi nie pasował (wybrałam w ciemno na Allegro odcień pośredni, który jest dostępny tylko w wersji do skóry tłustej); po 2. wersja do tłustej lepiej kryła bez robienia maski; po 3. wersja do tłustej dłużej się trzymała, ta do suchej szybciej znikała z twarzy.

Powiem, że również mam cerę mieszaną. Przetłuszcza się na nosie i czole, ale zarazem mam straszną skłonność do suchych skórek i przesuszeń na brodzie. Pod podkład stosuję nawilżający krem dla dzieci Nivea i podkład ani trochę (po 1,5 miesiąca używania) nie przesuszył mi skóry.

EDM Medium Beige Neutral (big, intensive) wymienię
:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2886
rose2006 jest offline  
Stary 2009-11-08, 22:24   #2832
elize07
Przyczajenie

[QUOTE=dimiti;15157591]ehm wydaje mi sie, ze np odcien 330 w tlustej w suchej skorze ma mniejsza roznice w odcieniu niz np inny numerek. Az takiej roznicy miedzy nimi nie powinno byc, zeby wybierac inne numery i az tak kombinowac

tak się składa że ja miałam próbkę 330 do m/t a moja koleżanka 330 s/n i różnica była znaczna, co najmniej dwa odcienie. Pozostałe numery nie wiem.
elize07 jest offline  
Stary 2009-11-08, 23:06   #2833
dimiti
Zakorzenienie

[QUOTE=elize07;15165013]
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ehm wydaje mi sie, ze np odcien 330 w tlustej w suchej skorze ma mniejsza roznice w odcieniu niz np inny numerek. Az takiej roznicy miedzy nimi nie powinno byc, zeby wybierac inne numery i az tak kombinowac

tak się składa że ja miałam próbkę 330 do m/t a moja koleżanka 330 s/n i różnica była znaczna, co najmniej dwa odcienie. Pozostałe numery nie wiem.
nie sprawdzalam wszystkich odcieni, ale miedzy tymi, ktore patrzylam roznicy znacznej nie bylo, dlatego az mi sie nie chce w to wierzyc, ze revlon zrobil taka znaczna roznice w tych samych odcieniach a tylko do innych cer chyba, ze byly od roznych dystrybutorow, ale to raczej jest niemozliwe...chociaz kto wie
wiem, ze roznica zazwyczaj to pol odcienia, gora odcien, ale zeby az dwa...
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-09, 17:41   #2834
Agun
Raczkowanie

Czesc dziewczyny-moze ktoras mi pomoze.
mam strasznie wysuszone placki na twarzy-czerwone,luszczace sie-ogolnei nieciekawe.
Niedawno wrocilam z Brukseli gdzie duzo zwiedzalismy i ogolnie duzo bylismy na tym zimnym powietrzu.
Dodam ,ze kiedys juz mialam tak wysuszona skore i zastanawiam sie czy to wlasnie przez pogode,wode itd, czy moze przez Revlona?
Mam ten dla suchej i normalnej. No i nie wiem...
rok temu mialam dokladnie to samo-ale nie mailam revlona jeszcze.
I strasznie sie denerwuje o to moze jednak przez podklad...
tak go lubie!!!!
Wczesniej przez ok. tydzien uzywalam probek revlona i nic nie bylo.
Akurat jak wrocilam z Brukseli doszedl revlon i zdazylam pomalowac sie 2 razy tylko.
wiec mam nadzieje ze to nie jest jego wina? Chciaz z drugiej strony ma alkohol w skladzie prawda?;/
Teraz lecze twarz kremami roznymi i pije wapno.

Jak myslicie? To tak poprostu przez pogode i moj rodzaj skory?
co moge jeszcze zrobic by przyspieszyc 'leczenie' tego CZEGOS co mam na buzi?

wygladam jak legwan....

bless
Agun jest offline  
Stary 2009-11-09, 17:50   #2835
alw
Rozeznanie

Mam pytanie ktory odcien jest ladniejszy bo waham sie miedzy golden beige i warm golden,czy ten drugi nie wpada w pomarancz
alw jest offline  
Stary 2009-11-09, 17:53   #2836
rose2006
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
Mam pytanie ktory odcien jest ladniejszy bo waham sie miedzy golden beige i warm golden,czy ten drugi nie wpada w pomarancz
Golden beige to śliczny żłóltawy beż. Warm golden nie widziałam na żywo, ale czytałam, że ta żółć jest w nim mocniejsza (co mnie zniechęciło) i jest trochę ciemniejszy.

:
rose2006 jest offline  
Stary 2009-11-09, 18:02   #2837
alw
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rose2006 Pokaż wiadomość
Golden beige to śliczny żłóltawy beż. Warm golden nie widziałam na żywo, ale czytałam, że ta żółć jest w nim mocniejsza (co mnie zniechęciło) i jest trochę ciemniejszy.
No wlasnie tez czytalam,ze jest bardziej zolty ale jestem ciekawa jak wyglada na zywo,a czy ten golden beige nie bedzie za jasny do sredniej karnacji,obecnie mam true beige ale wole cos o ton jasniejszego,bo on mi z czasem na twarzy ciemnieje
alw jest offline  
Stary 2009-11-09, 18:17   #2838
rose2006
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
No wlasnie tez czytalam,ze jest bardziej zolty ale jestem ciekawa jak wyglada na zywo,a czy ten golden beige nie bedzie za jasny do sredniej karnacji,obecnie mam true beige ale wole cos o ton jasniejszego,bo on mi z czasem na twarzy ciemnieje
Wiesz co, ja mam też karnację, którą zazwyczaj określam jako średnią Czasem używam samoopalacza. I on jest w sam raz Ale może uda Ci się znaleźć na Allegro próbkę?

:
rose2006 jest offline  
Stary 2009-11-09, 18:40   #2839
alw
Rozeznanie

Chyba zamowie jednak ten golden beige, najwyzej bedzie za jasny a przy okazji zakupow zamowie probke kolorku warm golden,bo on mnie strasznie ciekawi
alw jest offline  
Stary 2009-11-10, 00:00   #2840
sabbatha
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
mam strasznie wysuszone placki na twarzy-czerwone,luszczace sie-ogolnei nieciekawe.
Niedawno wrocilam z Brukseli gdzie duzo zwiedzalismy i ogolnie duzo bylismy na tym zimnym powietrzu.
Dodam ,ze kiedys juz mialam tak wysuszona skore i zastanawiam sie czy to wlasnie przez pogode,wode itd, czy moze przez Revlona?
tak go lubie!!!!
Akurat jak wrocilam z Brukseli doszedl revlon i zdazylam pomalowac sie 2 razy tylko.
wiec mam nadzieje ze to nie jest jego wina? Chciaz z drugiej strony ma alkohol w skladzie prawda?;/

wygladam jak legwan....

bless
nie sadze ze to revlon, tej do suchej jest tresciwy i jest blizej nawilzenia niz wysuszenia.

sabbatha jest offline  
Stary 2009-11-10, 01:09   #2841
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
tak go lubie!!!!

wygladam jak legwan....

bless
tez mi sie nie wydaje, zeby to byla wina podkladu. Jezeli duzo przebywasz w takich pomieszczeniach, w ktorych jest porzadne ogrzewanie to to bardzo wysusza skore
moze tez mialas za malo nawilzona skore? kup sobie w Naturze maseczke nawilzajaca z Dermiki taka rozana, i posmaruj sie nia, gruba warstwa na noc albo rano jak nie bedziesz nigdzie szla szybko sie wchlania i szybko po niej znikaja luszczace sie plamy
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-10, 11:04   #2842
cherry1988
Raczkowanie

Dziewczyny, skąd miałyście próbki tego podkładu? Chętnie bym go wypróbowała, ale w tylu drogeriach już słyszałam, że "nie mamy żadnych próbek" (co jest nieprawdą, jeśli nie zrobisz dużych zakupów)...
cherry1988 jest offline  
Stary 2009-11-10, 12:47   #2843
Luzia
Zakorzenienie

Próbki można kupić na allegro.
Albo dostać w sephorze z tego co pamiętam

Luzia jest offline  
Stary 2009-11-10, 13:15   #2844
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

a jak kolor bedzie o ton ciemniejszy od Goldn Beig (mieszana /tlusta) ale też żeby był w zółtej tonacji?
cebulki jest offline  
Stary 2009-11-10, 14:33   #2845
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skąd miałyście próbki tego podkładu? Chętnie bym go wypróbowała, ale w tylu drogeriach już słyszałam, że "nie mamy żadnych próbek" (co jest nieprawdą, jeśli nie zrobisz dużych zakupów)...
bo probek nie ma w sklepach sa na all, w sklepie jedynie moga odlewke zrobic, ale to roznie bywa bo niektore Panie nie lubia takich rzeczy robic
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 08:58   #2846
katarzyna sz
Przyczajenie

GG do katarzyna sz

tylko ze na all niema juz wyboru w probkach sa tylko wszystkie prawie same active probki !! tez bym sie napalila na buff i na kolor 180 i kolor medium beige wszystkie do mieszanej!!
Stary 2009-11-11, 09:52   #2847
odada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
Ja poprosiłam w Douglasie o zrobienie próbek dwóch odcieni. Akurat trafiłam na bardzo miłą panią, bo zapytała czy może jeszcze jakiś kolor by mnie interesował żeby przetestować. Ale wiadomo, zależy na kogo się trafi.
Aha.. taką jedną próbką pomalowałam się 4 - 5 razy, więc naprawdę można było przetestować odcień
odada jest offline  
Stary 2009-11-11, 10:09   #2848
cherry1988
Raczkowanie

dzięki wielkie za pomoc
cherry1988 jest offline  
Stary 2009-11-11, 12:08   #2849
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
tylko ze na all niema juz wyboru w probkach sa tylko wszystkie prawie same active probki !! tez bym sie napalila na buff i na kolor 180 i kolor medium beige wszystkie do mieszanej!!
uUUuu to cos sie przerzedzilo na all w wyborze
to musisz isc do sklepu i poprosic o odlewke
swoja droga active mialam i jest super ale potrzebowalam nr 4 a byly tylko 5 i 6:/
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 12:23   #2850
Andelulla
Przyczajenie

Brzoskwinka jak tam u ciebie?

Ktoś tu wspominał o wysuszonych policzkach...wiecie co mam to samo i jak nakładałam krem Nivea to pffff....dajcie spokój błyszczałam się niesamowicie...

Ja preferuję krem nawilżający Olay nie dość, że nawilża to jeszcze naprawdę dobrze się sprawdza jako baza przed nałożeniem podkładu. Bynajmniej u mnie. Mam bardzo szorstkie policzki i nawet szyję...
Co dwa tygodnie korzystam z maseczki intensywnie nawilżającej o zapachu czereśni, jak zakupię to podam pełną nazwę bardzo skuteczne
Andelulla jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
150, buff, cera, cera sucha, colorstay, fluid, kolor, kolory, lirene, makijaż, maybelline affinitone, odcień, podkład, podkład revlon color stay, podróbka, revlon, revlon color stay, revlon colorstay

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości